Článek

Školák (†13) umíral sám, maminku nepustili ani na pohřeb. Nakazil své sourozence?

 
Nemohli k němu, když umíral. Přijít nemohla rodina ani na chlapcův pohřeb. Odchod ze světa třináctiletého Ismaila z Velké Británie byl velice osamělý. Jeho matka se teď navíc děsí toho, že jí zákeřný koronavirus vezme i další z dětí. Příznaky se totiž objevily u jeho sourozenců. Na šest potomků je teď v těžké situaci sama. Jejich otec v minulosti zemřel na rakovinu.
03.04.2020 22:30 |

podobné články

Podobné články

Právničku kvůli podprsence nepustili do vězení

 
Měla a nepustili ji, sundala a stejně ji nepustili.
22.06.2010 13:50 |

podobné články

Pohřeb Amy Winehouse: Chyběl exmanžel, nepustili ho z vězení

 
VIDEO V úterý odpoledne na hřbitově v Edgwarebury v Londýně řekli naposledy sbohem zpěvačce Amy Winehouse (†27), kterou našli v sobotu odpoledne mrtvou v jejím londýnském bytě. Pohřeb probíhal podle židovských tradic a tím pádem pouze v úzkém kruhu přátel a rodiny, ovšem bez Amyniného exmanžela. Toho nepustili z vězení, kde je kvůli loupežím a přepadení.
26.07.2011 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Amy Winehouse (409 článků)

Dva policisty obviní: Umíral, ale nepustili k němu doktora!

 
Ladislav Flekna (†88) si loni na začátku prosince vyšel na tradiční procházku, zpátky se ale nevrátil. Ležel totiž s rozbitou hlavou nedaleko domova. Umíral!
13.03.2010 00:20 |

podobné články

Školák (12) ve Zlíně našel kabelku s mobilem, kreditkou a penězi! Neuvěříte, co s ní udělal!

 
Mladý školák našel ve Zlíně kabelku s osobními věcmi, kreditní kartou, mobilem a také s penězi. Uvnitř bylo přes tři tisíce korun. Školák si ale nic nenechal a celý nález odnesl na služebnu zlínské městské policie.
30.05.2014 19:20 |

podobné články

Jakeš (†97) umíral sám v karanténě. „Jednou budeš oceněn,“ vzkazují komunisti

 
Pět dní rodina tajila smrt posledního předlistopadového generálního tajemníka ÚV KSČ Milouše Jakeše (†97). S ním se nakonec tajně bez účasti veřejnosti rozloučili v úterý odpoledne v pražském motolském krematoriu. Komunistický pohlavár podle informací Blesku umíral sám v karanténě. S poněkud zvláštním poděkováním přispěchala i KSČM, která podle jejich představitelů s tou totalitní předlistopadovou partají nemá vůbec nic společného!
16.07.2020 05:15 |

podobné články

14letý školák chtěl vystrašit příbuzné, ale... Nešťastnou náhodou se oběsil!

 
Britský školák William Smith (†14) hrdinně zvládal smrt a pohřeb své matky Alison Overton, která prohrála dlouhý boj s rakovinou, ale čtyři měsíce poté se nešťastnou náhodou oběsil v jejich domě v Grimsby.
10.04.2015 22:25 |

podobné články

Osobnosti: William Smith (1 článek)

Marilyn Manson se nakazil prasečí chřipkou

 
Americký zpěvák Marilyn Manson, který je známý díky různým excesům a drogovými skandály, se zřejmě nakazil prasečí chřipkou. Začátkem týdne zveřejnil na svém osobním profilu na internetu, že se nakazil virem H1N1. Informoval o tom hudební server NME.
25.09.2009 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (121 článků)

Obavy z pandemie: Opičí neštovice děsí Brity, lékař se nakazil od pacienta

 
Ve Velké Británii se objevil už třetí člověk, který se nakazil opičími neštovicemi. Lékař se nakazil od pacienta, kterého ošetřoval. O případech informuje web Daily Mail. Britská vláda se nyní snaží najít všechny, kteří přišli s nakaženými do kontaktu. Obávají se totiž pandemie.
30.09.2018 21:25 |

podobné články

Pohřešovaný patnáctiletý školák z Kopřivnice se vrátil sám domů

 
Patnáctiletý školák z Kopřivnice, kterého policie hledala od úterního večera, se našel. Sám ve čtvrtek dorazil k otci do Ostravy. Odešel kvůli sporům s matkou. Řekl to mluvčí novojičínské policie Petr Gřes. 
17.05.2013 20:10 |

podobné články

Zdrcená Heidi Janků o smrti Ivo Pavlíka (†84): Umíral sám, nepustili mě k němu!

 
Heidi Janků (54) vždy věděla, že si vzala o 30 let staršího muže a jednou se tak bude muset vyrovnat s jeho zdravotními problémy. Ovšem i když byla připravená na nejhorší, nezmírnilo to její žal, když její manžel navždy odešel z tohoto světa.
14.08.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (599 článků) , Ivo Pavlík (136 článků)

Smrt školáka (†13) šokovala Evropu. Chlapec umíral v nemocnici úplně sám

 
Koronavirus způsobující nemoc Covid-19 rozhodně nenapadá jen seniory, o tom svědčí série úmrtí mezi teenagery, která tento týden otřásají celou Evropou. Britské úřady v úterý informovaly o dosud nejmladší oběti nákazy v Británii, stal se jí třináctiletý chlapec Ismail Mohamed Abdulwahab z londýnské čtvrti Brixton. Zdrcená rodina tvrdí, že chlapec byl jinak zcela zdravý, zlomilo je i to, že Ismail umíral osamocen, uvedla stanice CNN.
01.04.2020 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Mohamed Ismail (1 článek)

Muž (†76) umíral na koronavirus: Zdrcené děti se s ním loučily 36 hodin po telefonu!

