Článek

Skupina Nightwork dnes končí!

 
Populární skupina Nightwork se zpěvákem Vojtěchem Dykem dnes v pražské O2 areně odehraje svůj údajně poslední koncert. Kapela plánuje zahrát staré hity i písničky z nového alba Čauki Mňauki, které je také prý rozloučením z fanoušky. Zazní i nová skladba 4-3-2-1 Tancuj, kterou kapelník František Soukup označil za "píseň pro oplzlé diskofily". V roli předskokana vystoupí Adam Mišík. 
25.11.2013 13:22 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků) , František Soukup (48 článků) , Adam Mišík (175 článků)
Podobné články

Proč končí skupina Nightwork? Táňa za to nemůže, říká Vojta Dyk

 
Před dvěma lety začal žít s Tatianou Vilhelmovou a přibližně od téže doby bylo na Vojtovi Dykovi znát, že jej stále méně naplňuje a baví práce s kapelou Nightwork. Je to náhoda? Anebo je o sedm let starší herečka jakousi českou Yoko Ono, která koncem šedesátých let poblouznila Johna Lennona a navždy narušila vztahy ve skupině Beatles? Další články k tématu: Už jsme si všechno vyzkoušeli. Odcházíme v nejlepším, říkají Nightwork Vojta Dyk se stal otcem, Vilhelmová porodila syna Aloise V létě budu fungovat jako babysitter, říká Vojta Dyk Dyk musí doma věšet prádlo, Prachař vynáší odpadky a háčkuje OBRAZEM: Vilhelmová s Dykem pařili pod dohledem Vojty Kotka na stole Narozeniny Bohdalové: Dyk, Vilhelmová a Geislerová skočili do Vltavy Slavičí perly: Vilhelmová a Dyk jako pár, rudý souboj Bílé a Farné
13.11.2013 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (303 článků) , Tatiana Vilhelmová (452 článků) , John Lennon (196 článků) , Yoko Ono (71 článků) , Vojtěch Dyk (710 článků)

Populární hudební skupina Nightwork dnes končí!

 
Skupina Nightwork oznámila, že dnešním koncertem jejich působení na hudební scéně končí. Je to opravdu definitivní, nebo opět svoje fanoušky mystifikují, jako už několikrát?
25.11.2013 07:37 |

podobné články

Supertrapas rozhádaných NightWork v Talentu: Museli vystoupit, protože nenáviděný Dyk jde na Primu, ale nikdo je neslyšel! Co se stalo?

 
"Na včerejší finále show Česko Slovensko má talent":http://www.extra.cz/nadeje-bezmoc-a-zmar-je-to-ale-konecne-za-nami-cesko-slovensko-ma-talent-je-po-finale-vitezem-se-stal-koktavy-zpevak-miroslav-sykora nebude v dobrém vzpomínat nevděčný "kat dva roky neoficiálně a týden oficiálně rozpadlé kapely NightWork":http://www.extra.cz/nightwork-ukazali-jaci-jsou-kamaradi-na-prachare-a-jeho-obrad-se-totalne-vykaslali "Vojta Dyk":http://www.extra.cz/tema/vojta-dyk-2 (28), který dal před kamarády přednost pokynům své predátorky "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatana-vilhelmova (35) a rejži s B-Side Bandem, ale musel ještě absolvovat definitivně poslední vystoupení kapely právě ve finále Talentu, které si oficiálně vyprosil na produkci moderátor Martin Pyco Rausch, zřejmě z vděku za to, jak skupina jeho kamaráda a spoluspíkra Kuby Prachaře vždycky bojovala proti homofobním předsudkům, zatímco na Slovensku, k Rauschově smůle, homosexualitu stále berou jako nemoc, případně rovnou zločin.
09.12.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků) , Martin Rausch (27 článků) , Martin Kuba (398 článků)

Víme první: NightWork dnes točí svůj zřejmě poslední klip. eXtra.cz získalo přísně tajné informace!

