Článek

Silikonová hvězda oznámila, že je nebinární: Moje duše je fluidní jako barvy kaleidoskopu, odůvodňuje

 
Silikonová hvězda reality show Courtney Stodden  (26) je samé překvapení. Prostřednictvím Instagramu oznámil/a svým fanouškům, že je nebinární a od teď si nechá onikat.
21.04.2021 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Courtney Stodden (143 článků)
Podobné články

Nebinární silikonová hvězda, která se poprvé vdala v 16, oznámila zásnuby: Pochlubila se i obřím diamantem

 
Courtney Stodden  (26) vzbudil/la rozruch, když se v neděli na sociální síti ukázal/la se zásnubním prstenem. Silikonová hvězda kývla na žádost o ruku dlouhodobému partnerovi Chrisi Shengovi. Diamant předvedl/la v krátkém instagramovém videu.
31.05.2021 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Courtney Stodden (143 článků)

Herec Michael C. Hall se nepovažuje za čistého heterosexuála

 
Herec Michael C. Hall tvrdí, že jeho sexuální orientace je fluidní. Přestože je potřetí ženatý a zatím nezkoušel intimní poměr s mužem, není prý přitahován pouze ženami. A vždy si uvědomoval, že jeho orientace je fluidní a muži jsou pro něj do jisté míry atraktivní také.
13.11.2018 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Hall (11 článků) , Michael Michael (1722 článků) , Michael Hall (15 článků)

Proslavila se rolí princezny Diany. Nyní prozradila, že je nebinární

 
Herečka Emma Corrinová (25) oznámila, že je nebinární. Představitelka princezny Diany ze seriálu Koruna nosí bandáž na prsou, kterou používají transgender muži před změnou fyzického pohlaví. Corrinová také fanouškům sdělila, že při jejím oslovení je možné používat ženské zájmeno ona, ale můžou jí i onikat.
16.09.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Robin Williams (166 článků) , Zelda Williams (8 článků)

5 aktivit pro tělo, které pomohou i duši

 
Když tělo strádá, chřadne i duše – a naopak. Tělo, mysl a duše jsou spojité nádoby, každý nedostatek se projeví ve všech částech systému. Aby se člověk vyladil, často stačí začít pracovat na jedné své složce. Účinek se rychle projeví i na těch ostatních. Existují aktivity, jimiž aktivizujete tělo a přitom se zlepšuje i stav duše. Většina z nich vychází z východního tradičního léčení a samotného pojetí života a těla, fungují ale stejně i pro nás, Evropany. Chůze Všechny aerobní činnosti, tedy běh, plavání, cvičení jsou velmi vhodné aktivity zlepšující stav těla i duše. Stačí ovšem i obyčejná chůze na čerstvém vzduchu, procházka do lesa nebo v parku, abychom se zharmonizovali. Jóga O prospěšnosti jógy na tělesnou i duševní stránku bylo už napsáno mnoho. Jóga j spíš životní styl, než cvičení, člověk postupně přebírá kromě jednotlivých asán i filozofii a způsob myšlení. Jóga je vhodná pro zklidnění duše v hektické době, případně jako cvičení pro seniory. Masáže Profesionální masáž uvolňuje zatuhlé svaly a celý pohybový aparát, ale jistě i vy po ní máte vždycky čistou hlavu a duše jakoby se vznášela lehkostí. Dobrá masáž je ta nejdokonalejší relaxace, která dodá další životní energii. Akupunktura Léčebná metoda vychází z tradiční čínské medicíny a má za cíl dostat do rovnováhy energii, která proudí v těle. Provádí se zabodáváním jehliček do akupunkturních bodů, které se nacházejí různě po těle. Může vás zbavit migrény, chronické bolesti i například nespavosti. I v tomto případě po seanci máte pocit lehkosti bytí a duše pookřeje. Reflexologie Trochu se podobá akupresuře, tedy stlačování akupresurních bodů. Reflexologie se soustřeďuje na stlačování konkrétních bodů na chodidlech či rukách, protože podle původce této metody, amerického lékaře W. H. Fitzgeralda, je na chodidlech mapa všech orgánů našeho těla. Reflexologie umí zmírnit účinky premenstruačního syndromu, posílit imunitu, ale také povzbudí depresivní nebo vystresované... Čtěte více Příspěvek 5 aktivit pro tělo, které pomohou i duši pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
16.01.2019 15:05 |

podobné články

Holka, nebo kluk? Jsem nebinární člověk, říká Teri (22) Proč je problém i návštěva toalet?

