Článek

Šílené video! Muž vběhl do cesty přijíždějící tramvaji, zakopl o sníh a spadl přímo na koleje

 
Tohle mohlo skončit velkou tragédií! Pražský řidič tramvaje Josef na Twitteru zveřejnil šokující video ze své kabiny - zachycuje trojici chodců, která přímo před vozem přebíhala silnici. Vyběhla přitom náhle zpoza tramvaje stojící na druhé straně. Jeden z chodců ale zakopl o hromadu sněhu a „natáhl“ se přímo na koleje! Řidič naštěstí stihl tramvaj zastavit.
15.02.2021 17:05 |

podobné články

Podobné články

V metru spadl muž pod přijíždějící metro, na místě zemřel

 
Ve stanici Budějovická na trase C pražského metra dnes zemřel muž po pádu pod přijíždějící soupravu. Proč muž do kolejiště spadl, zatím není jasné. ČTK to řekla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová. Provoz metra byl podle Dopravního podniku na více než hodinu přerušen a byla zavedena náhradní povrchová doprava.
13.04.2015 20:10 |

podobné články

Mladá žena si sedla na koleje před přijíždějící vlak: Strojvedoucí neměl šanci vlak ubrzdit

 
Mladý život vyhasnul při sobotní nehodě v Prešově. Žena si tu v podvečer sedla na koleje před přijíždějící vlak. Strojvedoucí už neměl šanci tragédii zabránit.
21.11.2016 14:25 |

podobné články

Celá trasa C pražského metra stála, někdo vběhl na koleje

 
Dvakrát se ve středu zastavila trasa C pražského metra. Na koleje u stanice Vyšehrad totiž někdo vběhl.
06.01.2010 16:25 |

podobné články

Šlo o život! Zakopl v Brně před nádražím a upadl do bezvědomí: Neštěstí zachytila kamera

 
Pořádnou kliku měl naštěstí muž (60), který zakopl tak nešťastně, že upadl do bezvědomí. Spadl totiž přímo pod dohledem kamery brněnských strážníků a ti mu okamžitě vyjeli na pomoc.
14.05.2018 09:25 |

podobné články

Jak je Praha připravena na zimu? O chodníky a silnice se postará 1365 lidí a 79 sypačů i tramvají

 
Zimní sezona právě začala pražským silničářům a dopravnímu podniku. O ulice se v následujících pěti měsících postará více než tisícovka lidí a připraveno je také 79 sypačů a tramvají. Sypače budou odklízet sníh hlavně ze silnic, v menší míře na chodnících. Na koleje letos vyjede sedm speciálních tramvají. Loni stála údržba celkem 615 milionů, letos by se náklady měly vyšplhat o 22 milionů výše, vše ale záleží na počasí.
01.11.2017 20:45 |

podobné články

Muž vběhl na Vyškovsku přímo pod kola auta. Na místě zemřel

 
Třiapadesátiletý muž vběhl v úterý ráno při přecházení silnice v Marefách na Vyškovsku přímo pod kola projíždějící octavie. Po nárazu muž na místě zemřel, řekla vyškovská policejní mluvčí Alice Navrátilová.
23.11.2010 09:55 |

podobné články

Student (18) vypil láhev rumu za 15 minut. Následně zakopl a zemřel

 
Nadějný student se se svými spolužáky vsadil o to, že vypije láhev rumu za půl hodiny. Podařilo se mu to za polovinu času. Následně ale zakopl a spadl ze schodů. Než ho lékaři ošetřili, čekal v nemocnici 90 minut. Zemřel na krvácení do mozku.
12.10.2012 12:10 |

podobné články

Adriána (†21) strčili po hádce v baru ze schodů, zakopl a po pádu zemřel

 
Po pitce ve slovenském baru následovala nesmyslná hádka. Adriána (†21) při odchodu jeden z návštěvníků podniku strčil tak, že mladík zakopl, nešťastně spadl a rozbil si hlavu. Zanedlouho už byl mrtvý.
03.03.2013 12:40 |

podobné články

Motorkáři vběhl do cesty divočák, mašina po pádu vzplála

 
Muž na motorce se v sobotu v noci u Štěchovic na Praze-západ srazil s divočákem, který nu vběhl do cesty. Řidič vyvázl bez zranění, terénní motocykl začal po pádu hořet.
03.08.2014 09:30 |

podobné články

Školák (12) na výstavě zakopl a zničil unikátní obraz za 35 milionů! VIDEO

 
Dvanáctiletý chlapec má obrovské štěstí, že je zničený vzácný obraz pojištěný, protože jeho rodiče by se nedoplatili. Na výstavě zakopl a obraz za 35 milionů promáčkl pěstí.
25.08.2015 17:11 |

podobné články

Vrtulník převážející srdce k transplantaci havaroval: Jeden ze zdravotníků pak s orgánem zakopl