 
Kapela "NightWork":http://www.extra.cz/tema/nightwork dnes od brzkého rána točí svůj nový videoklip. Celá akce podléhá přísnému utajení a všichni, kdo by jen cokoliv prozradili o tomto počinu, budou navždy zatraceni.
06.06.2013 18:10 |

podobné články

NightWork křtili novou desku! Sledujte, jak si fešák Dyk vybral za kmotru na Václaváku sexy Japonku!

 
Ještě před několika roky vyprodávala kapela NightWork plné kluby. Pohledné klučičí tvářičky a neotřepané texty na vtíravou melodii si získaly tisíce fanynek. Teď už je všechno bohužel jinak a kluci si citelně uvědomují, jak moc jejich "fanouškovské hejno prořídlo":http://www.extra.cz/vime-prvni-nightwork-dnes-toci-svuj-zrejme-posledni-klip-extra-cz-ziskalo-prisne-tajne-informace.
17.10.2013 21:10 |

podobné články

Dal to líp než Vojta Dyk? Jakub Prachař vtrhl na pódium a zazpíval největší pecku od Nightwork

 
Jakub Prachař  (30) zřejmě hodně teskní po kapele Nightwork, která nedávno přerušila svou činnost. V průběhu pořadu Máme rádi Česko totiž zničehonic vyslyšel přání diváků a i bez Vojty Dyka vtrhnul na pódium, kde zazpíval největší hit Nightwork Globální oteplování.
14.03.2014 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (894 článků) , Vojtěch Dyk (710 článků)

Skupina Nightwork: Je lepší hrát méně koncertů, ale dobrých

 
Skupina Nightwork si minulý týden ze slavnostního vyhlášení cen Akademie populární hudby v Praze odnesla tři sošky anděla. Stala se mimo jiné nejlepší skupinou roku, což ji – i po třetím místě na loňských Českých slavících – dostalo do pozice tuzemských hudebních hvězd. Co to se skupinou udělalo, řekl Právu kytarista Jakub Prachař.
03.03.2011 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (894 článků)

Skupina Nightwork oznámila poslední koncert a pokřtila album

 
Pražská skupina Nightwork ve čtvrtek oznámila, že koncert, který proběhne 25. listopadu v pražské O2 Areně, bude její poslední. Po něm si udělají pauzu, jejíž délka není určena.
17.10.2013 16:10 |

podobné články

V nejlepším se má přestat, hodnotí konec skupiny NightWork Jan Maxián

 
Když se NightWork rozhodli ukončit společné působení, byl to pro mnohé šok. Jeden z členů kapely Jan Maxián (31) přiznává, že skupina byla na svém konci v nejlepší kondici. "V nejlepším se má přestat," říká v rozhovoru pro iDNES.cz Maxián, který se nyní víc věnuje vlastním projektům a rodině.
23.09.2014 00:26 |

podobné články

Osobnosti: Jan Maxián (33 článků)

Nightwork to zase rozjeli - Mádl křičel: Jsem gay!

 
PRAHA – »Protekční« skupina Nightwork v čele se synem Gábiny Osvaldové (55) a Ondřeje Soukupa (58) Frantou (25) a hercem Vojtou Dykem (23) si zahrává s nervy svých fanoušků. Na svých internetových stránkách totiž kluci vyvěsili mylnou informaci, že chystají poslední koncert, a tak nalákali všechny své fanoušky do Retro Music Hall v centru Prahy.
26.06.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Soukup (308 článků) , Vojtěch Dyk (710 článků)

