Článek

Shopaholicadel vrací úder: Jona Mariánka označila za upadající hvězdu. Chce se na mně zviditelnit, hlásí influencerka

 
Vypadá to, že Česko přijde o stream století. Instagramový spor mezi známou influencerkou Shopaholicadel a kontroverzním youtuberem žijícím v Americe Jonem Mariánkem totiž nadále pokračuje. Poté, co si Jon z Adély vystřelil na sociálních sítích a následně ji označil za pacienta, ho influencerka zablokovala a k celé situaci se vyjádřila na svém TikToku. Co prohlásila?
15.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (88 článků)
Podobné články

Vémola nezmlátí dítě, tenhle boj nebude! Lidé reagují na výzvu Jona Mariánka

 
Na českém internetu rezonuje kauza Jona Mariánka, českého youtubera žijícího v Americe, který vyzval na zápas v ringu legendárního tuzemského zápasníka Karlose Terminátora Vémolu. Mariánek je kontroverzní internetový videotvůrce, co se nebojí vymezovat proti Čechům a jejich nátuře. Ti mu vrací úder a na sociálních sítích píší o tom, že nebýt puberťáků, kteří ho sledují, neštěknul by po něm ani pes.
05.05.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (539 článků)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Mariánka (6) nemůže chodit, Gottovi ale zatančila!

 
Když se Marii Vaněčkové (35) ze Zlína narodila Mariánka (6), měla představu, že stejně jako ona bude jednou i její dcera tanečnice. Zvlášť když později poznala, že holčička má pohybové nadání. Snům ale udělalo konec zákeřné onemocnění – svalová atrofie. Mariánka skončila na invalidním vozíčku. Matka s dcerou se ale nevzdaly. Dívka proti nemoci bojuje tancem a její snahu chce podpořit i společný projekt Blesku a sdružení Život dětem Srdce pro děti.
09.12.2011 05:20 |

podobné články

Reakce Vémoly na Mariánka: Podavač ručníků Jeník chce boj, dokud neuvidím zálohu, tak jsou to kecy

 
Výzva kontroverzního Jona Mariánka (22), který pohřbil celou organizaci Oktagon společně s hercem Jakubem Štáfkem (30), který mu nabídl souboj, nezůstal bez odezvy. Mariánek prostřednictvím youtubového kanálu sice Štáfka odmítl, ale také se rozhodl vyzvat MMA zápasníka Karlose Vémolu (35), kterému nabídl 10 milionů. Co na jeho výzvu Karlos? 
05.05.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Štáfek (214 článků) , Karlos Vémola (539 článků)

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 
26.07.2022 15:10 |

podobné články

Hvězda TikToku Shopaholicadel terčem posměchu: Budu ještě silnější, nevzdává se

 
Shopaholicadel je česká influencerka trpící bipolární poruchou. Když začala působit na platformě TikTok, velmi rychle jí stoupl počet sledujících. Většina ji ale začala sledovat kvůli bizarnosti a lidé si z ní začali utahovat. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolují po internetu. Uživatelé je začali používat do svých parodujících videí a těch vznikly tisíce. Čelí sice každodenním urážkám, kritiku si však podle vlastního vyjádření, které umístila na Instagram, nebere k srdci. 
03.04.2022 16:40 |

podobné články

Velký comeback virální hvězdy TikToku: Proč Shopaholicadel fanoušci tak milují

 
Velký comeback internetové hvězdy Shopaholicadel! Ta se proslavila především na platformě TikTok, kde ji během krátké doby začaly sledovat stovky tisíc lidí, její videa a výroky se staly doslova virální senzací. Pak, zhruba před rokem, ale její oficiální profil zmizel. Nyní se influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou osobnosti, vrátila v plné síle zpět a během několika dní si dokázala získat podobnou pozornost! Proč ji fanoušci milují?
15.06.2022 14:55 |

podobné články

Shopaholicadel opět šokuje: Snoubenci zakazuje chodit na toaletu

 
Světem sociálních sítí sice kolují hashtagy "srpen bez Adél", avšak kontroverzní influencerka Shopaholicadel (28) má stále obrovské dosahy. Tentokrát na TikToku šíří záznam ze svého pravidelného vysílání, kde svému snoubenci zakazuje jít na záchod. Později potvrdila, že na záchod nepouštěla ani svého bývalého Patrika. Ten to nevyloučil, a dokonce se svěřil, že ho kontrolovala, když šel "na malou".
01.08.2022 20:40 |

podobné články

Lidičky a zlatíčka rozzlobili Shopaholicadel: Nejdřív výhrůžky vězením, teď hněv a zákaz

 
Influencerka Shopaholicadel, která je v posledních týdnech tématem číslo jedna na českých sociálních sítích, opravdu příliš dobře nezvládá komunikaci s lidmi, kteří úplně neumí pochopit její čisté úmysly a láskyplnou povahu. A že jich je. Teď se se spravedlivým hněvem obořila na ty, kteří se na ni dovolují dívat a nepřijímají přitom dobrotu srdce, kterou se jim snaží předat.
13.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel byla odsouzena za trestný čin: Podvod s penězi a křivé obvinění