 
Student Teri (22) se necítí ani jako muž ani jako žena. Stresující jsou pro něho běžné situace, jako představování se nebo obyčejná návštěva veřejné toalety. A když začínáme rozhovor, rovnou říká, že abychom předešli zmatkům, mohu ho/ji oslovovat v ženském i mužském rodě. Teri je totiž nebinární člověk.
26.03.2020 05:50 |

podobné články

Ptali jste se experta, jak vybrat barvy do interiéru

 
Hostem chatu s odborníkem na Blesk.cz byl Ing. Patrik Skála, expert na barvy. Jaké mají mít interiérové barvy vlastnosti? Které barvy budou příští rok v kurzu? Jak barvy kombinovat? Jak zacházet správně s válečkem a maskovací páskou?
13.11.2012 18:10 |

podobné články

Jaké barvy jsou na podzim in

 
Asi je vám známo, že TOP barvy pro každou sezónu vybírá Institut Pantone podle newyorského týdne módy. Barvy, které se během fashion weeku objeví v návrhářských kolekcích nejčastěji, se pak promítnou v trendech na další období. Co si pro nás tedy módní arbitři připravili pro podzim 2018? Nečekejte nic tlumeného, tenhle podzim ovládnou silné barvy, především, červená, modrá, žlutá či fialová. Pojďme si ale představit ty nejaktuálnější odstíny. Red Pear Zajímavá, sytá, temně červená barva evokuje nejen narudlé hrušky, ale především nádheru javorových listů těsně před opadáním. Valiant Poppy Asi není třeba víc přibližovat barvu vlčích máků. Sytá a opravdu mocná barva vás uchvátí v kombinaci s šedou či béžovou. Russet Orange Jasná oranžová s červenými tóny rozzáří pochmurné podzimní dny. Nebojte se provokativní kombinace s černou. Ceylon Yellow a Limelight Žlutou barvu zastupují hned dva odstíny: exotická cejlonská žlutá je něco mezi zlatou a mosaznou s nazelenalým nádechem a druhá je velmi výrazná žlutozelená barva, díky níž upoutáte pozornost na první dobrou. Ultra Violet a Crocus Petal Tyto odstíny zastupují paletu fialových tónů. Zatímco s utrafialovou se již známe (je to ta autentická fialově fialová) odstín Crocus Petal je dost šokující, nicméně příjemný závan jara uprostřed podzimu. Nebuas Blue, Quetzal Green a Sargasso Sea Tato “modrá mlhovina” je skutečně barvou nebe, pro podzim velmi neobvyklá, ale je nádherná. Stejně nezvyklá je nádherná sytá modrozelená barva ptáka kvesala chocholatého, kterou letos rozhodně vyzkoušejte. Tmavě modrá barva vod Sargasového moře je narozdíl od dvou modrých novinek v našich šatnících v podstatě stálice. Almond buff a Meerkat Na závěr dva teplé podzimní odstíny, které evokují barvu velbloudího mláděte a staré velbloudice, přestože je pojmenovaná po roztomilé surikatě. Příspěvek Jaké barvy jsou na podzim in pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.11.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Ultra Violet (4 články)

Veselovského poučila nebinární osoba z pražského intelektuálního kroužku. Jmenuje se Eva, ale oslovujte ji v mužském rodě

