Článek

Shopaholicadel neodpouští. Zeman ji zklamal, začala volit Babiše. Místo seniora jí učaroval junior

 
Volba prezidenta je u nás právě nyní tématem číslo jedna. Předvolební kampaně a debaty hýbou celým Českem a vyjadřují se k nim i mnohé známé tváře. Nevynechala ani tiktokerka Shopaholicadel. Ta se politice věnovala už před takřka 10 lety, kdy stála v první řadě na mítinku Miloše Zemana. Archivní záběr z akce nyní koluje sociálními sítěmi. A komu dá hlas letos? 
22.01.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27766 článků)
Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (28 článků)

Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí

 
Vítězkou soutěže Miss Junior se stala osmnáctiletá Tereza Řehořová z Police nad Metují. Podle organizátorů hledají charisma a ne ramínko na šaty. Během soustředění dívky z Česka a Slovenska nejen pekly bábovku a točily film, ale také konzultovaly svůj jídelníček s dietologem. Další články k tématu: Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé Miss Junior Zylollarová pózuje nahá na hotelové toaletě Miss Junior Zylollarová nafotila svůdné fotky dva týdny po vítězství
02.11.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (546 článků) , Natálie Řehořová (3 články)

Shopaholicadel se rozplynul sen: Místo moderování talkshow dostala vyhazov ještě předtím, než vůbec začala

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se měla stát moderátorkou Hvězdné talkshow, ale její sen se nakonec rozplynul. Tvůrci se rozhodli, že influencerku do pořadu neobsadí. “Shopaholicadel nebude součástí,” informovali na sociálních sítích. Důvodem je prý Adélino neslušné a vulgární vyjadřování. Ona sama má na věc jiný názor. 
20.01.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (245 článků)

Babiš přišel o jeden hlas: Shopaholicadel místo voleb hlídá stolici svého mazlíčka

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se netají tím, že podporuje prezidentského kandidáta Andreje Babiše. Bohužel svůj hlas mu v druhém kole voleb ale nedá. K volbám totiž nepůjde vůbec. Na svém Instagramu se svěřila, že se jim s Davčou vrací pejsek z nemocnice, který bude potřebovat celodenní péči. Shopaholicadel tak kvůli hlídání pejskovy stolice vzdala hlasování roku.
28.01.2023 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25722 článků)

Vítězky Miss Junior zastínil praskající dekolt herečky Bittnerové

 
Herečka a ambasadorka soutěže Miss Junior Miluše Bittnerová se na slavnostním vyhlášení vítězek postarala o nemalé pozdvižení. Stačil jí k tomu růžový korzet, do něhož jen tak tak vměstnala objem svého poprsí. O pozornost tak měla postaráno. Další články k tématu: Miss Junior Tereza Řehořová musela péct bábovku a prozradit, co jí Ben Cristovao slíbil nové Miss Junior Natálii Kotkové roli v klipu Finalistky Miss Junior se proměnily v sexbomby, a to jsou nezletilé
08.11.2013 01:06 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Bittnerová (210 článků) , Ben Cristovao (546 článků) , Natálie Řehořová (3 články)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Shopaholicadel jako chovatelka roku: Mrtvé morče dala k odpadkům, teď vyhodila recepty na léky pro nemocného pejska

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel po odporném činu vyhození svého mrtvého morčete k odpadkům se snaží napravit pověst. Poté, co se na ni sesypala kritika ze všech stran, tvrdí, že se o své mazlíčky stará dobře. Jenže jak se ukázalo, Adéla vyhodila recept na léky od veterináře, které předepsal pro influencerčina pejska Rica. Shopaholicadel tak na TikToku rozbouřila další vlnu emocí. 
30.01.2023 12:15 |

podobné články

Podivná obhajoba Shopaholicadel: Za mrtvé morče může majitelka a antibiotika pro psa označila za vitamíny

