Článek

Šikana v Survivoru: Žaneta si stěžuje na Martina, že z ní udělal obětního beránka

 
Ani letošní řada Survivoru se neobejde bez šikany. Tu má mít na svědomí Martin Konečný, který si měl údajně zasednout na Žanetu, kterou podle jejích slov má nepřetržitě konfrontovat slovními útoky. On sám ale situaci vidí v zcela jiném světle a tvrdí, že se mladé krásce jenom vrací její chování z počátku show.
06.04.2023 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Konečný (46 článků)
Podobné články

Žaneta promluvila o své váze po návratu ze Survivoru. Rýpla si i do Novotného

 
Žaneta Skružná je holka do pohody. Alespoň tak účastnici Survivoru vidí fanoušci, kterým to nyní znovu potvrdila. Zatímco většina žen o přibírání nerada mluví, Žaneta s tím nemá sebemenší problém. Na svých sociálních sítích se svěřila, kolik kilo měla na začátku Survivoru, kolik na ostrově shodila a kolik kilogramů má v současné době. 
14.04.2023 16:25 |

podobné články

Žaneta je v Survivoru na odstřel. V rukách ale drží trumf

 
Pokud jste neviděli 19. díl Survivoru, nečtěte dál. Článek je protkaný spoilery. Žaneta Skružná (23) ze Survivoru se nezdá. Jako jediné se jí podařilo najít skrytou výhodu, která jí dost možná zachrání krk. V kmeni Rebelů jí totiž teče do bot, protože její aliance přestoupila do druhého kmene Hrdinů. 
30.03.2023 13:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru terčem nechutných zpráv: Po šikaně v soutěži přišlo přání smrti

 
Doufala, že se dostane do finále Survivoru, nakonec ale ze soutěže vypadla jenom několik málo hodin po sloučení. A Žaneta Skružná se s tím jenom těžko smiřuje. Ve studiu v pořadu eXtra Host nejenže velmi tvrdě zkritizovala bývalé členy kmene Rebelů, ale promluvila i o hejtech, kterých je po návratu z Dominikánské republiky terčem. A došlo i na téma, které zajímá snad všechny diváky Survivoru. Dala to dohromady s Tomášem Weimannem? 
21.04.2023 05:10 |

podobné články

Žaneta ze Survivoru: Mít umělá prsa, byla bych přesně Matějův typ, směje se kráska

 
Bojovnice ze Survivoru, Žaneta Skružná, patří mezi krásky s velmi osobitým stylem. Vizážistka s piercingem v nose a oholenou hlavou v rozhovoru pro eXtra.cz práskla, co jí na novou Image řekl Matěj Quitt a promluvila o plánech s Tomášem Weimannem. 
07.05.2023 05:10 |

podobné články

V Survivoru se řeší šikana. Kundosaki a Mlejnková přispěchaly s obhajobou. Má v tom prý prsty i Bezděková

 
Vztahy v Survivoru se začínají vyostřovat. A do skupin se rozděluje i tým celebrit. Po krku si jdou především známé krásky a ve třetí epizodě, stejně jako v první sérii, padlo slovo šikana. Pokud jste ještě neviděli třetí díl, pozor, článek bude plný spoilerů.
03.02.2023 05:10 |

podobné články

Žena násilníka Lea Beránka mění image: Z laciné holky se Connie proměnila v půvabnou maminku

 
Connie Beránková je manželkou zavřeného bouřliváka Lea Beránka (29), který se proslavil pouze tím, že se objevil v reality show Hotel Paradise a následně se neúspěšně pokoušel vydat cestou rappera. Sympatická Connie se ale do věčně problémového Beránka zamilovala, počala s ním dceru a konala se svatba. Bohužel jejich vztah byl jako na houpačce a vše vyvrcholilo Leovým odsouzením na šest let za ublížení na zdraví. Nyní Connie mění image a z laciné pornoherečky se stává půvabná maminka.
23.06.2020 21:25 |

podobné články

Příběh postiženého beránka dojímá k slzám: Jehně se po měsíci terapie poprvé postavilo na nohy!

 
Nelehký úděl postiženého beránka dojal tisíce lidí. Jehně se narodilo s deformovanými končetinami, takže nebylo schopno pohybu. Záchranářům z ranče Randyho Grima ve státě Illinois se však za pomoci intenzivní péče a poctivé rehabilitace podařilo beránka Lea postavit na nohy.
25.04.2021 06:05 |

podobné články

Rozjuchané finále Survivoru: Žaneta poslala Martina, ať se jde konečně převléct

 
Velkolepé finále Survivor 2023 promítané v pražském Duplexu si nenechala ujít ani Žaneta Skružná. Ta se nedávno v pořadu Extra Host nechala slyšet, že po návratu z ostrova ji trápí psychické problémy. A jinak tomu není ani nyní, jak potvrdila při příležitosti vyhlašování vítěze. Na akci ale doslova zářila a rozdávala úsměvy na všechny strany. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila i o jednom z finalistů, Martinovi Konečném, a kritikou rozhodně nešetřila. 
18.05.2023 21:55 |

podobné články

Předvánoční úklid u orangutanů: Orangutanka Žaneta smejčila jako profík!

 
Vánoce jsou tady, honem setřít pavučiny, omýt »okno«, vydrbat parapety. V tom má orangutaní sedminásobná matka Žaneta (37) v zoo ve Dvoře Králové jasno. Pustila se do úklidu všemi čtyřmi a šlo jí to skvěle.Žaneta od ošetřovatelek přes mříže omrkla, jak uklízejí.
18.12.2013 06:16 |

podobné články

VIDEO: Žaneta z Prostřena promluvila o práci v NEVĚSTINCI. Co dnes říká?

