Článek

SILNÉ ENERGIE NOVOLUNÍ V KOZOROHU: Střelci na sebe musí dávat pozor, Pannu láká soused

 
Novoluní v Kozorohu přináší silné energie spojené se smyslem pro povinnost, řád, hmotné prostředky, vzestup, vytrvalost, stabilitu, kariéru a autoritu. To dnešní nastane ve 2:29 hodin. Je to perfektní čas pro vnitřní restart. Pokud vaše cíle mají co do činění s kariérou nebo úspěchem, hvězdy vám teď přejí!
06.01.2019 07:06 |

podobné články

Podobné články

NEJSILNĚJŠÍ NOVOLUNÍ ROKU 2019: Kozoroh přinese transformaci v kariéře

 
Obrovskou sílu bude mít první letošní novoluní. Slunce se pohybuje Kozorohem, kde bude působit až do 20. ledna, kdy vstoupí do Vodnáře. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v Kozorohu a nastane v neděli 6. ledna ve 2:29 hodin. Pod vlivem tohoto novoluní budeme zvyšovat energii kariéry, energii práce a energii úspěchu. Při novoluní se budou pohybovat Saturn a Pluto u Slunce. Dvě silné karmické planety nám přinesou zajímavé situace a velké životní zkoušky. Jakou smršť novoluní přinese? A jaké zásadní změny nás čekají?
05.01.2019 07:00 |

podobné články

MAGICKÉ NOVOLUNÍ VE STŘELCI: Temná noc přinese novou lásku i postelovou krizi!

 
Ani temná obloha nezastaví magický vliv novoluní, které nás čeká v pátek. Novoluní ovlivňuje i psychiku, citliví jedinci tak mohou zaznamenat výrazné změny nálady nebo úzkost. Pokud se chceme zbavit nějakého zlozvyku, začněme s tím právě při novoluní! Slunce se bude pohybovat Střelcem do 21. prosince. Jakou milostnou transformaci novoluní přinese? A probudí ve vás temná noc sexuální predátory?
07.12.2018 11:25 |

podobné články

Co přinese SVÁTEČNÍ NOVOLUNÍ V KOZOROHU? Střelcům milostné šance, Rybám respekt

 
Ve čtvrtek 26. prosince v 6 hodin a 12 minut nás čeká emočně velmi silné novoluní, tentokrát ve znamení netečného Kozoroha. Kozoroh vyniká svou výkonností a organizováním. Toto novoluní vám dá příležitost promyslet to, co je pryč, spojit rozvázané konce a připravit se na nový začátek. Čemu budeme nakloněni? A co dalšího toto magické sváteční novoluní přinese? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
26.12.2019 07:05 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři přichází: Rakům se otevře nová cesta, Štíři dají sbohem lásce

 
Páteční noc bude magická. Měsíc v novoluní očekáváme ve 22:41 hodin, tentokrát ve znamení nezávislého Vodnáře. Jak bude toto novoluní vypadat? A co přinese? Novoluní ve Vodnáři se soustřeďuje především na budoucnost. Během tohoto novoluní je potřeba si uvědomit, kam směřujeme. Budeme mít dostatek času ke splnění svých přání a sdílení toho, co doopravdy cítíme. Jaké energie jsou předurčeny jednotlivým znamením? To se dozvíte v našem horoskopu.
23.01.2020 07:01 |

podobné články

Přichází magické novoluní ve Střelci: Ryby čeká nový domov, Vodnáře uragán ve vztahu

 
Dnes, 26. listopadu v 16:05 hodin, přichází prospěšné a magické novoluní. Je to okamžik, kdy je Měsíc otočen k Zemi svou neosvětlenou stranou. Toto novoluní bude probíhat pod nadvládou ohnivého Střelce. Novoluní ve Střelci přináší spravedlnost, svobodu, ale i lehkomyslnost a pohled do budoucnosti. Co to bude znamenat pro jednotlivá znamení? Které znamení dá přednost svobodě? A kterému začne něco významného? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
26.11.2019 15:10 |

podobné články

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

 
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jelikož se Jupiter pohybuje u Slunce a Měsíce.
06.12.2018 09:25 |

podobné články

Přichází magické novoluní, které vše vyčistí! Zbavíme se karmické zátěže

 
Síla novoluní je hodně veliká a v našich životech je stejně důležitá jako energie úplňku! V této fázi měsíce v novu nás čekají nové začátky. Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Nalaďte se na změny! Konečně je tu čas plný pozitivních zítřků. Připravte se na pořádnou smršť díky novoluní ve Vahách.
08.10.2018 22:01 |

podobné články

NOVOLUNÍ V RYBÁCH probouzí touhy: Lvům se otevřou nové cesty k lásce, Býky čeká chaos

 
V neděli 23. února v 16:31 hodin proběhne nejcitlivější novoluní vůbec. Tato fáze Měsíce probudí skryté touhy a odrazí naše sny. Novoluní se bude odehrávat v citově založených Rybách. Energie Ryb jsou založeny na duchovních hodnotách, intuici a ideálech. Jaký vliv bude mít tento Měsíc na ostatní znamení zvěrokruhu? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
23.02.2020 07:01 |

podobné články

Kalendář novů pro rok 2015: První novoluní přinese touhu po změnách a náhlé zvraty!

