Článek

Skandál v českém fotbalu: Tři hráči se utrhli ze řetězu, okamžitě skončili v reprezentaci

 
Tři členové české národní fotbalové reprezentace Vladimír Coufal, Jan Kuchta a Jakub Brabec si pořádně zavařili. Místo relaxu před posledním a zásadním zápasem s Moldavskem o postup na evropský šampionát se oddávali noční zábavě. Jak uvedla česká reprezentace na svém Instagramu, byli všichni aktéři večírku přísně potrestáni.
19.11.2023 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Brabec (22 článků) , Vladimír Brabec (118 článků)
Podobné články

Pane Václave Klausi mladší, nelžete! Přečtěte si o Partii, při které se hosté zcela utrhli ze řetězu

 
Pane Václave Klausi mladší, musíte konečně přestat lhát! V nedělní Partii FTV Prima na sebe křičeli ministr školství Marcel Chládek (ČSSD) a právě expert ODS pro školství Václav Klaus mladší. Moderátorka jejich slovní přestřelku jen těžko držela v mezích. Pánové, vy jste se mi tady utrhli ze řetězu, prohlásila. A bylo se na co dívat. Klaus mimo jiné ocenil komunistické školství.
03.05.2015 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (11033 článků) , Marcel Chládek (609 článků)

Chlapečkovi utrhli hlavu lékaři při porodu. Předčasný porod skončil tragicky

 
K šílené smrti miminka došlo v nemocnici Juan Domingo Peron v argentinském městě Tartagal. Nastávající maminka Reina Natalia Valazquez (30) začala 18. prosince předčasně rodit v 22. týdnu těhotenství. Lékaři se rozhodli pro přirozenou formu porodu. Miminko však zůstalo zaklíněno v matčině lůně. Když za něj zatáhli, utrhli mu hlavu.
29.12.2017 09:50 |

podobné články

Šťastný kouč Vrba: Lidé mají díky reprezentaci zase radost z fotbalu

 
Trenér Pavel Vrba prožil téměř dokonalý návrat do Plzně, odkud před necelým rokem zamířil k národnímu celku. S fotbalovou reprezentací ve vyprodaných Štruncových sadech slavil po obratu výhru 2:1 nad Islandem, která posunula tým bez ztráty bodu do čela skupiny A evropské kvalifikace. Vrba byl nadšený ze skvělé kulisy a těší ho, že lidé v Česku zase mají radost z fotbalu.
17.11.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Vrba (405 článků) , Pavel Vrba (399 článků)

Odborník odhalil mocné KMOTRY! Známe 50 "největších zvířat" v českém fotbale

 
Kdo patří mezi nejmocnější lidi českého fotbalu? Děsí vás, že mezi desítkou nejvlivnějších jsou jen dva aktivní hráči? Podívejte se na žebříček osobností, které v českém fotbalu tahají za nitky...
31.05.2013 10:50 |

podobné články

Brněnský soudce Novotný se urval ze řetězu: Muži, který zavinil nehodu, napařil neskutečných 15,5 roku! Řidič pak zemřel. A na soudce se valí další skandál!

 
Brněnský soudce Aleš Novotný na sebe v poslední době strhává hodně pozornosti. Hovoří se o tom, že to brousí mnohem více, než je v české justici obvyklé. Řidič Martin Novák za autonehodu od soudce Novotného vyfasoval flastr 15,5 roku. Íránského podnikatele zase soudce Novotný donutil k zaplacení kauce 150 milionů korun. Krajský soud v Brně také kvůli Novotnému ostře kritizuje předsedkyně Energetického regulačního úřadu Alena Vitásková. Ta Novotnému doporučila, aby okamžitě rezignoval. Utrhl se snad soudce Novotný z řetězu spravedlnosti a seká to jako nějaký středověký kat? O Krajský soud v Brně se už zajímá i ministr spravedlnosti Robert Pelikán.
20.05.2016 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Pelikán (438 článků)

Šílené: Rodina drží postiženého chlapce na řetězu jako psa

 
Do půl těla svlečený malý chlapec s nožičkou za kotník přivázanou ke dvoumetrovému řetězu. Fotky neskutečného trápení 11letého kluka obletěly svět. Jeho rodina ho celý život drží na řetězu, protože je postižený. Občas ho jdou doslova vyvenčit jako psa. Tak v Číně vypadá péče o duševně choré….
29.11.2013 11:25 |

podobné články

Pes se málem udusil na řetězu. Vysvobodili ho sousedé, podle veterinářů se nic nestalo

 
Uvázaný na řetězu v opuštěné neoplocené zahradě v Paskově na Frýdecko-Místecku živořil mohutný kříženec zřejmě pasteveckého psa. Byl vyhublý, lidé z okolí mu tam několik týdnů nosili krmení a vodu, protože majitel se o něj příliš nestaral. Nevěděl ani, že se mu pes do řetězu zamotal tak, že se málem udusil.
17.02.2022 05:30 |

podobné články

Bujaré oslavy konce SuperStar: Pčelára tahali z večírku v 7 ráno. Byl namol!

