Článek

Shopaholicadel svého Davču neopustí: Naše zvířata ho mají strašně ráda, vysvětluje influencerka

 
Shopaholicadel svého Davida nemůže opustit. Důvodem je nejen láska, ale také společní čtyřnozí miláčci! “Hlavně zvířátka ho mají strašně ráda, to říkám na rovinu. Nebýt tady Davida, můj pejsek by se asi zbláznil,” vysvětluje influencerka ve videu. I ona tvrdí, že svého snoubence miluje a nikdy se ho nevzdá. 
23.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků)
Podobné články

Romantika podle Shopaholicadel: Zásnuby v obchoďáku, pak svého Davču seřvala na dvě doby

 
Adélu Pulcovou alias Shopaholicadel požádal snoubenec David podruhé o ruku. Prvně tomu bylo hned na první schůzce, kam si přinesl i prstýnek. Podruhé se tak stalo den před prvním adventem na chodbě obchodního centra, kde před svou Adél poklekl s novým prstenem. Kontroverzní influencerka se romantickou chvílí pochlubila na sociálních sítích, kde promluvila i o svatbě.
30.11.2022 16:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků) , David David (1127 článků)

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (28 článků)

Shopaholicadel Davču cvičila od začátku: Nelíbil se mi vůbec, museli jsme udělat změny, hlásí

 
Seznámili se na internetové seznamce, neodradila je ani několikasetkilometrová vzdálenost a na prvním setkání proběhla žádost o ruku. To je láska známé tiktokerky Shopaholicadel a jejího snoubence Davida. Vzájemné sympatie přitom zprvu rozhodně nepanovaly: “Nelíbil se mi vůbec, hned jsem na něm udělala několik změn,” hlásí Adéla v podcastu Easycast. Davida prý cvičila od prvního dne. 
31.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků)

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Spící Růženka Shopaholicadel: Influencerka si vrcholně zdřímla za dozoru tisíců diváků

 
Shopaholicadel opět šokuje. Známá influencerka, vlastním jménem Adéla Pulcová, totiž usnula během svého živého vysílání!  Zdřímla si na TikToku za přítomnosti tisíců diváků, kteří v ten moment její stream sledovali. K této situaci však nedošlo poprvé, internetem kolují hned desítky podobných záznamů.
02.12.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel vrací úder: Jona Mariánka označila za upadající hvězdu. Chce se na mně zviditelnit, hlásí influencerka

 
Vypadá to, že Česko přijde o stream století. Instagramový spor mezi známou influencerkou Shopaholicadel a kontroverzním youtuberem žijícím v Americe Jonem Mariánkem totiž nadále pokračuje. Poté, co si Jon z Adély vystřelil na sociálních sítích a následně ji označil za pacienta, ho influencerka zablokovala a k celé situaci se vyjádřila na svém TikToku. Co prohlásila?
15.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (92 článků)

Shopaholicadel se chlubí novým bydlením: Žádný panelák, ale vila, jásá influencerka

 
Bláznivá tiktokerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel hlásí radostnou novinku! O oznámení týkající se těhotenství, o které se influencerka dlouho pokouší, se však zatím nejedná. Se snoubencem Davidem prozatím chystají velké stěhování. “Smůla, v paneláku už mě nenajdete. Stěhuju se do rodinného domečku, dá se to nazvat spíš vilou!” 
17.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25710 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (245 článků)

Shopaholicadel znovu seřvala svého Davida: Skončil jsi, táhni, křičela a vyhnala ho za dveře

 
Shopaholicadel opět ukázala, jak tvrdá dokáže být na svého přítele Davida, se kterým se snaží mimo jiné o dítě. Kontroverzní influencerka ho během svého živého vysílání vulgárně vyhodila za dveře v bytě s tím, že mu otevře, až se jí bude chtít. V dalším ze svých streamů pak promluvila o miminku, ve kterém jí brání hateři. S tím nesouhlasil její David a opět přišlo tvrdé napomenutí.
10.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků) , David David (1127 článků)

