Článek

Šílený střelec Vitásek, který zavraždil 7 lidí, rakovinu neměl! Teď je to na psychiatrech

 
Přestože se Ctirad Vitásek (†42) sprovodil ze světa loni 10. prosince jen pár hodin poté, co v čekárně zastřelil šest lidí, sedmá oběť zraněním podlehla za dva dny, policie případ stále vyšetřuje.  Výsledky jsou jasné, Vitásek žádnou rakovinou netrpěl! Právě jeho utkvělá představa, že jej lékaři nechtějí léčit, vedla k nepochopitelné střelbě.
15.05.2020 10:05 |

podobné články

Podobné články

V Ostravě vraždil tichý střelec: Vitáskovi (†42) se v hlavě „vařil“ problém, říká Čírtková

 
Stavební technik Ctirad Vitásek (†42) na první pohled nepůsobil nijak podezřele. Jenže do čekárny plné lidí přišel s těžko pochopitelným úmyslem zabíjet. Pacienti nemohli tušit, co se bude dít, Vitásek byl takzvaný tichý střelec. Co se děje v hlavě takového člověka, objasňuje policejní psycholožka Ludmila Čírtková.
11.12.2019 21:10 |

podobné články

Laborantka Dana (†64) měla zlomený malíček, Vitásek ji popravil: Děti pohřbily milovanou maminku

 
Obětavá žena, která celý život zasvětila své rodině a pomoci druhým. Taková byla laborantka Dana T. (†64). Zemřela tam, kde pracovala - ve FN Ostrava. V osudný den šla na banální kontrolu zlomeného malíčku a sedla si do čekárny, kterou šílený střelec Ctirad Vitásek (†42) v úterý 10. prosince ráno zcela bezcitně vystřílel. Dcera Sylva, syn Petr, rodina a mnoho přátel a známých se s další obětí nesmyslné střelby rozloučili v pátek dopoledne.
20.12.2019 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vitásek (8 článků)

Zabiják Vitásek (†42) byl zdravý

 
Vyšetřování střelby v čekárně ostravské fakultní nemocnice, kterou nepřežilo sedm lidí a dva byli zranění, nepotvrdilo, že by byl střelec, Ctirad Vitásek (†42, na snímku) fyzicky nemocný.
16.05.2020 12:15 |

podobné články

Vitásek v nemocnici střílel výukovou zbraní: Zasekávání pistole uchránilo další lidi před smrtí

 
S šokující informací přišla moravskoslezská policie. Pistole, se kterou 10. prosince Ctirad Vitásek (†42) postřílel v čekárně traumatologie FN Ostrava sedm lidí a další dva zranil, byla zbraň, která se používala pro školy! Šlo o nefunkční polotovar, který ovšem někdo upravil tak, aby se z něj dalo střílet. Podle policie mohlo být obětí mnohem víc!
21.01.2020 13:40 |

podobné články

Cesta smrti vraha Ctirada Vitáska (†42): Prošel tři oddělení, než našel dost obětí

 
Z tragédie, ke které došlo ve Fakultní nemocnici Ostrava, se Česko ještě nevzpamatovalo. Zabiják Ctirad Vitásek (†42) šel a pistolí CZ 75 zastřelil šest lidí, sedmá postřelená žena bojuje v nemocnici o život. Vybíral si Vitásek oddělení, kde bylo nejvíc lidí? Jeho pohyb po nemocnici jsme zmapovali...
12.12.2019 05:20 |

podobné články

První slova matky útočníka z Ostravy: Ctirad (†42) vystřílel nemocnici, pak se přišel rozloučit

 
Ctirad Vitásek (†42) v úterý krátce po sedmé hodině ranní vtrhl do nemocnice v Ostravě a začal střílet do pacientů. Bezbranným lidem mířil přímo do hlavy nebo na krk, zemřelo šest lidí, sedmý člověk bojuje o život. Promluvila útočníkova matka, Vitásek se přišel po masakru domů rozloučit. Premiér Andrej Babiš (65, za ANO) ubezpečil nejenom obyvatele Ostravy, že žádné nebezpečí už nehrozí.
10.12.2019 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18499 článků)

