Článek

Skupina Nightwork oznámila poslední koncert a pokřtila album

 
Pražská skupina Nightwork ve čtvrtek oznámila, že koncert, který proběhne 25. listopadu v pražské O2 Areně, bude její poslední. Po něm si udělají pauzu, jejíž délka není určena.
17.10.2013 16:10 |

podobné články

Podobné články

Nightwork: Pitomosti a kabaret, to byl samozřejmě náš záměr

 
Skupina Nightwork vydala nové album Čauki Mňauki a oznámila poslední koncert. Představí se 25. listopadu v pražské O2 Areně, přičemž je podle sdělení pořadatelů již prodáno na devět tisíc vstupenek. Po koncertě si dá kapela na dobu neurčitou pauzu. Hovoří o tom klávesisté František Soukup a Jan Maxián a kytarista Jakub Prachař.
10.11.2013 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (891 článků) , Jan Maxián (33 článků) , František Soukup (46 článků)

Supertrapas rozhádaných NightWork v Talentu: Museli vystoupit, protože nenáviděný Dyk jde na Primu, ale nikdo je neslyšel! Co se stalo?

 
"Na včerejší finále show Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora nebude v dobrém vzpomínat nevděčný "kat dva roky neoficiálně a týden oficiálně rozpadlé kapely NightWork":http://www.extra.cz/nightwork-ukazali-jaci-jsou-kamaradi-na-prachare-a-jeho-obrad-se-totalne-vykaslali "Vojta Dyk":http://www.extra.cz/tema/vojta-dyk-2 (28), který dal před kamarády přednost pokynům své predátorky "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatana-vilhelmova (35) a rejži s B-Side Bandem, ale musel ještě absolvovat definitivně poslední vystoupení kapely právě ve finále Talentu, které si oficiálně vyprosil na produkci moderátor Martin Pyco Rausch, zřejmě z vděku za to, jak skupina jeho kamaráda a spoluspíkra Kuby Prachaře vždycky bojovala proti homofobním předsudkům, zatímco na Slovensku, k Rauschově smůle, homosexualitu stále berou jako nemoc, případně rovnou zločin.
09.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (706 článků) , Martin Rausch (27 článků) , Martin Kuba (396 článků)

Nightwork podvedl fanoušky? Poslední koncert nebyl poslední, hrají dál...

 
Fanynky kapely Nightwork mohou utřít slzy. Jejich miláčci v čele s Vojtou Dykem (28) a Jakubem Prachařem (30) se dali zase dohromady. I když hlásili, že jejich koncert v O2 Areně byla definitivně poslední, kapela se v kompletní sestavě sejde už tuto neděli.
06.12.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (891 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

Helena Vondráčková pokřtila své nové album

 
Zpěvačka Helena Vondráčková v pondělí za účasti desítek fanoušků v restauraci pražského Divadla Hybernia pokřtila své nové album Zůstáváš se mnou. Kmotry alba se stali Bára Basiková a zpěvák skupiny Kabát Josef Vojtek, který s Vondráčkovou účinkuje v muzikálu Mona Lisa a na nové album Vondráčkové přispěl skladbou Zas mě líbej.
23.11.2009 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (933 článků) , Josef Vojtek (577 článků) , Bára Basiková (585 článků) , Mona Lisa (73 článků)

Skupina Nightwork dnes končí!

 
Populární skupina Nightwork se zpěvákem Vojtěchem Dykem dnes v pražské O2 areně odehraje svůj údajně poslední koncert. Kapela plánuje zahrát staré hity i písničky z nového alba Čauki Mňauki, které je také prý rozloučením z fanoušky. Zazní i nová skladba 4-3-2-1 Tancuj, kterou kapelník František Soukup označil za "píseň pro oplzlé diskofily". V roli předskokana vystoupí Adam Mišík. 
25.11.2013 13:22 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (706 článků) , František Soukup (46 článků) , Adam Mišík (172 článků)

Proč končí skupina Nightwork? Táňa za to nemůže, říká Vojta Dyk

 
Před dvěma lety začal žít s Tatianou Vilhelmovou a přibližně od téže doby bylo na Vojtovi Dykovi znát, že jej stále méně naplňuje a baví práce s kapelou Nightwork. Je to náhoda? Anebo je o sedm let starší herečka jakousi českou Yoko Ono, která koncem šedesátých let poblouznila Johna Lennona a navždy narušila vztahy ve skupině Beatles? Další články k tématu: Už jsme si všechno vyzkoušeli. Odcházíme v nejlepším, říkají Nightwork Vojta Dyk se stal otcem, Vilhelmová porodila syna Aloise V létě budu fungovat jako babysitter, říká Vojta Dyk Dyk musí doma věšet prádlo, Prachař vynáší odpadky a háčkuje OBRAZEM: Vilhelmová s Dykem pařili pod dohledem Vojty Kotka na stole Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné
13.11.2013 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (303 článků) , Tatiana Vilhelmová (452 článků) , John Lennon (192 článků) , Yoko Ono (71 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

NIGHTWORK zahrají ještě jeden koncert – na radiu City

 
Kapela NIGHTWORK oznámila oficiální přestávku, která bude trvat neurčitou dobu. Rozloučením s jejich dosavadní kariérou by měl být megakoncert v pražské O2 Areně. Pokud se na něj nedostanete, máte možnost slyšet ještě jeden, výjimečně přidaný akustický koncert, který kluci zahrají pouze na radiu City 93,7 FM – v pátek 25. října 2013 od 15:00.
22.10.2013 11:05 |

podobné články

Nightwork se loučí stylově: Ještě než zmizí vydali novou desku!

