Článek

„Šílené! Tají to.“ Babiš sundal Bartoše v ústecké bitvě. Ošklivé věci

 
Šéf Pirátů Ivan Bartoš schytal velkou ránu od Andreje Babiše. Premiér pro ParlamentníListy.cz reagoval na Bartošova slova o tom, že Ústecký kraj je zaostalejší než Rumunsko. „Urazil všechny zdejší občany a ještě lže!” reagoval Babiš. Ivan Bartoš navíc prý v tomto kraji kandiduje účelově kvůli hlasům ze zahraničí. Ostře reagoval i na obvinění, že sbírá kompro na šéfa STANu Víta Rakušana.
11.08.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků) , Ivan Ivan (2306 článků)
Podobné články

Tady to je! Tloukl Babiš lejstrem Bartoše. Našli jsme ho. Vážné

 
V poslední předvolební debatě Deníku.cz se řešila návštěva maďarského premiéra Orbána v Česku. Předseda Pirátů Bartoš kritizoval Andreje Babiše, že chce Česko orbanizovat a potlačovat demokracii. A Babiš na něj zaútočil, že chce zkazit vztahy s Maďarskem a kritizuje ho rétorikou europarlamentu. A vytáhl na Bartoše odpor k jednomyslnosti v hlasování v Evropské radě, tedy že by Česko ztratilo možnost zablokovat návrhy Evropské komise, které nejsou v jeho zájmu. „Vlastně nás chce zbavit suverenity,“ hřímal premiér s vyfoceným statusem ze sociálních médií. A ještě Bartoše obvinil, že už jezdí po Evropě, jako by už byl premiér.
29.09.2021 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků)

Proč se vás Babiš bojí, zeptal se Moravec Piráta Bartoše. A spustil kanonádu

 
Václav Moravec si na neděli pozval do Žižkovské věže předsedu Pirátů Ivana Bartoše a šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Ten původně svou účast potvrdil, ale pár dní před vysíláním svou účast odvolal, za což to pořádně schytal jak od Moravce, tak od Bartoše.
25.06.2017 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků) , Václav Moravec (683 článků)

Policie na pražské demonstraci zadržela radikála Adama B. Bartoše

 
Policie dnes na demonstraci proti islamizaci, politikům, médiím a neziskovým organizacím zadržela předsedu radikální Národní demokracie Adama B. Bartoše. V projevu vyzval k potrestání politiků „trestem nejvyšším“ za jejich přístup k imigrantům. Po tomto prohlášení policie Bartoše zadržela a následně vzniklo několik potyček mezi policisty a demonstrujícími. Demonstrantů se na Václavském náměstí sešlo několik set, zasahovat museli těžkooděnci.
26.03.2016 15:11 |

podobné články

Policie zadržela Adama B. Bartoše. Vyzýval k nejvyššímu trestu pro vlastizrádné politiky

 
Policie dnes na demonstraci proti islamizaci, politikům, médiím a neziskovým organizacím zadržela předsedu radikální Národní demokracie Adama B. Bartoše. V projevu vyzval k potrestání politiků „trestem nejvyšším“ za jejich přístup k imigrantům. Po tomto prohlášení policie Bartoše zadržela a následně vzniklo několik potyček mezi policisty a demonstrujícími. Demonstrantů se na Václavském náměstí sešlo několik set, zasahovat museli těžkooděnci.
26.03.2016 17:46 |

podobné články

ČEPRO stále čelí nezákonným útokům, boj se zločinem mapuje na svém webu pro veřejnost

 
Městský soud v Praze již poněkolikáté odložil rozhodnutí ve sporu JUDr. Vladimíra Bartoše se společností ČEPRO, a to na základě další žádosti JUDr. Bartoše o odročení jednání, kterou zdůvodnil tím, že aktuálně podstupuje lázeňskou léčbu. JUDr. Bartoš za společností ČEPRO uplatňuje neexistující pohledávku; insolvenční návrh podal už v roce 2011. Ačkoliv jde o typický příklad šikanozní insolvence, kterou soud už v minulosti zamítnul, kvůli obstrukcím ze strany JUDr. Bartoše a dřívějším procesním chybám však soudy případ dosud neuzavřely.
01.02.2018 18:45 |

podobné články

Koalice gratuluje Bartošovi. Pozná demokratickou levici, jásá Pekarová

 
Členové České pirátské strany rozhodli o pokračování Ivana Bartoše coby lídra partaje. Z vládních stran tak ke staronovému šéfpirátovi míří gratulace. Znovuzvolení Bartoše uvítal premiér Petr Fiala (ODS) či šéfka TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. „Uspěl kandidát, který zná rozdíl mezi demokratickou a nedemokratickou levicí,“ zhodnotila Bartošův úspěch nad Janou Michailidu, jež se hlásí ke komunistické ideologii. Překvapivá gratulace přišla od lídra SPD Tomia Okamury: „Má odvahu jít spolu s nimi ke dnu,“ cení si Bartoše.
08.01.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2855 článků)