Shopaholicadel opět šokuje: Snoubenci zakazuje chodit na toaletu

 
Světem sociálních sítí sice kolují hashtagy "srpen bez Adél", avšak kontroverzní influencerka Shopaholicadel (28) má stále obrovské dosahy. Tentokrát na TikToku šíří záznam ze svého pravidelného vysílání, kde svému snoubenci zakazuje jít na záchod. Později potvrdila, že na záchod nepouštěla ani svého bývalého Patrika. Ten to nevyloučil, a dokonce se svěřil, že ho kontrolovala, když šel "na malou".
01.08.2022 20:40 |

podobné články

Shopaholicadel vyznala lásku snoubenci, ten u toho trpěl: Lidé žádají Davidovo vysvobození

 
Známá influencerka Shopaholicadel oslavila roční výročí vztahu se svým snoubencem Davidem. Lásku mu vyznala veřejně během svého livestreamu na TikToku. Svému milému poděkovala nejen za první společně strávený rok, ale také za to, že to s ní vydržel. “Chtěla jsem ti poděkovat, že to se mnou snášíš, i když občas kvůli tý mojí nemoci, tý poruše osobnosti, to máš se mnou těžký. I přes ty všechny hejty, co kvůli mně máš, jak jsem osobnost na internetu,” rozjímala Adéla. 
07.10.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků)

Shopaholicadel se snaží o dítě: Hysterický pláč, slova o menstruaci a snoubence nazvala č*rákem

 
Kontroverzní influencerka Shopaholicadel se netají tím, že by se svým partnerem Davidem chtěla dítě. Velmi otevřeně se na tohle téma zaměřila na svém Instagramu, kde mluvila i o své menstruaci, která se jí opozdila kvůli haterům. Ač za svého vyhublého snoubence Davida často mluví a říká, jak ji miluje, také ho i velmi často před lidmi komanduje, nepouští na záchod a v jednom z nových záznamů předvedla hysterické divadlo - svou lásku dokonce nazvala č*rákem. Jak tohle dopadne?
11.10.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků)

Shopaholicadel se zase pustila do Davida: Pak promluvila o své svatbě, kde bude za princeznu

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se brzy stane vdanou paní. Za manžela si chce vzít svého Davida, kterého sice často veřejně komanduje, ale i tak je to její životní partner. Ukázku z jejich života sdílela na svém Instagramu, kde si na něj vulgárně postěžovala, a o pět minut později začala mluvit o lásce a detailech jejich svatby. Kontroverzní influencerka prozradila, jaké bude mít šaty, a svěřila se i s cenou zásnubního prstenu.
27.11.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1507 článků)

Hvězda TikToku Shopaholicadel terčem posměchu: Budu ještě silnější, nevzdává se

 
Shopaholicadel je česká influencerka trpící bipolární poruchou. Když začala působit na platformě TikTok, velmi rychle jí stoupl počet sledujících. Většina ji ale začala sledovat kvůli bizarnosti a lidé si z ní začali utahovat. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolují po internetu. Uživatelé je začali používat do svých parodujících videí a těch vznikly tisíce. Čelí sice každodenním urážkám, kritiku si však podle vlastního vyjádření, které umístila na Instagram, nebere k srdci. 
03.04.2022 16:40 |

podobné články

Velký comeback virální hvězdy TikToku: Proč Shopaholicadel fanoušci tak milují

 
Velký comeback internetové hvězdy Shopaholicadel! Ta se proslavila především na platformě TikTok, kde ji během krátké doby začaly sledovat stovky tisíc lidí, její videa a výroky se staly doslova virální senzací. Pak, zhruba před rokem, ale její oficiální profil zmizel. Nyní se influencerka, která údajně trpí bipolární poruchou osobnosti, vrátila v plné síle zpět a během několika dní si dokázala získat podobnou pozornost! Proč ji fanoušci milují?
15.06.2022 14:55 |

podobné články

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 
26.07.2022 15:10 |

podobné články