 
Fanynky pláčou! Skupina Nightwork oznámila nedávno svůj konec. Ovšem jako praví gentlemani, neodcházejí bez rozloučení. Nejen, že pro své fanoušky stihli ještě vydat a pokřtít nové CD Čauki Mňauki, ale v pondělí pro ně chystají velkolepý koncert v pražské O2 Aréně.
20.11.2013 17:01 |

podobné články

Víme první: NightWork dnes točí svůj zřejmě poslední klip. eXtra.cz získalo přísně tajné informace!

 
Kapela "NightWork":http://www.extra.cz/tema/nightwork dnes od brzkého rána točí svůj nový videoklip. Celá akce podléhá přísnému utajení a všichni, kdo by jen cokoliv prozradili o tomto počinu, budou navždy zatraceni.
06.06.2013 18:10 |

podobné články

NightWork křtili novou desku! Sledujte, jak si fešák Dyk vybral za kmotru na Václaváku sexy Japonku!

 
Ještě před několika roky vyprodávala kapela NightWork plné kluby. Pohledné klučičí tvářičky a neotřepané texty na vtíravou melodii si získaly tisíce fanynek. Teď už je všechno bohužel jinak a kluci si citelně uvědomují, jak moc jejich "fanouškovské hejno prořídlo":http://www.extra.cz/vime-prvni-nightwork-dnes-toci-svuj-zrejme-posledni-klip-extra-cz-ziskalo-prisne-tajne-informace.
17.10.2013 21:10 |

podobné články

Populární hudební skupina Nightwork dnes končí!

 
Skupina Nightwork oznámila, že dnešním koncertem jejich působení na hudební scéně končí. Je to opravdu definitivní, nebo opět svoje fanoušky mystifikují, jako už několikrát?
25.11.2013 07:37 |

podobné články

Nightwork to zase rozjeli - Mádl křičel: Jsem gay!

 
PRAHA – »Protekční« skupina Nightwork v čele se synem Gábiny Osvaldové (55) a Ondřeje Soukupa (58) Frantou (25) a hercem Vojtou Dykem (23) si zahrává s nervy svých fanoušků. Na svých internetových stránkách totiž kluci vyvěsili mylnou informaci, že chystají poslední koncert, a tak nalákali všechny své fanoušky do Retro Music Hall v centru Prahy.
26.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (308 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

Nightwork rozezvučí pražské Roxy spolu s Inflagranti

 
Ve středu 2. prosince vystoupí od osmi hodin v pražském klubu Roxy skupina NightWork. Tento koncert se počítá mezi poslední v letošním roce. Doprovodí je předskokani Inflagranti a VIP Unisono Sbor.
01.12.2009 10:55 |

podobné články

Nightwork si brousí zuby na O2 arenu

 
Skupina Nightwork v těchto dnech dokončuje poslední skladby nového alba, které by se pod názvem Čauki Mňauki mělo objevit 25. září. Podzimní aktivity kapely završí koncert Čauki Mňauki Tour 25. listopadu v pražské O2 areně, na němž představí nová repertoár, informovala Uljana Donátová. 
25.04.2013 14:25 |

podobné články

Dal to líp než Vojta Dyk? Jakub Prachař vtrhl na pódium a zazpíval největší pecku od Nightwork

 
Jakub Prachař  (30) zřejmě hodně teskní po kapele Nightwork, která nedávno přerušila svou činnost. V průběhu pořadu Máme rádi Česko totiž zničehonic vyslyšel přání diváků a i bez Vojty Dyka vtrhnul na pódium, kde zazpíval největší hit Nightwork Globální oteplování.
14.03.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (891 článků) , Vojtěch Dyk (706 článků)

Vondráčková pokřtila nové album. S Vojtkem i Basikovou

 
Zpěvačka Helena Vondráčková pokřtila v pražském Divadle Hybernia nové album a DVD. Nové CD populární Heleny Zůstáváš tu se mnou a DVD Helena Live pokřtil zpěvák a frontman kapely Kabát Josef Vojtek společně s muzikálovou Johankou z Arku Bárou Basikovou.
26.11.2009 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Helena Vondráčková (933 článků) , Josef Vojtek (577 článků) , Bára Basiková (585 článků) , Johanka z Arku (52 článků)

Koncert NightWork: Polonahý Dyk a pohádkové převleky!

 
Koncert kluků z kapely NightWork přilákal kromě dychtivých fanynek i mnoho celebrit. Není divu! To, co jim kluci předvedli na pódiu a někteří i odhalili, nenechalo chladným nejednoho návštěvníka.
26.06.2009 11:00 |

podobné články

SOUTĚŽ! Máme lístky na koncert skupiny Nightwork! VYHRAJTE JE!

 
Pro všechny příznivce skupiny Nightwork máme skvělou zpárvu. Web tn.cz vyhlašuje jsoutěž o lístky na koncert této oblíbené skupiny a další jejich DVD.
24.10.2011 06:20 |

podobné články

SOUTĚŽ o lístky na koncert NIGHTWORK! Známe vítěze

 
Tři šťastní výherci dostanou po dvou lístcích na koncert skupiny Nightwork, který je už 4. listopadu v Liberci.
28.10.2011 11:00 |

podobné články