Článek

Škatulata ve StarDance: Nejpřísnější porotce Zdeněk Chlopčík končí. Dostal padáka

 
Zdeněk Chlopčík (67) je pro taneční show StarDance stálice. Poprvé v porotě usedl v roce 2006 a plno fanoušků si už show bez něj neumí představit. Jenže nyní Expres přišel s informací, že má Chlopčíka v další řadě nahradit někdo jiný. 
04.04.2024 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)
Podobné články

Porotce StarDance Zdeněk Chlopčík doma skrývá poklad: Kromě krásné manželky ukázal i nádhernou dceru

 
Obávaný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík (66) doma skrývá skutečné poklady. Nejenže má nádhernou ženu Brigitu (46), ale také i půvabnou dceru Victorii Annu, která pravidelně chodila se svou maminkou podporovat otce na sobotní živé přenosy taneční soutěže. Společně pak přidaly dokonce několik příspěvků na své sociální sítě ze sobotních přenosů StarDance.
20.12.2023 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Než začne StarDance, vyrazili k moři: Porotce Zdeněk Chlopčík má doma tuto sexy blondýnku

 
Nejpřísnější z porotců show StarDance Zdeněk Chlopčík  (64) vyrazil před začátkem tanečního maratonu na dovolenou do Chorvatska. Na ostrově Pag relaxuje s rodinou a přáteli.
15.08.2021 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Zdeněk Chlopčík si doma hýčká okouzlující dámu: Brigita se může pyšnit krásnou postavou

 
Nejobávanější porotce StarDance, Zdeněk Chlopčík (66), si doma hýčká krásnou dračici. Jeho manželka Brigita (46) se ve svém věku pyšní výstavní postavou. Tu ráda ukazuje v bikinách na svých sociálních sítích a Chlopčík ji vždy hrdě v komentářích podporuje. Také si krásku rozmazluje. 
22.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Zdeněk Chlopčík naučil s Nadací ČEZ tančit mladé autisty. Zadarmo

 
Taneční mistr Zdeněk Chlopčík si na netradiční „šluskoloně“ v Horní Suché vysloužil ještě bouřlivější ovace než při svých vtipných komentářích v televizní soutěži StarDance. To když mu pořadatelé z havířovského spolku ADAM – Autistické děti a my děkovali, že taneční kurz pro mladé lidi s poruchou autistického spektra vedl bez nároku na honorář. Mistr českých parketů to ale odmítl: „Já jsem svůj honorář dostal, i když ne na účet. Odměnili mě účastníci kurzu svým nadšením a neuvěřitelnou snahou,“ řekl se skromností sobě vlastní Chlopčík. Finance na uspořádání kurzu získal ADAM díky návštěvníkům loňských Havířovských slavností, jejichž energii vyšlapanou na Oranžovém kole přeměnila Nadace ČEZ na 50 tisíc korun.
03.05.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

První trapas ve StarDance: Chlopčík si spletl věk Pavlovičové, odhadl ji na sedmnáct. Genzer se mu vysmál

 
Mohli jsme vidět první díl nové řady taneční show StarDance. A ani tento rok se to neobešlo bez menšího trapasu. Toho se dopustil  Zdeněk Chlopčík, tedy porotce, který je v show již od jejího začátku a je známý svými rýpavými poznámkami. V prvním díle ji schytala mladá herečka Darija Pavlovičová. Té porotce vmetl do obličeje její mladistvý vzhled a netrefil přitom její věk. 
14.10.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků) , Darija Pavlovičová (39 článků)

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Další covid ve StarDance! Kat Zdeněk Chlopčík dostal stopku

 
Covid opět vyřazuje! Pár hodin před začátkem dalšího kola StarDance Česká televize oznámila, že se v porotě neobjeví Zdeněk Chlopčík (64)! Důvod jeho nepřítomnosti opět tají, ale nabízí se, že obávaný porotce neprošel s negativním výsledkem testem na covid. Jen pár chvil po začátku večera jeho nemoc potvrdili moderátoři večera Marek Eben a Tereza Kostková.
20.11.2021 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

„Kat“ Zdeněk Chlopčík končí v porotě StarDance, nahradí ho Jan Tománek

 
Porota letošního třináctého ročníku StarDance bude opět tříčlenná. Opustí ji Zdeněk Chlopčík a vrátí se Jan Tománek. Ten se už v soutěži čtyřikrát představil jako profesionální tanečník, na židli porotce usedl v desáté a jedenácté řadě soutěže. Nový ročník začne Česká televize vysílat letos na podzim.
04.04.2024 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tománek (87 článků) , Honza Tománek (87 článků) , Zdeněk Chlopčík (46 článků) , Jan Tománek (62 článků)

Kat ze StarDance Zdeněk Chlopčík: Život mu zničila nevěra, přišel o dceru!

