Článek

Šílenému Maxovi spadlo v Brně vítězství do klína, Smrž byl šestý

 
Český motocyklový závodník Jakub Smrž obsadil v úvodním nedělním závodě MS superbiků na Masarykově okruhu v Brně šestou příčku. Z vítězství se radoval Ital Max Biaggi, druhý tuzemský zástupce Miloš Čihák dojel do cíle dvacátý.
26.07.2009 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků) , Max Biaggi (13 článků)
Podobné články

Masáž klína – rozkoš, které neodolá!

 
Potěšte partnera smyslným pokušením a dopřejte mu masáž klína. Masáže všeobecně jsou vnímány velice příjemně, proč do toho nezapojit trochu erotiky a z obyčejné masáže vykouzlit nezapomenutelný sexuální zážitek, který jej vynese až na vrchol blaha? Což o to, genitální masáž muže v dnešní době nikoho nepřekvapí. Na internetu či v časopisech naleznete nespočet návodů, jak k tomuto úkolu správně přistupovat. Věnovat pozornost mužské chloubě je jedna věc, ovšem zamířit i o kousek níž a pohrát si s varlaty – na to už tolik žen nemyslí! A to je škoda, což by vám potvrdil nejeden muž. Pamatujte, že i tahle dvojčátka touží po vaší pozornosti, tak jim ji věnujte! Pojďte se přiučit, jak má správně probíhat masáž klína! Je ti teplo, miláčku? Ihned poté, co vašemu partnerovi svlečete spodní prádlo, se ujistěte, že je mu teplo. Proč? Přeci moc dobře víte, jak chladné počasí působí na mužské partie – když je jim zima, jednoduše se schovají. Jakmile je kůže šourku napjatá, varlata se tisknou k penisu a žádná kouzla s nimi neuděláte. Pytlíkový trik Masáž klína může začít tím, že partnerovu chloubu dostanete do pozoru. Vytaste se proto s tzv. pytlíkovým trikem, který každého muže zaručeně dostane do rozpoložení, po kterém toužíte. Je to jednoduché: pozornost věnujte místu, kde penis navazuje na konečník, neboť právě tam se skrývá tajný bod – dal by se nazvat „soutok nervových zakončení“ – a jestliže tohle místo jemně promasírujete, partnerova chlouba bude rázem připravena do akce! Pohrajte si s dvojčaty Jakmile se dostanete přes zahřívací kolo, může masáž klína pokračovat o kousek níže, tedy u varlat. Jemným prstokladem se vydejte a průzkum tohoto místa a poté palcem a ukazováčkem obejměte horní část šourku – místo, kde se napojuje k tělu – a stiskněte tak, aby se vám varlata ukázala v celé parádě. Postupujte jemně, aby... Čtěte více Příspěvek Masáž klína – rozkoš, které neodolá! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

V novém Šíleném Maxovi se potkává Mel Gibson s Tomem Hardym

 
Podívejte se nový trailer k Šílenému Maxovi: Zběsilé jízdě s podtitulem Legacy, které spojuje původní sérii s novým filmem, kde Mela Gibsona nahradí Tom Hardy.
16.04.2015 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (334 článků) , Tom Hardy (81 článků) , Tom Hardy (70 článků)

Smrž neprolomil sérii nezdarů ani doma a s novým motocyklem

 
Už v šesti jízdách za sebou vyšel Jakub Smrž v seriálu mistrovství světa superbiků bodově naprázdno. Prolomit sérii nezdarů se mu nepodařilo ani na Masarykově okruhu v Brně a nepomohlo ani přesedlání z motocyklu Ducati na Aprilii RSV4. Nový stroj se choval jako divoký kůň, sedmadvacetiletý Smrž z něj jen v nedělním programu třikrát spadl.
12.07.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Autodrom Most: Smrž Academy pro budoucí závodníky má v Mostě první žáky

 
Projekt Smrž Academy pro začínající adepty silničních motocyklových závodů ve věku od pěti do 12 let má vedle základny v Českých Budějovicích od letošního roku pobočku také na mosteckém autodromu. Ve středu zde motocyklový jezdec a účastník šampionátu Alpe Adria ve třídě Superstock 1000 Tomáš Zajíc a Martin Smrž, který je spoluzakladatelem akademie, přivítali první zájemce.
18.05.2017 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Zajíc (12 článků)

Smrž vyjede do závodu mistrovství světa superbiků z druhé řady

 
Motocyklista Jakub Smrž zajel v sobotním superpole v jihoafrickém Kyalami šestý nejlepší čas.
15.05.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Jakub Smrž odstartuje jako šestý

