Článek

Skromné narozeniny Terezy Bebarové: Když nepeče celé zemi, tak aspoň sama sobě!

 
Sympatická herečka Tereza Bebarová (45), která se po nuceném odchodu ze seriálu Ulice raduje z opětovného obsazení do role moderátorky pořadu Peče celá země, slavila narozeniny. Kdo by ale čekal, že při této příležitosti upeče dort, stejně jako soutěžící této kulinářské show, ten by se mýlil!
10.07.2020 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)
Podobné články

Otevřená zpověď hvězdy Ulice Terezy Bebarové: Přiznání nevěry!

 
Styl života Terezy Bebarové (42) by se dal nazvat alternativním, i když ona tvrdí, že jsou spíše konzervativní. Neobvyklé už je ale třeba to, že nejedí maso, dcera navštěvuje lesní školku a s partnerem jsou spolu neuvěřitelných 25 let…
05.03.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Třetina českých domácností nepeče vánoční cukroví! A vy?

 
Takřka třetina českých domácností nepeče tradiční vánoční cukroví, jen čtyři procenta se však na Vánoce obejdou úplně bez něj.
06.12.2014 10:55 |

podobné články

Světlana z Ulice se pochlubila rozkošnou dcerou. Je Tereze Bebarové podobná?

 
Oblíbená postava Ukrajinky Světlany Nyklové v podání herečky Terezy Bebarové se vrací do seriálu Ulice. Zatímco byla Tereza ve vysokém stupni těhotenství a posléze porodila a starala se o dceru Klaudii, podle scénáře pobývala její hrdinka v Rusku.
20.09.2013 05:35 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků) , Světlana Nyklová (28 článků)

Pohlednice pro Terezu: Postižená žena oslaví 27. narozeniny a její skromné přání může splnit každý!

 
Postižená Tereza z Hodonínska bude slavit své sedmadvacetileté narozeniny. Čelí nepřízni osudu a má jedno malé přání. Je skromné, ale jí udělá radost! A mnoho lidí se, zdá se, chystá pomoci jí k tomu, aby byl její den opravdu speciální.
04.07.2020 07:05 |

podobné články

Hořké prozření Bebarové: DRSNÝ ORTEL NAD ULICÍ

 
Osud oblíbené postavy Světlany z nekonečného seriálu Ulice herečce Tereze Bebarové (45) značně zamíchal kartami. Jednak přišla o pravidelný příjem, jednak jí role za patnáct let přirostla k srdci a bylo těžké říct sbohem. Nakonec se s koncem v Ulici smířila, otevřely se jí tím totiž nové možnosti.
17.07.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)

Velké životní jubileum slaví Kateřina Brožová (50) skromně: Oběd s partnerem a večer v divadle!

 
Svůj velký den má dnes Kateřina Brožová, která slaví padesáté narozeniny. V plánu má velkou oslavu, ale samotný narozeninový den tráví skromně a především pracovně. Užila si romantický oběd s partnerem Jaromírem Soukupem (49) a večer bude v divadle.
09.02.2018 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (548 článků)

Těžké chvíle pašeračky Terezy: Za mřížemi oslaví třetí narozeniny bez rodiny a přátel

 
Na narozeniny se snad většina lidí těší, ať už kvůli dárkům, nebo oslavě. To ale není případ Terezy Hlůškové. Ta totiž dnes slaví 25. narozeniny opět za mřížemi v pákistánské věznici Kot Lakhpat. Jediným dárkem, po kterém opravdu touží, je propuštění a shledání se s rodinou. Hlůškové se ale toto přání hned tak nesplní.
05.05.2021 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Těžká (18 článků)

Gregorová přiznala: I když je už pár let vdovou, pořád má na Vánoce stejné rituály jako s manželem Radkem Brzobohatým

 
I když se herečka Hana Gregorová  (63) chlubí o čtyři konfekční velikosti štíhlejší postavou, vánoční cukroví si ujít nenechá. Gregorová, kterou v poslední době vídáme v seriálu Přístav, ale přiznala, že ho sama nepeče. Na Vánoce mívá pokaždé úžasné cukroví od své kamarádky.
23.12.2015 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Gregorová (513 článků)

Muže přitahují skromné ženy, ženy zase skromní muži odpuzují

 
Muži považují skromné ženy za sexy.
15.12.2010 09:30 |

podobné články

Muže přitahují skromné ženy. Ženy skromní muži odpuzují

 
Pokud nekápnou na ženu ze 44 procentní menšiny, pak by pánové měli zapomenout na demonstraci skromnosti na prvním rande. Většina žen – tedy 56 procent – považuje skromné a šetrné muže na prvním rande za odpuzující.
18.12.2010 08:20 |

podobné články

Kalousek na záchodě. Kalousek žije skromně. Kalouska člověk musí mít rád, píše Mirek Topolánek

