Článek

Shopaholicadel pláče vzteky: Odkopnutý David s novou přítelkyní prý čeká miminko

 
Expřítel tiktokerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel si našel novou lásku. David Pražák nyní chodí se sympatickou brunetkou, která je údajně v 9. týdnu těhotenství! „David celou dobu, co byl se mnou, byl i s tou holkou, se kterou nyní chodí. Ta je těhotná, to dítě je jeho,“ prohlásila Adéla během živého vysílání se slzami v očích. Důvěryhodný zdroj naší redakci prozradil, jak se věc má.
19.04.2023 08:00 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)
Podobné články

Odporná slova Shopaholicadel: Davidově přítelkyni přeje potrat

 
Shopaholicadel zase jednou předvedla, že nepatří mezi zrovna přející osoby. Není to tak dlouho, co její expřítel David Pražák prozradil, že jeho nová partnerka čeká dítě. Shopaholicadel se následně k těhotenství vyjádřila na TikToku. A servítky si rozhodně nebrala. Své sledující šokovala tím, že Davidově přítelkyni přeje potrat. 
29.04.2023 07:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (31 článků)

Shopaholicadel odkopnutý David: Cítím se jako vysvobozený, říká nadcházející tatínek

 
David Pražák, pro mnoho lidí známý především jako bývalý přítel Shopaholicadel, si v posledních měsících prošel velice těžkým obdobím. Nyní to konečně vypadá, že se karta obrací a Pražákovi se začíná dařit. Dokonce pořádá sraz s fanoušky, o kterém se rozmluvil na TikToku. 
03.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Shopaholicadel musí zuřit: Nemakačenko David po rozchodu s ní pořizuje auto i zuby

 
Shopaholicadel musí být vzteky bez sebe. Její bývalý přítel David Pražák se má totiž skvěle. Po rozchodu se mu začalo dařit. Má dvě práce a společně s Markem Valáškem alias Datlem začali sázet. Před pár dny na svém Instagramu sdílel, jak se mu daří. Dokonce tak dobře, že avizoval koupi auta. Nelhal. Nyní na sociálních sítích ukázal, jaké auto si pořídil. Vyvezl v něm i přítelkyni. 
18.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Valášek (37 článků) , David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Zničená Shopaholicadel v slzách: David se sebral a odešel z domu, následoval hysterák

 
Ještě nedávno byl vztah mezi Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel a jejím přítelem Davidem zalitý sluncem. Nyní je ale všemu konec, protože často bulvárem probíraný pár se právě rozpadl. Další kapka se stala v livestreamu na TikToku, kde přímo během natáčení se David sebral a odešel. Shopaholicadel poté propukla v obrovský pláč, a to jen potvrdilo, že idylce je nadobro konec. 
12.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Expřítel Shopaholicadel promluvil o otcovství. S novou přítelkyní vychovává syna a mluví o vysvobození

 
David Pražák, známý především jako bývalý přítel Shopaholicadel, se den co den utvrzuje v tom, že rozchod pro něj byl vysvobozením. Ačkoli prožil velice těžké chvíle, jeho život se otočil o 180 stupňů. S novou přítelkyní očekávají narození holčičky a nyní na Instagramu promluvil o nevlastním synovi. 
10.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Shopaholicadel se hroutí, vyhrožuje a řádí jako černá ruka: Může za to vytoužené miminko

 
Už prý cítila, jak se hýbe (v té době by šlo asi o centimetrový plod), ale skutek utek. Adéla Pulcová alias Shopaholicadel (29) na streamech předváděla hotové divadlo kolem svého údajného těhotenství po třech týdnech nového vztahu, neustále si hladila bříško a papala, aby mělo miminko dobrůtky. Když ale zjistila, že z těhotenství nic nebude, zhroutila se, střídavě pláče a vyhrožuje koncem na sociálních sítích. Všiml si toho influencer FatDad na YouTube.
10.04.2023 12:15 |

podobné články

Drsný rozchod Shopaholicadel: Nevrátíme se k sobě, jsem rád, že jsem odešel, říká David