 
Český motocyklista Jakub Smrž odstartuje do úvodního závodu nové sezony mistrovství světa superbiků na Phillip Islandu stejně jako před rokem z šestého místa. Pro pole position si dojel Španěl Carlos Checa, který časem 1:30,882 stanovil nový traťový rekord
26.02.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Checa (12 článků) , Jakub Smrž (45 článků)

Smrž zajel v kvalifikaci MS superbiků v Brně osmý čas

 
Český motocyklista Jakub Smrž obsadil v sobotu se svou Aprilií osmé místo v kvalifikaci závodů mistrovství světa superbiků, které se jedou v neděli na Masarykově okruhu v Brně.
10.07.2010 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Smrž po dvou pádech vyšel v MS superbiků v Brně bodově naprázdno

 
První jízdu mistrovství světa superbiků v Brně vyhrál třiadvacetiletý Brit Jonathan Rea na hondě před vedoucím jezdcem seriálu Italem Maxem Biaggim na aprilii, v odpolední druhé jízdě si pak oba nejlepší závodníci pořadí vyměnili. Jakub Smrž ani jednu jízdu nedokončil.
11.07.2010 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků) , Max Biaggi (13 článků)

Smrž obsadil v kvalifikaci páté místo a do závodů superbiků v Brně odstartuje ze druhé řady

 
Český motocyklista Jakub Smrž obsadil v sobotní kvalifikaci na závody mistrovství světa superbiků na Masarykově okruhu v Brně páté místo.
09.07.2011 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Smrž skončil v úvodním závodě MS superbiků v Brně jedenáctý

 
Český motocyklista Jakub Smrž obsadil v úvodním nedělním závodě mistrovství světa superbiků v Brně 11. místo.
10.07.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Smrž upadl a druhý závod v Brně nedokončil. Vyhrál Ital Biaggi

 
Český motocyklista Jakub Smrž ve druhém nedělním závodě mistrovství světa superbiků v Brně upadl a do cíle nedorazil, nedokázal tak navázat na 11. pozici z první jízdy.
10.07.2011 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

SENZACE: Smrž vybojoval v MS superbiků druhé místo, mohl být i první

 
Motocyklový závodník Jakub Smrž těsně přišel v britském Donington Parku o své první vítězství v MS superbiků. V předposledním kole jej předjel Ital Melandri. I přesto je druhé místo Smržovým maximem.
27.03.2011 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Smrž v závodě superbiků senzačně vedl, nakonec dojel druhý,

 
Motocyklový závodník senzačně těsně přišel v britském Donington Parku o své první vítězství v mistrovství světa superbiků. V úvodní jízdě ho v předposledním kole předjel Ital Marco Melandri, Smrž i tak druhým místem zaznamenal nejlepší výsledek v kariéře.
27.03.2011 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Marco Melandri (3 články)

Jakub Smrž: Málem zlatý!

 
Motocyklový závodník Jakub Smrž (27) těsně přišel v britském Donington Parku o první vítězství v MS superbiků.
28.03.2011 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Motocyklista Smrž nebyl po závodech v USA spokojený

 
Český motocyklista Jakub Smrž nevyužil na okruhu Miller Motorsports Park nedaleko Salt Lake City nejvýhodnější startovní pozice a nedočkal se tak prvního vítězství v závodě MS superbiků. V úvodní části Velké ceny USA obsadil šesté místo, ve druhé jízdě si o tři příčky pohoršil.
29.05.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Kluci modroocí: Koukněte, jak Maxovi Simony Krainové svítí kukadla v náruči strejdy Jakuba Vágnera

 
Jak to tak vypadá, mužským potomkům klanu Vágnerů byly do vínku dány blankytně modré oči. Nebo minimálně dvěma z nich: rybáři Jakubu Vágnerovi a staršímu synovi Simony Krainové Maxovi. Pořekadlo "jako by si z oka vypadli" tady platí dvojnásob.
20.10.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2032 článků) , Jakub Vágner (383 článků)

Krainová se zbláznila: Maxovi (2) dala sklenku sektu!

 
Při pohledu na tyhle snímky nejedné matce zatrne! Simona Krainová (40) na jachtě nabídla svému malému Maxovi (2,5) sklenku sektu a pak ho pustila ke kormidlu.
17.07.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2032 článků)

Motocyklista Smrž září i navzdory finančním potížím jeho stáje

 
Ve velmi dobrých výkonech z letošní sezony by chtěl český motocyklový závodník Jakub Smrž pokračovat i o víkendu na Masarykově okruhu v Brně, kde se pojedou dva závody mistrovství světa superbiků.
23.07.2009 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)

Smrž skončil na nové Aprilii v kvalifikaci superbiků v Brně sedmý

 
Z nadějné pozice bude do brněnského závodu startovat v neděli Jakub Smrž.
09.07.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smrž (45 článků)