Článek

Skandál ve Vsetíně: Mladíka nechali čekat v bolestech na operaci, zemřel na otravu krve

 
Vsetínská nemocnice přijala 26letého muže s bolestmi břicha. Na operační sál se však nedostal, nebylo prý možné zákrok provést. Muže mohli přijmout na jiném pracovišti až následující den ráno, čehož se však mladík nedožil. Jeho zdravotní stav se rapidně zhoršil a zemřel na otravu krve. Dědeček zesnulého mladíka se snaží docílit spravedlnosti a vypadá to, že se mu to i podaří.
17.09.2020 12:55 |

podobné články

Podobné články

SKANDÁL VE FRÝDLANTĚ: Osm pacientů dostalo v nemocnici OTRAVU KRVE!

 
V nemocnici ve Frýdlantu došlo ke skandálu, jaký tady dlouho nebyl. Osm pacientů po operaci dostalo otravu krve, museli být převezeni do liberecké nemocnice. Nemocnice Frýdlant momentálně uzavřela všechny operační sály.
29.11.2018 12:35 |

podobné články

Vsetínská nemocnice ho nechala čekat v bolestech na operaci: Mladík zemřel na otravu krve

 
V roce 2017 přijel mladík do Vsetínské nemocnice s obrovskými problémy. Kvůli žlučovým kamenům měl neuvěřitelné bolesti, nemocnice mu však nepomohla. Zákrok prý neprováděla a v jiné nemocnici byl termín až další den ráno, toho už se však šestadvacetiletý muž nedožil. Jeho dědeček se snaží získat pro vnuka spravedlnost, které se domohl až u Ústavního soudu. Nemocnice ale i nadále svou vinu popírá.
17.09.2020 08:50 |

podobné články

Jaroslav Moučka (†86): Zemřel na otravu krve!

 
„Musel to být hodně divný den,“ řekla Blesku hercova žena Jiřina Moučková (86) o dni, kdy naposledy vydechl její manžel Jaroslav Moučka.. „Zemřel na otravu krve,“ dodala.
29.12.2009 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Moučka (18 článků)

Chlapec na fotce je přes 50 let s jednou ženou a jeho matka se pokusila o sebevraždu poté, co bratr zemřel na otravu krve

 
Klučina na fotce patří k našim nejvšestrannějším umělcům. Stojí za zrozením fiktivního českého génia, hraje v divadle a scenáristicky se podílel na řadě nezapomenutelných filmů. Společně se svým synem, známým režisérem, dokonce získal za jeden z filmů Oscara. Než se narodil, přišla jeho maminka o syna, který zemřel na otravu krve. A právě proto si sáhla na život. Tyto události se promítly v jednom z jeho slavných filmů ze školního prostředí. Poznali jste ho?
02.04.2014 06:00 |

podobné články

NEMOCNICE HRŮZY: Osm pacientů ve Frýdlantě dostalo OTRAVU KRVE!

 
V nemocnici ve Frýdlantu došlo ke skandálu, jaký tady dlouho nebyl. Osm pacientů po operaci dostalo otravu krve, museli být převezeni do liberecké nemocnice. Nemocnice Frýdlant momentálně uzavřela všechny operační sály.
29.11.2018 13:00 |

podobné články

Nemocné z Frýdlantu nejspíš otrávila droga Michaela Jacksona. Ministerstvo na stopě mysteriózní otravy

 
Minulý týden dostalo v soukromé nemocnici ve Frýdlantu otravu krve několik pacientů, kteří zařízení navštívili kvůli operaci. Frýdlantská nemocnice odhalila první výsledky testů použitých anestetik. V jedné lahvičce se prý vyskytoval acinetobacter. Jedná se o bakterii, jež se vyskytuje i v zevním prostředí. U oslabených lidí může ale vyvolat zápal plic, zánět či otravu krve. Anestetikum, jež používala nemocnice při operacích, nese název Propofol. Stejnou látkou se předávkoval americký zpěvák Michael Jackson.
04.12.2018 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1709 článků) , Michael Jackson (637 článků) , Michael Jackson (637 článků)

Motorová pila jako odškodnění za otravu krve? Poškození nevěří svým očím

 
Koncem listopadu dostalo otravu krve devět pacientů, kteří podstoupili operaci v soukromé nemocnici ve Frýdlantu. Následně museli být převezeni do liberecké nemocnice, odkud se již většina vrátila. Všichni se rozhodli požadovat odškodné, jehož se už první šťastlivec dočkal – v podobě motorové pily.
20.12.2018 21:45 |

podobné články

Nemocniční skandál! Přibývá pacientů, kteří ve Frýdlantě po operaci dostali otravu krve. Policie hledá viníka!