 
Dlouho se spekulovalo o rozchodu influencerky Adély Pulcové alias Shopaholicadel a jejího přítele Davida. Nyní zřejmě u Adély přetekl pohár trpělivosti a svého snoubence vyhodila v jednu ráno z domu. Ten odjel ke svým kamarádkám a ihned udělal livestream s tím, že prozradil drsné detaily rozchodu. K Adéle se prý už nevrátí. Shopaholicadel mezitím na svých sociálních sítích ukázala nového neznámého muže.
11.03.2023 13:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Zemětřesení ve vztahu Shopaholicadel: Nejdřív dvě žádosti o ruku, teď s Davidem řeší rozchod

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel to se svým přítelem Davidem nemá tak růžové, jak se v poslední době prezentuje. Ačkoliv ji David ještě nedávno požádal o ruku přímo ve vysílání pořadu Drbny na TV Barrandov, tak dnes to vypadá, že slavná dvojice půjde od sebe. Influencer FatDad, který se začal specializovat přímo jen na Shopaholicadel, na svém YouTube kanálu zachytil, jak si Adéla vylévá srdíčko a potvrzuje, že s Davidem je nejspíš konec.
22.02.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Expřítel Shopaholicadel David pro eXtra.cz: Pravda o miminku i rozchodu. Cítím se vysvobozený, říká

 
David Pražák alias Fregamer se po rozchodu se Shopaholicadel cítí konečně volný. Po drsném odloučení skončil na několik dní bez domova, ale rychle se mu dostalo pomocné ruky a dnes je více než spokojený. “Díky dobrým lidem jsem se dostal z ulice,” říká v rozhovoru pro eXtra.cz. Promluvil o detailech rozchodu, ale i o své současné přítelkyni. “Čekáme miminko, jsme v desátém týdnu těhotenství,” svěřil se.
26.04.2023 08:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1623 článků) , David David (1217 článků)

Shopaholicadel promluvila o setkání s Harry Potterem: Hollywoodský herec Daniel Radcliffe ji měl dokonce oslovit

 
Tiktokerka Shopaholicadel se pochlubila setkáním s Harry Potterem. S jeho představitelem Danielem Radcliffem se prý setkala na place během natáčení v České republice, jak se rozpovídala v podcastu Easy Cast. “Nevěděla jsem, že umí česky, ale jeden den za mnou přišel a řekl mi, že mě rád vidí na place,” nechala se slyšet na svém TikToku. 
03.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (308 článků) , Harry Potter (1608 článků) , Daniel Cast (1 článek) , Daniel Daniel (967 článků) , Daniel Daniel (967 článků) , Daniel Daniel (967 článků) , Daniel Daniel (967 článků) , Daniel Daniel (967 článků) , Daniel Daniel (967 článků) , Harry Harry (1781 článků) , Daniel Daniel (967 článků) , Daniel Daniel (237 článků)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (253 článků)

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25867 článků)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Shopaholicadel objasnila špinavé spodní prádlo: Sdělila lidstvu svůj originální fígl k menstruaci

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel dostala od haterů pěkně naloženo, když se na YouTube objevilo video od její bývalé známé. Ta natočila věci, které Shopaholicadel s přítelem vyhodili během pobytu na její chalupě. Kromě hromady jídla nálezkyně objevila influencerčiny špinavé kalhotky. Adéla nyní v živém vysílání na TikToku vysvětlila pravděpodobný důvod jejich vyhození. 
10.02.2023 07:10 |

podobné články

Odkopnutý Pomeje hájí Bartošovou! Po tom všem, co mu udělala?

 
Odkopnutý manžel zpěvačky Ivety Bartošové (43) Jiří Pomeje je pořád na dně. I když se nemůže vzpamatovat z rozchodu a smutky zahání prací, považuje Ivetu, kterou prý pořád miluje, za nejlepší zpěvačku u nás!
06.01.2010 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1788 článků) , Iveta Bartošová (7008 článků)

Shopaholicadel prodává své umělé miminko Markétku! Ujeté, píší fanoušci

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel nepřestává své fanoušky udivovat. Na Instagramu zveřejnila fotku panenky, které říká moje neživé miminko, a teď ji dokonce dává k prodeji. Samozřejmě to pobouřilo většinu jejích sledujících a ptají se, co to má znamenat.
01.09.2022 05:10 |

podobné články