Článek

Šikana na party Survivoru? Kdo se zaměřil na Nikolu Čechovou a proč už nechce být v alianci s Chili a Veronikou

 
Na ostrově tvořily nerozlučnou alianci, která je nakonec stála šanci zabojovat o celkové vítězství, Nikola Čechová, Chili a Veronika Havlik spolu ale drží i po návratu do Česka. A i nyní pokračují v šikanózních praktikách, které jim někteří fanoušci Survivoru horlivě vyčítali. Tentokrát se ale právě Havlik zaměřila na Čechovou, která si na šikanu postěžovala na Instagramu. Znamená to konec trojhlavé saně? Nikola chce opustit alianci, Chili už je prý také out. 
08.05.2022 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)
Podobné články

Ondřej Novotný o rozpadu trojhlavé saně v Survivoru: Trpět a taktizovat, nebo vyhrát?

 
Ondřej Novotný (44) se do reality show zapojil nejen jako moderátor, ale jednotlivé kroky hráčů rozebírá i na svém Instagramu. Pravidelně ukazuje, že stačí byť jen na sekundu sejít z cesty a taktika hry se nenapravitelně promění, což se v Survivoru skutečně jasně stalo. Šéf Oktagonu si posvítil na bývalou dívčí alianci Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik, které měly v týmu i Johy. Ta otočila svůj postoj k týmu po boji o odměnu, aneb "když dar není darem", jak to komentoval Novotný. 
15.04.2022 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Nečekaná zrada v Survivoru: Kdo doplatil na své intriky a proč Chili mluví o pomstě?

 
Pozor, spoiler z aktuálního dění v Survivoru. V následujících řádcích se dočtete o událostech, které měli možnost zatím vidět pouze diváci Voyo.cz. Jsou ale tak zásadní a dlouho očekávané, že je řeší už všechny fanouškovské stránky. Vláďovi se totiž konečně podařilo ze hry vyřadit největší intrikánku Nikol Čechovou alias Shopaholic Nicol. A to opravdu famózním tahem. Ta totiž o udržení v show bojovala se svým nejbližším spojencem Chili. Pojďme si popsat, co se stalo!
09.04.2022 13:25 |

podobné články

Vítěz Robinsonova ostrova hodnotí Nikolu ze Survivoru: Co jí zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil?

 
Nejen moderátor Ondřej Novotný, ale i producent Survivoru a vítěz Robinsonova ostrova Marek Orlík se pustil do rozboru hry účinkujících v drsné reality show. Tentokrát si na Instagramu posvítil na Nikolu Čechovou neboli „velkou hráčku v malém těle", která si svými kroky příliš fanoušků nezískala. Co jí dle Orlíka zlomilo vaz a kdy Vláďa otočil? 
19.04.2022 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Nikolu ze Survivoru dojalo vyznání od Chili. Fanoušky to od hejtů ale neodradilo. Co jim vzkazují?

 
Ačkoliv je sama pod palbou kritiky a hejtů, rozhodla se veřejně podpořit svou největší kamarádku ze Survivoru. Chili, která osobní útoky snáší lépe, na Instagramu popsala, co pro ni Nikola Čechová znamená a čím si získala její přátelství. To ale jejich hejtry neobměkčilo. Co jim vzkazují a proč je tak nesnáší? 
20.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Další trhlina pro hejtry Chili ze Survivoru: Co o ní řekl Vladimír Čapek

 
Opravdu byla Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dun (32), na ostrově Survivoru tak nesnesitelná, že si zaslouží být terčem nechutných útoků, nebo bylo vše jinak? Spoluhráč Vladimír Čapek (45) ji ve svém vyjádření, které vzniklo v rámci natáčení show, vykreslil ve zcela jiném světle. Jaká byla Chili doopravdy a jak ji vnímali ostatní soutěžící? 
01.05.2022 05:10 |

podobné články

Spory celebrit v Survivoru gradují: Po Pazderkové to schytala i Jánová. Proč se jí snaží zbavit?