 
Abby a její sourozenci se nemohli rozloučit osobně se svým otcem Donem Adairem. Šestasedmdesátiletý muž umíral v nemocnici sám na koronavirus. Jeho rodina se proto rozhodla, že ho v posledních hodinách života nenechá samotného. Víc jak třicet hodin s ním byly jeho děti na telefonu a sdílely s ním jeho muka.
23.04.2020 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Don Don (23 článků)

Stav Hany Hegerové je vážný, nepustili k ní ani prezidenta

 
Zpěvačka Hana Hegerová  (83) , která nedávno skončila v nemocnici kvůli srdeční a mozkové příhodě, prý sice byla lékaři probuzena z umělého spánku, protože se ale její stav nezlepšil , spíš naopak, zase královnu československého šansonu uspali. Není proto divu, že když se za ní chtěl přijít podívat prezident Miloš Zeman, který jí nedávno udělil státní vyznamenání, za Hegerovou ho nepustili!
13.12.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (244 článků) , Miloš Zeman (25587 článků)

Zdravotní stav Hany Hegerové je vážný. Zemana nepustili na návštěvu

 
Prezident Miloš Zeman velmi obdivuje šansoniérku Hanu Hegerovou. Proto ji chtěl alespoň navštívit v nemocnici, kde leží na ARO. Ale tam lékaři podle informací Blesku nepustili ani prezidenta. Její stav je totiž velmi vážný a je v umělém spánku.
13.12.2014 12:21 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (244 článků) , Miloš Zeman (25587 článků)

Oteklé Číňanky po plastice nepustili do letadla: „Nepoznaly by je ani vlastní matky“

 
Trojici Číňanek v Jižní Koreji na zpáteční cestě do Číny nepustili do letadla. V zemi totiž podstoupily plastickou operaci, po které měly stále nateklé tváře. Ochranka letiště je nepoznala. O případu informovaly Novinky.cz.
10.10.2017 18:55 |

podobné články

Horáčka na Václaváku nepustili na pódium: Moc bohatý a málo sametový

 
Koncert k 17. listopadu na Václavském náměstí má politickou dohru. Na pódiu akce, která do centra Prahy přilákala tisíce lidí, se vystřídali se svými vzkazy tři z devíti kandidátů na prezidenta. Zatímco Jiří Drahoš, Pavel Fischer a Marek Hilšer mohli takto oslovit potenciální voliče, například Michal Horáček musel zůstat jen mezi diváky. Organizátoři ho na pódium nepozvali a nepustili ani poté, co se s ním o svůj čas chtěl podělit Hilšer. Zdůvodnili to tím, že má na kampaň peněz dost a pozvaní prý víc ladili s hodnotami tohoto státního svátku.
18.11.2017 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (836 článků) , Jiří Drahoš (1184 článků) , Jiří Marek (432 článků) , Pavel Marek (289 článků) , Jiří Marek (432 článků) , Pavel Marek (305 článků) , Jiří Fischer (57 článků)

Před koronavirem ochrání koupel v bahně a troubení na mušli, tvrdil politik. Sám se nakazil

 
Indický poslanec Sukhbir Singh Džaunapuria ze státu Rádžasthán od počátku pandemie radí lidem, jak bojovat s koronavirem a posílit imunitu. Mezi jeho nejčastější doporučení patří koupání se v bahně, troubení na mušli nebo pojídání místního ovoce. Na svém facebooku dokonce sdílel video, kde se vysvlečený koupe v bahenní lázni na své zahradě. Nic z toho ale Džaunapuriaovi nepomohlo a sám se koronavirem nakazil, informoval list Daily Mail.
18.09.2020 11:35 |

podobné články

Sedmiletému chlapci sebral koronavirus maminku i babičku: Tatínek bojuje o život

 
Sedmiletý školák přišel kvůli zákeřnému koronaviru o milovanou maminku i babičku. Jeho utrpení ale bohužel nemusí zcela skončit. V nemocnici totiž o život bojuje i jeho tatínek. Přátelé už chlapci sbírají peníze, aby nezůstal na dlažbě.
18.04.2020 20:05 |

podobné články

Chlapeček (11 měs.) umíral hodiny bez mámy: „Jste jako hyeny!“ vzkazuje lékařům zdrcená Marcela

 
Tragické úmrtí dítěte zasáhlo nešťastnou mámu Marcelu ze slovenského Komárna. Její synáček Mirio se narodil předčasně a brzy začal trpět vážnými zdravotními komplikacemi. Těm naneštěstí po 11 měsících boje podlehl. Marcela si stěžuje na necitlivý postup zdravotníků. Prý ji ani nepustili k umírajícímu synovi!
02.12.2019 19:25 |

podobné články