Článek

Skandál v Clash of the Stars. Rozzuřený Bejr napadl Jakuba Jíru, škody jsou do statisíců, moderátor zuří

 
Turnaj Clash of the Stars 8 začal pěkně zostra. Zatímco Jakub Jíra vedl rozhovor, z ničeho nic se z publika vyřítil Aleš Bejr v dámské paruce. Začal se chovat jako smyslů zbavený a promotéra napadl. "Vyveďte ho! Přijde ti tohle jako normální?" křičel zcela vytočený Jíra. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz. 
22.06.2024 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Aleš Bejr (49 článků)
Podobné články

Útok Psychopata Bejra na Clashi: Jíru museli zachraňovat čtyři bodyguardi, přišel o košili

 
Zápasník Aleš Bejr, který se má na galavečeru Clash of the Stars utkat s Jaromírem Soukupem, napadl na tiskové konferenci moderátora Jakuba Jíru. Psychopat Bejr, který je známý svým agresivním chováním, byl vpuštěn na tiskovku v poutech a po příchodu na pódium zaútočil na Jíru, což mezi zasahujícími bodyguardy vyvolalo chaotickou situaci, kterou sledovala redakce eXtra.cz.
22.01.2024 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Aleš Bejr (49 článků)

Největší skandál Clash of the Stars: Bejr napadl Grznára, schyluje se k souboji psychopatů

 
Turnaj Clash of the Stars nabídl hned několik skandálů, avšak ten, o který se postaral kontroverzní youtuber Aleš Bejr, všechny ostatní převyšoval. Hned jak Filip Grznár porazil svého soupeře Dynamica, naběhl Bejr v přestrojení do klece a zaútočil na kulturistu zrovna v momentě, kdy byl zády k němu. Následně agresora, který se za neustálého řevu zuby nehty bránil, doslova vyvlekla z klece ochranka.
26.06.2022 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Filip Grznár (61 článků) , Aleš Bejr (49 článků)

Jaromír Soukup spadl na dno do Clash of the Stars: Soupeř Bejr ho zkopal, i svázaný v kazajce

 
Mediální magnát a šéf TV Barrandov Jaromír Soukup míří do Clash of the Stars. Utká se se známým youtuberem Alešem Bejrem, který si říká „Psychopat Bejr“. Soupeři mají za sebou první staredown i menší potyčku na podiu. Přesto, že Bejr dorazil na tiskovou konferenci COTS v kazajce, Soukupa napadl. 
12.12.2023 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (49 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Anička Slováčková terčem nechutných praktik. Novotný s Bejrem se na ní chtějí zviditelnit a zneužívají její nemoc

 
Zdá se, že trhák dalšího turnaje Clash of the Stars je na světě. Mezi sebou se totiž utkají Aleš Bejr a starosta Řeporyjí Pavel Novotný. Bizarní zápasník kvůli němu dorazil v sobotu do Ostravy a v přímém přenosu zaútočil na moderátora Jakuba Jíru. Pravým důvodem tohoto ataku bylo však to, že na místě v tu chvíli měl být i Novotný. "Jsi hyena a prase," vykřikoval Bejr v rozhovoru pro eXtra.cz. 
24.06.2024 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1359 článků) , Jakub Jíra (25 článků) , Aleš Bejr (49 článků)

Psychopat Bejr se utrhl ze řetězu: V roli moderátora drsně napadl svého hosta. Přes čáru, mohl ho zabít, zuří lidé

 
Nový spolumajitel organizace Red Face Aleš Bejr se neudržel na uzdě a v přímém přenosu napadl jednoho z aktérů třetího galavečera. Během natáčení podcastu Bejr coby moderátor nejdříve Václavu Krškovi vlepil facku a poté mu dal tvrdou ránu kolenem do hrudníku. O předem domluvenou scénku se rozhodně nejednalo. "To bylo hodně, ale fakt hodně přes čáru," zuří diváci na sociálních sítích. 
25.03.2024 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Krška (4 články) , Aleš Bejr (49 článků) , Red Red (92 článků)

Souboj Bejr versus Novotný: Nakrknutý starosta Řeporyjí hodlá s Psychopatem vytřít podlahu

