Článek

SJÍZDNOST SILNIC: Silnice v Moravskoslezském kraji jsou sjízdné, někde zůstává zledovatělá vrstva

 
V Moravskoslezském kraji jsou v pátek dálnice, rychlostní komunikace a silnice I. třídy holé, mokré a sjízdné bez omezení. Na silnicích nižších tříd leží někde rozbředlý, uježděný nebo zledovatělý sníh, silnice vyžadují zvýšenou opatrnost, informuje na webových stránkách Ředitelství silnic a dálnic.
07.01.2011 08:30 |

podobné články

Podobné články

Dopravu komplikuje silný vítr, na silnicích zůstává vrstva sněhu

 
Na silnicích v Krkonoších zůstává vrstva uježděného sněhu, která je místy zledovatělá. Kritické úseky jsou kryté posypem, všechny komunikace v Královéhradeckém kraji jsou však sjízdné. Vyplývá to z dnešních informací silničářů. 
18.03.2013 08:50 |

podobné články

SJÍZDNOST SILNIC: Na jižní Moravě na mnoha místech kryje silnice nebezpečná ledovka

 
Dálnice a hlavní silnice na jižní Moravě byly v pátek ráno bez omezení sjízdné. Povrch vozovek je mokrý po chemickém ošetření, v kopcích místy leží na vozovkách ujetá, posypaná vrstva sněhu, na řadě silnic je souvislá ledovka, řekl agentuře Mediafax dispečer silničářů.
07.01.2011 08:10 |

podobné články

SJÍZDNOST SILNIC: Komunikace v Libereckém kraji jsou s opatrností sjízdné

 
Sjízdné se zvýšenou opatrností jsou v pátek ráno silnice v Libereckém kraji. Informují o tom na svých stránkách silničáři.
07.01.2011 07:25 |

podobné články

SJÍZDNOST SILNIC: V Karlovarském kraji jsou silnice sjízdné, ve vyšších polohách hrozí ledovka

 
Tvorba náledí hrozí v pátek ráno na silnicích druhých a třetích tříd v Karlovarském kraji, zatímco silnice první třídy jsou mokré po chemickém ošetření. Na celém území regionu je zataženo a bez srážek, informují dispečeři správy údržby silnic.
07.01.2011 07:25 |

podobné články

Sjízdnost silnic: Pozor na zledovatělý sníh

 
Jízdu se zvýšenou opatrností doporučují dnes silničáři motoristům zejména na vedlejších vozovkách na Šumpersku. Ve vyšších polohách na nich leží ujetá zledovatělá vrstva sněhu. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic ČR.
15.12.2011 09:10 |

podobné články

Na mnoha místech komplikuje dopravu náledí, silničáři radí opatrně

 
Všechny silnice v Moravskoslezském kraji jsou dnes ráno sjízdné, ovšem často se zvýšenou opatrností. Silnice I. třídy jsou většinou mokré, někde jsou zbytky rozbředlého sněhu. Na silnicích II. a III. třídy je posypaná ujetá vrstva sněhu. Jízdu řidičům ztěžuje i mlhavé počasí.
14.02.2013 08:45 |

podobné články

Silnice pokryl sníh a náledí, komplikují dopravu

 
Nový sníh a náledí zkomplikovaly ve středu ráno silniční dopravu. Problémy jsou zejména v horských a podhorských oblastech. Opět byla uzavřena silnice mezi Ostravicí a Bílou v Moravskoslezském kraji. Neprůjezdná je nadále zatopená silnice mezi Bohuslavicemi a Lukavicemi v Olomouckém kraji. Další silnice jsou zatím sjízdné, ale řidiči musejí jet velmi opatrně. V platnosti zůstává i výstraha meteorologů před tvorbou náledí.
24.02.2016 08:20 |

podobné články

Řidiči bojují se sněhem. Silnice jsou s opatrností sjízdné

 
Silnice v Ústeckém kraji jsou po nočním sněžení sjízdné se zvýšenou opatrností. Jsou mokré nebo na nich leží vrstva rozbředlého sněhu po chemickém ošetření. Vyplývá to z informací silničářů. Na některých místech se dál vyskytují sněhové přeháňky, v Krušných horách fouká silný vítr. Meteorologové upozorňují, že se večer může ojediněle tvořit náledí, na horách lze počítat se sněhovými jazyky. 
19.03.2013 08:50 |

podobné články

SJÍZDNOST SILNIC: V Olomouckém kraji jsou silnice sjízdné s opatrností

 
V Olomouckém kraji jsou v pátek ráno silnice první třídy většinou mokré. Na vozovkách druhé a třetí třídy leží zbytky sněhu, na Jesenicku se tvoří sněhové jazyky, uvádí silničáři na svých webových stránkách.
07.01.2011 08:30 |

podobné články

SJÍZDNOST SILNIC: V Pardubickém kraji jsou silnice sjízdné s opatrností, na mnoha místech prší

