Článek

Skákat politikům do řeči někdy není neslušnost, ale nutnost, říká Tománková

 
Pro Terezii Tománkovou to teď jsou pořádně horké týdny. Jako moderátorka politických diskuzí na CNN Prima NEWS má na starost superdebaty s kandidáty na prezidenta. „Naučené fráze od marketérů poznám hned a okamžitě to vidí i diváci, je to od politiků nevěrohodné,“ řekla týdeníku 5plus2.
14.01.2023 00:05 |

podobné články

Podobné články

„Neslušnost, demonstrace síly.“ Okamura na křeslo za 135 tisíc měsíčně dosáhl, Fiala ne

 
Nová Sněmovna, staré hádky. Třetím dnem pokračuje jednání nově zvolených poslanců. Ti se tentokrát sešli k tajné volbě pěti místopředsedů. Na jednoho z nich kandidoval i Tomio Okamura, dostatek hlasů poslanců získal, ale objevil se zádrhel. Jediný z pěti kandidátů, který podporu nezískal ani ve 2. kole, byl Petr Fiala (ODS). „Demonstrace síly,“ stěžovala si opozice. „Neslušnost,“ zaznělo také.
24.11.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7706 článků) , Tomio Okamura (2968 článků)

Bezostyšná lež mě vždy zaskočí, říká moderátorka Terezie Tománková

 
Nejsem chodící encyklopedie, tvrdí o sobě Terezie Tománková, která už několik let moderuje politický diskusní pořad Partie na TV Prima. Spoléhám se na to, že mě podrží moje příprava a zkušenosti, nikdy ale nemohu plně předpokládat, co se skutečně stane, říká moderátorka v rozhovoru pro Týdeník Televize. A mluví také o plánované svatbě.
05.05.2021 14:05 |

podobné články

Nejapné poznámky neřeším. A to ze srdce doporučuju všem, říká Terezie Tománková

 
Slova mají velkou sílu, je přesvědčená televizní moderátorka Terezie Tománková. Patrně i proto pečlivě zvažuje každé, které pronese. Už řadu let je stálicí televizní publicistiky a pořadu Partie, kde vede debaty politiků a dalších osobností. Jak koriguje horlivější jedince? A co říká na dnešní polarizaci společnosti?
14.07.2010 15:44 |

podobné články

Hvězda TV Prima Terezie Tománková: Covid ji připravil o svatbu

 
Na otázku vezmeš si mě, odpověděla » ano« už před třemi roky. Dosud ale není moderátorka Terezie Tománková (42) vdanou paní.
06.05.2021 05:10 |

podobné články

Terezie Tománková (Kašparovská), partie na vdávání: Tajné zásnuby!

 
Diváky oslepila nejen hlubokým dekoltem, ale i blyštivým prstenem na levé ruce. Terezie Tománková (40), dříve Kašparovská, je zasnoubená.
03.09.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Terezie Kašparovská (76 článků)

Terezie Tománková z Partie: Nechala si poradit s výchovou dětí!

 
Jak pomoci rodičům v cestě za sebepoznáním jich samých, ale hlavně jejich dětí, radí kouč a mentor Jiří Mühlfeit v nové knize Odemykání dětského potenciálu. Jeho rad využila i moderátorka Terezie Tománková (40) se svou dcerou.
08.10.2018 15:40 |

podobné články

Politiky zpovídá jako věčná snoubenka: Terezie Tománková už podruhé zrušila svatbu!

 
Už dva roky měla být vdanou paní, dokonce si kvůli tomu měnila i příjmení, které vyvdala poprvé, a vrátila se k dívčímu. Terezie Tománková ale musela svatbu už podruhé zrušit. Předloni to bylo kvůli úmrtí v blízké rodině, loni za to mohl covid.
04.08.2021 18:05 |

podobné články

Prima: Řev, až se Okamura přeslechl a bylo zle. Závěr, jaký Česko nevidělo

 
Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (PirSTAN), Petr Fiala (SPOLU), Tomio Okamura (SPD) a moderátoři Terezie Tománková, Petr Suchoň se sešli v poslední předvolební debatě na CNN Prima NEWS. Díky hlasování diváků do druhé části debaty postoupí Petr Fiala a Andrej Babiš. Ještě ve formátu čtyř ale show nabrala spád, když kvůli hluku ve studiu jak Okamura, tak moderátorka Tománková špatně slyšeli slova piráta Bartoše. Konflikt, který nastal, skončil slušnou omluvou obou.
03.10.2021 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Petr Fiala (4907 článků) , Tomio Okamura (2968 článků) , Petr Suchoň (128 článků) , Ivan Ivan (2630 článků)

