Článek

Shopaholicadel prý nemá na jídlo a zoufale škemrá o peníze. Svými hlasitými výlevy už vytáčí sousedy do běla

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel zažívá finanční krizi. Streamování bez Honzy Kulase už zřejmě tolik nevynáší, a proto nyní prosí lidi, aby jí peníze rovnou posílali na účet. TikTok si totiž bere určitou část výdělku a nedostává tak celou částku z dárečků. Zájemcům prý pošle odkaz na PayPal do zprávy, jak uvedla během vysílání na TikToku, který je zaznamenaný na YouTube. 
16.01.2024 18:40 |

podobné články

Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (37 článků)

Shopaholicadel znechutila sousedy, ti ji vypudili: Určitě tam prodávají drogy, zuří

 
Influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) se teprve před krátkým časem nastěhovala do nového bytu, už ho zase ale plánuje rychle opustit. Podle dopisu, který se šíří po domě, kde zatím stále bydlí, už totiž došlo k incidentu se sousedy a ti řeší, že s někým takovým, koho podezírají i z prodeje drog, nechtějí žít pod jednou střechou.
29.10.2022 05:10 |

podobné články

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Zemětřesení ve vztahu Shopaholicadel: Nejdřív dvě žádosti o ruku, teď s Davidem řeší rozchod

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel to se svým přítelem Davidem nemá tak růžové, jak se v poslední době prezentuje. Ačkoliv ji David ještě nedávno požádal o ruku přímo ve vysílání pořadu Drbny na TV Barrandov, tak dnes to vypadá, že slavná dvojice půjde od sebe. Influencer FatDad, který se začal specializovat přímo jen na Shopaholicadel, na svém YouTube kanálu zachytil, jak si Adéla vylévá srdíčko a potvrzuje, že s Davidem je nejspíš konec.
22.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Shopaholicadel přiznává barvu: Ano, Honzu jsem skopla ze schodů a lžu, kudy chodím, říká

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel si během svého živého vysílání definitivně zničila vztah a možná i kariéru kontroverzní "tiktokerky". Byla totiž konfrontována svou kamarádkou, u které strávila i Štědrý večer. Ten však skončil hádkou a rozchodem s jejím partnerem Honzou Kulasem. Při streamu, kde se poté Shopaholicadel domáhala svého přítele zpět, přiznala, že skoro ve všem lže. Nemá ani vážné alergie, ani panické záchvaty. Kulas dokonce jako třešničku na dortu potvrdil, že ho Adéla měla shodit ze schodů. 
28.12.2023 07:10 |

podobné články

Kočičí žena, která děsí svým zjevem, škemrá o peníze! Milionovou rentu už utratila a teď nemá ani na jídlo!

 
Dříve krásná Jocelyn Wildenstein se proslavila sériemi nepovedených plastických operací, které jí měly pomoci k vzhledu kočičí šelmy. V současné době se navíc potýká s nedostatkem finančních prostředků a údajně je na tom tak špatně, že nemá ani na jídlo. Veškeré své peníze, které zdědila, investovala do nákladných plastických operací a také proslula utrácením obrovských sum za naprosto zbytečné věci.
06.01.2017 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jocelyn Wildenstein (7 článků)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (281 článků)

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Drsný rozchod Shopaholicadel: Nevrátíme se k sobě, jsem rád, že jsem odešel, říká David

 
Dlouho se spekulovalo o rozchodu influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího přítele Davida. Nyní zřejmě u Adély přetekl pohár trpělivosti a svého snoubence vyhodila v jednu ráno z domu. Ten odjel ke svým kamarádkám a ihned udělal livestream s tím, že prozradil drsné detaily rozchodu. K Adéle se prý už nevrátí. Shopaholicadel mezitím na svých sociálních sítích ukázala nového neznámého muže.
11.03.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26143 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Shopaholicadel objasnila špinavé spodní prádlo: Sdělila lidstvu svůj originální fígl k menstruaci

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel dostala od haterů pěkně naloženo, když se na YouTube objevilo video od její bývalé známé. Ta natočila věci, které Shopaholicadel s přítelem vyhodili během pobytu na její chalupě. Kromě hromady jídla nálezkyně objevila influencerčiny špinavé kalhotky. Adéla nyní v živém vysílání na TikToku vysvětlila pravděpodobný důvod jejich vyhození. 
10.02.2023 07:10 |

podobné články

Zničená Shopaholicadel v slzách: David se sebral a odešel z domu, následoval hysterák