 
Fanoušci Shopaholicadel mají strach o jejího pejska. Poté, co uniklo na sociální sítě video, kde Adéla Pulcová nechala u popelnic své mrtvé morče, se na influencerku snesla lavina kritiky, kterou hodně špatně snáší. Shopaholicadel se nedávno zmínila na sociálních sítích, že měla svého pejska v nemocnici a že nyní potřebuje celodenní péči. Její sledující se ale bojí, aby mazlíček neskončil stejně jako nebohé morče. Influencerka se proto vůči komentářům ohradila a redakci eXtra.cz poslala zprávu, aby pomluvy vyvrátila. O pejska se prý stará dobře.
05.02.2023 05:10 |

podobné články

Hvězda TikToku Shopaholicadel terčem posměchu: Budu ještě silnější, nevzdává se

 
Shopaholicadel je česká influencerka trpící bipolární poruchou. Když začala působit na platformě TikTok, velmi rychle jí stoupl počet sledujících. Většina ji ale začala sledovat kvůli bizarnosti a lidé si z ní začali utahovat. Věty a hlášky, které kdy řekla, kolují po internetu. Uživatelé je začali používat do svých parodujících videí a těch vznikly tisíce. Čelí sice každodenním urážkám, kritiku si však podle vlastního vyjádření, které umístila na Instagram, nebere k srdci. 
03.04.2022 16:40 |

podobné články

Proč pravice Babiše tak nenávidí? Miliardář mluví za ty dole, to se neodpouští, říká ekonom Šulc

 
Levicoví voliči by v přímé volbě hlavy státu měli dát svůj hlas tomu, kdo už v minulosti prokázal, že jeho smýšlení a reálné kroky mají na levici kladný vliv a že dělá opatření ve prospěch široké škály zaměstnanců včetně živnostníků. „Pravověrní pravičáci musejí být na Babiše nesmírně naštvaní, protože zběhl z toho pravicového zbohatlického praporu a přepádloval na druhou stranu hájit spíš ty lidi ze spodních příček společenského žebříku. A to se neodpouští, aby miliardář mluvil za ty dole,“ říká makroekonom Jaroslav Šulc.
10.01.2023 21:20 |

podobné články

Shopaholicadel ve válce s celou tiktokerskou scénou: Vymyslela si zákon a za odsledování vyhrožuje vězením

 
Asi nejdiskutovanější hvězdičkou českých sociálních sítí je v posledních dnech Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel. Ta se stala původně populární kvůli bizáru, který svou tvorbou představuje. Hlavně šíleli z její panenky Markétky, o kterou se stará jako o skutečné dítě. Jenže když už jí lidé začali mít plné zuby a dokonce vznikla výzva na odstranění sledování jejích profilů na TikToku i jinde, začala divákům naprosto neuvěřitelně vyhrožovat. Ozývají se hlasy, že se tím dokonce mohla dopustit trestného činu.
26.07.2022 08:55 |

podobné články

Schyluje se k epické bitvě v kleci: Shopaholicadel vyzvala Kuběnku. Ten má ale jednu podmínku

 
Tadeáš Kuběnka, vítěz reality show Like House 2, by se klidně popral s kontroverzní influencerkou Adélou Pulcovou alias Shopaholicadel. Ta totiž Tadeáše před časem vyzvala k souboji v Clash of the Stars. “Kdyby mi dobře zaplatili, šel bych do toho,” zareagoval Tadeáš v rozhovoru pro eXtra.cz. Jeho potenciální soupeřka se však začala vykrucovat. I proto je podle něj Adéla narušený jedinec a označil ji za "poblázněnou paní".
15.10.2022 10:30 |

podobné články

Shopaholicadel se zase pustila do Davida: Pak promluvila o své svatbě, kde bude za princeznu

 
Adéla Pulcová alias Shopaholicadel se brzy stane vdanou paní. Za manžela si chce vzít svého Davida, kterého sice často veřejně komanduje, ale i tak je to její životní partner. Ukázku z jejich života sdílela na svém Instagramu, kde si na něj vulgárně postěžovala, a o pět minut později začala mluvit o lásce a detailech jejich svatby. Kontroverzní influencerka prozradila, jaké bude mít šaty, a svěřila se i s cenou zásnubního prstenu.
27.11.2022 10:40 |

podobné články

Osobnosti: David David (1510 článků)