 
Kontroverzní youtuber Aleš "Psychopat" Bejr a starosta Řeporyjí Pavel Novotný si to již za pár měsíců rozdají v kleci! Jejich zápas byl oznámen na sobotním Clash of the Stars 8, přičemž vyzyvatelem byl právě Bejr. Ten chce Novotného zmlátit třeba i kvůli jeho výroku o Aničce Slováčkové. Co on na to? O souboji se starosta rozpovídal pro eXtra.cz. 
27.06.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1359 článků) , Aleš Bejr (49 článků)

Pravda o napadení moderátora Clashe Alešem Bejrem. Jíra křičel jako o život, bylo to ale jen domluvené divadélko

 
Aleš Bejr se na galavečeru Clash of the Stars postaral o pořádný poprask. V přímém přenosu přeskočil zábrany a v paruce a brýlích zaútočil na jednoho z promotérů Jakuba Jíru. Jak je ale poznat z videa, které má redakce eXtra.cz k dispozici, divadélko bylo nejspíš předem domluvené. 
24.06.2024 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (25 článků) , Aleš Bejr (49 článků)

Psychopat Bejr zuřivě napadl Soukupa ve studiu: Vrhnul se na něj a sprostě mu nadával

 
Youtuber a bojovník organizace Clash of the Stars, Aleš Bejr (45), o sobě dal opět vědět. Ve studiu TV Barrandov totiž fyzicky napadl tentokrát přímo majitele a moderátora stanice Jaromíra Soukupa (54). Ten tak dostal možnost zužitkovat své zkušenosti z boxerské kariéry, kterou má za sebou.
03.06.2023 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (49 článků)

Clash of the Stars čelí závažným obviněním: Vedení mělo ututlat žloutenku u jednoho ze zápasníků. To se brání, nemoc ale nepopřelo

 
Zdá se, že vedení Clash of the Stars lítá v pořádném maléru. Vypluly na povrch informace o tom, že v kanceláři COTS v minulém týdnu úřadovala policie, což nám ostatně organizace potvrdila. Nyní jsou známy bližší okolnosti: influencer Patrik Pešava alias Koleso, který se v kleci objevil na druhém galavečeru Clash of the Stars, měl do zápasu nastoupit se žloutenkou typu C, jak píše antiyoutuber.cz. Promotéři se prý rozhodli závažnou situaci ignorovat. 
22.07.2023 10:55 |

podobné články

Bugr na Clash of the Stars: Nahá ňadra všude, krutý konec Freescoota a 18 vteřin pepřákového trouby

 
Další akce Clash of the Stars přinesla mnoho. Vzduchem lítala nahá prsa Kariny Pedro a Inked Dory, Freescoot utrpěl drsnou porážku a rozhodl se skončit. Překvapením večera se stal Kluk s kamením, který vyhrál ve trojici s Kalubou a MaxGreenem. Na závěr přišel velký šok, kdy v nejočekávanějším zápase Tadeáše Veselého s youtuberem Faynem se Veselý vzdal hned po osmnácti vteřinách. Celý večer probíhal v O2 universum a streamovaly ho stránky Clash of the Stars. 
12.03.2023 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Pedro Pedro (25 článků) , Pedro Pedro (25 článků)

Nejdrsnější zápas Clash of the Stars: Thajský box bez rukavic v podání Lboye a Icka slibuje potoky krve

 
Šestý galavečer Clash of the Stars opět fanouškům nabídne něco, co dosud ještě nezažili. Na blížícím se turnaji se totiž uskuteční zápas, jehož pravidla znějí jasně: thajský box bez rukavic. Takový duel zažijí úplně poprvé nejen diváci COTS, ale vůbec celá česká bojová scéna. Jedná se o nejdrsnější formu bojových sportů, které se pod záštitou Clash of the Stars zhostí dvojice známých raperů – Icko vs. Lboy. Jejich souboji předcházejí nedořešené osobní spory z minulosti, i když dříve byli přátelé. Mezi oběma nyní panuje velká nevraživost a rivalita, která pro fanoušky přináší mnohem více atraktivity. Jak však vidí výsledek? Podle kurzů u Fortuny je favorit jasný. 
26.10.2023 18:05 |

podobné články

Jsi špatný, Jaromíre, těším se: V Clash of the Stars se servou Soukup s Psychopatem Bejrem

 
Vypadá to na zápas roku. Podle informací redakce eXtra.cz se má zápasník Aleš „Psychopat“ Bejr postavit v Clash of the Stars proti mediálnímu podnikateli Jaromíru Soukupovi. „Potvrdil jsem to. Jestli bude chtít Aleš v únoru boxovat, tak budeme boxovat,“ prohlásil nedávno Soukup zcela otevřeně.
11.12.2023 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Bejr (49 článků)