 
Napětí v reality show Survivor pomalu, ale jistě vzrůstá a taktizování nabírá na obrátkách. Pozor spoliler. Ve třetím díle, který vyšel v pondělí na Voyo, došlo k několika vyostřeným výměnám názorů ve VIP kmeni mezi Ivou Pazderkovou a Bárou Jánovou, kterým to vře hlavně s Chili a Nikol Čechovou. "Vůbec nezkoušej říkat, jak se cítím," vyjela na Chili Pazderková. Jánové zase dle Nikol chybí sebereflexe. Kdo půjde nakonec z kola ven? To sledujte dnes večer na Nově.
25.01.2022 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků) , Barbora Jánová (120 článků)

Exkluzivní rozhovor s Vladimírem ze Survivoru. Proč se spolčil s Veve, čeho se na ostrově nejvíc bál a čím ho vytáčel Ondřej Novotný

 
Svou účast v Survivoru sice nezačal příliš zdárně, nakonec se ale vyprofiloval jako jeden z favoritů na vítězství v celé show. Vladimír Čapek sice působí jako nenápadný IT specialista, díky své komplexnosti se mu ale podařilo dostat nejen do sloučení, ale dokonce rozbil dívčí alianci složenou z Nikoly Čechové, Chili a Veroniky Havlik. Jaká byla jeho strategie, čeho se v Survivoru nejvíc bál a proč chtěl, aby moderátor Ondřej Novotný během kmenových rad raději mlčel? Nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro eXtra.cz. 
22.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (80 článků) , Vladimír Novotný (23 článků)

Trojhlavá saň má hejty na háku: Jsem taktická s*ině a já mrcha, smějí se hráčky Survivoru

 
Survivor už má svého vítěze, kterým není pouze jeden hráč. Pro "trojhlavou saň" Nikolu Čechovou, Chili a Veroniku Havlik bylo triumfem i navázání přátelského vztahu, který jim možná vydrží až do konce života. Známá kuchařka na svém Instagramu sdílela vtipné video, kde se holky vysmívají nadávkám na jejich osoby, a také se dojemně rozpovídala o Veronice alias "kozarele", které během náročných chvil plakala na kyprých ňadrech.
20.04.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Společná fotka Braňa a Nikol rozčílila fanoušky Survivoru: Co jí nemohou odpustit

 
Má-li někdo důvod být naštvaný na Nikolu Čechovou, je to Braňo. Právě o něm se totiž oblíbená youtuberka během natáčení Survivoru nejednou nelichotivě vyjadřovala. Kousavé poznámky si neodpustila ani ve chvíli, kdy už byla v porotě a jejím jediným úkolem bylo poslouchat. O to větší překvapení pro fanoušky show bylo, když se právě tihle dva o víkendu potkali u jednoho stolu. K posměškům se následně na svém Instagramu vyjádřil i sám slovenský fitness trenér. 
26.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nikol o šikaně kvůli Survivoru: Přání smrti, sprosté nadávky, odporné hejty

 
Pro Nikolu Čechovou alias Shopaholic Nicol byl návrat ze Survivoru velmi nepříjemný. Začala se na ni valit doslova lavina drsných urážek. Na Instagramu zveřejnila některé ze zpráv, ve kterých jí lidé sprostě nadávají nebo jí dokonce přejí smrt! Není divu, že šokovaná Nikola se na nějakou dobu ze sociálních sítí úplně stáhla.
17.04.2022 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Vláďa rozebral Nikol na součástky: Proč musela z kola ven a jak vyhrát Survivor

 
Během prvních dní Survivoru by na Vladímíra Čapka nevsadil snad ani moderátor Ondřej Novotný. Jako jeden z prvních totiž měl terč na zádech a musel své schopnosti předvést hned v úvodním duelu. Bratr Evy Perkausové ale předvedl, že není radno ho podceňovat. Postupně vyřazoval jednoho silného soupeře za druhým, až svou pozornost zaměřil na Nikolu Čechovou. Nyní Vláďa, který aktuálně patří k hlavním adeptům na celkové vítězství, v podrobném rozboru na Instagramu vysvětlil, proč musela Nikola z kola ven. 
17.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Perkausová (636 článků) , Ondřej Novotný (219 článků) , Nikola Čechová (80 článků)

Chili měla být ve finále, říká režisér Survivoru. Proč ji ale nazval zloduchem?

 
Zasloužila si Chili dostat do finále, nebo byla top čtyřka pro ni vydřená? Nyní se k jejímu vypadnutí vyslovil i režisér show Marek Orlík. Jak ohodnotil její hru a proč ji označil za největšího zloducha letošní série Survivoru? O tom se rozepsal na svém Instagramu. 
02.05.2022 19:15 |

podobné články

MasterChef 2020: Krásná Vietnamka Chili přiznala šikanu a plány na vlastní bistro

 
Vietnamská soutěžící Chili Tathuy postoupila ve čtvrtečním díle MasterChefa jenom o fous. Porota ji natahovala do poslední chvíle a bojovná a ambiciózní Chili ze samého napětí málem omdlela. O to větší měla radost, když od poroty získala potřebné dva hlasy. Chili, která vyrůstala na příbramském sídlišti, přiznala, že její dětství nebyla zrovna procházka růžovým sadem...
12.02.2020 07:01 |

podobné články

GLOSA: Fanoušci Survivoru lynčují Nikolu a Chili. Proč je dobré dělat rozdíly mezi hrou a realitou?

