Článek

Šílený rozhodčí zápasu Čechů s Turky pod palbou kritiky: Karty tahal jak Večerníček, lidé zuří

 
Českou účast v dalších bojích na fotbalovém Euru utnuli ve středečním zápase Turci, kteří vyhráli 2:1. Předcházely tomu nejen chyby českého týmu, ale také skandální chování rozhodčího, který se rozhodl využít svého práva sázet žluté karty na maximum. Během zápasu jich padlo neuvěřitelných 18 a k tomu ještě dvě červené. Na jeho výkon si navíc stěžují i Turci.
27.06.2024 15:15 |

podobné články

Podobné články

Večerníček a Rumcajs: Před 20 lety ztratili »tátu« Radka Pilaře

 
»Dobrý večer!« Koho by při těchto slovech, které den co den říká kreslený kluk v papírové čepici dětem před Večerníčkem, nenapadlo »to už je tolik hodin?» a »ten den zase utekl«. Čas neúprosně letí a dnes je tomu 20 let, co je Večerníček sirotkem! 7. února 1993 se zastavilo srdce akademickému malíři Radku Pilařovi (†61), tvůrci znělky Večerníček a tria z lesa Řáholce Rumcajse, Manky a Cipíska.
08.02.2013 05:15 |

podobné články

Večerníček slaví 55. narozeniny výstavou

 
Jedním z nejdéle vysílaných pořadů v ČR i v Evropě je Večerníček. K 55. výročí se dočkal výstavy Večerníček má narozeniny! v Galerii ČT na Kavčích horách v Praze.
03.06.2020 14:30 |

podobné články

Kříženec dogy zabil chlapečka (†2): Vlastík psa tahal za ocas, odkoukal to od...

 
Co předcházelo tragédii v přerovském paneláku? Rodiče malého Vlastíka (†2) popsali, že chlapeček křížence argentinské dogy často tahal za uši i za varlata a jinak ho trápil. Těsně před brutálním útokem ho údajně tahal za ocas.
02.11.2018 05:05 |

podobné články

Rozhodci českého PRIAC a tureckého ITOTAM si vymění zkušenosti

 
Rozhodci, zapsaní na listinách dvou významných arbitrážních institucí – pražského PRIAC a istanbulského ITOTAM, se připravují na pomoc podnikatelům z České republiky a z Turecka při řešení případných obchodních sporů v oblasti jižního Balkánu, Blízkého východu a východního Středomoří, ale také ve střední a východní Evropě. Dne 9. listopadu proběhne společný webinář, při kterém si přední odborníci na rozhodčí řízení v obou zemích, a zároveň aktivní rozhodci u českého rozhodčího soudu PRIAC, resp. u tureckého ITOTAM, vymění zkušenosti.
08.11.2022 11:20 |

podobné články

VIDEO: Rozhodčí v Německu si uřízli ostudu. Podívejte se, čím baví internet

 
Čeští rozhodčí jsou za své výkony pod neustálou palbou kritiky. Od svých kolegů v Německu, kteří řídili utkání tamní amatérské soutěže mezi týmy Altona 93 a Vier und Marschlande, se ale mají ještě hodně co učit.
29.05.2013 19:15 |

podobné články

Varuji soudné členy ODS. Okamurův veterán Večerníček odkryl karty

 
Popravdě, země ještě není v krizi. Ta skutečná přijde příští rok. Pokud vláda ceny energií nesrazí, tak přijde řetězová reakce krachů středních a pak velkých firem s tím, že ty největší, jako je Škoda Auto, se odstěhují. To říká Jaroslav Novák, zvaný Večerníček, poradce předsedy strany Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury a člen volebního štábu prezidentského kandidáta Jaroslava Bašty.
21.12.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Svoboda (146 článků)

Hudebník Renne Dang pod palbou kritiky kvůli lakování nehtů. Přirovnávají ho k Ondřeji Brzobohatému

 
Renne Dang výrazně změnil svou image. Úspěšný hudebník se vymanil ze žánru rapu a momentálně je jeho tvorba více ve znamení punku a rocku. S odlišným stylem přišla i proměna vizáže, jež zahrnuje nalakované nehty, oční linky a netradiční outfity. Protože se vymyká veškerým konvencím, hned se ocitl na sociálních sítích pod palbou nekompromisní kritiky. "Se snažíš napodobovat Brzobohatého?" vysmívají se mu lidé. 
05.07.2024 05:10 |

podobné články

Proč jsou PL pod častou palbou kritiky? ptal se čtenář senátora Valenty. Tady je obsáhlá odpověď

 
Senátor a spolumajitel ParlamentníchListů.cz Ivo Valenta dostal od čtenáře dotaz, proč jsou ParlamentníListy.cz pod tak velkou a častou palbou kritiky z ostatních médií. Podle Valenty je odpověď vcelku jednoduchá, ač obsáhlá.
29.04.2016 19:00 |

podobné články

Nela Slováková pod palbou kritiky známých osobností: Chce se mi z tebe zvracet, vzkázala Veronika Arichteva

