Článek

Sjíždění zasněženého kopce se změnilo v drama, děti strhly lavinu

 
Chvíle hrůzy zažily začátkem února děti, které sjížděly zasněžený kopec v turecké provincii Bingöl na východě země. Po jedné z jízd se totiž utrhla lavina a začala se řítit přímo na ně. Jen zázrakem všechny vyvázly bez zranění. Video z jejich dramatické jízdy zveřejnila agentura Reuters.
15.02.2020 15:00 |

podobné články

Podobné články

Sjíždění zasněženého kopce mělo bizarní dohru: Psi dostali chuť na rozmnožování a vrhli se na povalenou ženu

 
Na prkně jí to po sněhu moc nejelo, ale to nejhorší teprve přišlo. Ležící žena zaujala dva přítomné psy, kteří si ji vyhlédli jako objekt svého zájmu. Spletli si ji nejspíš s fenkou, s níž by nejspíš rádi zplodili štěňátko. Takovou zábavu rovnou ve třech opravdu nečekala.
14.12.2018 14:00 |

podobné články

Filmové premiéry: Komedie ze zasněženého Špindlu a čtveřice uvězněná ve videohře

 
Komedie ze zasněženého Špindlu, čtveřice školáků uvězněná ve videohře, zpívající exotky na evropské tour, nejroztomilejší a nejhodnější sudokopytník a vzplanutí lásky dvou mužů ukončené tragickou událostí. Vánoční týden přináší 5 filmových premiér a dokumentární snímek vyprávějící o životě scénáristy, spisovatele a kreslíře Jiřího Brdečka.
20.12.2017 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Brdečka (6 článků)

Filmové premiéry: Komedie ze zasněženého Špindlu a oblíbení kutilové

 
Příběh ze zasněženého Špindlu, návrat oblíbené kutilské dvojice, problémy vyplívající z náhodné smrti a nové výzvy světa Jumanji. Tento týden přináší pět filmových premiér, včetně velkolepého dokumentárního filmu Ermitáž - síla umění.
04.12.2019 10:30 |

podobné články

Kajakář (16) se utopil při sjíždění Labe

 
Tragický konec měla odpolední výprava dvou ještě nedospělých chlapců s kajakem na řeku Labe ve Verdeku u Dvora Králové nad Labem. Při sjíždění vodního toku se s nimi na jezu plavidlo převrátilo. Jeden z hochů se z řeky dostal, druhý asi 16letý vodák zmizel pod jezem.
24.07.2009 23:00 |

podobné články

Při sjíždění řeky zemřel v Rakousku kanoista (36) z Brna. Nezvládl divokou vodu

 
V Rakousku se při sjíždění řeky Saalach v sobotu utopil 36letý český kanoista. Informovala o tom dnes agentura APA. Muž z Brna se s lodí převrátil na konci úseku divoké vody v soutěsce Teufelsschlucht poblíž horského střediska Lofer v Salcbursku, přivolaní záchranáři z vody vytáhli už jen mrtvé tělo.
20.04.2014 13:40 |

podobné články

Takhle trávila parnou sobotu Jitka Čvančarová: Své tělesné proporce rozvlnila na loďce při sjíždění řeky

 
Takhle jste ji ještě neviděli! Populární herečka Jitka Čvančarová  (37) o parném víkendu vyrazila i se svým manželem, choreografem a tanečníkem Petrem Čadkem, na vodu. Sjíždění řeky si užívali a z fotek je na první pohled zřejmé, že je to pár do nepohody.
20.07.2015 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (752 článků) , Petr Čadek (201 článků)

Záhada! Auta jezdí sama DO KOPCE! GRAVITACE NARUBY!

 
U Lačnova v Prešovském okrese zřejmě neplatí gravitační zákon. Nezabržděná auta tam namísto z kopce jdou opačně, tedy kopce. Že nejde pouze o oční klam, potvrdili geodeti.
28.04.2011 14:15 |

podobné články

Voda tekla do kopce, Slovensko se diví.

 
Nad záhadou kopce u Lačnova na východním Slovensku si už mnozí lámali hlavu. Sérii pokusů si sem přišli udělat i slovenští studenti průmyslové školy. Voda tekla do kopce.
01.05.2011 09:55 |

podobné články

Drama v Itálii: Snowboardisté utrhli lavinu! Ta je pohltila!

