Článek

Skoč mi na hrb, dědečku!

 
Když se v jihočínské provincii S’-čchuan snažil stařeček o berličce přejít 12proudovou cestu, zjistil v polovině přechodu, že je nad jeho síly a že to za jednu zelenou nestihne.
12.06.2018 12:05 |

podobné články

Podobné články

Vnučka Františka Filipovského: Proč mu nesměla říkat dědečku a proč se s ním při pohřbu nerozloučila!

 
Pavlína Wolfová promluvila o svém slavném dědečkovi Františku Filipovském (†86) a ač mu nesměla říkat dědečku, vzpomíná na něj s láskou a mrzí ji, že se s ním nestihla pořádně rozloučit.
20.03.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: František Filipovský (56 článků) , Pavlína Wolfová (33 článků)

Hroch zachránil v Tanzanii tonoucí mládě zebry

 
Pruhované mládě zebry spadlo nešťastnou náhodou do řeky Mara v africké Tanzánii, když se chtělo napít a oddělilo se od svého stáda. Po chvíli se začalo topit, protože mu docházely síly. Naštěstí poblíž plaval statný hroch, který ukázal, že u něj hroší kůže neznamená lhostejnost. K zebře připlaval a začal ji tlačit ke břehu. Dojemné záběry netradiční záchrany ze zvířecí říše se podařilo zachytit turistickému průvodci Tomovi Yulovi, který vše sledoval se svým synem Michaelem (13). „Hroch začal zebru jemně vystrkovat ven z vody  jakoby říkal: Dělej, nevzdávej se, dokážeš to. Jen skoč a budeš tam,“ popsal situaci Tom.
22.12.2010 03:15 |

podobné články

Ornella radí Bartošové: Klidně skoč ze skály, tobě už není pomoci!

 
V rodině Štikových to opět vře. A důvodem není nikdo jiný než Džambulka, která svou italskou eskapádou Ornellu i Moniku zcela zastínila.
13.07.2013 05:05 |

podobné články

Ornella vzkazuje Džambulce: Iveto, klidně skoč ze skály!

 
Že se s tím Ornella Štiková nepáře, to už víme dávno. A to, jestli se vyjádří k únosu Ivety Bartošové, byla jenom otázka času. Překvapila ale dost drsným výrokem. „Ať klidně skočí ze skály,“ říká Ornella.
13.07.2013 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Ornella Štiková (1047 článků)

Žíznivému sebevrahovi na sloupu řekli: Skoč si dolů pro pití! A on slezl!

 
Příběh, který jen tak nevymyslíte. Arnošt N. dnes kvůli nešťastné lásce vylezl na stožár vysokého napětí a vyhrožoval, že skočí. Nakonec ale dostal ve vedru žízeň a slezl dolů. Horko mu tak zachránilo život.
28.07.2013 18:35 |

podobné články

Žíznivému sebevrahovi na sloupu řekli: SKOČ SI DOLŮ pro pití! A on slezl!

 
Příběh, který jen tak nevymyslíte. Arnošt N. dnes kvůli nešťastné lásce vylezl na stožár vysokého napětí a vyhrožoval, že skočí. Nakonec ale dostal ve vedru žízeň a slezl dolů. Horko mu tak zachránilo život.
28.07.2013 18:50 |

podobné články

Klára Samková? Tomio, to rovnou skoč z Nuseláku, setřel Okamuru Bártův exposlanec

 
Otto Chaloupka, exposlanec VV, který má třeskuté názory na romskou problematiku a který kvůli svým výrokům čelil trestnímu oznámení, je rozhořčen výběrem kandidátky Tomio Okamury pro volby do Evropského parlamentu. Tou je známá advokátka Klára Samková. Chaloupka ale pochybuje, zda dokáže hájit zájmy České republiky.
24.01.2014 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Otto Chaloupka (169 článků) , Tomio Okamura (2117 článků)

Skoč na špek, Andreji Babiši. Profesorka Dvořáková a jiní ke hře Miloše Zemana

 
Babiš premiérem po pádu Sobotkovy vlády? Prezident Miloš Zeman jen vypouští politické zkušební balonky a čeká, kam až doletí. Tak hodnotí politologové nedávný výrok hlavy státu, že kdyby se z jakýchkoli důvodů rozpadla vláda, vybral by pro jednání o sestavení nového kabinetu a na post premiéra šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. A mohl by se prý dohodnout třeba s TOP 09 a ODS. „Nejhumornější na tom jeho vyjádření je, že si celou image postavil na tom, že nás zbaví Kalouska. A v momentě, kdy vláda funguje a nejsou žádné výrazné signály, že by měla padnout, prezident říká, že kdyby na to přišlo, klidně vám tam toho Kalouska dám zpátky,“ baví se paradoxem prezidentova výroku politoložka Vysoké školy ekonomické, profesorka Vladimíra Dvořáková.
11.02.2015 07:46 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14050 článků) , Miloš Zeman (21461 článků)