 
Nejobávanější porotce ze všech Zdeněk Chlopčík (61) řádí ve StarDance jako černá ruka. Sejme klidně i miláčky národa, nedívá se napravo ani nalevo. V soukromí je prý ale měkký a hodně za to může fakt, že mu nikdo nevrátí čtrnáct let nenaplněné rodičovské lásky.
22.11.2018 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Chlopčík o konci Arichtevy ve StarDance: Vyhazov podle drsného zákona!

 
Veronika Arichteva (32) s Michalem Necpálem (31) ještě před startem letošní řady StarDance patřili k favoritům soutěže. Jen bookmakeři míní a hlasy porotců a diváků mění. Místo půvabné herečky se do finále podívají hned dva páry, kterým ze začátku prakticky nikdo nevěřil. Překvapivé vyřazení hvězdy První republiky okomentoval porotce Zdeněk Chlopčík.
09.12.2018 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (675 článků) , Zdeněk Chlopčík (46 článků) , Michal Necpál (74 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1098 článků)

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (1098 článků) , Anna Polívková (256 článků) , Imrich Bugár (52 článků)

Chlopčík ze StarDance přišel kvůli nevěře o dceru

 
Většinou zdobí jeho tvář široký úsměv, když však mluvil v pořadu České televize 13. komnata, měl k němu hodně daleko. Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík (44) naopak jen stěží zakrýval slzy, které mu tekly po tváři.
21.02.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Chlopčík ze StarDance: Kvůli nevěře přišel o dceru

 
Většinou zdobí jeho tvář široký úsměv, když však mluvil v pořadu České televize 13. komnata, měl k němu hodně daleko. Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík (44) naopak jen stěží zakrýval slzy, které mu tekly po tváři.
21.02.2011 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Chlopčík ze StarDance: Kvůli nevěře bez dcery!

 
Většinou zdobí jeho tvář široký úsměv, když však mluvil v pořadu České televize 13. komnata, měl k němu hodně daleko. Obávaný porotce soutěže StarDance a známý tanečník Zdeněk Chlopčík (44) naopak jen stěží zakrýval slzy, které mu tekly po tváři.
21.02.2011 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Tanečník a porotce Stardance Chlopčík: Manželku jsem si vyhlédl, když jí bylo 15

 
Při hodnocení soutěžících ve StarDance působí Zdeněk Chlopčík velice přísně. Ve svém domě v Malenovicích u Ostravy se z něj ale stává zábavný společník, který otevřeně vypráví i o tom, jak se v 33 letech zamiloval do své současné ženy. Bylo jí tehdy pouhých 15 let.
24.12.2013 20:52 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Přísný porotce StarDance Chlopčík: Babičky mi nedají pokoj

 
V porotě StarDance je Zdeněk Chlopčík (61) jako jediný od začátku, už 12 let. Nazývají ho katem, anebo »brutálním« porotcem. Říkají o něm, že má kamennou tvář bez emocí. Zdání ale klame. Snaží se být spravedlivý a i během rozhovoru ukázal, že se umí od srdce zasmát.
21.10.2018 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Chlopčík (46 článků)

Kat ze StarDance Chlopčík: Tomicová? O tom se snad ani bavit nemusíme...

 
Když soutěžící vstřebali prvotní šok z vyřazení Daniely Šinkorové a Michala Padevěta a skončil přímý televizní přenos třetího kola StarDance, promluvil porotce Zdeněk Chlopčík a zhodnotil celý večer. Vyslovil také tři jména třech párů, které dle něj byly nejlepší.
28.10.2018 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (348 článků) , Zdeněk Chlopčík (46 článků)