Článek

Shopaholicadel zpytuje svědomí: Davidovi dala svobodu vykonat potřebu a může i do sprchy!

 
Nikdo už pomalu nevěřil, že se to jednou stane, ale je tomu tak! Tiktokerka Adéla Pulcová (29) známá jako Shopaholicadel proslula mimo jiné tím, že svému snoubenci Davidovi zakazovala „kakat“, když potřebuje. Jenže teď se v ní po lavině kritiky konečně hnulo svědomí, a jak vyplývá z vyjádření na YouTube, její drahý se může bez ptaní už nejen vyprazdňovat, ale dokonce má svolení i vzít si cokoli z lednice.
15.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků)
Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (22 článků)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Většinu Indek znásilní, když jdou vykonat potřebu na ulici!

 
Žijí v otřesných podmínkách a ve svých domovech nemají ani toalety! Když jdou vykonat potřebu ven, stávají se Indky ze státu Bihár velmi často oběťmi sexuálního násilí. Za znásilněním stojí jednoduše nedostatek toalet!
10.05.2013 09:10 |

podobné články

Heidi Janků zpytuje svědomí: Fanoušek kvůli ní skončil v nemocnici!

 
Zpytuje svědomí! Heidi Janků (52) musí do konce života žít s faktem, že kvůli ní skončil jeden z fanoušků na psychiatrii! Za vším vězí černé kalhotky a stará deska...
03.02.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (646 článků)

Heidi Janků zpytuje svědomí: Fanoušek kvůli ní skončil v nemocnici!

 
Zpytuje svědomí! Heidi Janků (52) musí do konce života žít s faktem, že kvůli ní skončil jeden z fanoušků na psychiatrii! Za vším vězí černé kalhotky a stará deska...
03.02.2015 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (646 článků)

Gang zpytuje svědomí u soudu: V Česku brali auta na leasing, vozili je na Ukrajinu

 
Povedená partička, které se zalíbila dražší auta bez placení, zpytuje svědomí u Krajského soudu v Brně. Její šéf, Ukrajinec s českými kořeny Dmitro D. (31), vymyslel jednoduchý plán. Obhlédl autosalóny, s komplicem opatřili falešné občanky a falešné plné moci pro uzavření leasingové smlouvy. Sehnali trojici „spolupracovníků“, která auta po vyřízení všech formalit přebrala a odvezla.
18.02.2021 09:40 |

podobné články

Přítel Shopaholicadel David není žádná oběť: Neomaleně vyhrožuje její matce

 
O Davidovi, který žije s bizarní tiktokerkou Shopaholicadel, si lidé často myslí, že je týraný a de facto chudáček. Jenže jeho nedávné kroky vůči mamince influencerky ukazují, že je ve skutečnosti úplně někdo jiný. Dokonce jí na Instagramu vyhrožoval. Zdroje blízké rodině pro eXtra.cz tvrdí, že Davidovu podivnému chování předcházela Adélina sprostá esemeska mamince...
16.08.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků) , David David (1095 článků)

Zastavte ten teror: Shopaholicadel s Davčou mává jako s kusem hadru, diváci se bouří

 
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, vede dál svůj sociální experiment spočívající ve zjišťování, jak až hluboko může obyčejný člověk spadnout do iluze, že je slavný a úspěšný. Diváci na jejích sociálních sítích nedávno nevěřícně zírali na její záchvat „diktátorství“ vůči snoubenci Davčovi a někteří už vážně volají po tom, aby ho někdo zachránil. Připadá jim, že ho ponižuje až příliš.
25.10.2022 05:10 |

podobné články

Tichá znamení zvěrokruhu, která necítí potřebu mluvit

 
Téměř vždy, když nás napadne nějaká myšlenka, cítíme potřebu ji někomu sdělit, abychom byli vyslyšeni a obdrželi názor jiných lidí. Nicméně mezi námi existují lidé, kteří si vše nechávají pro sebe a nemají potřebu se nikomu svěřovat, naopak jsou dobří v poslouchání. Zde jsou tichá znamení, která necítí potřebu mluvit. Najdete zde své znamení?
04.10.2022 15:15 |

podobné články

Hvězda TikToku Shopaholicadel terčem posměchu: Budu ještě silnější, nevzdává se

 
Shopaholicadel je česká influencerka trpící bipolární poruchou. Když začala působit na platformě TikTok, velmi rychle jí stoupl počet sledujících. Většina ji ale začala sledovat kvůli bizarnosti a lidé si z ní začali utahovat. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolují po internetu. Uživatelé je začali používat do svých parodujících videí a těch vznikly tisíce. Čelí sice každodenním urážkám, kritiku si však podle vlastního vyjádření, které umístila na Instagram, nebere k srdci. 
03.04.2022 16:40 |

