Článek

Skuhravý má podmínku. Policii zajímají další sportovci

 
Pojišťovací podvod se "Bomberovi" hrubě nevyplatil
10.02.2012 12:15 |

podobné články

Podobné články

Fotbalista Skuhravý dostal dvouletou podmínku za podvod s kradeným autem

 
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Skuhravý se přiznal k podvodu s kradeným autem a soud mu vyměřil dvouletou podmínku. Rozsudek je pravomocný, státní zástupce i bývalý fotbalista se vzdali práva na odvolání.
27.03.2012 14:00 |

podobné články

Bomber Tomáš Skuhravý: Fingoval krádež!

 
Má tohle zapotřebí? Zřejmě ano, když dluží, kam se podívá. Podvod na kriminál měl totiž spáchat slavný »Bomber« Tomáš Skuhravý (45).
09.08.2011 12:10 |

podobné články

Populární šutér Skuhravý fingoval krádež luxusního auta

 
Místo majiteli předal Skuhravý auto komplicovi
09.08.2011 19:20 |

podobné články

NEUVĚŘITELNÉ! Fotbalista SKUHRAVÝ je zřejmě členem GANGU, obchodujícího s KRADENÝMI AUTY!

 
Středočeští kriminalisté zadrželi a obvinili šestičlenný gang, který obchodoval s kradenými luxusními vozy v hodnotě minimálně 40 milionů korun, sdělila Mediafaxu v pátek mluvčí středočeské policie Soňa Budská. Jedním z obviněných by měl být i bývalý fotbalista Tomáš Skuhravý.
09.09.2011 12:45 |

podobné články

Legendární bomber Skuhravý: Obviněn z podvodu!

 
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Skuhravý (45) je podezřelý z pojišťovacího podvodu. Policie ho údajně obvinila kvůli fingování krádeže zapůjčeného luxusního auta za dva miliony korun! Deník Aha! o zapojení Skuhravého do podvodů informoval už před měsícem.
10.09.2011 12:05 |

podobné články

Karlovarský Skuhravý: V Kladně to bude tvrdé, ale snad bod odvezeme

 
Hokejový útočník Karlových Varů Václav Skuhravý nehází po dvou porážkách flintu do žita a doufá, že jeho tým bude bodovat už v pátek na Kladně. Musí ale předvést úplně jiný výkon než ve středu proti Pardubicím.
23.09.2011 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Skuhravý (1 článek)

Skuhravý dluží 2,7 milionu Kč: Navštívili ho exekutoři a je krok od kriminálu

 
Nejenže se zapletl do kauzy s kradenými auty, za kterou mu hrozí až dva roky vězení. Fotbalová legenda Tomáš Skuhravý (46) navíc dluží pořádný balík peněz! Po majetku druhého nejlepšího střelce na mistrovství světa v Itálii 1990, který "visí" téměř 2,7 milionu korun, jdou exekutoři. Zatím si na něm moc nevzali, dokázali mu zabavit jen elektroniku za pár tisíc.
07.02.2012 10:35 |

podobné články

Tomáš Skuhravý: Za milionový podvod jen podmínka!

 
Kdysi opěvovaný fotbalista Tomáš Skuhravý (47) fingoval krádež půjčeného luxusního auta za 2 miliony korun, aby se s komplicem rozdělil o prachy. Včera za to dostal od Obvodního soudu pro Prahu 4 flastr 2 roky vězení s podmíněným odkladem na 4 roky.
28.03.2012 12:15 |

podobné články

Tomáš Skuhravý o koronaviru: V Itálii se všechno řeší pomalu. V karanténě jsem omládl o 20 let

 
O fotbalové legendě jménem Tomáš Skuhravý (54) se toho dnes moc nedozvíte. Karanténu kvůli koronaviru tráví v Celle a v rozhovoru pro italský web Il Secolo Xix prozradil, že se Itálie stala jeho druhým domovem. Prozradil navíc, čím zabíjí čas a na co se připravuje, až karanténa skončí.
13.05.2020 19:01 |

podobné články

Před 20 lety zemřel Miloš Kopecký (†73): Tajemství jeho rodiny! Vnuk skončil v kriminále

 
Dnes je tomu právě 20 let, co zemřel populární herec Miloš Kopecký (+73). Po jeho smrti čekala rodinu řada těžkých zkoušek, ta největší jeho milovanou dceru Barboru – jejího syna a Kopeckého vnuka Martina totiž soud před časem poslal do vězení za krádeže! Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy Vnuk slavného herce Miloše Kopeckého (†73) Martin Vencour (24), který si odpykává ve vazební věznici Praha-Pankrác několikaměsíční trest za krádež, má více vroubků! reklama* Jak deník Aha! včera informoval, ve věznici se Martin ocitl letos na jaře, kdy 11. dubna Městský soud v Praze zamítl jeho stížnost proti nařízení výkonu trestu. Ten mu už 22. září 2008 uložil Obvodní soud pro Prahu 3 za krádež a odsoudil ho na 8 měsíců s podmínkou na 24 měsíců. Jenže Martin podmínku nesplnil. Ve zkušební době ho policie přistihla při řízení motorového vozidla, i když mu pražský magistrát vyslovil roční zákaz. Tím spáchal přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a byl odsouzen na dalších 6 měsíců se zkušební dobou na 18 měsíců. Do konce roku by mohl být teoreticky opět na svobodě. Jenže jakmile opustí brány věznice, začne se mu odměřovat druhý trest. Pokud ani tuto podmínku nedodrží, mohl by se ve vězení ocitnout brzy zase. Co na to Martinova máma, Kopeckého jediná dcera Barbora Vencourová? „To se může stát každému,“ odsekla rozčileně na otázku deníku Aha! a více se k věci nechtěla vyjadřovat.Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/63891/uvezneny-vnuk-milose-kopeckeho-az-vyjde-z-basy-zacne-dalsi-trest.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
16.02.2016 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (107 článků)

