Článek

Skončil jsem ve VV, hlásí Dobeš. Podle Klasnové kolem sebe nezodpovědně kope

 
Bývalý ministr školství Josef Dobeš opustil Věci veřejné, nezaplatil pravidelný členský příspěvek. Potvrdil, že už nechce být členem strany. Zvažuje také, že opustí poslanecký klub VV a Sněmovnu. Karolína Peake jeho postoj odmítla s tím, že Dobeš nezaslal VV rezignaci na členství ve straně. Další místopředsedkyně Kateřina Klasnová se pozastavila nad tím, proč Dobeš řeší tuto věc přes média.
06.04.2012 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků) , Karolína Peake (1613 článků)
Podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Za komunisty kope v Bruselu, ji teď kope miminko! Europoslankyně Konečná utajila těhotenství

 
Sympatická blondýna Kateřina Konečná (34), která jako europoslankyně v barvách českých komunistů kope za ČR v Bruselu, je těhotná a je to na ní už pěkně znát. Aby ne! Vždyť už je ve 21. týdnu.
23.06.2015 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Konečná (251 článků)

Mění barvy a kope kolem sebe, komentoval Babiš Kalouskův projev

 
Za obratného politického chameleona označil šéf hnutí ANO Andrej Babiš nově zvoleného předsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. „Mění barvy a kope do všech kolem sebe,“ uvedl ministr financí v reakci na Kalouskův kandidátský projev, ve kterém se ostře pustil do Babiše.
29.11.2015 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (15442 článků) , Miroslav Kalousek (6667 článků)

Skončil jsem ve VV, hlásí Dobeš. Rezignaci neposlal, oponuje Peake

 
Bývalý ministr školství Josef Dobeš opustil Věci veřejné, nezaplatil pravidelný členský příspěvek. Potvrdil, že už nechce být členem strany. Zvažuje také, že opustí poslanecký klub VV a Sněmovnu. Karolína Peake jeho postoj odmítla s tím, že Dobeš nezaslal VV rezignaci na členství ve straně.
06.04.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Karolína Peake (1613 článků)

Svatba Bárty a Klasnové: Mejdan až do rána

 
FOTOGALERIE: Svatební večírek novomanželů z Věcí veřejných Víta Bárty (36) a Kateřiny Klasnové (33) na zámku Mcely skončil až v neděli ráno. Svatebčané se rozjížděli ze zámku až během dopoledne. Radek John zamířil přímo do studia České televize do Otázek Václava Moravce.
11.07.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2466 článků) , Kateřina Klasnová (518 článků) , Vít Bárta (2837 článků) , Václav Bárta (1169 článků)

Bratr Klasnové skončil v Mladé frontě Dnes, měl donášet do ABL!

 
Deník Mladá fronta Dnes (MfD) začátkem dubna ukončil po 12 letech spolupráci se svým vedoucím IT oddělení Filipem Klasnou, bratrem místopředsedkyně VV Kateřiny Klasnové, upozornil v neděli server ParlamentníListy.cz. List uvedl, že Klasna měl být v kontaktu s detektivy z ABL.
24.04.2011 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků)

Nečase by uspokojila snad jen fyzická likvidace Bárty, odhaduje Klasnová

 
Premiér Petr Nečas by byl podle Kateřiny Klasnové spokojený jen ve chvíli, kdyby Vít Bárta vysublimoval. Místopředsedkyně VV tak zareagovala na prohlášení, že se vláda nebude opírat o spolupráci s poslaneckým klubem, jehož členem je člověk odsouzený za korupci. Nečas podle Klasnové předčasnými volbami straší.
18.04.2012 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9288 článků) , Kateřina Klasnová (518 článků) , Vít Bárta (2837 článků)

Nasupený Sobotka: Rezignace Klasnové je doklad chaosu a rozkladu

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka zaslal ParlamentnímListům.cz svůj pohled na pondělní rezignaci místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Kateřiny Klasnové. Podle jeho slov je to jen další zářez do již tak se potápějící Nečasovy bárky.
23.04.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9531 článků) , Kateřina Klasnová (518 článků)

Němcová: Odchod Klasnové se vyřeší později, není to akutní problém

 
Odchod Kateřiny Klasnové (VV) z postu místopředsedkyně dolní komory není pro sněmovnu akutní problém, vyřeší ho další politická jednání po konci vládní krize. Dnes to řekla předsedkyně sněmovny Miroslava Němcová (ODS). Šéf poslanců TOP 09 Petr Gazdík míní, že pokud se VV cítí být demokratickou stranou, měly by mít podle původní dohody na místo ve vedení sněmovny nárok. Opoziční ČSSD varovala před tím, aby ODS a TOP 09 nabízely post místopředsedkyně sněmovny jako "úplatek" za koaliční spolupráci.
23.04.2012 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Petr Gazdík (921 článků) , Kateřina Klasnová (518 článků) , Petr Gazdík (910 článků)

