Článek

Skandál slavné české kapely: Vloupání, policie a záchytka!

 
Tak to se jen tak nevidí! Kapela MIG 21, které je součástí i Jiří Macháček, si utrhla pěknou ostudu. Přehnali to s alkoholem a dokonce skončili i na záchytce!
02.05.2016 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (211 článků)
Podobné články

Postrach domkařů a chatařů z Karvinska je dopaden, policisté mu zatím prokázali 46 vloupání

 
Havířovští kriminalisté úspěšně dokončili realizaci vloupání do rodinných domků a dalších objektů. Zadrženému několikrát soudně trestanému pachateli prokázali celkem 46 vloupání či pokusu vloupání. Jediným cílem tohoto osmadvacetiletého muže bylo odcizit peníze či věci k okamžitému prodeji.
27.10.2014 11:05 |

podobné články

Prohibice neprohibice, pražská záchytka má plno

 
Jako by žádná prohibice nebyla a jako by se více než dvě desítky lidí smrtelně neotrávily metylalkoholem. Pražská záchytka, vlastně Protialkoholní záchytná stanice v nemocnici Na Bulovce má stále plno práce.
24.09.2012 05:35 |

podobné články

SMOLAŘ DNE: Muž se při vloupání do prodejny pořezal o sklo, po chvilce upadl do bezvědomí!

 
Už několikrát se stalo, že pachatel vloupání usnul přímo v objektu, do kterého se násilím dostal. V Peci pod Sněžkou teď ale policisté řešili jinou kuriozitu. Pachatel vloupání se při svém činu pořezal a upadl do bezvědomí.
24.04.2014 18:55 |

podobné články

Policisté z PMJ Praha o víkendu zadrželi 5 osob podezřelých z vloupání do auta a z krádeže horského kola

 
Policisté pohotovostní motorizované jednotky o uplynulém víkendu zadrželi ve dvou případech pět osob. Konkrétně se v prvním případě jednalo o vloupání do vozidla v blízkosti křižovatky ulic Sládkovičova a Tajovského v Praze 4. Policisté na místo vyjížděli deset minut po páté hodině ráno, kdy se podle oznámení muž a žena vloupali do osobního vozidla Opel Astra rozbitím okna u pátých dveří a z místa odešli. Policisté podle popisu pátrali v přilehlých ulicích Lhotky, když si v ulici V Štíhlách všimli dvojice, která přesně odpovídala popisu pobertů. Následně policisté zjistili, že u sebe mají i věci pocházející z onoho vloupání jako byl spací pytel nebo vezírek na ryby.
08.07.2014 18:00 |

podobné články

Policie vyšetřuje sérii 345 vloupání do rodinných domů v celé ČR

 
Policie vyšetřuje rozsáhlou sérii vloupání do rodinných domů v celé České republice. Od dubna 2009 se pachatelé po odvrtání otvoru v rámu okna či francouzských dveří vloupali do 345 objektů. Celkem způsobili škodu za více než deset milionů korun, řekli dnes novinářům představitelé královéhradecké policie.
30.01.2012 13:50 |

podobné články

30 let kapely Lucie ve 30 fotkách: Na první koncert přišlo 7 lidí

 
Kapela Lucie si v 90. letech vydobyla titul nejoblíbenější české kapely, její historie je však na jedné straně tvořena obrovskými úspěchy jednotlivých písní a alb, na druhé straně dramatickými zvraty, rozchody a návraty členů kapely. V neděli byl na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech uveden film Lucie: Příběh jedný kapely. Jakých bylo 30 let kapely Lucie?
03.07.2016 19:25 |

podobné články

Policie obvinila podezřelého z vloupání do generálního štábu

 
Policie obvinila 41letého muže, který je podezřelý z vloupání do Generálního štábu Armády České republiky, z trestného činu pokus o krádež a poškozování cizí věci.
31.08.2010 13:25 |

podobné články

Policie požádala o pomoc zloděje! Chce tak snížit počet vloupání

 
Policie připravila vychytralé dotazníky pro vězně zloděje. Snaží se tak zjistit, jakým způsobem lupiči vykrádají chaty, aby snížili počet vloupání.
15.02.2012 18:25 |

podobné články

Borhyová a Hrdlička: Takhle jejich láska vyprchávala před kamerou!