 
V pátek v odpoledních hodinách převážel vrtulník ze San Diega do Los Angeles velmi důležitý náklad, který mohl jednomu člověku zachránit život. Bylo v něm srdce k transplantaci! Těsně před cílem však vrtulník havaroval, netrefil se na střešní heliport a převrátil se na bok. Celý incident se podařilo zachytit na video. Pilot utrpěl menší zranění a dva další cestující vyvázli bez zranění. Hasičům se podařilo v pořádku dostat z vrtulníku i srdce, které předali zdravotníkovi. Ten však zakopl a srdce upustil. Naštěstí se orgánu nic nestalo a mohl být transplantován.
09.11.2020 20:20 |

podobné články

Zloděj ukradl ženě mobil a vběhl s ním do tunelu metra. Nejezdilo víc než hodinu

 
Těžký úkol připravil policistům ve čtvrtek večer muž, který ukradl ženě mobil přímo od ucha. Ze stanice Karlovo náměstí s ním totiž vběhl přímo do tunelu metra! Policistům tak nezbývalo než se vydat za ním. Po hodině ho naštěstí našli.
29.09.2017 07:45 |

podobné články

Muž ztratil na pobřeží prsten, po šesti letech o něj zakopl jeho kamarád

 
Hledat prsten na mořském dně připomíná hledání jehly v kupce sena. Jenže pobřežní záchranář Mark Thorne z anglického hrabství Dorset se nehodlal smířit se ztrátou snubního prstenu, a tak skutečně několik týdnů svůj platinový kroužek hledal. Marně. Prsten už nenašel. Po šesti letech, kdy na něj téměř zapomněl, o něj zakopl jeho kamarád.
25.02.2015 05:21 |

podobné články

Muž zakopl a zůstal ležet na přechodu: Auta ho lhostejně objížděla

 
Neuvěřitelnou bezohlednost předvedli řidiči v Novém Jičíně. Chodci, který zakopl a zůstal na přechodu ležet v bezvědomí, nikdo z nich neposkytl pomoc. Objelo ho rovných deset aut a nikoho ani nenapadlo podívat se, co muži je.
26.11.2015 18:00 |

podobné články

Hyenismus: Zloděj okradl nevidomého muže, který zakopl na schodech

 
Zrůdný případ lidské chamtivosti vyšetřují hodonínští policisté. Když v centru města zakopl na schodu nevidomý muž, pomohl mu někdo na nohy. Jenže ho přitom okradl o všechny osobní věci.
21.08.2017 12:10 |

podobné články

Tragédie v Plzni: V domě »zakopl« o mrtvolu taxikáře!

 
Děsivou noc zažili obyvatelé domu v Plzni. Na chodbě jeden ze sousedů zakopl o mrtvého taxikáře (†68). Vedle něj ležel teleskopický obušek. K bezvládnému tělu nejprve zavolal záchranku, protože si myslel, že muž ještě žije.
07.01.2018 20:30 |

podobné články

Jedenáctiletý chlapec byl zaklíněný pod tramvají. Zasáhli hasiči

 
Jedenáctiletého chlapce zaklíněného pod tramvají dnes dopoledne vyprošťovali brněnští hasiči. Chlapec zřejmě neopatrně přecházel koleje. Pod tramvají byl zaklíněný tak, že hasiči museli rozmontovat přední lišty vozu, aby ho dostali ven, řekl mluvčí hasičů Jaroslav Haid. Dítě by ale podle prvních informací nemělo mít vážná zranění.
07.04.2012 14:25 |

podobné články

HOROROVÉ VIDEO: Vrávorající žena (28) spadla v Praze pod přijíždějící metro

 
O velkém štěstí může mluvit žena, která dnes v Praze spadla pod přijíždějící metro a přežila. Po pádu skončila přímo mezi kolejemi, kde zůstala nehybně ležet.
01.07.2013 15:35 |

podobné články

Muž se snažil dostat do formy jednoduchým cvikem: Tímhle manévrem ale sklidil posměch

 
Skákání na obrubníku, který odděloval vodní plochu od cesty, se mladému muži moc nevyplatilo. Sice se svlékl do půl těla a pustil se do výskoků, aby ukázal, jak se umí udržet ve formě, a do toho se nechal natáčet, netušil ale, jaký trapas z toho vznikne. O obrubník totiž zakopl a spadl přímo do vody....
11.01.2020 11:40 |

podobné články