Článek

Skoro jako táta Trautenberk: Polonahý manžel Lindy Rybové ukázal, jak moc mu narostlo břicho

 
Manžel Lindy Rybové David Prachař (55) exceluje v opravdu netradičním divadelním zpracování režiséra Jana Nebeského Tartuffe Impromptu!, které vychází z klasické Moliérovy předlohy.
07.03.2014 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (121 článků)
Podobné články

Nejlepší cviky na břicho

 
Krásné ploché bříško je snem snad každé ženy, bohužel ne všechny se pevným pupíkem můžeme chlubit. Zatímco někomu bylo vyrýsované břicho přírodou naděleno do vínku, jiný se pro něho musel dřít. A pak jsme tu i my – ženy a dívky, které mají kolem bříška nepěknou pneumatiku a chtějí se jí zbavit. Jenže jak? Pokud chcete krásné bříško, měli byste znát nejlepší cviky na břicho. Jejich důsledné dodržování vás možná bude stát nepříjemné chvilky spojené s bolestí, namožením svalů a mnohdy si i řeknete, že se na to můžete vykašlat. Pokud ale vydržíte a nevzdáte se, uvidíte po čase příjemné změny. A za ty všechna bolest, námaha a odhodlání určitě stojí! Vyzkoušejte nejlepší cviky na břicho a dosáhněte vysněné představy Krásného bříška nedosáhnete přes noc. Máte-li takové představy, rychle si je vyžeňte z hlavy. Pokud máte místo břicha pneumatiku a uložený tuk, pak určitě víte, že jste k němu taky nepřišli ze dne na den. Proto je logické, že se jen nemůžete zbavit jako mávnutím kouzelného proutku. Chce to vytrvalost, důslednost, pravidelnost a odhodlání. Vyzkoušejte nejlepší cviky na břicho, které jsme pro vás našli a ukryli do následujících řádků! Prkno Tento cvik slouží ke zpevnění hlubokých břišních svalů a nebudeme lhát, že může být na začátku hodně nepříjemný a značně bolestivý. Provádí se tak, že si lehnete na břicho, zvednete tělo na loktech a špičkách nohou a v této poloze budete tělem pohybovat směrem dopředu a dozadu. Pohyb nemusí být dlouhý, ale musíte dbát na pevná a rovná záda a vzpřímenou hlavu. Kolo Nene, určitě nemusíte jít ven, sednout na svůj bicykl a vyrazit do přírody na několika kilometrovou projížďku vražedným tempem. My máme na mysli cvik, který jízdu na kole imituje a provádí se v pohodlí domova. Jak na něj? Lehněte si na záda, ruce si položte na hrudník... Čtěte více Příspěvek Nejlepší cviky na břicho pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.02.2017 09:25 |

podobné články

Jak zhubnout břicho

 
Hubnutí představuje pro mnoho lidí noční můru a opakovaně se snaží držet různé diety. Nezřídka se povede hezky zredukovat svou tělesnou hmotnost a kila jdou dolů. Jenže bříško zůstává i přes veškerou snahu. Mnoho žen se snaží právě bříško zhubnout pomocí úporných cviků. My pro vás máme však informaci a to, že hubnutí břicha je z větší části otázka stravování. Cvičení je bezesporu výtečné a celý proces navíc umocní, ale nejedná se jen o cviky pro posílení břišního svalstva. Možná vás to udiví, ale posílení hýžďových a zádových svalů má rovněž velký vliv na břicho. Posilovat se musí kompletně Pokud máte třeba ochablá záda, budete mít snahu se naklánět a vystrkovat břicho. Jestliže tuto část zpevníte, bude váš postoj vzpřímenější a tím se zatáhne i bříško. V případě, že proléváte denně pot nad cviky břicha, není to zcela špatně, ale určitě to nestačí.  Výtečným cvikem pro zpevnění bříška, je cvik zvaný deska. Pokud ho budete cvičit denně pouhých 5 minut, budete schopni vidět za měsíc poměrně velký rozdíl. Ten, kdo desku už někdy cvičil tak ví, že je to poměrně náročný cvik. Pět minut nemusíte vydržet v celku, ale můžete si to rozvrhnout. Přičemž jeden cvik by měl trvat minimálně po dobu 30 až 40 sekund. Proč dá břicho tak zabrat? Především u žen se tuk v této oblasti drží nejdéle. Na břicho mají největší vliv potraviny, které konzumujeme. Je dobré vysledovat příčiny, které se podílejí na plnosti bříška, a teprve pak můžeme pracovat na jejich odstranění. Bříško mnohdy potrápí i jinak štíhlé ženy. V pozadí problémů může stát stres (syndrom podrážděného střeva), konzumace sladkostí, velká zátěž na záda, potíže s trávením, nepravidelná strava a mnoho dalšího. Nejdůležitější je poznat dokonale své tělo, jak reaguje na některé potraviny a jak pracuje. Příspěvek Jak zhubnout břicho pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
26.09.2015 21:30 |

