Článek

Sígři ve výslužbě opět pobavili: Mrkněte na brutální důchodcovskou brigádu se slepcem v hlavní roli!

 
Kterému českému důchodci, který tutově nakupuje u šmejdů, by se občas nehodila korunka navíc… Sígři ve výslužbě si ale v duchu své životní filozofie vymysleli jednu speciální brigádu, která přihlížející v nejmenované české ulici srazila do kolen. A stačila k tomu jedna cedulka, slepecká hůl, brýle a košík. A samozřejmě slepec, tedy, ehm, vlastně slepci.
22.07.2013 18:50 |

podobné články

Podobné články

V Sígrech ve výslužbě jde do tuhého: Jednoho zatkla tajná služba! Proč?

 
Že by si měl i "běžný občan":http://www.extra.cz/sigri-ve-vysluzbe-opet-pobavili-mrknete-na-brutalni-duchodcovskou-brigadu-se-slepcem-v-hlavni-roli dávat na ulicích pozor na ústa, protože nikdy neví, kdo ho uslyší? O tom se přesvědčila parta mladých lidí, vedle nichž si jednoho dne v parku přisedl nenápadný dědoušek.
07.08.2013 14:45 |

podobné články

VIDEO Z ŘÁDĚNÍ DIVOKÝCH SENIORŮ! Když důchodkyně vysypává popel manžela na ulici

 
Dnes večer přijdou sígři! Parta divokých seniorů, zabijácký humor, skrytá kamera a situace, které prostě nevymyslíte! To je nový pořad Sígři ve výslužbě, který nemá v České republice obdoby. Unikátní show, kterou bude provázet herečka Eva Holubová, uvede televize Nova na svých obrazovkách už 27. června hned po novém původním seriálu Doktoři z Počátků.
27.06.2013 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (250 článků)

Policejní Sígři šokovali mladíka: Nastrčili mu „bábu“ do bytu na špehování z okna!

 
VIDEO: Sígři ve výslužbě se s ničím nepářou. Dva důchodci se převlékli do policejních mondúrů a zazvonili na branku jistému mladíkovi. Předali mu starou paní, která mu prý dva týdny bude vysedávat v okně a pozorovat dění na ulici.
17.07.2013 22:20 |

podobné články

SÍGŘI VE VÝSLUŽBĚ: Jak napálili japonské turisty

 
Televize Nova dnes uvede další díl populárních Sígrů ve výslužbě. Tentokrát se hlavní role ujala herečka Eva Holubová. Podívejte se na ukázku.
11.07.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (250 článků)

Květa Fialová: Vyzkoušela si být slepcem!

 
Herečka Květa Fialová (82) si v sobotu vyzkoušela jaké to je být slepcem.
18.10.2011 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (257 článků)

Další neuvěřitelné video ze Sígrů ve výslužbě: Geronto show Novy bude hodně drsná. Není už tahle nebohá mrtvolka trochu moc?

 
Nový pořad televize Nova Sígři ve výslužbě, který bude uvádět populární česká herečka "Eva Holubová":http://www.extra.cz/tema/eva-holubova (53), startuje už 27. června po novém původním seriálu TV Nova "Doktoři z Počátků":http://www.extra.cz/nejodpornejsi-postavy-serialu-doktori-z-pocatku-laurinova-jako-tezka-alkoholicka-vasut-zase-arogantni-hulvat. "Parta divokých seniorů":http://www.extra.cz/nova-chysta-neuveritelnou-show-se-seniory-podivejte-se-na-prvni-ukazky-nebudete-verit-na-co-se-divate divákům u obrazovek dokáže, že život může začínat i po šedesátce.
21.06.2013 22:10 |

podobné články

Sígři Cabadaj a Převrátil zase spolu: Jak se změnili Duchoslav a Kopta od natáčení Sněženek a machrů?

 
Pamatujete na Vikiho Cabadaje a Radka Převrátila z filmu Sněženky a machři? Tito dva sígři se opět společně shledali. A i když se na Janu Antonínu Duchoslavovi (51) a Václavu Koptovi (51) podepsal čas, stále mají jiskru v oku jako kdysi.
16.02.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (142 článků)

Fotbalisté Bayernu pobavili fanoušky. Podívejte se čím

 
Německo žije víkendovým šlágrem mezi Bayernem a Dortmundem. A zatím vedou hráči Bayernu - ti pobavili fanoušky povedeným videem: v hlavní roli jsou Franck Ribéry a brankář Manuel Neuer.
23.11.2013 08:07 |

podobné články

Osobnosti: Franck Ribéry (51 článků) , Manuel Neuer (27 článků)

Sígři ve výslužbě opět řádí: Podívejte se na video, kde drzí geronti způsobí mladému páru infarktový stav

 
Parta seniorů, kterým není nic svaté, si bere na mušku nic netušící veřejnost, kterou dokáže totálně zmást.
27.06.2013 18:05 |

podobné články

Na Česko se řítí nový pořad TV Nova Sígři ve výslužbě

 
Parta divokých seniorů, zabijácký humor, skrytá kamera a situace, které prostě nevymyslíte!
07.06.2013 14:05 |

podobné články

Důchodkyně, která vykalila v galerii lahváč, je pěkný sígr: Z nového pořadu!