Exkluzivně: Ctirad Vitásek byl srab a bál se o maminku. Zpověď známé vraha z Ostravy

 
O životě strůjce masakru v ostravské nemocnici vyplouvá na povrch stále více informací. Vrah šesti lidí Ctirad Vitásek (†42) pracoval jako stavební technik, a dokonce se stal dědečkem, přestože vnučku měl nevlastní. Jak se zdá, před hrůzným činem si dopisoval s několika lidmi a jedna žena se o zkušenosti s vrahem eXtra.cz svěřila. Strachoval se o maminku, se kterou naposledy mluvil těsně předtím, než si prostřelil hlavu, a nebojácnost prý jeho druhým jménem rozhodně nebyla!
11.12.2019 11:55 |

podobné články

Maminka s dcerou (17) v nemocnici smrti: Ctirad Vitásek střílel na nás i na ženu na vozíčku

 
Prošla si peklem a nekonečnou beznadějí! Kateřina Veselková seděla se 17letou dcerou v čekárně ostravské nemocnice, když do ní vtrhl vrah šesti lidí Ctirad Vitásek (†42). Na vlastní oči viděla, jak mladé ženě na vozíčku prostřelil hlavu. Už si myslela, že nepřežije. Jenže se stal zázrak a čtyři rány vyšly naprázdno!
11.12.2019 14:20 |

podobné články

Vitásek se chtěl zabít už v čekárně: Měl pistoli u hlavy, říká žena, co se schovala pod lavičku

 
V úterý ráno propukla v Ostravě panika poté, co do místní nemocnice nakráčel Ctirad Vitásek (†42) a vystřílel čekárnu plnou lidí. Z místa činu se mu podařilo uniknout. Pachatel se jel rozloučit se svou matkou a když mu byla policie v patách, skoncoval i se svým životem. Podle nejnovějších informací se chtěl zabít už v čekárně, ale nakonec si to rozmyslel.
11.12.2019 16:10 |

podobné články

Útěk vraha z nemocnice minutu po minutě: Zběsilá jízda přes pole, Ctirad Vitásek zpanikařil

 
Chladnokrevný vrah Ctirad Vitásek (†42) v úterý ráno vtrhl do nemocnice v Ostravě a začal střílet. Lidem mířil na hlavu a krk, zasáhl devět lidí, z nichž šest zemřelo a sedmý člověk - žena - bojuje o život. Jak je již známo, vrah po masakru odjel na Opavsko ke své matce, které všechno přiznal s tím, že se jde zabít. ÚTĚK VRAHA MINUTU PO MINUTĚ: Matka ho udala policistům, načež se rozjely rozsáhlé policejní manévry se zásahovkou a helikoptérou.
12.12.2019 07:45 |

podobné články

Přítelkyně střelce Vitáska (†42) promluvila: Měsíce před vražděním se náhle změnil

 
Ctirad Vitásek (†42) loni 10. prosince s pistolí vešel do zaplněné čekárny traumatologické ambulance ostravské fakultní nemocnice a zastřelil sedm lidí. Jeho motiv policisté stále zjišťují. Podle jedné z vyšetřovacích verzí byl Vitásek psychicky nemocný. Tuto variantu nyní podpořila vrahova přítelkyně, která se mu podle svých slov před tragédií pokoušela sehnat psychiatrickou pomoc.
20.02.2020 11:20 |

podobné články

Šílený střelec z Batmana: Na univerzitu mu zatrhli vstup, vyhrožoval již tam!

 
Šílený střelec James Holmes (24), který má na svědomí třináct mrtvých při premiéře filmu Batman, před činem hrozil psychiatrovi z univerzity. O svém úmyslu zabíjet se navíc svěřil i spolužákovi. Vyplývá to ze soudního spisu, který byl zveřejněn v pátek.
29.09.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: James Holmes (35 článků)

DRAMA: Šílený střelec zabil tři lidi. Pak se vzdal

 
Šílený střelec v německé obci Schwalmtal držel rukojmí. Tři lidé nepřežili, jeden je těžce zraněný.
18.08.2009 19:00 |

podobné články

Na vojenské základně řádil šílený střelec: Jsou tři mrtví!

