Článek

Skandál na Eurovizi: Zpěvák šňupal kokain během soutěže?

 
Letošní ročník soutěže Eurovision s přehledem vyhrála kapela Måneskin. Italové ale dlouho neslavili. Zpěvák kapely Damiano David (22) teď totiž čelí nařčení z toho, že přímo během živého přenosu šňupal kokain!
28.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: David David (845 článků) , David David (639 článků)
Podobné články

Tenhle zpěvák šňupal kokain v přímém přenosu. Máme důkaz, že byl šílený už jako dítě! O koho jde?

 
Má na kontě největší drogový exces v živém vysílání České televize za dobu její existence. Šňupal kokain přímo z bible, čímž pěkně pobouřil českou veřejnost. Podle fotografie z dětství je jasné, že tenhle umělec "nebyl normální asi nikdy":http://www.extra.cz/retro-extra-krystalicke-zlo-z-90-let-takhle-zacinal-samir-hauser-frontman-vanessy-ktery-si-v-primem-prenosu-snupnul-a-pak-se-pozvracel!
11.11.2014 20:06 |

podobné články

Gangster a rapper Jakub Mohamed Ali v Malých láskách: Dřív šňupal kokain se slavnými, teď je naměkko ze syna!

 
Má za sebou dost divokou minulost! V 90. letech dělal vymahače a přiznal, že šnupal kokain s několika slavnými osobnostmi. Až setkání s přítelkyní Kristýnou Dykastovou (25) a narození prvorozeného syna kontroverzního rappera Jakuba Mohameda Aliho (44) změnilo k nepoznání.
13.09.2017 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Ali Ali (197 článků)

Itala nařkli ze šňupání drog na Eurovizi. Klidně půjdu na testy, brání se

 
Kromě vítězství na Eurovizi řeší italská kapela Maneskin nepříjemnosti ohledně drog. Fanoušci na sociálních sítích řeší záběry z předsálí, na nichž bylo vidět, jak se zpěvák Damiano David nahýbá těsně nad desku stolu. Podle některých to vypadalo, jako by šňupal drogy.
24.05.2021 09:05 |

podobné články

Osobnosti: David David (845 článků) , David David (639 článků)

Šňupal „koks“ v přenosu ČT, teď se umělec směje: Je legrační, jak lidi skočili Trumpovi na to divadlo. Západ skončí, až uplatňováním kolektivní viny naštve miliardy muslimů

 
ROZHOVOR Je legrační, že mu na to divadlo někdo skočil. Vždyť je to republikán. Ty lidi by snad věřili i na Járu Cimrmana.“ To říká o prezidentovi USA Donaldu Trumpovi textař, zpěvák a scenárista Samir Hauser. Jeho elektronická skupina Vanessa v lednu ukončila činnost, ale s producentem Čestmírem Kopeckým nyní připravuje celovečerní film z prostředí pražské klubové scény devadesátých let „Prokopat se ven“, a také jako Bruno Ferrari natáčí novou, v pořadí už čtvrtou desku. Právě on šňupal v České televizi před kamerami kokain z Bible.
18.04.2017 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5711 článků) , Jára Cimrman (319 článků) , Čestmír Kopecký (1 článek) , Samir Hauser (19 článků) , Bruno Ferrari (13 článků) , Bruno Ferrari (13 článků) , Vanessa Ferrari (6 článků)

UKÁZKA: Zpěvák Vanessy píše knihu: Jak jsem šňupal z Bible

 
Svého vystoupení na programu ČT ART, během kterého se choval jako narkoman uprostřed rozjetého večírku a kromě jiného šňupal bílý prášek z Bible, rozhodně nelituje. Zpěvák skupiny Vanessa Samir Hauser to bere jako reklamu, jak přiznal ve velkém rozhovoru, který vyjde ve čtvrtečním Magazínu DNES.
15.10.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Další církevní skandál: Katolický kněz šnupal na večírku kokain

 
Římskokatolická církev řeší další skandál! Britským novinářům se podařilo získat nahrávku, na které kněz Stephen Crossan (37) šnupe kokain. A navíc v domě plném nacistických sběratelských předmětů.
29.02.2016 23:00 |

podobné články

Podívejte se, jak vypadala vousatá zpěvačka, která vyhrála Eurovizi, ještě předtím, než byla ženou s vousy!

 
Vítězství zpěvačky "Conchity Wurst":http://www.extra.cz/tema/conchita-wurst v Eurovizi vyvolalo "dost kontroverze":http://www.extra.cz/vousata-zpevacka-ktera-vyhralala-eurovizi-musela-celit-ostrym-homofobnim-utokum a například "Rusové":http://www.extra.cz/tema/rusove si na sociálních sítích ostentativně holí vousy a fotí se při tom na protest. Její vítězství je prý důkazem toho, jak to funguje ve zvrhlé a perverzní "Evropské unii":http://www.extra.cz/tema/evropska-unie a Evropě obecně.
12.05.2014 21:45 |

podobné články

Cristovao jako Homer Simpson nebo Forrest Gump. S touto písní bude zpěvák Česko reprezentovat na Eurovizi

 
Česká televize a Ben Cristovao  (33) aka Benny Cristo zveřejnili skladbu, s níž bude zpěvák v květnu soutěžit na Eurovizi. Se songem Omaga (název je obměnou zkratky Oh My God) tvůrci zároveň představili i klip. Zpěvák se v něm stylizuje do hrdinů kultovních filmů a seriálů jako Hříšný tanec, Pulp Fiction, Simpsonovi nebo Forrest Gump.
17.02.2021 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (523 článků) , Homer Simpson (95 článků)

V ČT se v přímém přenosu šňupal kokain a host se pozvracel: Bylo to po jedenácté a s hvězdičkou, hájí se televize!

