Článek

Silvestr politiků: Babiš v rakouském hotýlku, Sobotka s dětmi na Vysočině

 
Odpočinuli si od politiky a věnovali se dětem i přátelům. Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD), jeho ministři, ale třeba i pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) se podělili s Bleskem o svoje silvestrovské zážitky. Zatímco většina z nich zůstala v Česku, ministr financí a druhý nejbohatší Čech Andrej Babiš (ANO) vyrazil do rakouského rodinného hotelu.
02.01.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20023 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Adriana Krnáčová (782 článků)
Podobné články

Tipy jak oslavit Silvestr

 
Konec roku tu bude cobydup a my vám přinášíme tipy jak oslavit Silvestr. Pokud to letošní rok chcete pojmout jinak, nežli klasicky doma u televize, pak je náš dnešní článek určený právě vám a jako inspirace vám zaručeně přijde vhod. Možná už vám každoroční stereotyp přijde nudný a ohraný. Jestliže hledáte možnosti, jak si letošní konec roku užít se vší parádou, pak se nechte inspirovat následujícími řádky. Naše tipy jak oslavit Silvestr vás zaručeně nadchnou a donutí zamyslet se nad tím, zda by přeci jen nějaký z našich nápadů nestál za zkoušku. Tipy jak oslavit Silvestr jinak, než doma na gauči! Slavili jste až do letošního roku poslední den vždycky doma a letos jste si řekli, že takhle už tedy ne? Pak si přečtěte náš článek, do kterého jsme ukryli několik tipů na strávení posledního dne v tomto roce! Cizí město Není nad to vyrazit do úplně neznámého města, klidně na opačném konci republiky, zamluvit si tam příjemné ubytování a porozhlédnout se po akcích, které se na konci prosince v daném městě odehrávají. Jiný stát Pokud jste hodě odvážní, zarezervujte si letenky a užijte si Silvestr v úplně jiném státě, nežli tady u nás v České republice. Budete mile překvapeni, jak se konec roku oslavuje jinde ve světě. Na chatě Máte-li kolem sebe partičku přátel, zajistěte si na poslední prosincový víkend prostornou chatu třeba někde na horách a odjeďte se bavit. S partou přátel, kteří budou stejně naladeni jako vy, vstoupíte do nového roku se vší parádou! Příspěvek Tipy jak oslavit Silvestr pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
08.12.2016 07:45 |

podobné články

Cestování s dětmi nemusí být noční můra

 
S nadcházejícím se létem se ruku v ruce blíží i pro rodiče děsivé cestování s dětmi. Možná i vy máte před sebou minimálně jeden rodinný výlet či dovolenou, na kterou se sice již nemůžete dočkat, ale zároveň vás ubíhající dny ke dni D naplňují obavami. Cestování s dětmi – zvláště pak na dlouhé trasy – je pro většinu rodičů noční můrou. Dítka se nudí a jakmile vás na cestě potká dopravní zácpa, zaseknete se v několika kilometrové kalamitě, je udržení jejich pozornosti doslova nadlidským úkolem. Chcete-li cestování s dětmi přežít bez úhony, přečtěte si dnešní článek.  Zabalte s sebou nějakou dobrůtku Znuděné dítě je jedna věc, znuděné a hladové dítě je věc druhá – často mnohonásobně horší. Snažte se podobné kombinaci předcházet a před jakoukoli cestou – ať už bude dlouhá nebo krátká – s sebou zabalte něco na zub. Cestujete-li s dětmi, není dobré spoléhat se na benzínku či nějaký fasto food, který byste mohli potkat – nejenže je to nezdravé, ale zároveň to leze do peněz. Mnohem lepší je vsadit na kousky ovoce, zeleniny, obložené chleby… Dítka se nesmí nudit – zabavte je Má vše dítě oblíbenou hračku, u které nějaký čas vydrží? Pak není nic jednoduššího, než mu ji zabalit s sebou. Ať už je to tablet, lego panáček, panenka či omalovánky – než vyrazíte, ujistěte se, že jste dítěti něco podobného přibalili. Alespoň na čas se tím zabaví. Film do auta? Jen pro otrlé žaludky Mnoho dnešních aut má tu možnost promítat dětem film či pohádku. Zpravidla je k tomu využíváno zadních částí sedaček řidiče a spolujezdce. Máte-li během cestování s dětmi tuto možnost, neváhejte jí využít. Děti zabavíte i na několik hodin. Ovšem pozor – ne všechny děti zvládají jízdu autem bez žaludečních potíží, proto stává-li se vaší ratolesti, že během jízdy zvrací, nenuťte ji soustředit se na obrazovku.... Čtěte více Příspěvek Cestování s dětmi nemusí být noční můra pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.10.2015 09:21 |

podobné články

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1116 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků)