podobné články

Exmanžel Batulkové v prekérní situaci: Vrhnul se na něj polonahý drsňák a zkoušel na něj kopulační pohyby

 
Tak v téhle pozici jsme muže Lindy Rybové Davida Prachaře ještě neviděli. V opravdu osobitém zpracování režiséra Jana Nebeského Tartuffe Impromptu!, které vychází z klasické Moliérovy předlohy, předvádí na jevišti hodně divoké kreace a řádí doslova jako utržený ze řetězu.
05.03.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (121 článků)

Ve Sněmovně bylo dnes veselo: Říkejte mi klidně třeba Trautenberk, jsem na to zvyklý

 
Ani po několika týdnech sezení v poslaneckých lavicích si zřejmě poslanci nejsou schopni zapamatovat jména některých svých kolegů z jiných poslaneckých klubů. Tak třeba občanského demokrata Ivana Adamce dnes při probíhající schůzi Sněmovny přejmenovali na „Němce" a o chvíli později dokonce na „Vaňka". „Můžete mi klidně říkat Pepo! Ale občas mi říkají Trautenberk,“ opáčil ale na to Adamec do sněmovního mikrofonu. A v jednacím sále Sněmovny bylo hned veselo...
23.01.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Adamec (16 článků)

Herečka Dana Batulková: Rybové jsem dala facku!

 
Dana Batulková ( 54) stále nemůže své kolegyni Lindě Rybové (37) odpustit, že jí před deseti lety odvedla manžela, herce Davida Prachaře (53). „Nemám důvod s ní jakýkoliv vztah mít,“ říká herečka.
08.11.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (121 článků) , Dana Batulková (231 článků) , Linda Dano (13 článků)

Sportovec Klaus ukázal na Sněžce tělo: Vypracovaná postava je dávná minulost

 
Exprezident Václav Klaus (74) po výšlapu na Sněžku ukázal víc, než asi chtěl. Jeho tělo doznalo za deset let změny, která sportovce jeho ražení nepotěší. Narostlo mu břicho. Co s tím? Pomohla by trocha toho »levicového« salátu.
12.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9143 článků)

Ženě narostlo břicho do OBŘÍCH ROZMĚRŮ! Lékaři jí vyoperovali 33kilogramový nádor!

 
Ženě z Mexika (24) začalo z ničeho nic růst břicho. Přitom právě držela dietu a ani nebyla těhotná. Lékaři později přišli na to, že v něm má obrovskou cystu. Došlo to tak daleko, že nemohla chodit a musela na operaci.
22.03.2017 13:35 |

podobné články

Robert Pattinson: Díky herectví mi silně narostlo ego

 
Herec Robert Pattinson tvrdí, že díky první roli svého života mu silně narostlo ego. A to do takových rozměrů, že ho čekal pád a prozření v tom, jak malý ve skutečnosti je. Jednatřicetiletá hvězda Twilight ságy ale přiznává, že s egem a slávou musí bojovat každý mladý člověk jeho oboru, kterému se začne dařit.
11.12.2017 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pattinson (381 článků)

Abbasová: Takhle jí narostlo bříško! Naroste jí i knír?

 
Milence exministra Kocába Lejle Abbasové už pěkně narostlo bříško! A ačkoliv jí ještě občas trápí těhotenské nevolnosti, na focení pro charitativní projekt Movember na prevenci proti rakovině nadšeně přišla.
27.10.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (435 článků)

První záběry Lindy Rybové ze seriálu Cesty domů. Ta nám ale zestárla

 
Herečka Linda Rybová (36), která bude jednou z nových tváří primáckého seriálu Cesty domů, hned zpočátku zažije pořádné drama. Jako státní zástupkyně Ivana Pánková se totiž stane obětí drsné šikany. Možná právě kvůli takové roli musela krásná Linda obléknout kostýmy, které jí přidávají na vážnosti, ale také na věku. Oproti realitě tak vypadá až o deset let starší.
06.02.2012 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků)

Tajemství kuchyně Lindy Rybové!