 
Televizní diváci opět předvedli, že nedokážou rozlišovat mezi realitou a show. Na vlastní kůži to momentálně pociťují Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol a Ta Thuy Dung, kterou všichni znají jako Chili. Obě sice v první řadě reality show Survivor Česko & Slovensko 2022 předvedly neskutečný taktický výkon, při němž se jim podařilo omotat kolem prstu mnohem silnější hráče a hýbat s nimi jako s šachovými figurkami, avšak na druhé straně kvůli svým schopnostem manipulovat s lidmi, což je jeden z hlavních předpokladů pro tuto hru, se staly terčem až neskutečné kyberšikany a osobních útoků. Nutno ale dodat, že nejsou první. Své o tom by mohla vyprávět například Pavlína Lubojatzky z předposlední řady MasterChef Česko. 
16.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků)

Nečekaná party Survivoru v Praze: Nikola a Chili středem pozornosti. Nechyběli ani Adam nebo Braňo!

 
Opravdu byly Nikola Čechová a Chili, vlastním jménem Ta Thuy Dung, všemi nenáviděné? Ačkoliv si to někteří diváci Survivoru 2022 myslí, realita je zcela jiná. Podle snímků ze sociálních sítí některých z nich se v sobotu večer v centru Prahy uskutečnilo neoficiální setkání finalistů aktuálně nejsledovanější reality show u nás a právě tyto dvě hráčky na něm nesměly chybět. 
24.04.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Nikola Čechová (80 článků) , Adam Adam (519 článků) , Adam Adam (519 článků)

Je Chili zamilovaná? Během natáčení Survivoru poznala někoho výjimečného!

 
Reality show Survivor na televizních obrazovkách se blíží do finále, ovšem účastníci jsou už nějakou dobu v České republice. Účastnice Chili se v rozhovoru pro TN.cz rozpovídala o tom, že během natáčení na ostrově v Dominikánské republice našla někoho, kdo ji zaujal. Dala se snad Chili dohromady s jiným hráčem?
23.04.2022 14:25 |

podobné články

Zákulisí prvního setkání Survivoru: Singl Drahokoupil, tajemná Chili a Braňo s manýry

 
Od poslední klapky Survivoru Česko a Slovensko 2022 se potkali poprvé v téměř celé sestavě a nutno říct, že to byla jízda. Účastníci nejdrsnější reality show na světě se v pátek večer potkali na Moravě, kde se společně koukali na záznam finálového dílu, ve kterém se rozhodlo o vítězi. Ačkoliv jsou jejich instagramové účty plné videí, právě pozadí srazu vám přinášíme až my. Jak proběhlo setkání Vladimíra a Chili, která mu jako jediná nedala hlas, kdo dorazil s partnerem a proč si Braňo začal o sobě myslet, že je celebrita? 
08.05.2022 05:10 |

podobné články

GLOSA: Dojedou Chili a Shopaholic Nicol v Survivoru na intriky? Fanoušci jich mají plné zuby!

 
Jako účastnice předposlední řady MasterChef Česko si získala desítky tisíc příznivců. Když kvůli zdravotním komplikacím v rodině odstoupila ze SuperStar, mnozí z nich to oplakali. Do Survivoru už se ale Ta Thuy Dung alias Chili hlásit neměla. Právě na jednom z ostrovů Dominikánské republiky totiž ukázala svou pravou tvář a fanoušci jí doslova nemůžou přijít na jméno! 
29.01.2022 15:55 |

podobné články

Další útok nejen na Ivu Pazderkovou: Nikola a Chili ze Survivoru odepsaly psychicky nemocné

 
Účastnice Survivoru z červeného kmene MAO opět pomlouvaly, a to nejen Ivu Pazderkovou (41), ale všechny psychicky nemocné. Do diskuze se pustily Chili a Nikola Čechová (32), která sama o sobě tvrdila, že má též nějaké problémy. Když se účastníci loučili s Drahokoupilem, tak slzy tekly potokem, avšak když jde o Ivu, tak je ze slov některých soutěžících znát značný osobní odpor. Jaká diskuze na ostrově proběhla tentokrát? 
09.02.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Pazderková (430 článků) , Nikola Čechová (80 článků)