Sobotka: V4 by měla své aktivity více koordinovat s Rakouskem

 
Český premiér Bohuslav Sobotka se dnes s rakouským prezidentem Heinzem Fischerem shodl na tom, že státy visegrádské čtyřky by měly více koordinovat své aktivity s Rakouskem. Novinářům to po setkání s rakouskou hlavou státu řekl Sobotka. Podle Sobotky se oba státníci dohodli také na častějších schůzkách českých a rakouských premiérů a ministrů.
03.06.2014 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Heinz Fischer (70 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků)

Kvůli kontrolám na hranici s Rakouskem se tvoří kolony

 
Také na jihočeských hraničních přechodech s Rakouskem byly v pondělí zesíleny kontroly poté, co Německo v neděli zavedlo kvůli uprchlíkům kontroly na hranicích s Rakouskem. V Dolním Dvořišti tak vznikla odpoledne v dopravní špičce kvůli kontrolám kamiónů a dodávek téměř kilometrová kolona. Řidiči musí počítat přibližně s půlhodinovým zpožděním.
14.09.2015 17:45 |

podobné články

Policisté kvůli migraci dál zůstanou na hranicích s Rakouskem

 
Policisté budou nadále hlídat mezinárodní přechody na hranicích s Rakouskem. ČTK to dnes řekl ministr vnitra Milan Chovanec. Policisté dělají kvůli migrační krizi zvýšené kontroly sedm měsíců, za tu dobu zadrželi přes 3300 lidí. Policisté se nyní zaměřují hlavně na šest hraničních přechodů s Rakouskem, u zbývajících osmi dělají i dále namátkové kontroly.
14.01.2016 19:56 |

podobné články

Osobnosti: Milan Chovanec (1424 článků)

Otevření hranic? Listopad 89? Novinářka a politička šokovala

 
Stříhání „železné opony“, respektive ostnatého drátu vymezujícího ostře střežená hraniční pásma na jižním a západním okraji Československa, je jedním ze symbolů pádu komunistického režimu po listopadu 1989. Toto odstraňování ženijně technických zátarasů začalo na vybraných úsecích hranic s Rakouskem 11. prosince 1989. Československo mělo na hranicích s Rakouskem a SRN téměř 700 kilometrů ženijně technických překážek, první etapa se týkala asi 150 kilometrů hranic s Rakouskem. Nyní k tomu na facebookovém profilu přidala svou poznámku novinářka a bývalá poslankyně za ANO Jana Lorencová.
24.12.2019 09:55 |

podobné články

Dokonáno. Čtvrtý kandidát ANO na Vysočině, Josef Kott, post poslance přijme

 
Kandidát hnutí ANO na Vysočině Josef Kott je připraven přijmout mandát poslance. ČTK dnes řekl, že neví o ničem, co by mu v tom mohlo bránit. Místa ve sněmovně se dnes vzdal předseda hnutí ANO na Vysočině Jan Sobotka. Vyzval ho k tomu sněmovní klub hnutí kvůli jeho splátkovému kalendáři dluhu vůči zdravotní pojišťovně.
28.11.2013 14:15 |

podobné články

Silvestr: Babiš vytáhl fotku s Monikou, dětmi a „motýle“. Bartoš dováděl s „kněžkou chaosu“

 
Silvestrovské oslavy jsou za námi, jejich program si čeští politici připravili různý. Premiér Andrej Babiš (ANO) dopředu avizoval, že nebude v Česku - odjel s manželkou do rakouských Alp a v podvečer zveřejnil fotku se svou ženou i dětmi Frederikem a Vivien. To šéf opozičních Pirátů Ivan Bartoš vyvezl přes den svou ženu Lydii Franku do Plzně, kde si zadováděli i s dcerou v Techmanii. Co další šéfové sněmovních stran? Svému manželovi emotivně děkovala za podporu nová předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.
31.12.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20023 článků) , Ivan Frank (14 článků) , Ivan Ivan (1651 článků)

Sobotka (ANO) nepřijme poslanecký mandát, nahradí ho Josef Kott

 
Předseda hnutí ANO na Vysočině Jan Sobotka nepřijme mandát poslance. Novinářům to řekli Sobotka a předseda poslanců hnutí Jaroslav Faltýnek. K tomuto kroku Sobotku vyzval v úterý sněmovní klub hnutí kvůli jeho splátkovému kalendáři dluhu vůči zdravotní pojišťovně. Sobotka jej neuvedl v čestném prohlášení o bezdlužnosti, které hnutí ANO po kandidátech vyžadovalo. Sobotka měl v dolní komoře nahradit Miloslava Bačiaka, jenž se vzdal mandátu kvůli sporné minulosti.
28.11.2013 12:52 |

podobné články

Osobnosti: Jan Faltýnek (48 článků)

Co dělat s dětmi doma? 10 způsobů, jak s dětmi trávit čas smysluplně!