podobné články

Velký comeback virální hvězdy TikToku: Proč Shopaholicadel fanoušci tak milují

 
Velký comeback internetové hvězdy Shopaholicadel! Ta se proslavila především na platformě TikTok, kde ji během krátké doby začaly sledovat stovky tisíc lidí, její videa a výroky se staly doslova virální senzací. Pak, zhruba před rokem, ale její oficiální profil zmizel. Nyní se influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou osobnosti, vrátila v plné síle zpět a během několika dní si dokázala získat podobnou pozornost! Proč ji fanoušci milují?
15.06.2022 14:55 |

podobné články

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články

Shopaholicadel ve válce s celou tiktokerskou scénou: Vymyslela si zákon a za odsledování vyhrožuje vězením

 
Asi nejdiskutovanější hvězdičkou českých sociálních sítí je v posledních dnech Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel. Ta se stala původně populární kvůli bizáru, který svou tvorbou představuje. Hlavně šíleli z její panenky Markétky, o kterou se stará jako o skutečné dítě. Jenže když už jí lidé začali mít plné zuby a dokonce vznikla výzva na odstranění sledování jejích profilů na TikToku i jinde, začala divákům naprosto neuvěřitelně vyhrožovat. Ozývají se hlasy, že se tím dokonce mohla dopustit trestného činu.
26.07.2022 08:55 |

podobné články

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 
26.07.2022 15:10 |

podobné články

Agraelus odmítl ponižovat Shopaholicadel za vyhrožování sledujícím: Ta borka si něco udělá, varuje

 
Tiktokerka a instagamerka Shopaholicadel (28) baví české sociální sítě svým chováním, kdy nejprve předváděla bizarní show s umělým miminkem, aby pak s hrůzou zjistila, že ji ve velkém opouštějí sledující. Absolutní hejt vůči ní se spustil ve chvíli, kdy odcházejícím divákům vyhrožovala vězením na základě vymyšleného paragrafu zákona. Úspěšný herní influencer Agraelus se ale nepostavil na stranu posměváčků a upozornil, že tahle vlna nemusí dopadnout dobře.
27.07.2022 16:00 |

podobné články

Shopaholicadel opět šokuje: Snoubenci zakazuje chodit na toaletu

 
Světem sociálních sítí sice kolují hashtagy "srpen bez Adél", avšak kontroverzní influencerka Shopaholicadel (28) má stále obrovské dosahy. Tentokrát na TikToku šíří záznam ze svého pravidelného vysílání, kde svému snoubenci zakazuje jít na záchod. Později potvrdila, že na záchod nepouštěla ani svého bývalého Patrika. Ten to nevyloučil, a dokonce se svěřil, že ho kontrolovala, když šel "na malou".
01.08.2022 20:40 |

podobné články

Shopaholicadel: Kvůli ženským dnům nemůžu do práce! A pravda o zákazu záchodu

 
Shopaholicadel rozvířila v posledních týdnech hladinu českých sociálních sítí, někteří by byli radši, kdyby přestala působit jako streamerka. Jenže ona místo toho dál bojuje s kritiky. Poté, co jí to nevyšlo s vymyšleným paragrafem, se kterým lidem hrozila vězením, nyní zase prosí, ať jí dají všichni pokoj. Na YouTube rozčileně vysvětluje, že vše o ní, včetně toho, že její kluk nemůže jít na záchod, kdy chce, jsou jen „kecy“.
07.08.2022 05:10 |

podobné články

Lidičky a zlatíčka rozzlobili Shopaholicadel: Nejdřív výhrůžky vězením, teď hněv a zákaz

 
Influencerka Shopaholicadel, která je v posledních týdnech tématem číslo jedna na českých sociálních sítích, opravdu příliš dobře nezvládá komunikaci s lidmi, kteří úplně neumí pochopit její čisté úmysly a láskyplnou povahu. A že jich je. Teď se se spravedlivým hněvem obořila na ty, kteří se na ni dovolují dívat a nepřijímají přitom dobrotu srdce, kterou se jim snaží předat.
13.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel dál překvapuje: Na streamu jí uniklo prso, TikTok jí přesto dává zelenou

 
Na kontroverzní influencerku Shopaholicadel (28) se v poslední době sypou plody její práce, které nejsou nic, čím by se ostatní influenceři chtěli chlubit. Bojuje s neutuchající kritikou, kvůli které si vymyslela paragraf, jímž své fanoušky varovala před vězením. Pak sledující překvapilo, že svým partnerům zakazuje chodit na WC, a nedávno na jednom ze svých streamů dokonce odhalila, zřejmě nechtíc, své prso. Lidé se diví faktu, že je video stále přístupné, a také mají spousty otázek kvůli podlitinám, které jsou více než zřejmé.
18.08.2022 05:10 |

podobné články