 
Ještě nedávno byl vztah mezi Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím přítelem Davidem zalitý sluncem. Nyní je ale všemu konec, protože často bulvárem probíraný pár se právě rozpadl. Další kapka se stala v livestreamu na TikToku, kde přímo během natáčení se David sebral a odešel. Shopaholicadel poté propukla v obrovský pláč, a to jen potvrdilo, že idylce je nadobro konec. 
12.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Odporná slova Shopaholicadel: Davidově přítelkyni přeje potrat

 
Shopaholicadel zase jednou předvedla, že nepatří mezi zrovna přející osoby. Není to tak dlouho, co její expřítel David Pražák prozradil, že jeho nová partnerka čeká dítě. Shopaholicadel se následně k těhotenství vyjádřila na TikToku. A servítky si rozhodně nebrala. Své sledující šokovala tím, že Davidově přítelkyni přeje potrat. 
29.04.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků) , David David (1369 článků)

Shopaholicadel už není sama: Ukázala svého fešáka a už zase mluví o věčné lásce až za hrob

 
Bizarní tiktokerka Adéla Pulcová, známá jako Shopaholicadel, single příliš dlouho nezůstala. Krátce po dramatickém rozchodu se svým snoubencem Janem Kulasem totiž na sociálních sítích pyšně hlásí, že je ve vztahu. Shopaholicadel zveřejnila snímek nového přítele a vyznala mu lásku srdceryvným textem. Nejenže je přesvědčená, že tentokrát to už bude navždy, ale ostatní dívky dokonce varuje, aby od jejího dalšího vyvoleného daly ruce pryč.
12.02.2024 15:35 |

podobné články

Táta Jan: Škemrá o sex!

 
V reality show Hledá se táta a máma se řeší vnitřní dilema, sex nebo jistota? Táta Jan Markovský (36) se totiž rozhoduje mezi dvěma adeptkami na mámu a to Martinou Hlavníčkovou (28) a Jarmilou Dostálovou (36). Zatímco u Jarky by Jan pochodil snadno, u Martiny škemrá o sex! Ta však nemá zájem.
05.05.2010 05:15 |

podobné články

Sebereflexe nula. Vytáčí se, vytáčí. Fendrych nakládal Prymulovi, který prý rozhodně není spasitel

 
Žurnalista Martin Fendrych okomentoval kauzu kolem Romana Prymuly a Jaroslava Faltýnka. Prý se takto chovají lepšolidi. Má jít o další oslabení důvěry veřejnosti ve vládu. „Půjde to bez Prymuly? Když vyvoláte falešný pocit, že je tu jeden zachránce, jeden spasitel, máte malér, jakmile odpadne. Podstata tkví v tom, že Prymula není spasitel,“ soudí Fendrych.
23.10.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Roman (344 článků)

Divoká hádka Shopaholicadel a Davida: Sprosté nadávky a zoufalství

 
Bizarní postavička českého internetu Shopaholicadel je neustále v centru různých dramat. Tentokrát na TikToku zveřejnil uživatel se jménem Hokejka 94 konverzaci a hlasové zprávy, které vedl s Adélou Pulcovou, v nichž zněla velmi zoufale. Podle všeho se měla pohádat se svým přítelem Davidem, který ji nechal samotnou v autě. 
08.01.2023 17:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1824 článků)

Shopaholicadel si psala s asistentem Zemana: Kdyby prý měl prezident peníze pro lidi, tak jim pomůže, říká

 
Bizarní influencerka Shopaholicadel (28) své sledující už zřejmě ničím nepřekvapí. Partnerům zakazuje chodit na toaletu, fanouškům vyhrožovala vymyšleným paragrafem nebo vyprávěla, jak v Liberci potkala představitele Harryho Pottera, se kterým se prý dobře zná. Do jejích příběhů na sociálních sítích se dostal i sám prezident Miloš Zeman (77), konkrétně jeho asistent, kterým Adéla zřejmě myslela Jiřího Ovčáčka (43). Tomu prý psala, když měla problém s bytem. Co jí "asistent" odpověděl?
24.08.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28025 článků) , Harry Potter (1636 článků) , Harry Harry (1913 článků) , Tomu Tomu (376 článků)