 
Drogy v přímém přenosu, nahá dívka olizující lízátko ve tvaru vagíny či zpěvák, který v pořadu schválně zvrací. To je něco, z čeho se veřejnoprávní televize bude dlouho oklepávat. O pořádný skandál v ČT se postarala alternativní kapela Vanessa.
23.12.2013 14:07 |

podobné články

Vítězství Česka na Eurovizi je ohroženo: Mikolas si poranil páteř!

 
V neděli k ránu odletěl zpěvák Mikolas Josef (22) reprezentovat Česko do Lisabonu na Eurovizi. Během první zkoušky si ale zpěvák přivodil ošklivé zranění krční páteře.
30.04.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (89 článků)

Cenzura a zákaz vysílání v Eurovizi! Skandál kvůli lásce gayů

 
Letošní Eurovizi zřejmě provází smůla. Nejprve se náš reprezentant Mikolas Josef (22) zranil při zkoušce, teď se soutěž potýkala také s cenzurou! V Číně totiž zasáhli do přenosu ze semifinále a vystřihli jedno z vystoupení. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat…
11.05.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (89 článků)

„Jako kdyby šňupal kokain.“ Kontroverzní záběr člena vítězné skupiny bouří emoce

 
Zpěvák vítězné skupiny soutěže Eurovize vzbudil podezření, že v přímém přenosu užil drogy. Bude se muset podrobit testu.
24.05.2021 11:05 |

podobné články

Zpěvák, který porazil v Eurovizi Mikolase Josefa, vystoupí v Česku!

 
Charismatický rakouský zpěvák Cesár Sampson (36), který se svým hitem Nobody But You obsadil 3. místo na loňské Eurovizi a umístil se tak před Mikolasem Josefem (24), míří do Prahy. Vystoupí 28. listopadu na předávání cen Czech Social Awards.
07.11.2019 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (89 článků)

Britský lord Kokain: Ženatý zákonodárce šnupal drogy z prsou prostitutek!

 
Británie žije dalším skandálem! Deník Sun zveřejnil kompromitující videonahrávku, na které si prominentní lord a zákonodárce užívá společnost dvou prostitutek a šnupe kokain! Baron John Sewel (69) má přitom doma ženu a čtyři děti.
27.07.2015 12:09 |

podobné články

Cameron šňupal kokain a hulil trávu, tvrdí kontroverzní biografie

 
Britský premiér se pořádně zapotil. Ne kvůli hlasování v parlamentu ani kvůli kontroverzním novelám. Nová biografie ho totiž v mládí popisuje jako pařmena, který neřekl ne drogám. Na Oxfordské univerzitě byl prý členem klubu huličů marihuany a později v jeho domě, který sdílel s manželkou, běžně koloval kokain.
21.09.2015 19:20 |

podobné články

Královna Alžběta II. je vzteky bez sebe: Její strážce šňupal ve službě kokain!

 
Místo ochrany královské rodiny si dával do nosu! Británie je v šoku z chování královnina strážce majora Jamese Colebyho (41), který byl natočen, kterak šňupe kokain přímo z čepele svého ceremoniálního meče.
12.09.2016 19:30 |

podobné články

Mikolas Josef po úspěchu na Eurovizi: Pravda o mém vztahu k ženám

 
Zpěvák Mikolas Josef (22), který o víkendu uspěl na Eurovizi, kde skončil šestý, se rozpovídal o ženách a o svém vztahu k nim.
15.05.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Mikolas Josef (89 článků)

Český zpěvák, který začínal na ulici, má velké ambice: Bude si jeho chytlavý hit prozpěvovat celá Evropa?

 
Mezinárodní úspěch není pro české interprety nesplněným snem. Letos se v obrovské konkurenci na Eurovizi dokázal prosadit Mikolas Josef  (23) , který skončil šestý. Ať už bude Jakub Ondra (24) Českou republiku reprezentovat v Eurovizi, či nikoliv, jeho píseň z hlavy jen tak nedostanete.
20.12.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Ondra (24 článků) , Mikolas Josef (89 článků)

Před rokem by se tomu jen zasmál: Slaďoušek Albert Černý se s touhle písní snaží probojovat na Eurovizi!

 
Jedním z osmi finalistů, kteří se chtějí letos probojovat na Eurovizi, se stal frontman kapely Lake Malawi Albert Černý (29). Zatímco velká část soutěžících není v hudebním světě až tolik ostřílená, zpěvák a kytarista je ve světě hudby už o něco známější tváří.
13.01.2019 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Albert Černý (77 článků)