Roman Pokorný: Stydíte se za své politiky? V trapnosti je překonaly Bohdalová, Prachař a Bouček

 
Ostře nabito měla Terezie Tománková ve své nedělní Partii na Primě. Ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů chyběl jen jeden, a to šéf Sněmovny Radek Vondráček. Ze záznamu televize vysílala předtočený sobotní rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem a pak už naživo ve studiu Tománková zpovídala šéfa Senátu Miloše Vystrčila a premiéra Andreje Babiše.
07.09.2020 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Miloš Zeman (27741 článků)

Roman Pokorný: Stydíte se za své politiky? V trapnosti je překonali Bohdalová, Prachař a Bouček

 
Ostře nabito měla Terezie Tománková ve své nedělní Partii na Primě. Ze čtyř nejvyšších ústavních činitelů chyběl jen jeden, a to šéf Sněmovny Radek Vondráček. Ze záznamu televize vysílala předtočený sobotní rozhovor s prezidentem republiky Milošem Zemanem a pak už naživo ve studiu Tománková zpovídala šéfa Senátu Miloše Vystrčila a premiéra Andreje Babiše.
07.09.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Miloš Zeman (27741 článků)

Hnát vás! Po Zemanově show došlo na ODS a další. Bez kamer a tvrdě

 
Po svém nedělním projevu byl Miloš Zeman zatracován jak za obsah, tak za formu a chování vůči moderátorce Terezii Tománkové. Ovšem zdaleka ne všude. Na facebooku se našlo jeho obhájců dost. Podle nich byl prezidentův projev skvělý. „Moderátorka Tománková se bude muset lépe připravovat na svou profesi, aby se nemusela červenat vzteky,“ zaznělo. A to nebylo zdaleka to nejhorší. Dle jednoho z diskutujících se Tománková chovala jako by byla z „kavárenské žumpovize“.
26.04.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27741 článků)

Moderátorka Terezie Tománková: Dohady s manželem

 
Dostává pravidelně »čočku« od prezidenta Miloše Zemana (76) i dalších politiků! K tomu to moderátorka primácké Partie Terezie Tománková (42) schytává i doma od svého manžela. Prozradila to v show Máme rádi Česko. Celou debatu o jejím soukromí začal moderátor pořadu Libor Bouček (40).
17.06.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Libor Bouček (566 článků) , Miloš Zeman (27741 článků)

Terezie Tománková Babiše ani Petra Pavla nešetřila. Diváci ocenili její tvrdost a ostrost

 
Prezidentská debata mezi generálem Petrem Pavlem a Andrejem Babišem začala pěkně z ostra. Přispěli k tomu hlavně moderátoři celé diskuze Terezie Tománková a Petr Suchoň, kteří byli podle diváků spravedliví a profesionální. Komentáře od sledujících se objevily na Facebookovém profilu CNN Prima News.
25.01.2023 22:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Petr Suchoň (128 článků) , Petr Pavel (1659 článků)

Debata skončila, Tománková sklidila potlesk. Přišel rýpanec na ČT

 
Po odvysílaném prezidentském duelu Andreje Babiše a Petra Pavla na CNN Prima NEWS sklízí pochvalu především moderátorka Terezie Tománková, která debatu vedla. „Profesionální, objektivní, nestranná,“ oceňují Tománkovou nejen novináři. Podle mnohých názorů se zasloužila o tu nejlepší debatu v rámci letošních prezidentských voleb.
25.01.2023 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Petr Pavel (1659 článků)