 
Když musí rodiče zůstat doma s dětmi déle než přes víkend, řada z nich přemýšlí, jak trávit společný čas smysluplně a užitečně. Tento problém se většinou objevuje o prázdninách, vánočních svátcích nebo když je dítě nemocné. Otázka, co dělat s dětmi, vyskočí zkrátka vždy, když je zavřená škola. Níže najdete 10 způsobů, jak trávit čas s dětmi doma kreativně a užitečně!
05.05.2020 00:10 |

podobné články

V prokletém hotelovém pokoji vznikl požár, majitelé viní ducha

 
O Velké Británii se říká, že je zemí duchů. Budovy staré stovky let, povětšinou nevlídné počasí a mnoho starých legend, to vše nahrává tomu, že třetina Britů věří v duchy. Do této skupiny se řadí i majitelé rodinného hotýlku George v městečku Ramsey. Tam před několika dny vypukl v jednom z pokojů požár a majitelé mají o viníkovi jasno.
13.05.2009 13:35 |

podobné články

Osobnosti: George Ramsey (1 článek)

Jak chudý Fante ke štěstí nepřišel, ale okouzlil Bukowského

 
Zeptej se prachu Johna Fanteho je poměrně útlá novela ze 30. let, která líčí epizodu ze života Fanteho alter ega Artura Bandiniho, chudého začínajícího spisovatele, jenž přežívá v nuzném hotýlku v Los Angeles. Kdyby v mládí neokouzlila kultovního amerického autora Charlese Bukowského, možná bychom dnes o ní nevěděli.
07.04.2010 14:35 |

podobné články

Františka: Pětihvězdičková svatba Mirka Topolánka

 
Bývalý šéf ODS Topolánek se tajně oženil s bývalou místopředsedkyní poslanecké sněmovny Lucií Talmanovou. Hostina proběhla v luxusním, hudbě zasvěceném malostranském hotýlku. Těžko říci, co se hrálo mezi polévkou a hlavním chodem. Možná Mozart, Presley nebo Billie Holiday… Každopádně to bylo stylové.
04.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2307 článků) , Lucie Talmanová (130 článků)

Ladislav Frej prožil první klidné Vánoce po smrti Galatíkové

 
Ladislav Frej (69), manžel Věry Galatíkové (†68), jež 21. prosince 2007 podlehla rakovině plic, prožil poprvé od její smrti klidné a pohodové Vánoce. "Strávil jsem je s přítelkyní v hotýlku mimo Prahu. A tentokrát již nebyly tak emotivní jako dříve," řekl Novinkám Frej.
06.01.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Věra Galatíková (69 článků) , Ladislav Frej (223 článků)

Pepu Vojtka čeká ostrý test věrnosti. Měsíc bude žít s exmilenkou Laurinovou

 
Zpěvák kapely Kabát Pepa Vojtek (45) a herečka Sabina Laurinová (39) sice ukončili svůj vztah už před sedmi lety, oba dokonce stihli uzavřít manželství a počít s novými partnery děti, teď je však společně čeká těžká životní zkouška! Jak se Super.cz podařilo zjistit, celý srpen spolu stráví v osamělém hotýlku na Frýdecko-Místecku. A každý jistě dobře zná řčení "Stará láska nerezaví"...
07.05.2011 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (638 článků) , Sabina Laurinová (273 článků)

Exotické krásky ukázaly tělíčka v plavkách. Která se stane nejkrásnější cizinkou Česka?

 
V hotýlku ve Starých Splavech u Máchova jezera bylo veselo. Nejkrásnější cizinky České republiky se tam totiž sjely na soustředění před slavnostním finále soutěže Miss Expat. A bylo se na co koukat.
13.11.2012 11:15 |

podobné články

Příběh čtenářky: V Tunisu jsem zažila nejlepší sex v životě

 
Konečně jsem si našetřila na vysněnou dovolenou do Tunisu! Moje velké přání se splnilo loni v létě, kdy jsme s kamarádkou vyrazily do luxusního hotýlku přímo u moře. Po příjezdu z letiště na hotel nás však čekalo nemilé zjištění.
28.07.2013 07:10 |

podobné články

Nucený pobyt Petra K. v Egyptě: Shodil několik kilo a trpí těžkými depresemi

 
Tragická a dosud nevysvětlená smrt manželky a dcery, sedm týdnů nedobrovolné izolace v cizí zemi, špatné zprávy z domova a těžké deprese. To všechno se podepsalo na zdravotním a psychickém stavu Petra K., který v malém hotýlku uprostřed rozbouřené egyptské Hurghady čeká na svůj osud. Právě zde ho navštívili reportéři Blesku.
09.09.2013 16:50 |

podobné články