Zeman přijal Bartoše, řešili bydlení i stavební zákon. Problémové jméno šéf Pirátů tají

 
Digitalizace, dostupné bydlení, ale i stavební zákon byly tématy pondělního jednání předsedy Pirátů Ivana Bartoše a prezidenta Miloše Zemana v Lánech. S Bartošem začala série schůzek hlavy státy s kandidáty na ministry do nové vlády, šéf Pirátů by měl být v kabinetu Petra Fialy (ODS) vicepremiérem a šéfem ministerstva pro místní rozvoj. S prezidentem neměli  žádný zásadní rozpor. Bartoš nepotvrdil, že se Zeman chystá překazit vstup do vlády Pirátovi Janu Lipavskému, který je jinak nominantem na post ministra zahraničních věcí.
29.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (2855 článků) , Miloš Zeman (26979 článků)

Vrba musí vysvětlit svou kauzu, jinak skončí ve vedení ústecké ČSSD

 
Předsednictvo soc. dem. se v pátek zabývalo kauzou místopředsedy stranické ústecké krajské organizace Karla Vrby. Ten byl v minulosti dvakrát odsouzen za úmyslné trestné činy. Zástupcům ústecké soc. dem. bylo uloženo, aby případ s Vrbou probrali. Pokud vše dostatečně nevysvětlí, doporučuje předsednictvo jeho odvolání z funkce místopředsedy krajské organizace.
11.12.2009 21:00 |

podobné články

Vzácnou srnu albína pokousali psi, pomohli jí v zoo

 
Do ústecké zoologické zahrady se v neděli dostala neobvykle zbarvená srna s bílou srstí a červenýma očima. Albína do zoo přivezli městští policisté, kteří ji odchytili u hřbitova v ústecké čtvrti Krásné Březno. Srnu zranili psi, nyní je již v pořádku. V pátek to uvedla mluvčí ústecké zoo Věra Vrabcová.
01.01.2010 23:50 |

podobné články

Krajská zdravotní otevřela laktační poradnu při ústecké Masarykově nemocnici

 
Novou službu maminkám s miminky nabízí ústecké novorozenecké oddělení při ústecké Masarykově nemocnici. Rodičky, které mají problémy s kojením, mohou zavítat do laktační poradny, kde se dozví spousty rad, jak potížím předejít, a jak je řešit. Slavnostní otevření poradny proběhlo 9. května v prostorách zrekonstruovaného dětského pavilonu.
12.05.2017 16:55 |

podobné články

Na slepák mi doporučili paralen: Skandální úmrtí vyhozeného pacienta v ústecké nemocnici má dohru

 
Případ úmrtí pacienta v ústecké Masarykově nemocnici šokoval Česko. Itala Maria Fava (†75), který si stěžoval na vážné zdravotní potíže, lékaři poslali dvakrát domů s tím, že mu nic není a ať si vezme paralen. Muž nakonec zemřel. Za poslední dobu jde už o několikátý skandál ústecké nemocnice a lidé na internetu nešetří na místní zdravotnické zařízení kritikou.
11.04.2018 05:35 |

podobné články

Vondráček řekl, proč si u Zemana sundal respirátor. A Mynář to schytal od Babiše i Pekarové

 
Končící šéf Sněmovny Radek Vondráček (ANO) řekl Blesk Zprávám, že si respirátor na návštěvě v nemocnici u Miloše Zemana sundal kvůli tomu, že mu prezident špatně rozuměl. Po zveřejnění videa z nemocničního pokoje přišla totiž smršť kritiky za to, že Vondráček, hradní kancléř Vratislav Mynář ani nikdo další neměli ochranné prostředky. Vedoucí Kanceláře prezidenta republiky informoval premiéra Andreje Babiše (ANO), že schůze Sněmovny bude pravděpodobně svolána prezidentem Milošem Zemanem na 8. listopadu. Babiš to ve čtvrtek uvedl na dotaz ČTK. O návštěvě předsedy Sněmovny Radka Vondráčka u prezidenta hospitalizovaného v Ústřední vojenské nemocnici (ÚVN) nepadlo ani slovo, doplnil.
21.10.2021 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků) , Miloš Zeman (26979 článků) , Vratislav Mynář (1365 článků)