 
Bizarní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel lidem vyhrožuje vězením na základě vymyšlených paragrafů, když si ji dovolí odsledovat na jejích profilech, byla to ale ona sama, kdo měl skutečné potíže se zákonem. Jak redakce eXtra.cz zjistila, policisté a následně i soudy si ji podali kvůli nezákonnému chování při sjednávání půjčky.
22.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel si psala s asistentem Zemana: Kdyby prý měl prezident peníze pro lidi, tak jim pomůže, říká

 
Bizarní influencerka Shopaholicadel (28) své sledující už zřejmě ničím nepřekvapí. Partnerům zakazuje chodit na toaletu, fanouškům vyhrožovala vymyšleným paragrafem nebo vyprávěla, jak v Liberci potkala představitele Harryho Pottera, se kterým se prý dobře zná. Do jejích příběhů na sociálních sítích se dostal i sám prezident Miloš Zeman (77), konkrétně jeho asistent, kterým Adéla zřejmě myslela Jiřího Ovčáčka (43). Tomu prý psala, když měla problém s bytem. Co jí "asistent" odpověděl?
24.08.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27455 článků) , Harry Potter (1585 článků) , Harry Harry (1600 článků) , Tomu Tomu (316 článků)

Shopaholicadel je nový Babica: Když nemáte aviváž, použijte čistič na záchod

 
Shopaholicadel je už pojem sám o sobě. Na livestreamu na TikToku opět popsala netradiční věc, kterou dělá při praní prádla. Influencerka už neví, čím by zaujala. Na sociálních sítích se jí stávají samé bizarní příhody. Po nedávné situaci, kdy jí omylem vypadlo prso při streamování, po zákazu chození na WC a stěhování partnerových věcí do sklepa přichází s čističem do záchodu.
25.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel se pustila do snoubence: Na Davídka vylila kýbl sprostých nadávek

 
Shopaholicadel (28), vlastním jménem Adéla Pulcová, omylem zapomněla, že má právě zapnuté živé vysílání na TikToku, při kterém v pozadí hrubě nadává svému snoubenci Davidu Pražákovi. I když se zdálo, že úspěšná influencerka a její přítel jsou idylickým a harmonickým párem, přesto jsou časy, kdy se pořádně pohádají. Alespoň Adéla mu má vždy co říct, ostatně jak předvedla ve videu. 
22.09.2022 16:55 |

podobné články

Shopaholicadel přišla o hlavní zdroj svých příjmů. Kvůli vulgaritám a zakázaným slovům jí zrušili účet na TikToku

 
Influencerka Shopaholicadel (29), vlastním jménem Adéla Pulcová, narazila na dno tiktokerského světa. Při živém vysílání se do ní začal navážet jeden z bojovníků Clash of the Stars Tadeáš Veselý, který ji svými urážkami zřejmě dostal, tam kam chtěl. Adéla totiž nadávky přeříkávala nahlas a za to jí TikTok smazal účet. Na něm přitom byla finančně závislá. Adéla ale neváhala a založila si ihned nový profil. Nakonec jí po několika hodinách starý účet opět vrátili.
30.09.2022 17:15 |

podobné články

I muži jsou vystaveni sexismu, říká představitel Jona Sněha. Vadí mu, že se musí svlékat

 
Britský herec Kit Harington, který je známý ze seriálu Hra o trůny, se v rozhovoru pro Sunday Times vyjádřil k sexismu v Hollywoodu. "Vnímám se víc než jen jako hlava s vlasy... Je to ponižující. Ano, částečně můžete tvrdit, že jsem byl zaměstnán proto, jak vypadám," řekl představitel Jona Sněha. "Ale v naší branži je sexismus - vůči ženám, ale i mužům. Pociťuju to, když jsem na různých foceních požádán, ať se svléknu," vysvětlil 29letý herec. Harington hraje v úspěšném fantasy seriálu Jona Sněha, velitele Noční hlídky, jehož smrt na konci páté série nesli fanoušci velmi těžce. V nových dílech však byla jeho postava oživena a herec se omluvil za to, že tvrdil, že Sníh je mrtev.
02.06.2016 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Kit Harington (24 článků)

Marianka už speciální kočárek nepotřebuje: Chce ho darovat

 
Marianka Vaněčková (6)ze Zlína, která trpí svalovou atrofií, dnes udělala radost mamince. Na svém prvním vysvědčení měla samé jedničky. A její máma chce udělat radost zase druhým. Ráda by věnovala prostřednictvím Blesk CZ rodině s postiženým dítětem speciální kočárek, který již holčička nepotřebuje. Můžete ho získat třeba právě vy.
01.02.2013 15:25 |

podobné články

CK Majestic Travel v potížích: V Chorvatsku uvízla i postižená Marianka (6)

 
Postižená dcera učitelky tance Marie Vaněčkové, Marianka (6), trpí svalovou atrofií. K moři se však velmi těšila. Jenže cestu tam i zpět zkomplikoval úpadek CK Majestic Travel, která se dostala do potíží.
16.07.2012 07:10 |

podobné články

Nemocná Marianka (15) dělá druhým radost a zároveň trénuje: Na asistenty si vydělává mýdlem

 
Marianka Vaněčková (15) ze Zlína od tří let trpí svalovou atrofií a je upoutána na vozíček. Nyní dělá radost lidem mýdly, kterými si také vydělává alespoň trochu peněz na asistenční služby.
06.01.2021 05:40 |

podobné články

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články