 
V kuchyni ráda experimentuje! To o sobě tvrdí hvězda seriálu Ohnivý kuře Linda Rybová (41). Zatímco v seriálu příliš nevaří, v soukromí je tam jako doma.
13.06.2017 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků)

Tajemství kuchyně Lindy Rybové!

 
V kuchyni ráda experimentuje! To o sobě tvrdí hvězda seriálu Ohnivý kuře Linda Rybová (41). Zatímco v seriálu příliš nevaří, v soukromí je tam jako doma.
16.06.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků)

Syn Davida Beckhama polonahý ve vaně: Je to chlapák jako táta?

 
Sedmnáctiletý Brooklyn Beckham podléhá efektu Justina Biebera a nadměrnému množství pohlavních hormonů. Nasvědčuje tomu fakt, že se poslední dobou na Instagramu prezentuje stále častěji polonahý. Syn fotbalisty Davida a návrhářky Victorie ještě ale neukázal penis jako kanadský zpěvák, vystačil si s polonahým drážděním ve vaně.
03.05.2016 16:05 |

podobné články

Osobnosti: David Beckham (1020 článků) , Justin Bieber (1391 článků) , Brooklyn Beckham (55 článků)

Dana Batulková: Nevěra manžela s Lindou Rybovou pro mě byla tragédií

 
Hvězda Star Dance, křehká herečka Dana Batulková (51) ví, že i špatné věci můžou být k něčemu dobré a člověk musí čas od času překonat sám sebe. Nad zradou kolegyně Lindy Rybové, která jí odvedla muže, už dnes jen mává rukou.
10.08.2009 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , Dana Batulková (231 článků) , Linda Dano (13 článků)

Herečka Linda Rybová - Oba Prachaře už má pohromadě!

 
05:00 – Na charitativní akci nadace Kolečko, která pečuje o děti po úrazech, dorazila do pražských Žlutých lázní řada známých osobností. Přišly na pozvání herečky Lindy Rybové (33), která s nadací úzce spolupracuje.
03.09.2009 02:20 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků)

Linda Rybová přiznala: Její syn tříská svoje sestřičky

 
U herečky Lindy Rybové už se těší na Velikonoce hlavně její syn František. Bude totiž moct beztrestně ztřískat svoje setřičky. Totéž čeká i malou Jasmínku režiséra Jiřího Adamce  (64) . Také její starší bratr Daník už trénuje, aby ji s pomlázkou pořádně potrápil. Toník Terezy Kostkové  (35) sourozence nemá, takže se nebude moct vyřádit.
10.04.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , Tereza Kostková (687 článků) , Jiří Ryba (10 článků)

Tohle se Batulkové nebude líbit: Prasklo, že svedla manžela své kamarádky!

 
Tak to je tedy gól! Celá léta se řeší podraz Lindy Rybové (37) na Danu Batulkovou (55), které měla přebrat manžela Davida Prachaře (54). Jenže teď se ukázalo, že Rybová vlastně udělala to samé, co o něco dříve Batulková, která rovněž své kamarádce svedla partnera.
27.05.2013 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (121 článků) , Dana Batulková (231 článků)

Batulková a Prachař zase spolu: 11 let mrazivé nenávisti!

 
Když se před čtrnácti lety zbláznil ženatý David Prachař (55) do výrazně mladší Lindy Rybové (39), trvalo ještě další tři roky, než se rozvedl s matkou svých dvou dětí Danou Batulkovou (56). Od té doby je herečka s hercem na válečné stezce. nyní je svedla dohromady kouzelná babička...
29.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (121 článků) , Dana Batulková (231 článků)

Batulková a Prachař zase spolu: 11 let mrazivé nenávisti!

 
Když se před čtrnácti lety zbláznil ženatý David Prachař (55) do výrazně mladší Lindy Rybové (39), trvalo ještě další tři roky, než se rozvedl s matkou svých dvou dětí Danou Batulkovou (56). Od té doby je herečka s hercem na válečné stezce. nyní je svedla dohromady kouzelná babička...
30.11.2014 00:10 |

podobné články

Osobnosti: Linda Rybová (112 článků) , David Prachař (121 článků) , Dana Batulková (231 článků)