 
VIDEO: Tři měsíce byli finalisté SuperStar pod přísným dohledem produkce, a tak když bylo všemu konec, utrhli se ze řetězu a na večírku řádili jako divá zvěř. Stříbrný Štefan Pčelár (24) sice dorazil jako poslední, zato na párty vydržel nejdéle. Plánoval, že nepůjde spát a to se mu povedlo. Ráno ho museli opilého přitáhnout do vysílání.
03.06.2013 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Pčelár (63 článků)

Fotbalový skandál. Brabec, Coufal a Kuchta po ‚noční jízdě‘ vyhozeni z reprezentace

 
Pouhý den před klíčovým utkáním evropské kvalifikace proti Moldavsku v Olomouci propukl ve fotbalové reprezentaci skandál. Tři klíčoví hráči byli vyfoceni v nočních hodinách na diskotéce, kde popíjeli alkohol.
19.11.2023 16:10 |

podobné články

Skandál v reprezentaci. Slováci se na zápas "připravovali" na diskotéce

 
Slovenskou fotbalovou reprezentací hýbe skandál. Čtveřice jejích členů v čele s hvězdným Markem Hamšíkem si jen pár hodin před kvalifikačním zápasem s Lichtenštejnskem šla vyrazit z kopýtka na diskotéku.
14.09.2012 14:55 |

podobné články

PELTA = nenáviděný muž českého fotbalu! Pošlete kontroverznímu bossovi VZKAZ

 
Šéf fotbalové asociace Miroslav Pelta je bezpochyby muž oddaný fotbalu, schopný manažer, ale také muž, který figuroval v korupční kauze s pány Horníkem a Košťálem. Je také majitelem Jablonce a v současné době má nálepku nejvíce nenáviděného muže v českém fotbalu. Proč?
13.05.2014 17:25 |

podobné články

„Škrtat nejen v rozpočtu Hradu, ale i v českém fotbalu!“ Němcová se neudržela. Toto předcházelo

 
Mezinárodní federace fotbalových asociací (FIFA) se rozhodla nejednat o vyloučení Ruska. Moskva navíc místo toho od fotbalových funkcionářů obdržela dárek v podobě zavedení ruštiny coby pátého oficiálního úředního jazyka fotbalové federace. Právě takto dosti vlídná politika FIFA rozpálila nejen mnohé fotbalové fanoušky, do fotbalu začala pronikat i česká senátorka Miroslava Němcová (ODS). „FIFA je prohnilá,“ neskrývala své zděšení z jednání organizace a ukázala, že je třeba zasáhnout i v prostředí českého fotbalu.
02.04.2022 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1777 článků)

Mareš a Banášová: Jsou normální? Sex a drogy řeší před dětmi!

 
V průběhu rockového kola Česko Slovenské SuperStar se moderátoři Adela Banášová a Leoš Mareš utrhli z řetězu. Rozebírali drogy i sex. Mezi dětmi!
16.11.2009 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3450 článků) , Adela Banášová (468 článků)

Neskutečné! KSČM žene před soud sestru bratrů Mašínů

 
Čeští komunisté se utrhli ze řetězu a v posledních dnech předvádějí neuvěřitelné věci. Po servilní kondolenci k úmrtí nejhoršího diktátora současnosti Kim Čong-ila teď dvě poslankyně KSČM žalují sestru bratrů Mašínů za to, že si dovolila souhlasit s činy svých bratrů. Informuje iDnes.
29.12.2011 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1856 článků)

DRSNÉ VIDEO: Hrubé fauly a kopanec do obličeje. Mladí fotbalisté se utrhli ze řetězu

 
Z tohoto videa vás dost možná zamrazí na zádech. Dvanáctiletí fotbalisté se na hřišti chovali jako divá zvěř. Vrcholem byl kopanec do obličeje, kdy se ležící hráč nemohl vůbec bránit a podobný atak určitě neočekával.
15.03.2012 15:10 |

podobné články

Solis (DSZ): Zahradil a Falbr v žoldu marxistických teroristů

 
Europoslanci Zahradil a Falbr se utrhli z řetězu. Spustili se s íránskými teroristy. Mateřské strany obou rozpustilých europoslanců, ODS a ČSSD, se doposud nikterak nedistancovaly od výroků svých členů s mandátem v Evropském parlamentu.
30.09.2013 09:15 |

podobné články

Moravec zmínil tepláky za Blanku a Hudeček s Bémem se utrhli ze řetězu

 
Podle očekávání pro sebe nenalezli mnoho vzájemného porozumnění někdejší pražský primátor Pavel Bém z ODS se současným mužem v čele hlavního města, primátorem Tomášem Hudečkem z TOP 09. Vzájemně si přehazovali horký brambor politické odpovědnosti za největší městský tunelový komplex v Evropě, který je dlohodobě provázen finančními i organizačními problémy.
01.12.2013 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (863 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků)

Moravec zmínil tepláky za Blanku a Hudeček s Bémem se utrhli z řetězu

 
Podle očekávání pro sebe nenalezli mnoho vzájemného porozumění někdejší pražský primátor Pavel Bém z ODS se současným mužem v čele hlavního města, primátorem Tomášem Hudečkem z TOP 09. Vzájemně si přehazovali horký brambor politické odpovědnosti za největší městský tunelový komplex v Evropě, který je dlohodobě provázen finančními i organizačními problémy.
01.12.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (863 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků)

Moravec zmínil tepláky za Blanku a Hudeček s Bémem se utrhli z řetězu

 
Podle očekávání pro sebe nenalezli mnoho vzájemného porozumění někdejší pražský primátor Pavel Bém z ODS se současným mužem v čele hlavního města, primátorem Tomášem Hudečkem z TOP 09. Vzájemně si přehazovali horký brambor politické odpovědnosti za největší městský tunelový komplex v Evropě, který je dlohodobě provázen finančními i organizačními problémy.
01.12.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Bém (863 článků) , Tomáš Hudeček (675 článků)