Nightwork rozezvučí pražské Roxy spolu s Inflagranti

 
Ve středu 2. prosince vystoupí od osmi hodin v pražském klubu Roxy skupina NightWork. Tento koncert se počítá mezi poslední v letošním roce. Doprovodí je předskokani Inflagranti a VIP Unisono Sbor.
01.12.2009 10:55 |

podobné články

Nejvíce Andělů mohou získat Nightwork

 
Skupina Nightwork si z pondělní nominační tiskové konference odnesla nejvíce nadějí na získání výročních hudebních cen Anděl. Nominována je ve čtyřech kategoriích. Může se stát skupinou roku, její počin Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa albem roku a písnička Tepláky skladbou i videoklipem roku.
24.01.2011 18:00 |

podobné články

Osobnosti: František Soukup (48 článků)

Anděly sbírali Nightwork, Koller i Bílá

 
Ve středu byly v Praze vyhlášeny české hudební ceny Anděl. Nejvíce si jich odnesla skupina Nightwork (3), ale s prázdnou neodešli ani David Koller, Lucie Bílá nebo Republic of Two.
23.02.2011 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2287 článků) , David Koller (294 článků)

Ze zákulisí Andělů: Opustí Dyk kamarády z NightWork?

 
Celkem tři sošky Anděla si letos odnesla skupina NightWork v čele s Vojtou Dykem (25). Fenomenální úspěch »teplákové« partičky ale kalí fakt, že šestice mladíků trpí pracovním vytížením svého frontmana.
25.02.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků)

Neúplatný rapper James Cole: Skupina Nightwork je odpadem současné doby

 
Známý český rapper James Cole (27) mimo jiné proslul i tím, že si v žádném případě nebere servítky a nemá potřebu být zdvořilý jen proto, aby šel poplatně s proudem. Proto na sebe nedalo dlouho čekat jeho veřejné vyjádření ke skupině Nightwork, složené ze staromladých pardálů, vydělávajících na tom, co si „Češi zaslouží".
28.02.2011 19:15 |

podobné články

Osobnosti: James Cole (7 článků)

"Ukaž pí*u" aneb Nightwork řeší mocná Rada

 
Skupina Nightwork (mimo jiné ji tvoří Vojta Dyk a Jakub Prachař) proslula tím, že texty jejich písní jsou hodně na hraně. Rada pro rozhlasové a televizní vysílání musela dokonce řešit stížnost na hit Tepláky. Jeden z posluchačů totiž slyšel v písni spojení "roztoč koule, ukaž pí*u".
07.05.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků)

Skupina Nightwork stráví 2 dny ve výběhu přažské ZOO! HLAVNĚ NEKRMIT!

 
Pražská zoo láká návštěvníky 24. a 25. července na unikátní exponát Homo Sapiens, v jehož rámci se ve výběhu zahrady objeví členové kapely Nightwork. Celá akce, která bude přenášená online a vyvrcholí 25. července v 17 hodin živým koncertem, sdělil agentuře Mediafax manažer skupiny Filip Šmíd.
12.07.2011 18:20 |

podobné články

Kapela Nightwork se nachladila v zoo, postupně ruší své koncerty

 
Členové kapely Nightwork, kteří se nechali v neděli a pondělí vystavit v pražské zoo jako exemplář homo sapiens, doplatili na svůj pokus o zviditelnění vlastním zdravím. Někteří z nich se v zoologické zahradě nachladili, zpěvák Vojtěch Dyk musel být údajně hospitalizován. Kapela proto zrušila čtvrteční koncert na festivalu Štěrkovna Open Music v Hlučíně. Prázdné místo v programu podle pořadatelů zaplní skupina Kryštof.
28.07.2011 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků)

Vojta Dyk se po kolapsu zotavuje! NIGHTWORK NEBUDE RUŠIT DALŠÍ KONCERTY!

 
Frontman populární české skupiny Nightwork Vojtěch Dyk se v posledních dnech potýkal se zdravotními problémy, které způsobily, že skupina kapela musela zrušit tři koncerty. Manažer kapely Filip Šmíd exkluzivně agentuře Mediafax v úterý sdělil, kapela nebude muset rušit další vystoupení.
09.08.2011 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Dyk (710 článků) , Vojtěch Filip (1098 článků)