Článek

Silné vystoupení! Václav Klaus burcuje národ: Kovidismus jako komunismus. Je třeba říci rezolutní ne!

 
Václav Klaus na představení nové publikace tvrdě zkritizoval ideologii kovidismu, jakožto blízkého příbuzného komunismu. „Nelze akceptovat – stále více jako samozřejmost interpretovanou – povinnost rouškování, testování, očkování jako předpokladů otevření života země. Nelze ji akceptovat jako novou normálnost, se kterou se máme smířit. Politikům a jejich expertům je v tomto ohledu třeba říci rezolutní NE,“ vzkázal exprezident. Připojil se i epidemiolog Jiří Beran.
29.04.2021 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Jiří Beran (52 článků)
Podobné články

Klaus zase sepsul Evropu. Prý jí chybí rezolutní slovo k migraci, váhá a věci neřeší

 
Evropa v otázkách migrační krize váhá, nereaguje a věci neřeší, řekl dnes novinářům v Brně bývalý prezident Václav Klaus. Podle něj chybí v Evropě rezolutní slovo k dnešní migraci. V pohledu na migraci se shodl s hejtmanem Michalem Haškem (ČSSD), se kterým se v Brně setkal na krajském úřadě. Podle Haška selhávají evropské elity a řešení migrační krize nezvládají.
25.02.2016 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Michal Hašek (2438 článků)

Václav Klaus nakládal: Fiala jako nula. Covid? Jiný problém. Systému nevěřím

 
Terezie Tománková přivítala v nedělní Partii televize Prima druhého českého prezidenta Václava Klause. Chtěla od něj slyšet, jak hodnotí tři čtvrtě roku potýkání se s koronavirem. A Václav Klaus spustil kanonádu. Obul se do vlády i do médií, sepsul Českou televizi, odmítl, že by nemocnice byly přeplněné a popsal nemoc společnosti zvanou „kovidismus“...
13.12.2020 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Václav Fiala (93 článků)

Hádky o lustrace: Komunismus je jen stará chobotnice, tvrdí Zaorálek

 
Je komunismus z dob estébáků a normalizace stále aktuální hrozbou? Při debatě nad návrhem KSČM na úplné zrušení lustračního zákona dnes vzplanuly ve Sněmovně opět vášně. Komunisty totiž podpořil i místopředseda ČSSD Zaorálek, podle kterého je hrozba komunismus "starou chobotnicí". Zato opoziční lídři Fiala, Schwarzenberg a Kalousek dál varovali: Lustrace jsou třeba dál.
05.02.2014 20:40 |

podobné články

Brutální Václav Klaus vystoupil proti uprchlíkům, Západu, který nás kritizuje, že je nechceme, i vědcům-petičníkům

 
Do ostré kritiky západoevropských politiků za jejich přístup k uprchlické krizi se dnes pustil bývalý prezident Václav Klaus. „Jestli chce Evropa spáchat sebevraždu tím, že bude přijímat neomezené množství uprchlíků, ať to dělá, ale ne s naším souhlasem. Měli bychom říct rezolutní ne,“ prohlásil dnes v Lázních Bělohrad na Jičínsku, kde ve zdejší základní škole přivítal nastupující prvňáčky.
01.09.2015 12:02 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Exprezident se pustil do vlády. Klaus: Je třeba říci dost!

 
Je třeba říci dost! To si myslí exprezident Václav Klaus (79) o koronaviru a nových vládních opatřeních. Vadí mu i údajné zastrašování Čechů a že kvůli jedné skupině se omezuje celý stát.
15.10.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Konec světa. Hrůza hrůz. Václav Klaus st. pro PL pronáší silné varování. Výprask dostala opozice, Babiš i „soudruzi“ z EU

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Vláda nemá žádný koncept, stále se posouváme k horšímu. Politika Babišova kabinetu znovuzavádí komunismus. ParlamentnímListům.cz to řekl bývalý prezident republiky Václav Klaus. Šéfovi hnutí ANO prý u voličů nahrává hloupost opozičních politiků a samotné Babišovo umění hrát oběť, které neustále někdo ubližuje. V bilančním rozhovoru též došlo na Miloše Zemana nebo výhled do toho, co nás čeká v novém roce.
30.12.2018 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Miloš Zeman (25990 článků)