 
Zdravotní komplikace související s infekcí a následnou otravou krve dostaly do nemocnice v Liberci od středy již 9 pacientů. Všichni měli společného jediné. Podstoupili operaci v soukromé nemocnici ve Frýdlantě. Ta neprodleně uzavřela operační sál.
29.11.2018 12:10 |

podobné články

Arafat zemřel přirozenou smrtí, nikoli na otravu, tvrdí Rusové

 
Bývalý palestinský vůdce Jásir Arafat zemřel přirozenou smrtí, nikoli na otravu radioaktivní látkou. Řekl to dnes šéf ruských expertů Vladimir Ujba. Vzorky Arafatovy tkáně zkoumali odborníci ve Francii, Švýcarsku a Rusku. Francouzi už dříve vyjádřili stejný názor jako Rusové, Švýcaři otravu nevyloučili. Palestinský velvyslanec v Moskvě ale v reakci na dnešní tvrzení uvedl, že vyšetřování smrti jejich bývalého předáka bude pokračovat. 
26.12.2013 12:57 |

podobné články

Lékaři z Prostějova nechali policistu čekat s bolestí na chodbě, muži prasklo střevo a zemřel

 
Prostějovští policisté vyšetřují smrt svého kolegy, kterého podle rodiny zabila liknavost lékařů. Čtyřiatřicetiletý policista totiž zemřel poté, co ho lékaři hodiny nećhali čekat na banální operaci.
28.02.2013 17:05 |

podobné články

Pacienti dostali po operaci ve frýdlantské nemocnici otravu krve. Operační sál je uzavřen

 
Osm lidí z Liberecka je v kritickém stavu kvůli otravě krve, k níž nezaviněně přišli během jednodušších operací v Nemocnici Frýdlant. Všech osm otrávených je ve vážném stavu, záchranná služba je postupně převážela do Krajské nemocnice v Liberci. Operační sál frýdlantské nemocnice byl uzavřen. Zařízení podalo trestní oznámení na neznámého pachatele.
29.11.2018 11:35 |

podobné články

FNUSA: Odběrové centrum Krevní banky hlásí kritický nedostatek krve

 
Odběrovému centrum Krevní banky Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně chybí dostatek krve, a to ve všech krevních skupinách. Situace je ještě horší než během covidové pandemie. Nedostatek dárců krve byl totiž kompenzován sníženou spotřebou krve kvůli pozastavení plánovaných operací a zákroků.
04.08.2020 15:55 |

podobné články

Na Zlínsku zemřela další žena na otravu metanolem, obětí je už 24

 
Kauza se smrtícím lihem má svou další oběť. Ve Zlínském kraji na otravu metylalkoholem zemřela sedmdesátiletá žena z Jižních Svahů. Potvrdila to soudní pitva. Už v minulém týdnu se potvrdilo úmrtí na otravu alkoholem u dvou žen ze Zlínska ve věku 61 a 62 let. Celkem už tak tragická bilance metanolové aféry v Česku stoupla na 24 mrtvých.
19.09.2012 11:25 |

podobné články

Na Zlínsku zemřela další žena na otravu metanolem, obětí je celkem 23

 
Kauza se smrtícím lihem má svou další oběť. Ve Zlínském kraji na otravu metylalkoholem zemřela sedmdesátiletá žena z Jižních Svahů. Potvrdila to soudní pitva. Už v minulém týdnu se potvrdilo úmrtí na otravu alkoholem u dvou žen ze Zlínska ve věku 61 a 62 let. Celkem tragická bilance metanolové aféry v Česku činí 24 mrtvých.
19.09.2012 11:35 |

podobné články

Na Zlínsku zemřela další žena po metanolu, první otravu hlásí i Liberecko

 
Kauza se smrtícím lihem má svou další oběť. Ve Zlínském kraji na otravu metylalkoholem zemřela sedmdesátiletá žena z Jižních Svahů. Potvrdila to soudní pitva. Už v minulém týdnu se potvrdilo úmrtí na otravu alkoholem u dvou žen ze Zlínska ve věku 61 a 62 let. Celkem tragická bilance metanolové aféry v Česku činí 24 mrtvých. První případ otravy hlásí i dosud nezasažený Liberecký kraj.
19.09.2012 11:40 |

podobné články

Na otravu pančovaným alkoholem zemřela už 26. oběť

 
Výsledky pitvy šedesátiletého muže, kterého policie našla mrtvého v pondělí v Ostravě, prokázaly jeho úmrtí na otravu metanolem. Celkem tedy v Moravskoslezském kraji na otravu metanolem zemřelo 16 lidí. V celém Česku jde o 26. oběť.
25.09.2012 17:50 |

podobné články

Houby ročně dostanou do nemocnic 400 lidí. Jak poznáte otravu?

 
Češi jsou národ vášnivých houbařů, potvrzují to i naši čtenáři, kteří posílají svoje „úlovky“. Na řadě míst v Česku houby rostou, a tak do lesů vyrážejí nejen znalci, ale i ti, kdo se v houbách příliš nevyznají. Ročně se houbami přiotráví 400 lidí. První letošní otravu zaznamenali záchranáři na Kolínsku, kde se manželé přiotrávili hřibem satanem. Žena skončila na jednotce intenzivní péče. Víte, jak se podobnému zážitku vyvarovat a jak vůbec otravu houbami rozpoznat?
16.06.2016 06:30 |

podobné články

Anně při operaci propíchli střevo: Umírala 3 dny v bolestech!

 
Paní Anna přišla do nemocnice na banální operaci, domů už se ale nevrátila. Lékaři si nevšimli, že pacientka umírá a žena se tři dny trápila v bolestech. Rodina se nemůže s její ztrátou vyrovnat a chce se domoci spravedlnosti.
14.07.2017 22:15 |

podobné články

Důchodce skočil pod kola vlaku ve Vsetíně. Na místě byl mrtev

 
V železniční stanici ve Vsetíně zemřel dnes ráno pod koly osobního vlaku pětašedesátiletý místní muž. O neštěstí informoval mluvčí krajských hasičů Libor Netopil, potvrdila to také Drážní inspekce.
22.02.2013 13:40 |

podobné články