Článek

Šílený manévr u Mikulova: Kamioňák předjížděl, stovky metrů urazil v protisměru

 
Vlastním očím nevěřila policejní hlídka, když spatřila u Mikulova na Břeclavsku kamion předjíždějící pomalejší vůz. Šofér (59) se totiž dostal při manévru do protisměru, kde ujel stovky metrů. Policie nyní zveřejnila video, řidiči hrozí až roční vězení.
23.11.2021 15:20 |

podobné články

Podobné články

Psychopat s kamionem bezohledně předjížděl protisměrem přímo před zraky policistů. Může přijít o řidičák

 
Neuvěřitelně bezohledný a nebezpečný manévr zachytila kamera policejní hlídky na Mikulovsku. Cizinec, který tam se svým kamionem předjížděl jiný, pomaleji jedoucí, porušil snad všechny možné dopravní předpisy a ohrozil několik dalších řidičů. Předjížděl totiž na místě, ve kterém je to zakázané, neměl dostatek prostoru a evidentně jel velmi vysokou rychlostí. Video zveřejnili jihomoravští policisté na Facebooku Policie ČR.
23.11.2021 22:30 |

podobné články

VIDEO: Riskantní manévr řidiče MHD! Autobus se řítil Prahou 8 v protisměru, policie hledá svědky

 
Do pořádné šlamastyky se dostal řidič linky 166 pražské MHD - ve čtvrtek dopoledne se totiž rozhodl zkrátit si čekání v koloně, přejel plnou čáru a v protisměru pak předjížděl jedno auto za druhým. Než se zařadil zpět, ujel pěkných pár desítek metrů. Svým manévrem vážně ohrozil bezpečnost na silnici! Policisté se případem zabývají, hledají svědky.
01.11.2019 15:05 |

podobné články

Český kamioňák (55) bezohledně vyrazil do protisměru: Firma se za něj omluvila a chce vyvodit důsledky

 
Na sociální síti se objevilo šokující video. Zachycuje českého šoféra kamionu (55), který jel střemhlav po silnici v protisměru. Zachytil ho řidič, jehož český šofér předjížděl. Kamion patří české firmě. Její spolumajitel uvedl, že se dosud jednalo o zkušeného a bezproblémového řidiče.
08.12.2020 12:05 |

podobné články

Neskutečné! Řidič kamionu předjížděl kolonu: Šílený zkrat málem skončil tragicky!

 
Českobudějovická policie vyšetřuje případ z listopadu loňského roku. Obrátil se na ni řidič, kterému se podařilo na palubní kameru natočit nepředstavitelné jednání osmapadesátiletého šoféra kamionu. Ten se svým kolosem předjížděl přes plnou čáru osobní auta. Svým hazardním jednáním ohrozil nejen předjížděné, ale i ty, kteří jeli v protisměru.
08.01.2020 15:05 |

podobné články

Šokující manévr na D8: Řidič s vozíkem nezvládl předjíždění a přetočil se do protisměru!

 
Nebezpečná situace mohla na dálnici D8 skončit tragédií! Řidič osobáku s přívěsem začal předjíždět, manévr ale nezvládl a otočil se do protisměru. Kamion se mu jen tak tak vyhnul. Vše natočila kamera.
09.07.2020 14:05 |

podobné články

Zdrogovaný kamioňák přejel čtyři policisty a milionář se pak vysmíval jejich umírání: Soud vynesl první tresty

 
Zdrogovaný a k smrti nevyspalý kamioňák Mohinder Singh (48) smetl čtyři policisty na australské dálnici a všechny je zabil. Přežil jen boháč Richard Pusey (42), kterého přejetí policisté před smrtí kontrolovali kvůli rychlé jízdě. Náklaďák ho jediného netrefil, protože močil na krajnici. Pak si umírající policisty natáčel a vysmíval se jim. Zatímco kamioňák míří do vězení na 22 let, necitelný milionář zatím na svůj trest čeká.
14.04.2021 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Mohinder Singh (1 článek)

Bezohledný kamioňák se s tím nepáral: Předjížděl hlava nehlava, plná čára není zeď!

 
Bezohlednou a riskantní jízdu předvedl na frekventovaném hlavním tahu z Plzně na České Budějovice řidič (47) kamionu. Předjížděl, kde ho napadlo, ani plná čára nebyla překážkou. Ostatní řidiči, aby se vyhnuli kolizi, museli kvůli němu brzdit jak o život.
03.12.2021 15:45 |

podobné články

Mladý cizinec (20) předjížděl v zatáčce: Sestřelil protijedoucí i předjížděné auto, 4 zranění

 
Školáckou chybu udělal mladík za volantem Škody Octavie na silnici mezi Ostrovem u Stříbra a Stříbrem. Předjížděl v zatáčce a srazil se jak s protijedoucím autem, tak i s tím, které předjížděl. Záchranáři převezli do nemocnice celkem čtyři zraněné.
07.12.2017 13:25 |

podobné články

Český kamioňák ve Francii předjížděl, kde neměl, teď se zhroutil: Firmě vyhrožují podpálením aut!