Shopaholicadel se pokoušela dostat do reality show: Když ji odmítli, rozpoutala peklo na zemi

 
Tiktokerce a influencerce Shopaholicadel nejspíš tak trochu stoupla sláva do hlavy. Bizarní hvězdička českých sociálních sítí se totiž pokusila dostat do reality show Like Haf, kam chtěla jako host přijít společně i se svým snoubencem Davidem. Tvůrci ji však odmítli a Adéla kolem sebe začala kopat. “Mě, která má největší sledovanost na internetu, tam nepozvete?” oháněla se influencerka. Netrvalo dlouho a část konverzace se dostala na TikTok.
21.12.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1510 článků)

Vaříme se Shopaholicadel: Po výrobě salátu umyla kuchyňskou linku slinami! Fakt plivla? nechápou lidé

 
Co živé vysílání, to perlička. Tentokrát se Shopaholicadel během svého live streamu chopila vaření a diváky opět nezklamala. Tentokrát sekce “Vaříme s Áďou” nabrala nových rozměrů až po vykonání kulinářského umění, kdy se tiktokerka vrhla do úklidu. Na kuchyňskou linku plivla a slinami poté začala “umývat” desku. “Opravdu plivla na tu linku?” reagovali s nepochopením fanoušci. 
13.01.2023 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel si psala s asistentem Zemana: Kdyby prý měl prezident peníze pro lidi, tak jim pomůže, říká

 
Bizarní influencerka Shopaholicadel (28) své sledující už zřejmě ničím nepřekvapí. Partnerům zakazuje chodit na toaletu, fanouškům vyhrožovala vymyšleným paragrafem nebo vyprávěla, jak v Liberci potkala představitele Harryho Pottera, se kterým se prý dobře zná. Do jejích příběhů na sociálních sítích se dostal i sám prezident Miloš Zeman (77), konkrétně jeho asistent, kterým Adéla zřejmě myslela Jiřího Ovčáčka (43). Tomu prý psala, když měla problém s bytem. Co jí "asistent" odpověděl?
24.08.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27766 článků) , Harry Potter (1598 článků) , Harry Harry (1704 článků) , Tomu Tomu (337 článků)

Shopaholicadel: Kvůli ženským dnům nemůžu do práce! A pravda o zákazu záchodu

 
Shopaholicadel rozvířila v posledních týdnech hladinu českých sociálních sítí, někteří by byli radši, kdyby přestala působit jako streamerka. Jenže ona místo toho dál bojuje s kritiky. Poté, co jí to nevyšlo s vymyšleným paragrafem, se kterým lidem hrozila vězením, nyní zase prosí, ať jí dají všichni pokoj. Na YouTube rozčileně vysvětluje, že vše o ní, včetně toho, že její kluk nemůže jít na záchod, kdy chce, jsou jen „kecy“.
07.08.2022 05:10 |

podobné články

Jon Marianek trápí Shopaholicadel: Dáme stream? ptal se. Pak z ní udělal pacientku

 
Kontroverzní český youtuber žijící v Americe Jon Marianek (23) se rozhodl si vystřelit ze známé influencerky Shopaholicadel. Na svém Instagramu ve stories zveřejnil společnou konverzaci s Adel, ve které se snažil Adel nalákat ke společnému streamu. K němu však nedošlo, místo toho si vyměnili řadu invektiv.
11.09.2022 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (92 článků) , Adel Adel (2 články)

Za slavení Vánoc tam můžete jít sedět! Expert na islám Lhoťan varuje před tím, co četl na blogu Respektu

 
Publicistovi Lukáši Lhoťanovi v minulosti učaroval i islám. Učaroval mu dokonce natolik, že se stal muslimem. Jenže postupem času dospěl k názoru, že islám je nebezpečný. Vnímá ho jako nebezpečnou ideologii a dnes své české spoluobčany před islámem varuje. Češi, Moravané a Slezané by prý neměli věřit tomu, že tolerance muslimů je bezbřehá. Není. Některým z nich vadí např. Vánoce.
04.01.2019 22:20 |

podobné články