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek ve své knize „Hlavně se neposrat“ kupodivu vychválil „svého“ někdejšího ministra financí Miroslava Kalouska. Podle něj Kalousek žije velmi skromně. „Vznikl mezi námi zajímavý druh přátelství, který trvá dodnes. Zažil jsem s ním spoustu smutného, zajímavého i veselého,“ prozrazuje Topolánek o Kalouskovi. A přidává historku o Obamovi, kterého prý Kalousek potkal na WC.
17.05.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2353 článků) , Miroslav Kalousek (7419 článků)

Překvapivě čisté a skromné bydlení Bohuše Matuše! Jak se vám líbí?

 
Bohuš Matuš patří mezi největší a nejvyhledávanější hvězdy českých muzikálů. Oblíbený zpěvák se teď pochlubil bydlením, které je překvapivě velmi skromné.
03.06.2018 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuš Matuš (422 článků)

Muff křtili Fatalust skromně a pálenkou

 
Slavnostně obyčejný večer připravila v pražském Jazz Docku letos dvacetiletá kapela Muff. Jazzrocková parta se skromně excentrickým saxofonistou Marcelem Bártou, klávesistou Jakubem Zitkem, který má na svědomí velkou část repertoáru, precizně měkkým baskytaristou Jakubem Vejnarem, ostrým kytaristou Jiřím Šimkem a přesným a zábavným bubeníkem Romanem Víchou křtila nové album Fatalust.
21.11.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Šimek (25 článků) , Jiří Bárta (260 článků) , Jiří Bárta (260 článků)

Tak jde čas s Terezou Bebarovou ze seriálu Ulice aneb jak se vyrovnala se smrtí Světlany a co ji dnes živí?

 
Tak jako běží Ulice dál bez Světlany, tak běží dál život její představitelky, Terezy Bebarové. Seriálu obětovala dlouhých 15 let života a z práce na tomto projektu televize Nova se vždy těšila. Získala si diváky s ukrajinskými kořeny a mezi hereckými kolegy našla několik přátel. Rozhodla se ale vydat trochu jinou cestou, a to se pro její postavu stalo osudným.
16.03.2021 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)

Pohroma v Prostřeno! Odešla mi trouba, tak jsem neuvařila

 
Prostřeno bude příští týden z Jihomoravského kraje, kde v boji o výhru 60 tisíc korun a hostitelskou čest k tomu budou ženy v mírné převaze – tři ku dvěma mužům. Ve čtvrtek předvede, co u plotny dovede, fitness trenérka Veronika. Jídlu rozumí. Ví přesně, jak a co jíst, aby měla svaly, když je potřebuje. Veronika si dělá velké plány, musí ale řešit nenadálé situace. Tak například – trouba nepeče.
19.11.2020 12:05 |

podobné články

VIDEO: Bebarová čeká dítě po dvaceti letech vztahu. Byli jsme opatrní, říká

 
Zamilovala se, když jí bylo šestnáct. Na první dítě čekala dalších dvacet let. To vše po boku jednoho muže. Takový je osobní život herečky Terezy Bebarové, která se scenáristou Ivanem Kotmelem čeká první dítě. "Byli jsme opatrní, chtěli jsme se poznat," říká šestatřicetiletá herečka ve videorozhovoru pro iDNES.cz. Další články k tématu: Gondíková a Bebarová se popraly před kamerou, odnesly si modřiny
29.02.2012 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)

VIDEO: Bebarová čeká dítě po dvaceti letech vztahu. Byli jsme opatrní, říká

 
Zamilovala se, když jí bylo šestnáct. Na první dítě čekala dalších dvacet let. To vše po boku jednoho muže. Takový je osobní život herečky Terezy Bebarové, která se scenáristou Ivanem Kotmelem čeká první dítě. "Byli jsme opatrní, chtěli jsme se poznat," říká šestatřicetiletá herečka ve videorozhovoru pro iDNES.cz. Další články k tématu: Gondíková a Bebarová se popraly před kamerou, odnesly si modřiny
01.03.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)

Bolest Terezy Bebarové alias Světlany u Ulice: Potrat! Už druhý...

 
Zdá se, že scénáristé nekonečného seriálu Ulice nechtějí Světlaně prostě dopřát potomka. Před zhruba třemi lety si nechala dítě tajně vzít, tentokrát o něj přijde, i když si ho moc přeje…
30.09.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Bebarová (181 článků)