Virus už nemá moc „po kom skákat“, tvrdí imunoložka. Utahování šroubů není čím odborně obhájit, lidé toho mají plné zuby

 
Zvolna klesající počet PCR pozitivně testovaných osob je pro Česko dobrou zprávou o to víc, že by se nově naboostovaná kolektivní imunita mohla projevit i dostatečnou odolností vůči koronavirové mutaci zvané omikron. A to navzdory informacím, jak v Jihoafrické republice kosí populaci. „Virus už nemá moc ‚po kom skákat‘,“ tvrdí imunoložka Zuzana Krátká, podle níž proto zpřísňování opatření proti šíření infekce nebo zavádění roušek ve třídách není čím odborně obhájit.
10.12.2021 20:25 |

podobné články

Dětí s vadou řeči v Česku přibývá. Logopedka viní tablety a nezájem rodičů

 
V základních školách přibývá dětí s vadou řeči. V minulém školním roce jich podle dat ministerstva školství bylo zhruba 8525. Za uplynulých deset let jejich počet vzrostl zhruba čtyřikrát. Nárůst problémů s řečí souvisí mimo jiné se současným životním stylem, řekla v úterý novinářům klinická logopedka Jitka Kaulfuss. Se zástupci jedné z největších potravinářských firem na zpracování mléka v Česku zároveň představila nová videa na internetu, která mohou rodičům s rozvojem řeči u potomků pomoct.
25.01.2020 19:20 |

podobné články

Karel Gott je v nebi. Ti dnešní umělci, a mobilizovat národ? Hůř může být, když si necháme skákat po hlavě, říká advokátka Hamplová

 
HŮŘ UŽ BYLO? „Lekce, kterou nikdo nečekal a která v plné nahotě ukázala, jak jsme zhýčkaní dobou,“ komentuje situaci ve společností „poté“ známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová, která před časem získala ocenění Právník roku 2019 v oblasti správní právo. Svět po koronaviru bude podle ní jiný, COVID-19 nás vrátil nohama na zem, vrátil nás do reality. „Lépe vše snášeli lidé střední a starší generace, kteří byli na různá omezení zvyklí, plus cítili se i více ohroženi, než mladí, kteří naopak byli zvyklí, že mohou kdykoli všechno.“ Konstatuje, že dnes žádný umělec nezmobilizuje národ jen proto, že je umělec. A Karel Gott už je v nebi. K atmosféře v EU dodává: „Bude-li to tak pokračovat, v každé evropské zemi povstane místní Orbán, a bude to zcela logické.“ „Tedy hůř může ještě být. Pokud si necháme skákat po hlavě.“
29.05.2020 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6763 článků)

Ptáčníková skákat nechtěla, ale pak vyhrála. Kudlička vyrovnal maximum

 
Jiřina Ptáčníková vyhrála Pražskou tyčku v rekordu mítinku 472 centimetrů a zařadila se na páté místo letošních světových tabulek. V tabulkách je aktuálně na třetím místě. Původně přitom ani skákat nechtěla, ale nakonec nelitovala. Závod poprvé ve čtyřiadvacetileté historii nebyl exhibiční a měl punc regulérní soutěže. Výškař Jan Kudlička měl ambice překonat své dosavadní maximum 575 centimetrů, ale podařilo se mu ho jen vyrovnat.
01.07.2015 18:50 |

podobné články

V New Yorku mají naprosto boží věc: Můžete tam na ulici skákat po posteli a vést polštářovou bitvu!

 
Taky jste milovali jako děti skákání po posteli a zákopové války s dekami a peřinami, hlavně u babiček, kde lítalo kachní peří, jen se chumelilo? A chybí vám to? Můžete buď skákat doma po své posteli, ale ta se vám brzy zlomí v půli, protože už nemáte patnáct kilo, "nebo si zajet do New Yorku":http://www.extra.cz/napad-kteremu-tleskame-v-new-yorku-stavi-poulicni-budky-s-knihami-co-je-na-nich-tak-zajimaveho.
15.12.2014 21:51 |

podobné články