 
Nebinární osoba Eva Švagr byl hostem DVTV. Sám se oslovuje v mužském rodě. „Já chápu, že většina lidí mě uvidí a řekne si žena a samozřejmě v nějakých interakcích, když si jdu nakoupit a takhle, tak chápu, že lidi mě budou brát jako ženu…“ pověděl. „Nějakým způsobem o tom začít otevírat tu debatu, jelikož asi si všímáte, že málo lidí o tom co ví a nějakým způsobem ustanovovat i ten jazyk, jak o tom mluvit,“ představil plány organizace TakyTrans.
07.11.2020 05:00 |

podobné články

Šíří osvětu a pomáhá menšinám, má k nim totiž blízko: Jennifer Lopez už léta veřejně podporuje nebinární dítě své sestry

 
Jennifer Lopez  (51) představila světu svého nibling (gendrově neutrální výraz pro neteř/synovce), který se prezentuje jako nebinární transgender, Brendona Scholla (19) v roce 2017. Rodina se o jeho příběh podělila i v loni uvedeném dokumentu Draw With Me.
02.02.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (865 článků) , Jennifer Lopez (103 článků)

Oslovují mě jako muže i ženu, pak se omlouvají. Nebinární lidé o neutrální češtině

 
Nebinární H. a Atrin Matuštík pro Aktuálně.cz přiblížili, jak se jim daří komunikovat se světem, který je nastavený dvoupólově.
13.06.2021 16:00 |

podobné články

U Mariánského sloupu se objevila vlajka „nebinární Madony“. Vydržela tam jen pár minut, pak zasáhli strážníci

 
U Mariánského sloupu bylo opět trochu rušno. Ve středu odpoledne se zde sešla skupinka lidí, kteří na podstavci rozvinuli vlajku tzv. nebinární Madony. Akci organizovala umělkyně a performerka Darina Alster, která se tím chtěla vymezit vůči směřování české katolické církve a upozornit na často velmi nepřátelský postoj řady věřících vůči LGBTQ komunitě. Kvůli zásahu střážníků zde prapor však vlál jen pár minut.
02.09.2020 16:45 |

podobné články

Na Staromáku předvedli bizár s „nebinární Madonou“. Měla upozornit církev, jak kašle na menšiny a klima

 
iDNES přináší netradiční zprávu. V Praze se zase něco děje. Na Staroměstském náměstí se ve středu sešli aktivisté, aby protestovali proti katolické církvi. Vadí jim hlavně její přístup k LGBTQ menšinám a klimatické změně. Nově vztyčenému mariánskému sloupu požehnali a vztyčili vedle něj praporec takzvané nebinární Madony. A co že to má být? Ochránkyně aktivistů a aktivistek přece.
02.09.2020 19:00 |

podobné články

Star Trek: Gayové nestačí, posádka bude genderově nebinární a trans

 
Seriál Star Trek: Discovery po gay postavách postoupil na další laťku. Oznámil, že nasazuje do dalších dílů trans a genderově nebinární postavy.
03.09.2020 17:10 |

podobné články

Mladí Piráti mění název. Nebinární osoby vítány

 
Mládežnická organizace Pirátské strany založená v roce 2013 současným místopředsedou sněmovny Vojtěchem Pikalem, je zaměřená na sdružování mladých členů a příznivců, kdy je jejich cílem podporovat aktivní občanství mladých lidí. Nyní se již nejmenují Mladí Piráti, ale Mladé Pirátstvo. „Chceme tím dát najevo, že u nás jsou vítáni všichni. Muži, ženy a samozřejmě také nebinární osoby,“ uvedl místopředseda Radek Holodňák, který změnu navrhl.
17.03.2021 13:05 |

podobné články

Zapomeňte na tradiční pohlaví. Aktuálně.cz představilo dvě nebinární osoby. Česká označení jsou pro ně omezující

 
Haru Špindler a Atrin Matuštík se necítí být ani mužem, ani ženou. Jsou nebinární. O svém světě a používání českého jazyka se rozhovořili pro server Aktuálně.cz.
13.06.2021 17:45 |

podobné články

Dcera (19) rappera Eminema šokuje: Jsem nebinární osoba, říkejte mi Stevie, prohlásila