Peklo na Clash of the Stars: Jedna rvačka za druhou, výkaly ve vlasech a Psychopat Bejr v kazajce

 
Promotéři Clash of the Stars oznámili podrobnosti o dalším galavečeru. Známý je nejen termín a místo konání, ale také aktéři celkem čtrnácti zápasů, které se na COTS 7 uskuteční. Během úvodní tiskové konference dostali diváci i malou ochutnávku a zdá se, že je opět nač se těšit. Na místě nechyběla ani redakce eXtra.cz, která pro vás nejvýraznější momenty zachytila. Jednalo se o doposud vůbec nejvyhrocenější a nejbizarnější tiskovku, situace se zvrhla v nekontrolovatelný chaos. 
13.12.2023 17:35 |

podobné články

Hodný strejda Jaromír Soukup. Dostal na hlídání děti nástupkyně Hanychové. Chlapce vzal na Clash, kde ho napadl Bejr

 
Mediální magnát Jaromír Soukup se objevil jako host na šestém galavečeru Clash of the Stars. Nedorazil však sám, ale se syny své nové známosti, se kterou ho nedávno redakce eXtra.cz přistihla na společné večeři. Vážně nejde o jeho novou přítelkyni?
29.10.2023 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)

Potupa pro Jaromíra Soukupa. Na Clashi ho vybučela celá hala, pak po něm skočil psychopat Bejr

 
Tohle si Jaromír Soukup za rámeček nedá. Když se objevil jako jeden z hostů na turnaji Clash of the Stars, vybučela ho doslova celá hala. A jen co se chopil mikrofonu, skočil po něm Psychopat Bejr, který ho následně nepustil ke slovu. Došlo také k vyhrocené potyčce i na údery pěstí, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.
29.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)

Bejr se ostře navezl do Soukupa: Vysmál se jeho tréninkům boxu a slíbil mu cestu do nemocnice

 
Mediální magnát Jaromír Soukup zanedlouho nastoupí na sedmém galavečeru Clash of the Stars proti soupeři Aleši ‚Psychopatovi‘ Bejrovi. V rozhovoru pro Expres Bejr prozradil, že chce Soukupa poslat do nemocnice, a nazval ho močkou.
05.01.2024 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)

Veřejná potupa pro Jaromíra Soukupa. Bejr se mu vysmál za dluhy a rozchod s Hanychovou. Šéf Barrandova před ostudou uprchl

 
Jaromír Soukup nese rozchod s Agátou Hanychovou stále velmi špatně. Alespoň to tak vypadá dle tiskovky Clash of the Stars, která v jeho podání skončila velmi rychle. Poté, co jeho soupeř Aleš Bejr vytáhl nejen dluhy mediálního magnáta, ale především rozpad vztahu s Hanychovou, se Soukup sebral a odešel z živého vysílání. Na místě byla i redakce eXtra.cz, která moment zachytila. 
21.01.2024 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3977 článků) , Aleš Bejr (49 článků) , Jaromír Soukup (424 článků)

Divoké vážení před Clashem: Ledově klidný Soukup, šílící Bejr i nakrknutá Lady Dee

 
Před samotným začátkem soubojů Clash of the Stars se v pátek konalo vážení soupeřů. Na pódium se tak dostaly všechny hvězdy aktuálního galavečera. Došlo i na vypjaté momenty a vzájemné potyčky. Lady Dee slíbila své soupeřce, že bude vejpůl, Psychopat Bejr vyšiloval, a Žralok dokonce rapoval.
27.01.2024 11:25 |

podobné články

Nejočekávanější bitva skončila fiaskem: Soukup se nechal chvíli tlouct a Bejr dobrovolně odešel v řetězech

 
V rámci večera Clash of the Stars asi nebylo sledovanějšího zápasu. Jaromír Soukup a Psychopat Bejr se od začátku hecovali, což platilo především pro druhého jmenovaného. Soukup byl naopak ze svého soka poněkud nervózní. Nakonec klání skončilo po pár minutách diskvalifikací Bejra, který se choval jako smyslů zbavený. Na místě vše sledovala redakce eXtra.cz.
28.01.2024 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Soukup (424 článků)