Článek

Simona Babčáková po vypadnutí ze StarDance: Nový kšeft přímo v zákulisí!

 
Každý dělá, co nejlépe umí, aby měl co jíst a čím platit složenky! Tohoto hesla se drží herečka Simona Babčáková (48), která se i poté, co kvůli drsným pravidlům soutěže opustila StarDance, vrátila do zákulisí tohoto pořadu. Zkouší ze svých kolegů tahat peníze věštěním!
23.11.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí

 
Nenalíčené dámy v pantoflích, letmé doteky a zamilované pohledy, nervozita a tréma. Tak to vypadá v zákulisí soutěže StarDance předtím, než hvězdy zazáří v třpytivých kostýmech a předvedou své taneční dovednosti. Podívejte se, jak to vypadalo během šestého finálového večera. Další články k tématu: Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert
09.12.2013 09:55 |

podobné články

Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert

 
Šestý finálový večer StarDance se v první polovině nesl v duchu filmových melodií. S taneční soutěží se nakonec musel rozloučit hudebník Matěj Ruppert, který v tomto ročníku skončil celkově na čtvrtém místě. Další články k tématu: Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí
07.12.2013 21:50 |

podobné články

Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová

 
Těsně před branami finále šesté řady StarDance skončil mistr světa v hodu diskem Imrich Bugár a jeho partnerka Jitka Šorfová. O královnu tanečního parketu se tak utkají herečka Anna Polívková s Miss World 2006 Taťánou Kuchařovou. Další články k tématu: OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni
14.12.2013 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (930 článků) , Anna Polívková (243 článků) , Imrich Bugár (51 článků)

Babčáková po vyřazení ze StarDance prolomila mlčení: Poslala tajemný vzkaz

 
Simona Babčáková (48), která z pořadu StarDance vypadla za nejasných okolností, konečně prolomila dlouhé mlčení a podala světu vyjádření k celé situaci. Co o svém záhadném vypadnutí fanouškům na sociálních sítích řekla?
11.11.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků)

Simona Babčáková "švindluje" s hlasy: Každý se s absurditou vyrovnává po svém, řekla herečka

 
Herečka Simona Babčáková (48) se společně s tanečníkem Martinem Prágrem (26) nemohla zúčastnit posledního dílu taneční show StarDance. Nebyla totiž očkovaná a moderátorce Tereze Kostkové (45) byl zjištěn koronavirus. Babčáková se na Instagramu rozhodla, že začne o hlasy v soutěži bojovat nečekaným způsobem - vytvořila komická videa.
04.11.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Kostková (939 článků) , Simona Babčáková (149 článků) , Martin Prágr (58 článků)

StarDance po karanténě: Mirai i Babčáková zpět v tréninku! Herečka vylezla z rakve

 
Po týdnu stiženém karanténami se ve StarDance všechno opět navrací k dřívějšímu pořádku. Na parket se vrací Simona Babčáková i Mirai Navrátil a Tereza Černochová, Andrea Sestini Hlaváčková a Marika Šoposká budou mít zpátky své obvyklé taneční partnery. Babčáková na situaci zareagovala s vtipem sobě vlastním, zatímco Mirai se vyzpovídal ze své frustrace.
01.11.2021 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (209 článků) , Simona Babčáková (149 článků) , Marika Šoposká (96 článků) , Mirai Navrátil (52 článků) , Andrea Hlaváčková (186 článků)

Simona Babčáková se poprvé po vyřazení ze StarDance ozvala: Ukázala video ze zákulisí

 
Doposud nikdo neřekl, proč Simona Babčáková (48) a Martin Prágr (27) skončili ve StarDance. Jde o covid, nebo něco jiného? ČT ani taneční pár dosud neřekly, co se vlastně stalo.
11.11.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků) , Martin Prágr (58 článků)

Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky

 
Taneční soutěž StarDance je v polovině. Pět párů se utkalo v latinskoamerických tancích samba a salsa. Bodově byly velmi vyrovnané a celý večer se hodně povedl Ondřeji Brzobohatému. Diváci ho přesto vyloučili. Další články k tématu: OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance Ve StarDance skončila trojskokanka Kašpárková, Kuchařová měla 40 bodů Muzikálové kolo StarDance: Řezníček končí, Polívková má první desítku Vážná hudba ve StarDance neuspěla, v soutěži končí violistka Hosprová OBRAZEM: Soutěž StarDance začala, Polívková pustila partnera pod sukni OBRAZEM: Hvězdy StarDance dřou ve zkušebně, z partnerů jsou nadšené StarDance rozdělí dvě milostné dvojice, tančit bude i Matěj Ruppert Taťána Kuchařová trénuje na StarDance a dostala roli v seriálu
30.11.2013 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Taťána Kuchařová (930 článků)

Covidová škatulata ve StarDance: Mirai proti hygieně, nový strejda Hlaváčkové a úplně zamlklá Babčáková!

 
Diváci oblíbené taneční soutěže StarDance si mohou oddechnout, o svůj oblíbený pořad nepřijdou ani tuto sobotu, i když vzhledem k situaci, bude nadcházející večer patřící tanci poněkud netradiční. Tančit totiž nebude Simona Babčáková a Mirai Navrátil, a navíc Tereza Černochová, Andrea Sestini Hlaváčková a Marika Šoposká budou tančit s jinými tanečníky, než jsou zvyklé. Co na takové změny účastníci 11. řady StarDance říkají?
29.10.2021 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Černochová (209 článků) , Simona Babčáková (149 článků) , Mirai Navrátil (52 článků) , Andrea Hlaváčková (186 článků)

Ze zákulisí StarDance: Podceněná Šoposká, rozhozená farářka a Babčáková vstala z mrtvých!

 
Po sobotním kole StarDance panuje mezi příznivci populární taneční soutěže jistá rozpačitost. Divákům se místo Terezy Kostkové (45) představil coby moderátor Aleš Háma (48) a netančil zpěvák Mirai Navrátil (29) ani herečka Simona Babčáková (48), kteří budou nyní znevýhodněni kvůli posílání hlasů diváků. Jak se hvězdy tohoto pořadu chystají na další díl a jak hodnotí ten minulý?
03.11.2021 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (238 článků) , Tereza Kostková (939 článků) , Simona Babčáková (149 článků) , Mirai Navrátil (52 článků)

VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota

 
Novou královnou a králem tanečního parketu se stali Anna Polívková a Michal Kurtiš. Ve finále dostali nejvíce bodů od diváků a porazili Taťánu Kuchařovou s Janem Onderem. Pro tanečníka jde o první vítězství v show. V roce 2010 se dostal do finále se zpěvačkou Anetou Langerovou, nakonec ale skončili stříbrní. Další články k tématu: OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? Pomyslný bronz si ze StarDance odnesli Imrich Bugár a Jitka Šorfová OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Bramborovou medaili si ze StarDance odnesl hudebník Matěj Ruppert Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
21.12.2013 22:02 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (552 článků) , Taťána Kuchařová (930 článků) , Anna Polívková (243 článků) , Imrich Bugár (51 článků) , Jan Onder (173 článků) , Anna Nova (42 článků)

Brzobohatý o StarDance: Pro mě je vítěz Taťána, byla preciznější

 
Byla lepší tanečnicí, ale u diváků rozhodly sympatie. Tak se po sobotním finále StarDance mluví o závěrečném duelu mezi Taťánou Kuchařovou a Annou Polívkovou, jež nakonec modelku porazila díky diváckému hlasování. Partner Kuchařové Ondřej Brzobohatý na kameru iDNES.cz uvedl, že jeho vítězem je právě Taťána. Další články k tématu: VIDEO: Šestou StarDance vyhrála Polívková s Kurtišem, brečela i porota OBRAZEM: StarDance jde do finále. Vyhraje Polívková, nebo Kuchařová? OBRAZEM: Zákulisí StarDance, aneb když hvězdy ještě netančí Šok ve StarDance: Ze soutěže vypadl Brzobohatý, plakaly obě partnerky OBRAZEM: Hvězdné přípravy, matka fanynka a lepení bot ve StarDance GLOSA: Vášně po finále StarDance aneb jak neumíme prohrávat
22.12.2013 09:27 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Brzobohatý (662 článků) , Taťána Kuchařová (930 článků) , Anna Polívková (243 článků)