 
V Pardubickém kraji jsou v pátek ráno silnice první třídy většinou mokré. Na mnoha místech prší a silničáři varují před tvorbou ledovky.
07.01.2011 08:30 |

podobné články

V Jeseníkách sněžilo, všechny silnice jsou ale sjízdné

 
V Jeseníkách v noci napadly dva centimetry sněhu, všechny silnice jsou dnes po chemickém posypu sjízdné se zvýšenou opatrností. V ostatních částech Olomouckého kraje pršelo a silnice jsou holé a mokré. V celém kraji se místy tvoří mlhy. Vyplývá to z informací Ředitelství silnic a dálnic. 
10.01.2014 08:15 |

podobné články

Mlhy, sníh a -20 °C: Na českých silnicích to pořádně klouže

 
V Královéhradeckém kraji dnes hrozí na silnicích mrznoucí mlhy. Na Prachaticku a v jihočeské části Šumavy leží zledovatělá ujetá vrstva sněhu krytá posypem. Silnice druhé a třetí třídy na jihu Moravy jsou holé a vymrzlé a sjízdné se zvýšenou opatrností.
04.12.2016 09:45 |

podobné články

Vichr a 30 cm sněhu: Pozor na vánoční stromy na náměstích, varují meteorologové

 
Ujetá vrstva sněhu ve středu ráno komplikovala jízdu na vedlejších silnicích na Žďársku. Řidiči tam podle silničářů musí věnovat jízdě zvýšenou pozornost. Ostatní silnice v kraji včetně úseku dálnice D1 jsou holé, vymrzlé a sjízdné bez omezení. Na Moravskoslezsku pak dopravu komplikovala uzavírka silnice mezi Ostravicí a Bílou. Ve vyšších polohách je vrstva sněhu krytá posypem.
30.11.2016 07:40 |

podobné články

Pozor na Vysočině! Mlha zde komplikuje viditelnost provozu

 
Mlha dnes ráno komplikuje dopravu na Vysočině, na Třebíčsku mrholí. Hlavní tahy jsou mokré po chemickém ošetření, na vedlejších silnicích leží ujetá a zledovatělá vrstva sněhu krytá posypem. Silnice jsou sjízdné, řidiči však podle silničářů musí věnovat jízdě zvýšenou opatrnost.
07.02.2014 08:10 |

podobné články

Řidiče po ránu ohrožuje námraza, mlha a rozježděný sníh

 
Po středečním vydatném sněžení je situace v jednotlivých regionech klidná. Zejména na silnicích nižších tříd leží i nadále zbytky sněhu, případně zledovatělá uježděná vrstva, hlavní tahy jsou sjízdné bez komplikací. Silničáři nicméně nabádají řidiče k opatrnosti, neboť místy se tvoří mlha a v blízkosti vodních toků mohou silnice namrzat.
04.02.2010 08:00 |

podobné články

Řidiči si na Vysočině musí dát pozor. Silnici pokrývá náledí

 
Na Vysočině dnes po ránu komplikovala dopravu hustá mlha. Místy je náledí. Na Třebíčsku leží v lesních úsecích na vedlejších silnicích zledovatělá vrstva sněhu krytá posypem. Ostatní silnice jsou mokré a sjízdné se zvýšenou opatrností. Vyplývá to z informací krajských silničářů. 
26.02.2013 08:15 |

podobné články

Silnice na jihu Moravy jsou sjízdné bez omezení

 
Dálnice a silnice na jižní Moravě jsou ve čtvrtek ráno bez omezení sjízdné. Povrch vozovek je vymrzlý a suchý, v kopcích místy leží na vozovkách posypaná ujetá vrstva sněhu, řekl agentuře Mediafax dispečer silničářů.
16.12.2010 10:50 |

podobné články

Silnice na Plzeňsku pokryla silná vrstva sněhu

 
Sněžení a sněhové přeháňky komplikují dnes od časného rána situaci na silnicích v Plzeňském kraji. Místy napadlo až deset centimetrů nového sněhu. Zhoršená sjízdnost je zejména na silnicích nižších tříd na severním Plzeňsku, v Plzni a na Tachovsku, řekl dnes dispečer krajské správy a údržby silnic Jiří Slapnička. Také na dálnici D5 mohou být podle Ředitelství silnic a dálnic zbytky rozježděného sněhu. Řidiči by měli věnovat jízdě zvýšeno pozornost. 
09.02.2013 10:10 |

podobné články

SJÍZDNOST SILNIC: Na horských komunikacích v Ústeckém kraji stále hrozí závěje

 
Jen se zvýšenou opatrností jsou v pátek ráno sjízdné silnice v Ústeckém kraji. Silničáři na svém webu informují o několika neprůjezdných komunikacích v horských oblastech.
07.01.2011 07:25 |

podobné články