Dáme gól ve sněmovně. Užasnete, kolik fotbalistů a hokejistů kandiduje

 
Z obecně známých lidí se snaží proniknout v říjnových volbách do Sněmovny zejména sportovci. O hlasy voličů se budou ucházet například bývalí hokejoví reprezentanti Milan Hnilička a Pavel Richter a fotbalisté Tomáš Skuhravý, Jan Berger, Horst Siegl a Ladislav Vízek.
28.09.2017 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (50 článků) , Ladislav Vízek (64 článků) , Horst Siegl (25 článků) , Jan Berger (8 článků) , Pavel Richter (34 článků) , Jan Berger (3 články)

Dáme góla ve Sněmovně. Užasnete, kolik fotbalistů a hokejistů kandiduje

 
Z obecně známých lidí se snaží proniknout v říjnových volbách do Sněmovny zejména sportovci. O hlasy voličů se budou ucházet například bývalí hokejoví reprezentanti Milan Hnilička a Pavel Richter a fotbalisté Tomáš Skuhravý, Jan Berger, Horst Siegl a Ladislav Vízek.
28.09.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Hnilička (50 článků) , Ladislav Vízek (64 článků) , Horst Siegl (25 článků) , Jan Berger (8 článků) , Pavel Richter (34 článků) , Jan Berger (3 články)

Fotbalista Skuhravý unikl vězení. Za podvod má podmínku

 
Někdejší reprezentant fingoval krádež zapůjčeného luxusního auta za dva miliony
27.03.2012 13:15 |

podobné články

Internet se směje českým modelům na olympiádě: Sportovci vypadají jako z filmu Beetlejuice

 
Jako na každých olympijských hrách i teď se zase řeší české oblečení na zahájení. Čeští sportovci si svůj olympijský úbor chválí, na internetu se ale českému outfitu spíše smějí. Sportovci údajně vypadají jako z hororu Beetlejuice režiséra Tima Burtona.
06.08.2016 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (146 článků)

Lékař ženě přerušil vejcovody a sterilizoval ji: Zaplatí jí 300 tisíc a dostal podmínku

 
Za nechtěnou sterilizaci zaplatí lékař Ladislav Křoustek z ivančické nemocnice pacientce Anně S. odškodnění 300 tisíc korun! Rozhodl o tom v úterý odvolací soud v Brně, který gynekologovi zároveň zmírnil původní tříletou podmínku za zločin na roční podmínku za přečin těžkého ublížení na zdraví z vědomé nedbalosti.
30.04.2013 13:05 |

podobné články

Největší sígr Hollywoodu už bručí v base: Porušil podmínku, kterou dostal za napadení slavné zpěvačky

 
Komu není rady, tomu není pomoci. Chris Brown (24) se sice radoval, když po napadení své přítelkyně Rihanny  (26) v únoru 2009 dostal jen podmínku, nakonec se ale base nevyhnul. R’n’b zpěvák porušil pětiletou podmínku stanovenou soudem a putuje regulérně za katr.
16.03.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Chris Brown (240 článků) , Chris Brown (173 článků)

Kauza Opencard před soudem: Exprimátor Hudeček dostal znovu podmínku, nařkl soudce z podjatosti

 
Městský soud v Praze dnes i napodruhé uložil totožné podmíněné tresty v kauze opencard a pražských radních. Bývalý primátor Tomáš Hudeček (dříve TOP 09) a někdejší radní pro dopravu Josef Nosek tak dostali dvouletou podmínku, bývalá radní pro informatiku Eva Vorlíčková a šéf magistrátních informatiků Jan Teska podmínku tříletou. Verdikt není pravomocný, obžalovaní vinu odmítají a obratem se odvolali. Hudeček se při odůvodňování rozsudku hlasitě ohrazoval s tím, že „to není pravda“.
17.12.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (668 článků)

Vyšetřovatelé se znovu zajímají o Opencard. Teď jdou po nové smlouvě na provoz

 
Protikorupční policie chce od pražského magistrátu další informace o kauze Opencard. Zejména je zajímají smluvní dokumenty mezi Prahou a společností Haguess. Letos na jaře totiž hlavní město s provozovatelem kartového systému uzavřela další smlouvu.
17.11.2012 16:35 |

podobné články

Do politiky míří další sportovci, cyklista si to rozdá s fotbalistou o Senát

 
Další sportovci mají našlápnuto do politiky, a to konkrétně na jižní Moravě. Jejich cílem je Senát. Pětačtyřicetiletého bývalého cyklistického reprezentanta a dnešního viceprezidenta Českého svazu cyklistiky Jozefa Regece schválila pro kandidaturu obvodní konference ČSSD v Blansku. Ve volbách mu bude vážným protihráčem známý brněnský fotbalista Karel Jarůšek, kterého nominovala do senátních voleb ODS.
22.06.2010 08:10 |

podobné články