„Vymejšlíte si!“ Jen 15 minut, ale Babiš sjel Bartoše. Křičelo se. A u toho Fiala

 
Andrej Babiš (ANO), Ivan Bartoš (Piráti) a Petr Fiala (ODS). Tři nejžhavější kandidáti na příštího premiéra. A proti nim Kateřina Perknerová, reportérka Deníku. Tématem byla kovidová pandemie, která si vyžádala přes 30 tisíc lidských životů. I přestože diskuse Deníku trvala jen patnáct minut, Babiš stihl na Bartoše křičet, že si „vymejšlí“, načež ho lídr Pirátů označil za hulváta. Premiér nařkl opozici, že kovid „jí vyhovoval“.
08.09.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24036 článků) , Petr Fiala (2855 článků) , Ivan Ivan (2306 článků)

Tajemství hlavní postavy Chalupářů: Co Sovák skrýval pod rádiovkou? V 11 dílech ji sundal jen jedinkrát...

 
Rádiovka Evžena Humla neboli Jiřího Sováka (†79) v legendárním seriálu Chalupáři, který každé pondělí reprízuje televize Nova, se stala charakteristickým módním doplňkem, bez kterého si protivného důchodce na »vejminku« v Třešňové už nikdo nedokáže představit. Za celý seriál ji sundal jen jednou, a to na pár vteřin. Proč ji nosil? Skrýval něco?
29.06.2010 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Sovák (132 článků) , Evžen Huml (26 článků)

Manžel Katy Perry sundal snubák dávno před rozvodem

 
Komik Russell Brand (36) podal v prosinci žádost o rozvod s Katy Perry (27). I když se zpěvačka s rozpadem manželství stále nemůže srovnat, Brand sundal snubák už v listopadu a ještě to zveřejnil na pornokanálu!
11.01.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Russell Brand (97 článků) , Katy Perry (682 článků)

Krejčího sundal z ledu nervák Subban, spoluhráči ho pomstili

 
Hokejista David Krejčí se v minulém týdnu stal obětí nerváka Pernella Karla Subbana, který zřejmě nemá rád české hráče. Subban se před několika dny popral na tréninku se spoluhráčem z Montrealu Tomášem Plekancem, nyní si vyšlápl i na Krejčího, kterého sundal z ledu ostrým hitem, při kterém však šel loktem napřed. Boston si Krejčího chrání, k faulujícímu kanadskému hráči ihned přispěchal Andrew Ference a dal mu pořádně "nažrat". Subban nestihl ani mrknou a už se válel na hrací ploše.
16.01.2012 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Ference (4 články) , David Krejčí (206 článků)

Zeman sundal černé brýle a otevřel prezidentskou kancelář

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman se s plnou vervou vrhnul do volební kampaně před přímou volbou. Ve čtvrtek otevřel v pražské Loretánské ulici svou oficiální kancelář. Při té příležitosti si na tiskové konferenci symbolicky sundal černé brýle, které nosil po operaci šedého zákalu.
16.08.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26979 článků)

VIDEO: Tlouštík na NHL sundal triko a ukázal špeky. Museli ho krotit

 
Hokejový fanoušek, který by klidně mohl být zápasníkem sumo, se rozdováděl při utkání NHL. Když Florida dala gól, chlapík sundal triko, začal jím točit nad hlavou a dával na obdiv své hodně ztučnělé tělo.
07.02.2013 14:05 |

podobné články

Motorkář sundal za jízdy hrnek z nárazníku auta a vrátil ho majitelce

 
Každý jistě zná situaci, kdy v ranním spěchu něco zapomene. V případě jedné ženy z amerického města Orem v Utahu to byl hrnek na nárazníku jejího auta, který tam podle všeho nechala její dcera. Měla ovšem štěstí, jeden motorkář, který jel za ní, si ho všiml a za jízdy ho sundal a vrátil řidičce.
12.07.2013 09:35 |

podobné články