Odmítnete jet na akci Člověka v tísni a už vás ženou! Václav Klaus mladší vyprávěl příběhy o nesvobodě

 
REPORTÁŽ „Marxismus-leninismus, pak byl chvíli klid a teď je to tu znovu.“ Václav Klaus ml. diskutoval s veřejností v Havířově nejen o školství. Jak daleko jsme od situace, kdy začneme říkat: Ve škole to neříkej? Klaus jasně mluví o tom, že tu máme novou ideologii: „Původní komunismus mířil na výrobní prostředky, sebrali vám hotel, mlýn, činžák. Ale tato ideologie neomarxistická je nová a míří přesně na tyto věci – nesnáší klasické rodiny, nesnáší národy, proto jásá, když jde milion běženců do Evropy, má ráda všechny nadnárodní subjekty a nesnáší klasické vzdělávání.“
29.03.2017 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Václav Klaus mladší se podruhé oženil, svatba proběhla v hotelu

 
Syn dosluhujícího prezidenta Václava Klause si o víkendu vzal svou mladou přítelkyni Lucii Hřebačkovou. "Bylo to moc hezké," řekl Revue iDNES.cz. Další články k tématu: Václav Klaus junior má přítelkyni mladší o 16 let Už nežiji s manželkou, oznámil Václav Klaus mladší Václav Klaus mladší: Linka, že by byl dědeček fašista, je přetažená Livia Klausová jde ve stopách Michelle Obamové, také „recykluje“ šatník
04.11.2009 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Livia Klausová (331 článků)

Evropa nechává celou migrační krizi běžet samospádem, kritizuje Klaus

 
Evropa v otázkách migrační krize váhá, nereaguje a věci neřeší, řekl ve čtvrtek novinářům v Brně bývalý prezident Václav Klaus. Podle něj chybí v Evropě rezolutní slovo k dnešní migraci. V pohledu na migraci se shodl s hejtmanem Michalem Haškem (ČSSD), se kterým se v Brně setkal na krajském úřadě. Podle Haška selhávají evropské elity a řešení migrační krize nezvládají.
25.02.2016 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Michal Hašek (2438 článků)

Klaus o zákazu kouření: „Je to úsilí diktátorů!“

 
Ministr zdravotnictví Miroslav Ludvík (53, ČSSD) se kasá, jak takzvaný protikuřácký zákon z dílny jeho rezortu bude zachraňovat životy. Bývalý prezident Václav Klaus (75) v exkluzivním rozhovoru pro Blesk.cz říká rezolutní »ne«. A veškeré snahy vyhnat kuřáky z hospod přirovnává k činům diktátorů.
01.06.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Kdo v Brně má duši, volí Annu Šabatovou, nabádá Patočkův web. I Václav Havel ji za mlada obdivoval...

 
„Má-li Brno duši, do Senátu pošle Annu Šabatovou,“ vyzývá brněnské občany v článku na webu Deník Referendum aktivisty a novináře Jakuba Patočky skupina brněnských osobností. „Zvolit Annu Šabatovou do Senátu znamená říci rezolutní ‚ne‘ všem novým snahám omezovat demokracii a lidská práva,“ burácí skupina, v níž jsou zastoupeni především novináři, umělci a aktivisté. Zvolení Anny Šabatové má podle signatářů pomoci i před hrozbou, kterou dle nich představuje prezident Miloš Zeman.
09.10.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6067 článků) , Anna Šabatová (516 článků) , Miloš Zeman (25990 článků)

Klaus ml.: Jako národ jsme přežili mnoho krizí a přežijeme i pandemii

 
Poslanec Václav Klaus ml. v pátek dopoledne uvedl, že na prahu zdravotnické katastrofy je nutné si přiznat, že dosavadní strategie vlády byla neúspěšná a je třeba ji změnit. „Stát ukázal, že nedokáže společnost řídit ani chránit,“ uvedl předseda Trikolóry Václav Klaus ml.
26.02.2021 14:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Ukončení eura, vystoupení Německa z EU, z toho by v západní Evropě omdleli... Václav Klaus vystoupil na akci senátora Valenty