Herečka Simona Babčáková bude tančit ve StarDance: Je to největší výzva, jakou jsem kdy přijala

 
Již druhou herečkou z pražského Dejvického divadla, která vstoupí na parket v populární taneční soutěži České televize StarDance, když hvězdy tančí, je Simona Babčáková. Jedenáctá řada začne na podzim, trénovat mají soutěžící od léta.
22.04.2021 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků)

StarDance odhalila první pár: Svede Simonu Babčákovou nejžhavější tanečník?

 
Jedenáctý ročník StarDance je už za rohem a my víme, kdo utvoří první pár. Střevíce prošoupe herečka a komička Simona Babčáková (48) s tanečníkem Martinem Prágrem. "Simona byla mou favoritkou. Uchvátila mě svou pozitivní energií a smyslem pro humor. Byla první, které jsem si všiml. Taky jsem si říkal, že kdyby se nám na tréninku nedařilo, tak by alespoň byla zábava a sranda." reaguje tanečník. A co na účast říká Babčáková?
10.06.2021 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků) , Martin Prágr (58 článků)

Herečka Simona Babčáková řádí ve StarDance: VĚŠTÍ Z KOULE!

 
Před dnešním startem StarDance řádila Simona Babčáková (48) jako černá ruka. Pokud své taneční umění nedotáhne do vítězného konce, rozhodně by si s tanečníkem Martinem Prágrem (26) zasloužili ocenění pro Nejvtipnější pár. To, co tihle dva předvádějí na trénincích během pauzy, rozhodně stojí za to!
16.10.2021 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků) , Martin Prágr (58 článků)

Herečka Simona Babčáková onemocněla: Týden na StarDance vůbec netrénovala!

 
Prochlazení, rýma a teploty. Po euforickém začátku soutěže StarDance Simona Babčáková (48) doslova odpadla. Celý týden tak herečka soupeřila s bacilem a na tréninky neměla ani pomyšlení. Je to ale bojovnice a v sobotu večer už zatančí.
23.10.2021 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků)

Ohrožená Simona Babčáková: Čachry a triky s hlasy do StarDance! Sázky hovoří jasně

 
Nejvtipnějším letošním účastníkem taneční soutěže StarDance není překvapivě Zdeněk Godla (46) aneb popelář Franta z komediálního seriálu Most!, ale herečka Simona Babčáková (48). Ta o hlasy bojuje skutečně osobitým způsobem – komickými videi. Tím posledním všechny dostala do kolen.
04.11.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků) , Zdeněk Godla (85 článků)

Simona Babčáková ve StarDance kvůli nemoci musela dotančit. Co na svůj předčasný odchod ze soutěže řekla?

 
Oblíbená herečka Simona Babčáková se účastnila prvních dvou dílů milované taneční soutěže StarDance, ale poté se to pro ni trochu zkomplikovalo. Nejprve totiž musela zůstat v karanténě a na poslední večer se nemohla dostavit z důvodu nemoci. K velké lítosti všech fanoušků tedy musela být vyřazena.
09.11.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků)

Babčáková po náhlém konci ve StarDance: Obrnila se mlčením! Co za tím vězí?

 
Ze StarDance zmizela beze slova rozloučení. Simona Babčáková (48) se neobjevila v posledním díle StarDance a dokonce ani na sociálních sítích nenapsala nic, čím by svým fanouškům něco vysvětlila, nebo jim alespoň poděkovala za jejich přízeň. Zato tanečník Martin Prágr se již ozval! Co řekl?
07.11.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Babčáková (149 článků)