 
Policie z Francie se už spojila s přepravní firmou Valatrans, která zaměstnává muže, jenž předvedl v zemi galského kohouta neuvěřitelně nebezpečný manévr. Podle spolumajitele firmy se pětapadesátiletý řidič psychicky zhroutil. Firma dostává výhrůžky.
11.12.2020 18:10 |

podobné články

Na silnici, kde zemřel Kryštůfek (†4 měs.) s maminkou, zase předjížděl šílenec: Pod horizontem a ve tmě!

 
Po bezohledném šoférovi tmavého vozu SUV, který v pondělí večer nesmyslným riskem ohrozil na silnici mezi Olbramkostelem a Vranovskou Vsí na Znojemsku hned několik posádek, pátrá policie. Jeden z řidičů, který manévr zachytil na palubní kameru, záznam zveřejnil. Jde o stejnou silnici, kde v listopadu vyhasly životy čtyř lidí a malého Kryštůfka († 4měsíce). I tehdy hazardér nesmyslně předjížděl…
28.02.2020 14:20 |

podobné články

Tragická nehoda zavřela silnici u Mikulova: Senior přejel do protisměru a zemřel

 
Obousměrně uzavřena je silnice I/52 na 45,5 kilometru u Mikulova. Po nehodě dvou osobních aut tu odklánějí policisté dopravu na Březí. Při nehodě se zranili dva muži, jeden z nich bohužel brzy na to následkům zranění podlehl.
18.01.2019 15:30 |

podobné články

Další šílený kamioňák: Na přejezdu přerazil závoru a ujel

 
Vjel na červeně blikající přejezd, pak přerazil závory a ujel! Šílenou akci předvedl kamioňák (25) na Kladensku, když vjel v pondělí ráno na koleje ve chvíli, kdy už se sklápěly závory.
04.08.2015 17:20 |

podobné články

Nedočkavec předjížděl pod kopcem a srazil se s felicií: Auto rozpáral, žena je ve vážném stavu

 
Vážná nehoda se stala v úterý u Brůdku na Domažlicku. Řidič (65) vozu Volkswagen Transporter předjížděl pod kopcem a smetl řidičku (40) felicie v protisměru. Řidič vyvázl z bouračky bez zranění, ženu transportoval do nemocnice záchranářský vrtulník.
11.12.2018 16:05 |

podobné články

Motorkář předjížděl přes plnou čáru kolonu aut: Vyděšená žena strhla řízení a havarovala

 
O velkém štěstí může mluvit řidička (40) fiatu, která havarovala kvůli motorkáři, jenž předjížděl u obce Jestřebí kolonu. Vjel totiž do protisměru právě před bezmocnou ženu.
31.07.2021 13:15 |

podobné články

Šílený řidič kamionu na Vysočině: Plná čára mu nic neříkala, předjížděl, kde se mu chtělo!

 
Plná čára, horizont, obec nebo třeba i šrafování na silnici. Tenhle řidič kamionu se s tím ale vůbec nemazal, na Vysočině předjížděl jiné mnohatunové kamiony v místech, kde by si to mnohdy nedovolil ani řidič osobního auta. Výsledek jeho jednání? Vyhazov.
10.08.2021 20:35 |

podobné články

Řidič se řítil po dálnici D10 v protisměru: Způsobil nehodu a ujel

 
Dosud neznámý řidič způsobil v pátek odpoledne nehodu na dálnici D10, když jel v protisměru. Střetl se s protijedoucím autem, které jelo od Prahy směrem na Liberec. Při havárii se nikdo nezranil, řidič auta, které jelo v protisměru, ale z místa nehody ujel. Policie proto hledá svědky. Podobné nehody, které způsobí řidič jedoucí na dálnici v protisměru, ale nejsou ojedinělé a často končí tragicky.
23.12.2017 11:55 |

podobné články

Vandal poničil unikátní barokní most u Mikulova: 400 let starou památku posprejoval

 
Oprava trvala pět let a stála 35 milionů korun. O pouhé čtyři měsíce později poničil 400 let starý most u Mikulova neznámý vandal. Posprejoval ho nápisy, z nichž nejdelší měří pět metrů.
20.11.2020 15:40 |

podobné články

FOTO: Kamioňák Martin je v Česku. Přežil pád ze 45 metrů, čekají ho další vyšetření

 
Český kamioňák Martin M. (46), který jako zázrakem přežil tragický pád mostu v italském Janově, je zpátky v Česku. Sanitka ho přivezla do pražské Thomayerovy nemocnice v úterý pozdě večer. Martina čeká další série vyšetření a léčba. Šofér má zlomených pět žeber a pohmožděné plíce.
21.08.2018 22:45 |

podobné články

Kamioňák uháněl 20 kilometrů v protisměru po dálnici! Měl dvě a půl promile!

 
Neuvěřitelné štěstí měli řidiči, kteří v noci na pátek jeli po dálnici D5 směrem na Prahu. V protisměru se tu totiž pohyboval silně opilý rumunský řidič kamionu. V opačném směru ujel více než 20 kilometrů!
13.02.2015 13:10 |

podobné články