Němcová: Na nástupce Klasnové je čas. Chvíli to bez ní zvládneme

 
Na volbu místopředsedy sněmovny je dost času, důležitější jsou teď jiné věci. Předsedkyně Poslanecké sněmovny Miroslava Němcová si myslí, že rezignace Kateřiny Klasnové není pro fungování dolní parlamentní komory problémem. Krátkodobě se podle ní chod sněmovny dá zvládnout i se dvěma zbývajícími místopředsedy.
23.04.2012 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1441 článků) , Kateřina Klasnová (518 článků)

Dobeš: Když ministerstvo školství nevyčerpá dotace EU, nemám problém rezignovat

 
Kdyby ministerstvo školství nevyčerpalo peníze z fondů EU, ministr Josef Dobeš (VV) rezignuje. Dobeš to dnes řekl v České televizi. Kvůli chybám bude ministerstvu zřejmě pozastaveno čerpání v programu s rozpočtem 53 miliard korun. Dobeš minulý týden slíbil nápravu do tří měsíců. Problémy s čerpáním evropských dotací už stály v minulosti křeslo někdejší ministryni školství Danu Kuchtovou.
08.01.2012 15:15 |

podobné články

Kristýna Kočí už mě podruhé vypekla, přiznal se Josef Dobeš

 
Bývalí poslanci Josef Dobeš a Kristýna Kočí. Oba spolu byli ve Věcech veřejných: Dobeš místopředseda a ministr školství, Kočí předsedkyně poslaneckého klubu. Dobeš ParlamentnímListům.cz řekl, že ho Kočí už podruhé „vypekla“.
11.09.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Kočí (700 článků)

Oznámit odchod ze strany přes média je nevyzrálé, kritizuje Dobeše Klasnová

 
Ministr školství Josef Dobeš v médiích oznámil, že nezaplatil členské příspěvky, čímž vystupuje z Věcí veřejných. Způsob, jakým bývalý ministr školství Josef Dobeš ukončil své členství ve straně se nezamlouvá místopředsedkyni strany Kateřině Klasnové, která se o jeho odchodu prý dozvěděla přes média. Nejdřív prý měl o svém záměru informovat vedení strany.
06.04.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků)

Svatba Bárty a Klasnové: Věc neveřejná! A drahá!

 
Luxus a romantika jako z červené knihovny. Svatba místopředsedkyně Sněmovny Kateřiny Klasnové (33) a budoucího ministra dopravy Víta Bárty (36) se nedá popsat jinak. I když jsou ze strany Věci veřejné, včerejší obřad na zámku Mcely u Prahy chtěli utajit.
11.07.2010 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků) , Vít Bárta (2837 článků)

Peníze od Klasnové nechceme, zní z Tehovce

 
Středočeská obec Tehovec nechce od místopředsedkyně sněmovny Kateřiny Klasnové ani korunu. Ta obci nabízela dvacet tisíc z nevyčerpaných poslaneckých náhrad na výstavbu pískoviště do místní školky.
25.10.2011 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků)

Sobotka: Rezignace Klasnové jen dokládá koaliční rozklad a chaos

 
Komentář předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky k rezignaci Kateřiny Klasnové.
23.04.2012 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (518 článků) , Bohuslav Sobotka (9531 článků)

Do nového hnutí se sami hlásí sportovci, tvrdí jeho předseda Dobeš

 
Bývalý ministr školství Josef Dobeš se stal předsedou nového hnutí Pro sport a zdraví. Myšlenku na hnutí podporující sport Dobeš dostal v době, kdy opouštěl ministerstvo školství. Prý mu řada sportovců psala, že byl po dlouhé době jediný ministr, který fandil sportu. Řekl to v rozhovoru pro server iDnes.cz.
26.05.2013 10:20 |

podobné články

Ministr Dobeš opět jako rebel: Jsem katolík, za restituce jsem se bil

 
Ministr školství Josef Dobeš (VV) má z toho, jak nakonec dopadla jednání o církevních restitucích, radost. Véčka podle něho dosáhla garance toho, co chtěla. Sám Dobeš přitom prý ani na chvíli nezapochyboval o tom, že restituce projdou. Ostatně - sám je katolík. A tak se za ně bil.
11.01.2012 18:05 |

podobné články

Dobeš před odchodem z vlády kope na všechny strany! Obul se do učitelů i kolegů

 
Josef Dobeš je na odchodu z vlády. Předtím se ale ještě pustil do stranických kolegů. Odmítá, aby se na ně Věci veřejné skládaly, ministři měli raději hlasovat proti škrtům.
29.03.2012 13:05 |

podobné články