 
Žaneta z Prostřena na svůj Facebook umístila větu, že pracuje v NEVĚSTINCI. Byl to žert? Nebo je to její tajné přání? Každopádně Žaneta se nyní zlobí. Měla by se ale zlobit v první řadě na sebe.
03.10.2016 11:00 |

podobné články

Míša a Žaneta z Prostřena se zase předvedly: Slivovička, víno a video, které je úplně mimo!

 
Míša a Žaneta se proslavily v televizní show Prostřeno a rozhodly se, že se stanou českými celebritami. Před nějakou dobou nás upozorňovaly, že se máme připravit, protože se budou dít velké věci. A to má být nejspíše jedna z nich. Žaneta s Míšou se na svém videu posilnily slivovičkou a vínem a pak natočily tohle bizarní video.
27.10.2016 08:45 |

podobné články

VIDEO: Míša a Žaneta z Prostřena: Slepí lidé jsou nudní a neumí si užívat života. My máme recept, jak se stát celebritami!

 
Včera nás poctily svou návštěvou dvě velké hvězdy kulinářské reality show Prostřeno - Míša a Žaneta. Rozpovídaly se a nestyděly se mluvit o čemkoliv. Žaneta prozradila, proč jí vadí slepí lidé a co by neudělala za žádné peníze světa. Míša přiznala, že už obě mají jasné plány, jak se stát celebritami. Na závěr nám Žanetka zazpívala svoji krásnou píseň.
02.11.2016 23:05 |

podobné články

Láska napříč Survivorem? Žaneta z Adama nespustila oči. Strávili spolu celý večer

 
Na premiéře Ivety se sešlo lidí víc než dost, velkým překvapením byla ale dvojice Žaneta Skružná a Adam Raiter, kteří spolu strávili skoro celý večer. Stále si o něčem povídali a zdálo se, že místy i hodně vášnivě. Žaneta z Adama prakticky nespustila oči. A to i přesto, že truhlářova přítelkyně Radka Pavlovčinová nedávno redakci eXtra.cz potvrdila, že se snaží slepit svůj vztah. Jenže herečka na premiéru nedorazila...
26.04.2023 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Radka Pavlovčinová (118 článků) , Adam Raiter (16 článků)

Žaneta Skružná ze Survivoru: Popsala krušný návrat z ostrova do všední reality

 
Žaneta Skružná je stejně jako ostatní účastníci Survivora již doma a zvyká si místo tepla a moře na chladnější podmínky Česka. Sama prozradila redakci eXtra.cz jaký byl její návrat a podle všeho vůbec nebyl jednoduchý.
04.04.2023 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (684 článků)

Hrdličky ze Survivoru? Žaneta je po sloučení opět s Tomášem. Ten se ocitl mezi dvěma ženami

 
Pozor, spoiler. Survivor je za polovinou. Rebelové a Hrdinové společně povečeřeli a sloučili se v jeden tým, kde už každý pojede hlavně sám za sebe. Zdá se, že největší radost měla ze spojení kmenů Žaneta, protože tak bude opět trávit dny a noci ve společnosti Tomáše, který je jí více než sympatický. Tomáš však nemá myšlenky na lásku, ale v hlavě má jen hru.
13.04.2023 14:30 |

podobné články

Žaneta po návratu ze Survivoru přiznala psychické problémy. Po ostrově mi toho moc smysl nedává, říká

 
Survivor se na Žanetě Skružné velmi nepěkně podepsal. Reality show, během které účastníci vystoupí ze své komfortní zóny, trpí hladem a nedostatkem hygieny, je náročná sama o sobě. Ani návrat z ostrova zpátky do reality ale není nic jednoduchého. To nyní potvrdila právě Žaneta, která se na Instagramu svěřila s tím, že od té doby, co se vrátila domů, bojuje s psychickými problémy.
16.05.2023 12:50 |

podobné články

Matka pilota: Můj syn Kaczyńskeho nezabil!

 
Bolest a zoufalství, které musí cítit matka Arcadiuse Protasiuka (36), pilota polského prezidentského letadla, si asi nedovede nikdo představit. Především potom, co se ruští vyšetřovatelé pokouší z jejího syna udělat obětního beránka a všechnu vinu svalit právě na něho.
28.05.2010 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Arcadius (1 článek)

Trapná lvíčata: Mají obětního beránka!

 
Juniorská fotbalová  reprezentace je k smíchu. Hoši hráli mizerně, nesplnili očekávání. Po slabých výsledcích na ME do 21 let v Dánsku ani nepostoupili na olympiádu do Londýna. A ještě ke všemu si alibisticky našli oběť – Lukáše Váchu, vyloučeného v zápase s Běloruskem.
27.06.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Vácha (50 článků)

Staří lidé překáží, ať vypadnou. Krize odhalila bolest ve vztazích

 
Vztah mladé a starší generace dostává v posledních letech nový rozměr. Neustále se zvyšujícím se věkem dožití přibývá ve společnosti těch dříve narozených. A i proto v období ekonomické krize přichází čím dál častěji na přetřes, jak velký díl státního rozpočtu spolknou výdaje na důchody. Podle socioložky Lucie Vidovićové jsou senioři často staveni do pozice obětního beránka, na kterého je svalována vina za vše.
30.11.2011 04:50 |

podobné články