 
REPORTÁŽ Nebude-li budoucnost naše, bude jejich. Exprezident Václav Klaus varoval při své návštěvě Zlínského kraje před vnímáním migrace jako individuální. Na téma Současná Evropa a národní zájmy ČR hovořil v sále hotelu Skanzen v Modré. Setkání s názvem Press Klub nesl podtitul: Kam, až se dostala současná integrační a unifikační politika EU a Václav Klaus na něho zavítal na pozvání senátora Iva Valenty.
05.05.2016 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Pavel Šafr vzkazuje: KSČ šla od válu díky disidentům. A Klaus z Jakešovy věštírny má důvod to zlehčovat

 
Komentátor Pavel Šafr se na serveru Forum24.cz věnoval větě exprezidenta Václava Klause o tom, zda vlastně podle něj šlo před třiceti lety o vítěznou revoluci, nebo zda se komunismus sám zhroutil. Podle Klausových slov byl komunismus již slabý, a tak nešlo o žádné naše vítězství, ale o pád komunismu.
08.11.2019 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Mladý Klaus? Nic moc. Exprezident Klaus je zklamaný, zaznělo

 
Druhý český prezident Václav Klaus má opravdu velký strach z toho, že by v této zemi mohli za pár měsíců vládnout Piráti. Považuje je za moderní komunisty. Možná se kvůli nim znovu pokusí hlasitě promluvit do české politiky. Ale zřejmě se tak nestane přes Trikolóru, které velí jeho syn Václav Klaus mladší. Exprezident Klaus je totiž z politických výkonů Trikolóry zklamán.
17.03.2021 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Šéfka Trikolory otevřela téma Václav Klaus junior. Proč odstoupil? Je to jasné

 
Václav Klaus mladší opustil vedení Trikolory kvůli osobní krizi, prozradila nynější předsedkyně hnutí Zuzana Majerová Zahradníková. „Už dlouhodobě nebyl v pozitivní náladě,“ řekla s tím, že se tak Klaus mladší rozhodl kvůli krizi středního věku. Ona se prý na rozdíl od Klause mladšího „vzdávat neumí“ a míní, že je stejně dobrý lídr jako on. Že by na kandidátkách do podzimních sněmovních voleb zaujal místo svého syna někdejší prezident Václav Klaus, vyloučila. „Bylo by to nemístné, řekla bych až degradační,“ myslí si.
02.08.2021 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků) , Ona Ona (193 článků)

Daniel Landa burcuje: Nenechme se kopat do koulí

 
JINÝMA OČIMA Populární vlastenecký zpěvák Daniel Landa vyjel na své turné Vozová hradba, na kterém burcuje český národ, aby se probral z apatie. Koncerty jsou beznadějně vyprodány. A již se objevilo jeho nařčení z xenofobie. Vysloužil si to za svůj proslov na koncertě v Ostravě.
15.11.2011 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Landa (584 článků)

Vzbuďme se, elity EU chtějí zlikvidovat národní státy, burcuje Klaus

 
Současné elity EU se snaží unii proměnit ve velkostát, který by ale zlikvidoval historické evropské země a spolu s nimi i demokracii. Bývalý český prezident Václav Klaus to píše v manifestu s názvem „Demokraté v Evropě, vzbuďme se!”. Podle něho se snaží hlavně „zelení radikálové” vytvořit kotel národů po vzoru někdejšího Sovětského svazu a i současní vůdcové unie svými kroky míří k tomuto cíli. Klaus vyzval lidi, aby se k jeho manifestu připojili.
08.09.2013 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)

Senilní chudák Klaus, říká Kubek. Pomsta. A připomínka migrace do Evropy

 
Děje se toho mnoho. Bývalý prezident Václav Klaus burcuje, abychom pro covid nezapomínali na masovou migraci a doporučuje zásadní knihu, kterou by si měl každý přečíst. Z druhé strany barikády na něj ale opět pokřikuje lékař a „papaláš“ Milan Kubek. Klaus je podle něj jen chudák, který se snaží zaujmout. Jak toto dopadne?
13.02.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10553 článků)