 
Nela Slováková (30) je už déle než týden pod palbou kritiky a neskutečným tlakem. Kvůli nedostatku roušek a hygienických pomůcek v Česku se rozhodla, že bude na svém e-shopu toto zboží nabízet. Patrně ale nečekala s tak velkým náporem objednávek, který se jí v současné době nedaří zvládnout. Na paškál si brněnskou podnikatelku vzaly i známé české osobnosti, kterým se nelíbí, co účastnice Hotelu Paradise momentálně předvádí.
25.03.2020 17:16 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Arichteva (694 článků)

Ulice pod palbou kritiky: Šikana se vymkla kontrole, bouří se diváci

 
Scenáristé seriálu Ulice jsou pod palbou kritiky i svých nejvěrnějších fanoušků. Mnozí z nich vyhrožují, že se přestanou na nekončící příběhy sousedů z jedné ulice dívat. A to kvůli dějové lince Šimona v podání herce Jakuba Krause, který na vlastní kůži prožívá drsnou šikanu. 
15.11.2022 19:25 |

podobné články

Po zpackaném zápasu padá vina na Baráka: Správná červená, hřímá Poborský. Diváci zuří

 
Český národní fotbalový tým ve středu neuspěl ve snaze udržet se na evropském šampionátu. V zápase o všechno proti Turecku nakonec prohrál 1:2. Zásluhu na tom má bezpochyby záložník Antonín Barák, který se po dvou hloupých faulech nechal už ve 20. minutě vyloučit. Český tým následně musel většinu zápasu hrát v oslabení. "Rozhodčí stál od něj deset metrů. Správná červená a naprosté ovlivnění zápasu,“ komentoval výkon Baráka ve studiu Karel Poborský.
27.06.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Karel Poborský (66 článků) , Karel Antonín (10 článků)

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Večerníček odešel: Umřel jeho otec Simon (†82)

 
Jeho melodie provázela dětství většiny Čechů. Večerníček stoupající po schodech a rozšafně mávající kloboukem za zvuku okouzlující hudby byl především jeho dílem. Ve věku 82 let zemřel 19. května v Čerčanech po dlouhé těžké nemoci skladatel, dramaturg, dirigent a klavírista Ladislav Simon, autor znělky televizního Večerníčku
20.05.2011 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Simon (19 článků)

Fotbaloví komentátoři Bosák se Zelenkou pod palbou kritiky. Tragédie, kam se hrabou na Zárubu s Voráčkem, zuří lidé

 
Česká fotbalová reprezentace má za sebou první zápas na Euru, a to proti Portugalsku. Fanoušci zkritizovali nejen výkon našich sportovců, ale zejména komentátorů zápasu, kteří mají laťku nasazenou velmi vysoko. Po bravurním výkonu Roberta Záruby a Jakuba Voráčka na MS v hokeji je těžké je překonat. Lidé se na sociálních sítích vysmáli zejména Jaromíru Bosákovi. 
19.06.2024 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Voráček (292 článků) , Robert Záruba (204 článků) , Jaromír Bosák (40 článků)

PAŠOVAL HEROIN: Bývalý rozhodčí tahal drogy do USA

 
Bývalý mezinárodní fotbalový rozhodčí Byron Moreno se ve Spojených státech amerických přiznal k pašování heroinu z Ekvádoru.
14.01.2011 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Morena (18 článků)

Jirešová pod palbou kritiky: Leze tam, kde na to nemá, a pak si ještě jde nakoupit, zuří lidé

 
Herečka Ivana Jirešová se stala terčem nekompromisní kritiky. Její odstoupení z nejdrsnější reality show Survivor vyvolalo u diváků hotové pozdvižení. Nejen, že to od lidí schytala za to, proč do takové soutěže vůbec leze, když nakonec záměrně prohraje duel, ale ještě se pak nechá nachytat, jelikož si nutně musela jít nakoupit, jak sdělila deníku Aha!
19.03.2024 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Jirešová (487 článků)

Rozhodčí Královec naštval Chelsea. Písknul proti ní "divnou" penaltu

 
Český rozhodčí Pavel Královec promluvil výrazným způsobem do zápasu Evropské ligy mezi Basilejí a Chelsea. Královec nařídil proti londýnskému týmu krátce před koncem zápasu velmi přísnou penaltu.
26.04.2013 08:00 |

podobné články

Zlín zahájí Týrlovou. Česká televize nabídne i nové díly Mazalů, loutkový večerníček či každodenní program pro děti

 
Příběh první dámy českého animovaného filmu v dokumentu České televize Hermína Týrlová zahájí v pátek večer Mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Česká televize zde následně představí i nový loutkový večerníček Zahrádka pod hvězdami, který se dostal do soutěžní sekce, nebo premiérové díly seriálu Mazalové. Po celou dobu konání festivalu se návštěvníci mohou vydat také do Domu České televize v Zámeckém parku, kde na ně čeká každý den řada aktivit spojených především s oblíbeným kanálem ČT :D. V sobotu Déčko pořádá ve Zlíně také odbornou konferenci o neformálním vzdělání dětí, jíž se zúčastní i ministryně školství.
26.05.2017 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Hermína Týrlová (3 články)

55 let slaví večerníček výstavou: VSTUPTE PŘÍMO DO POHÁDKY!

 
Večerníček má narozeniny! zní název nové výstavy a také celoroční motto, pod kterým Česká televize připomene jeden ze svých nejdéle vysílaných a nejoblíbenějších pořadů. Vstoupit rovnou do pohádky tu s vámi mohou i vaše děti.
22.06.2020 05:05 |

podobné články