 
Na vojenskou základnu vtrhl šílený střelec a postřílel tři lidi, dalších 16 zranil. Poté obrátil zbraň proti sobě a zabil se. Zatím není jasné, proč muž tento hrůzný čin udělal. Úřady ani nezveřejnily identitu útočníka, jen uvedly, že to byl veterán z Iráku a trpěl posttraumatickou stresovou poruchou.
03.04.2014 07:15 |

podobné články

V kádru na MS je šest hráčů z NHL, ale i Vitásek, Zaťovič a Sekáč

 
Šest hráčů ze zámořské NHL v čele s hvězdným Jaromírem Jágrem zařadil trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička do nominace národního týmu na nadcházející mistrovství světa v Minsku. Nečekaně se do zatím širšího sedmadvacetičlenného kádru dostali obránce Ondřej Vitásek a útočník Martin Zaťovič. Do kádru se vešel i Jiří Sekáč ze Lva Praha, který kvůli zdravotním problémům nedohrál finále KHL. Kapitánem týmu bude Tomáš Rolinek. 
05.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2705 článků) , Tomáš Rolinek (49 článků) , Vladimír Růžička (335 článků) , Vladimír Růžička (331 článků) , Martin Zaťovič (4 články) , Jiří Sekáč (24 článků)

Ctirad Vitásek si připsal 7. oběť, žena v kritickém stavu zemřela

 
To, co si nikdo nepřál, se bohužel stalo. Ctirad Vitásek (†42), který vystřílel čekárnu v ostravské nemocnici, má na svém kontě sedmou oběť. Žena, kterou postřelil, byla v kritickém stavu, ale ve čtvrtek v odpoledních hodinách zraněním podlehla. Redakci eXtra.cz informaci potvrdila mluvčí nemocnice.
12.12.2019 18:00 |

podobné články

Dvojskif Jirka, Vitásek nepostoupil do finále veslařského MS

 
Dvojskif David Jirka, Petr Vitásek do bojů o medaile na veslařském mistrovství světa na Novém Zélandu nepostoupil. Čeští reprezentanti obsadili v dnešním semifinále páté místo.
08.11.2010 18:22 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vitásek (8 článků) , David Jirka (3 články)

NOMINACE na MS! Růžička vzal 6 hráčů z NHL, překvapením jsou Vitásek, Sekáč a Zatovič

 
Šest hráčů ze zámořské NHL v čele s hvězdným Jaromírem Jágrem zařadil trenér hokejové reprezentace Vladimír Růžička do nominace národního týmu na nadcházející mistrovství světa v Minsku. Nečekaně se do zatím širšího sedmadvacetičlenného kádru dostali obránce Ondřej Vitásek a útočníci Jiří Sekáč s Martinem Zaťovičem.
04.05.2014 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2705 článků) , Vladimír Růžička (335 článků) , Vladimír Růžička (331 článků) , Martin Zaťovič (4 články) , Jiří Sekáč (24 článků)

Z Benátek nad Jizerou na mistrovství světa. Jsou to nádherné zážitky, užívá si „kytarista“ Vitásek

 
Tohle jméno znali do mistrovství světa jen hokejoví experti. Aby také ne, vždyť reprezentační obránce Ondřej Vitásek začínal sezonu v prvoligových Benátkách nad Jizerou, v extralize odehrál pouhých 51 zápasů a s Libercem vypadl už v předkole play off. Pro 23letého hráče tím ale sezona neskončila. Kouč národního týmu Vladimír Růžička jej zařadil mezi „své“ překvapivé nováčky.
11.05.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Růžička (335 článků) , Vladimír Růžička (331 článků) , Ondřej Vitásek (1 článek)