 
Nov čili novoluní je "fáze Měsíce":http://www.extra.cz/tema/faze-mesice, kdy je k Zemi obrácen neosvětlenou částí. Při novoluní jsou Měsíc a Slunce ve stejném "astrologickém znamení":http://www.extra.cz/tema/astrologicka-znameni *(Luna setrvává v jednom znamení cca 2 a půl dne, Slunce přibližně 30 dní)*.
18.01.2015 19:07 |

podobné články

Co nás čeká při vypjatém novoluní ve Štíru? Býci budou řádit, Blíženci se nevyhnou křivdám

 
Pondělní ráno bude patřit fascinujícímu a erotickému novoluní. Novoluní začne přesně ve 4:38 hodin a bude pod nadvládou intenzivního a odhodlaného Štíra. Tento vodní živel představuje znovuzrození, přeměnu, ale bude vás ovládat i v otázkách sexuality. Které znamení zažije nejerotičtější románek a které bude nezvykle podezíravé? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
27.10.2019 07:00 |

podobné články

Druhé NOVOLUNÍ V RAKU se soustředí na psychiku a ženský element: Račice ovládnou hormony, Vodnářky láska

 
První novoluní v citlivém znamení Raka proběhlo 21. června, to druhé nás čeká nyní. Nastane v pondělí 20. července v 19:32. A co to pro nás znamená? Nové cesty se otevírají a zároveň se vracíme zpět k dořešení starých záležitostí. Toto novoluní je spjaté s přátelskou energií, psychickým stavem a soustřeďuje se především na ženy. A co čeká při tomto tranzitu jednotlivá znamení? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
19.07.2020 07:00 |

podobné články

Přichází novoluní ve Vahách: Zrozence v tomto znamení navštíví andělé, Střelce čeká změna

 
V pátek nastává další novoluní, Měsíc je přikloněn k Zemi pouze neosvětlenou stranou. Co to pro nás znamená? Je nutné šetřit se a odpočívat. Citlivé orgány jsou ledviny, močovod, močový měchýř, žíly a kůže. Novoluní je ve znamení Vah. Váhy jsou vzdušné znamení a emoce k nim moc nepatří. Je důležité brát věci, tak jak jsou. Stejně nic nezměníte. Jaký máme pro vás horoskop?
16.10.2020 18:45 |

podobné články

Novoluní v temném Štíru je tu: Raci budou řešit vztahy, Vodnáři potkají zajímavý protějšek

 
Novoluní nastane kolem šesté hodiny ranní a je pochopitelně důležité zejména pro znamení Štíra. Pro všechna znamení ale bude mít novoluní příznivý vliv na oblast sexuality a peněz. Náročný bude na oblast mezilidských vztahů. Přečtěte si, co čeká jednotlivá znamení.
15.11.2020 07:01 |

podobné články

Novoluní v Rybách: Otevírá se potenciál snů a lásky

 
Fáze Měsíce jsou tradičně spojeny s různými rituály, novoluní je tak prostor pro nový začátek, změnu a příležitosti. V sobotu 13. 3. 2021 v 11:21 nastává očekávané novoluní v Rybách, které přinese potenciál naplňování snů, tužeb a upevňování psychického zdraví.
12.03.2021 18:16 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři: Lvi najdou lásku, Štíři budou řešit bydlení

 
Čeká nás velmi silné novoluní, ve znamení Vodnáře bude hned šest planet Sluneční soustavy. Slunci a Měsíci budou dávat magickou sílu Merkur s Venuší a Mars s Jupiterem.
11.02.2021 16:31 |

podobné články

BOUŘKOVÝ ÚPLNĚK v Kozorohu nás ovlivní v plné síle! Co čekat? Emoční detox i touhy bez lásky

 
Právě míříme do úplňku v Kozorohu, kterého se dočkáme v neděli 5. července v 6:44. Zároveň dojde k polozatmění Měsíce. Takže to bude opravdu síla! Podle starých indiánských tradic se červencovému úplňku říká Bouřkový. Kozoroh, který tomuto úplňku vládne, je praktický a racionální a předurčuje emoční očistu, disciplínu i silnou vášeň.
04.07.2020 10:00 |

podobné články

Magický nov je tu! Černý Měsíc, druhé novoluní v jednom měsíci, co to pro nás znamená?

 
Magie dnešního novoluní nás opět nečekaně ovlivní, a to hned na několika rovinách. Emoce, sexualita, nový příval energie, to vše s sebou přinese černý Měsíc, již druhý nov v jednom měsíci.
30.09.2016 16:45 |

podobné články

Co nás čeká po novoluní ve Štíru? Tajemná energie vyplaví NEJVĚTŠÍ ZLO

 
Novoluní je důležité období každého měsíce. Tento nov je však velmi ojedinělý a skrývá v sobě velkou sílu. Tato fáze Měsíce bude mít obrovský vliv na celkovou kvalitu života a všech vnitřních pocitů! Jaké budou dny po tomto magickém stavu Měsíce?
08.11.2018 11:05 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby čekají dravé vášně, Lvy prázdno v posteli

 
Tento víkend budeme pod vlivem pátečního Měsíce v novoluní. Novoluní se bude odehrávat ve znamení originálního Vodnáře, který předurčuje budoucnost a nezávislost. Některým znamením určí, kam by měla směřovat. Ostatní upozorní na nedostatky v milostném životě. Jak tyto energie zasáhnou do vašich víkendových plánů? A co si na vás připravily hvězdy tentokrát? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
24.01.2020 07:01 |

podobné články