 
Tři roky tvořili dokonalý pár. A stejně tak dlouho Lucii Borhyovou (37) a jejího partnera Michala Hrdličku (26) potkávaly na různých akcích kamery Blesku. Usměvavý pár se nikdy nebránil rozhovorům, ovšem v poslední době už častěji stáli před kamerou sami... Připomeňte si reportáže, v nichž nejprve zářili štěstím! Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy Doposud působili Lucie Borhyová (37) a Michal Hrdlička (26) jako dokonalý pár a dokonce plánovali svatbu. Jenže přišel nečekaný rozchod. Jak se ale láska slavné dvojice zrodila a jak se vyvíjela? Připomeňte si momenty, kdy byli Lucie s Michalem ještě šťastně zamilovaní.Více na http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/348924/borhyova-a-hrdlicka-se-rozesli-jak-sel-cas-s-lucii-a-michalem.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
14.10.2015 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1419 článků) , Michal Hrdlička (649 článků)

Znásilnění, blázinec, chlast, záchytka a teď… Známá česká modelka se zasnoubila!

 
Zdá se, že jí začalo svítat na lepší časy! Modelka Miriam Bittóvá, expřítelkyně herce Míry Hraběte, kterou na přelomu roku měli okrást a znásilnit ve Spojených státech , se po rozchodu s Hrabětem léčila z alkoholismu na psychiatrii , pak ale ztropila skandál, když opilá házela na hosty jedné knajpy hranolky . Teď se zdá, že by mohla být konečně v pořádku. „Přítel mě požádal o ruku,“ prozradila Super.cz.
14.10.2014 06:00 |

podobné články

MLADÍCI ve věku 15 a 14 let mají na svědomí sedm vloupání! Už je má policie!

 
Kriminalisté ve Svitavách objasnili sedm vloupání do prodejen se smíšeným zbožím. Na svědomí tyto případy mají s největší pravděpodobností dva chlapci ve věku 15 a 14 let, uvedla v pondělí policejní mluvčí Anna Štegnerová.
19.09.2011 12:30 |

podobné články

Lupič (20) zvládl pět vloupání za pě týdnů!

 
Policie slaví úspěch. Berounští kriminalisté dopadli mladíka, který od začátku prosince spáchal pět vloupání.
27.01.2012 11:40 |

podobné články

Neschopný zloděj pokazil při pokusu o vloupání vše, co se dalo

 
Policie z kalifornského města Redding zveřejnila ve středu video zachycující pravděpodobně jednoho z nejméně úspěšných zlodějů v historii. Při pokusu o vloupání do obchodu s potravinami totiž ukázal na kameru svou tvář, nedokázal rozbít sklo ve dveřích, lekl se alarmu a nakonec zakopl při útěku.
28.03.2013 11:30 |

podobné články

Pražský strážník v době osobního volna překazil muži vloupání do domu!

 
Strážník Městské policie Praha zabránil muži ve vloupání do domu, jeho pokusu byl totiž svědkem v době osobního volna. Muž rozbil vstupní dveře do domu v Biskupcově ulici.
18.07.2013 14:20 |

podobné články

Ostravští strážníci zadrželi pachatele vloupání do vozidla při činu

 
Dne 21. března 2014 dopadli strážníci městské policie muže podezřelého z vloupání do vozidla. Při noční pochůzce v Ostravě-Porubě strážníci uslyšeli tlumenou ránu. Když se vydali oním směrem, uviděli zaparkované vozidlo značky Škoda a v něm dva muže (21 a 27 let).
21.03.2014 17:25 |

podobné články

Zdibští strážníci zadrželi dvojici cizinců podezřelou z vloupání

 
Strážníci Obecní policie Zdiby zadrželi v lokalitě u hřbitova v Klecanech dva cizince. Muži jsou podezřelí z vloupání do nemovitostí v Klecanech.
05.07.2014 01:00 |

podobné články

Policisté dopadli pachatele vloupání jen několik hodin po činu

 
V úterý po sedmé hodině ranní oznámil na tísňovou linku policie nájemce pokoje ve sklepení napajedelské restaurace vloupání do tohoto zařízení. Policisté z Napajedel během několika málo minut přijeli na místo činu. Už zvenku bylo zřejmé, že někdo rozbil vchodové dveře, uvnitř byl nepořádek a na zemi, na stolech i v umyvadle spousta krve. Před vchodem na ně už čekala servírka společně s oznamovatelem. Ráno ji vzbudil telefonem jeden z hostů restaurace z minulé noci. Přemluvil ji, aby se s ním šla do hospody podívat, protože si tam v noci zapomněl bundu. Dali si sraz před vchodem. Ona tam byla dřív a viděla spoušť. Proto už zapomnětlivce dovnitř nepustila.
06.08.2014 18:20 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Pavel (26) je podezřelý z vloupání do olomoucké herny

 
Olomoučtí policisté vyhlásili pátrání po šestadvacetiletém Pavlu Zapletalovi. Šestadvacetiletý muž je podle policie podezřelý z vloupání do jedné z olomouckých heren.
30.10.2014 14:15 |

podobné články

LUPIČ NEŠIKA! Při vloupání vzbudil majitele domku

 
Neopatrný zloděj při vloupání do domu v České Kamenici vzbudil majitele
08.07.2011 11:10 |

podobné články