 
Devatenáctiletá Stevie je adoptivní dcerou známého rappera Eminema. Nyní se na TikToku prohlásila za nebinární osobu, a navíc se rozpovídala o tom, že jí nikdo dostatečně nepověděl o jejím biologickém otci. Informaci přinesl web The Sun.
14.08.2021 16:00 |

podobné články

Top 5 tipů jak být v létě trendy

 
Horké prázdninové měsíce se nezastavitelně blíží a stále více žen se tak začíná pohrávat otázkou, jak být v létě trendy. Možná i pro vás představuje móda nedílnou součást života a vždy si dáváte záležet na tom, zda se oblékáte podle aktuálních trendů. Ačkoli do léta ještě nějaký ten pátek zbývá, rozhodně ničemu neuškodíte, pokud již teď budete mít jasno v otázce, co nosit a jak být v létě trendy. Dělejte v létě parádu Léto právem patří mezi nejoblíbenější roční období. V prázdninových měsících si užíváme nekonečné dávky hřejivého sluníčka, trávíme čas doma u bazénu nebo na veřejných koupalištích, nechybí tolik oblíbené grilovačky s rodinou či přáteli a ani večerní procházky městem zalitým sluncem nejsou žádnou výjimkou. Jak už je u žen známo, chtějí vypadat dobře za jakékoli situace. Chcete poradit, jak být v létě trendy? Teď se konečně dostáváme k tomu, co vás asi nejvíce zajímá –  tedy k trendům, díky kterým už nebudete muset přemýšlet, jak být v létě trendy. Nenápadné, ale tolik něžné pastelové barvy Pastelové barvy se dostávají do podvědomí stále většího počtu žen. Ačkoli na první pohled působí nenápadně, jejich největší přednost se ukrývá právě ve skutečnosti, že dokážou zalichotit prakticky komukoli. Nejvíce pofrčí světle růžová, mátová a meruňková barva. Metalické barvy jsou náhledem do budoucnosti U barviček ještě chvíli zůstaneme, tentokrát však máme na mysli metalické odstíny, které byly obrovským hitem už loňskou zimu. I letos v létě na ně můžete vsadit jsou horkou kartu a rozhodně neprohloupíte. Metalické barvy se budou objevovat nejen na oblečení, ale i na doplňcích a špercích a k dostání budou dokonce i botičky zalité právě těmito odstíny. Spodní prádlo už se neschovává Pokud si lámete hlavu nad tím, jak být v létě trendy a jít s dobou, pak to bude chtít špetku odvahy. Proč? V kurzu totiž budete vyčuhující... Čtěte více Příspěvek Top 5 tipů jak být v létě trendy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Jsem trans a už víc než dva roky také matka, oznámila hudební hvězda fanouškům

 
Ezra Furman (34), jež se narodila jako muž a doteď se označovala za nebinární osobu, na sociální síti oznámila, že je trans, a už víc než dva roky navíc matkou.
23.04.2021 05:55 |

podobné články

Takhle se bakelitová Zdenička předvedla na castingu do VyVolených: Poslechněte si, jak závislačka na plastikách mluví o svých umělých čtyřkách

 
Přestože "Zdenička Soušková":http://www.extra.cz/tema/zdenka-souskova (25) toho ve Vile příliš neukázala, tak trochu ji proslavil "románek":http://www.extra.cz/silikonova-zdenicka-totalne-setrela-castella-sledujte-jak-vysolarkovany-svalovec-reagoval s nabušencem "Thomasem Castellem":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) a silikonová kráska z Kralic na Hané se snažila ze své skromné popularity vytěžit, co se dalo. Chvíli "simulovala randění":http://www.extra.cz/potvrzeno-silikonova-zdenicka-chodi-s-timhle-vysolarkovanym-panakem-vime-s-jakou-dalsi-hvezdou-reality-show-randil-predtim s vysolárkovaným panákem Michalem Šedou, ale po několika dnech se fingovaný páreček "rozešel".
27.11.2013 16:07 |

podobné články