 
Přišla, rozhlédla se po galerii, vytáhla lahváč a otevřela ho o jeden z obrazů. Přítomní návštěvníci valili bulvy a čtenáři Blesk.cz si říkali, zda je video pravé nebo jde o sehranou scénku. Ve skutečnosti jde o scénku z nového pořadu Sígři ve výslužbě.
17.06.2013 15:50 |

podobné články

Nejlepší česká videa se seniory! PODÍVEJTE SE, co zachytila skrytá kamera

 
Tak tohle tu ještě nebylo. TV Nova uvede už příští čtvrtek nový seriál o zlobivých seniorech Sígři ve výslužbě. Objeví se parta podivných seniorů a seniorek, kteří se snaží všechny přesvědčit, že život začíná až po sedmdesátce!
20.06.2013 13:35 |

podobné články

Eva Holubová: Chystá se do důchodu!

 
Televize Nova nasadila do svého letního schématu nový pořad Sígři ve výslužbě, který bude moderovat herečka Eva Holubová (54). Tým deseti herců-důchodců natočil v ulicích měst přes 640 vtipných scének a Holubová jim přitom asistovala.
23.06.2013 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (250 článků)

Sígři ve výslužbě pustili na internet další šílené video z řádění v pražském metru!

 
Skejťácké oblečení, CD přehrávač na plné pecky a originální raperský styl, s nímž parta tanečníků exhibuje na veřejném prostranství – takový obrázek viděl alespoň jednou v životě snad každý Čech v kterémkoliv větším městě naší země. Že si ale tuto kratochvíli dopřeje parta divokých seniorů?
27.06.2013 07:45 |

podobné články

VIDEO Z ŘÁDĚNÍ party staříků: Když se splaší seniorský vozík

 
Že se může splašit seniorský vozík, když si jeho majitel na chvíli zdřímne, o tom se nechtíc přesvědčila partička mladých dívek. To je jeden z vtípků nového seriálu TV Nova Sígři ve výslužbě.
24.07.2013 19:00 |

podobné články

Bratři Bryanovi pobavili Wimbledon. Slavili, ale předčasně

 
Ve čtvrtfinále mužské čtyřhry pobavili diváky američtí bratři Bryanovi. Ti se proti dvojici Mahesh Bhúpatí – Julian Knowle už radovali z vítězného zápasu, ale bylo to předčasné. Rozhodčí nezahlásil aut a oni museli pokračovat.
03.07.2013 08:00 |

podobné články

Slepec se pohádal kvůli manželce, milenec ho povozil na kapotě auta

 
Byl to spor jako žádný jiný. Nevidomý muž ze Znojma se pohádal se svou manželkou kvůli jejímu novému muži. Skončilo to divokou jízdou skoro jako z filmové akční série Rychle a zběsile. Akorát se slepcem v hlavní roli.
15.10.2018 21:45 |

podobné články

Přijďte na Hrad, dostanete důchodcovskou slevu, zval Ovčáček Schwarzenberga. A toto mu po nás kníže vzkázal

 
„Prezident Miloš Zeman by se kauzou Čapí hnízdo zabývat měl, týká se čelného představitele vlády,“ řekl pro ParlamentníListy.cz Karel Schwarzenberg. Uvedl to v reakci na pondělní tiskovou konferenci mluvčího prezidenta Jiřího Ovčáčka, podle nějž se Miloš Zeman bude zabývat jen případy přesahujícími miliardu korun. Pozvání na Pražský hrad však odmítl, dělal tam prý léta správce.
14.03.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Schwarzenberg (3848 článků) , Miloš Zeman (23478 článků) , Karel Schwarzenberg (604 článků)

Autobus s policisty ve výslužbě havaroval - těžké zranění a 5 mrtvých

 
Při havárii autobusu na dálnici poblíž severoitalské Padovy dnes zemřelo nejméně pět lidí, další desítka cestujících je těžce zraněná. Podle serveru deníku La Repubblica autobus vezl celkem 23 lidí - vesměs příslušníky vojenské policie ve výslužbě a jejich příbuzné.
05.05.2012 11:30 |

podobné články