 
V italském Austinu se odehrála velmi dramatická scéna. Tři snowboardisté, kteří jezdili mimo upravenou sjezdovku ve volném terénu,  urvali lavinu a byli pohlceni tunami sněhu. Video pořídil jeden z horalů, který sledoval celou dramatickou akci z povzdálí na opačné straně údolí. Záchranné týmy více než čtyři hodiny snowboardisty hledali, ale poté konstatovali, že nejspíše měli velké štěstí a smrti unikli. Nicméně vyšetřování pokračuje, protože nezodpovědným snowboardistům hrozí za tento čin až 9 měsíců vězení.
12.02.2010 14:00 |

podobné články

Mladý traktorista neuhlídal cisternu, ta se rozhoupala a převrhla: Řidič na to zle doplatil

 
Jízdu v nárazovém větru nezvládl v pondělí večer řidič (19) traktoru při sjíždění táhlého kopce. Rozhoupala se mu cisterna a tím se stal traktor neovladatelný. Po nehodě byla na dvě hodiny uzavřena silnice I/54 mezi Kyjovem a Brnem u Strážovic.
10.04.2018 10:00 |

podobné články

Rodičům ujelo auto s dětmi z kopce, při nárazu do stromu se obě zranily

 
Dvě malé děti se zranily v neděli v Jeseníku při nehodě osobního auta, které se rozjelo samovolně z kopce dolů a narazilo do stromu. K incidentu došlo ve chvíli, kdy dvojice dospělých vystoupila z vozu. Obě děti byly odvezeny k ošetření do nemocnice, na voze vznikla škoda 200.000 korun.
30.07.2018 13:55 |

podobné články

Dva Češi utrhli v Tatrách lavinu

 
Dva české lyžaře dnes v Nízkých Tatrách vážně ohrozila lavina. Podle informací slovenské horské služby se lyžaři pohybovali v oblasti Derešského kotle, když ve volném terénu strhli lavinu.
06.02.2010 21:25 |

podobné články

Čeští snowboardisti strhli v Alpách lavinu

 
Čtyři čeští snowboardisté strhli v italských Alpách nedaleko švýcarské hranice menší lavinu, když opustili vymezenou trať.
12.02.2010 19:00 |

podobné články

Čeští snowboardisté strhli třicetimetrovou lavinu

 
Podle italské policie snowboardisté v oblasti nedaleko švýcarských hranic strhli lavinu o délce asi 30 metrů.
12.02.2010 20:55 |

podobné články

Tři Češi strhli v Tatrách lavinu. Smetla je

 
Tři čeští turisti strhli v pondělí dopoledne lavinu ve Vysokých Tatrách nedaleko Jestřábí věže. Valící se masa sněhu je pak smetla. Všichni tři přežili, utrpěli však mnohačetná poranění.
01.03.2010 14:50 |

podobné články

ZASE TI RUSOVÉ! Stříleli do sněhu, skončili pod LAVINOU...

 
Ruská armáda se zase jednou předvedla. Vojáci se v Severní Osetii snažili vytvořit kontrolovanou lavinu střelbou do zasněžené hory. Lavinu sice spustili, ale kontrolovaná určitě nebyla.
21.03.2011 13:10 |

podobné články

Autobus strhl v Krkonoších lavinu a zůstal uvězněn

 
Dvojice lavin zatarasila ve čtvrtek okolo půl desáté ráno úsek silnice mezi krkonošským Spáleným Mlýnem a Malou Úpou. Podle silničářů laviny mezi sebou uvěznily autobus. Záchranáři cestující evakuovali, nyní se rolba snaží dostat skrz lavinu. Obec Malá Úpa zůstala kompletně odříznuta od světa.
16.02.2012 13:40 |

podobné články

Sexy moderátorka TV Barrandov Eva Perkausová: Strhla lavinu mlsných pohledů!

 
Pozdvižení v Alpách! To způsobila moderátorka televize Barrandov Eva Perkausová (20). Místo toho, aby se zahalila od hlavy až k patě a vyrazila na sjezdovku jako ostatní návštěvníci hor, svlékla se do plavek a strhla lavinu mlsných pohledů v klidném horském údolí.
02.02.2015 21:10 |

podobné články

Řecký ministr financí varuje: Odchod Řecka z eurozóny by spustil lavinu

 
Pokud by Řecko muselo opustit eurozónu, odstartoval by tento krok lavinu v celé Evropě a nákaza nedůvěrou ve společnou měnu by se nevyhnutelně začala šířit dál. S tímto varováním přišel řecký ministr financí Janis Varufakis v rozhovoru pro španělskou televizní stanici La Sexta.
20.04.2015 07:55 |

podobné články