To je peklo: Kopnete Slávka do prdele? Skoč do hajzlu. Starej Tullamore z Bechyně vyslovuje jak z partesu

 
K průběžným výsledkům krajských voleb se na sociálních sítích vyjádřili bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt, komentátor Petr Kamberský, bývalý člen Rady Českého rozhlasu, levicový publicista Štěpán Kotrba, mediální analytička Irena Ryšánková, neúspěšný kandidát do Senátu Pavel Havlíček, bloger Petr Paulczynski a šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl.
08.10.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Plesl (236 článků) , Jaroslav Havlíček (11 článků) , Petr Štěpán (30 článků) , Pavel Štěpán (55 článků) , Petr Štěpán (30 článků) , Petr Rada (198 článků) , Pavel Štěpán (55 článků) , Petr Pavel (468 článků)

"Tak už konečně skoč!" Místní v jednom německém městě povzbuzovali uprchlíka a pak se to stalo

 
Ve dvanáctitisícovém městě Schmölln ve spolkové zemi Durynsko došlo k tragické události, při které byl usmrcen mladý uprchlík ze Somálska. Patnáctiletý hoch seděl několik minut na okenním parapetu a poté skočil dolů.
24.10.2016 17:25 |

podobné články

„Skoč!“ vyzývali lidé Ovčáčka, když jim mával z okna hotelu. Pak začala politická jednání

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se vyjádřil k demonstracím proti prezidentu Zemanovi a ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO). Pak prozradil, co zažil v Liberci, a ukázal, jak probíhá jednání o vládní krizi.
10.05.2017 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1134 článků)

Našli se svědci Třískova (†80) pádu: Skoč, to dáš, volali na něj výrostci

 
Médiím se začínají ozývat očití svědci sobotního tragického pádu Jana Třísky (†80) z Karlova mostu do Vltavy, po němž herec v pondělí nad ránem zemřel. Podle všeho se mu snažili jeho balancování na okraji mostu rozmluvit, parta mladíků jej pak naopak provokovala ke skoku.
25.09.2017 15:55 |

podobné články

"Skoč, to dáš!" Třísku hecovali puberťáci na Karlově mostě!

 
Podle očitých svědků se Třískovi snažili jeho balancování na mostě rozmluvit lidé, kteří se na mostě pohybovali. Parta mladíků herce, který na mostě prováděl svůj "rituál," naopak povzbuzovala ke skoku.
25.09.2017 19:35 |

podobné články

Kráska Beckinsale: Cítím se jako bych měla hrb a uhry

 
Jako nejpřitažlivější žena na světě se necítí nejlépe
20.01.2010 16:31 |

podobné články

Po dálnici D5 se opět jezdí v obou směrech. Horko vytvořilo hrb

 
Dálnice D5 je od pondělního rána poblíž Boru na Tachovsku průjezdná v obou směrech. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na 122. kilometru opravilo vzedmutý úsek, který tam vznikl v polovině července vinou horka i dodavatelů stavby.
23.08.2010 11:45 |

podobné články

Hrb na dálnici D5 byl opraven, silnice opět slouží řidičům

 
Dálnice D5 u Boru na Tachovsku byla v pondělí po šesti týdnech znovu zcela zprůjezdněna. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) opravilo úsek na 122. kilometru, který se v červenci v době veder vzedmul. Informoval o tom provozní náměstek plzeňského ŘSD Michal Syřínek.
23.08.2010 13:45 |

podobné články

OBJEV: Našli zkamenělého dinosaura. Předchůdce ptáků

 
V Evropě byl nalezen unikátní kousek zkameněliny. Jde o dinosaura, který má tak trochu něco navíc. Konkrétně špičatý hrb na zádech.
10.09.2010 21:35 |

podobné články

Holubová svolila ke svádění na jevišti, asistovat jí bude mladý Hádek

 
Herečka Eva Holubová se již brzy představí v roli vlivné manažerky. Bez pokušení se ale její postava ve hře Soukromý skandál Patrika Hartla neobejde. Na hrb se jí bude drát mladý a ambiciózní kolega, kterého ztvární Kryštof Hádek. A co víc, na jevišti Divadla Palace bude svou starší kolegyni svádět.
02.06.2011 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (226 článků) , Kryštof Hádek (211 článků) , Patrik Hartl (21 článků)

Přátelé Havla truchlí, jen Lanďák sprostě láteří

 
Smrt exprezidenta Václava Havla těžce zasáhla jeho přátele. Odešel prý jeden z největších českých státníků. Petruška Šustrová hovoří o jeho zásadovosti, politické neúplatnosti a lidské slušnosti, kdy i s estébákama mluvil přívětivě. Podle Johna Boka se Havel stal mimořádným člověkem hlavně díky své první ženě Olze. Herec Pavel Landovský naopak prohlásil, ať mu novináři vlezou na hrb.
19.12.2011 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4938 článků) , Pavel Landovský (169 článků)