Článek

Shopaholicadel hlásí ovulaci: Snažíme se o mimi, aby tu za pár let byla holka, nebo kluk

 
Známá influencerka Adéla Pulcová alias Shopaholicadel nepřestává překvapovat. Hvězdička českého internetu se svým fanouškům svěřuje i s těmi nejintimnějšími momenty, které většina párů nechává za dveřmi ložnic. Tentokrát se na svém Instagramu pochlubila tím, že nastaly dny ovulace, díky čemuž ji se snoubencem Davidem čekají peprné noci: Dvojice se bude pokoušet o miminko!
18.11.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1454 článků)
Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (22 článků)

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Vrací se Mimi šéf. Pokračování komedie jde do kin v březnu

 
Na animovanou komedii Mimi šéf z roku 2017 naváže režisér Tom McGrath filmem Mimi šéf: Rodinný podnik. Právě byl zveřejněn trailer v češtině.
26.11.2020 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Tom Tom (128 článků)

Chemické těhotenství: co jste o něm možná nevěděla

 
Chemické těhotenství je noční můra všech těhotných žen. Jakmile se žena snaží o miminko, toužebně očekává ovulaci a následně si těsně před menstruací nebo neprodleně po ní udělá těhotenský test. K jejímu nadšení a obrovskému překvapení se na něm objeví vytoužené dvě čárky signalizující, že se početí skutečně povedlo. S radostí v hlase se objedná k doktorovi, kde ale po negativních testech z krve propadne zoufalství a neskutečnému zklamání. Ano, přesně tak se projevuje chemické těhotenství. Jestliže jste o tomto slovním spojení doposud neslyšela, nenechte si ujít dnešní článek, ve kterém se tomuto strašáku všech těhotných podíváme blíže na zoubek. Co je to chemické těhotenství? Chemické těhotenství je stav, kdy dojde k oplodnění vajíčka, které se ale neuhnízdí a dále se nevyvíjí. Obecně je to tak, že drtivá většina žen chemické těhotenství vůbec nezpozoruje, neboť se u nich projeví jako zpožděná menstruace, která je sice o něco silnější nežli obvykle, ale stále nijak zvlášť neznepokojující. Chemické těhotenství a těhotenský test Těhotenské testy fungují na principu těhotenského hormonu HCG, který už chemického těhotenství začne stoupat. Ženy snažící se o miminko, které testují již několik dní po ovulaci, proto na testu skutečně objeví chtěné dvě čárky, ovšem pokud jej o několik dní později zopakují, zjistí, že čárky nesílí. A to je první varovný příznak. Co způsobuje chemické těhotenství? Pídit se po příčinách chemického těhotenství by byl běh na hodně dlouhou trať a pravděpodobně s nejistým či dokonce vůbec žádným výsledkem. Odborníci se shodují, že se jedná o chromozomální abnormality plodu, či nedostatečnou kvalitu vajíčka nebo spermie. Jsou chemická těhotenství častější nežli dříve? Možná vás napadá otázka, že je chemické těhotenství výmyslem současné moderně pokročilé doby. Zvláště pak starší ročníky, které se s tímto pojmem za svých mladších let vůbec nesetkaly, zastávají názor, že jsou chemická těhotenství častější, nežli jak tomu bývalo dříve. Není to pravda.... Čtěte více Příspěvek Chemické těhotenství: co jste o něm možná nevěděla pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
17.12.2015 22:05 |

podobné články

Šílený věděc tvrdí: Ženy po ovulaci dokáží vyčmuchat hada!

 
Absurdní vědec Nobuo Masataka přišel s "převratným" objevem. Ženy jsou prý skvělým detektorem jedovatých hadů, kteří se plazí v trávě. Ovšem pouze v případě, kdy mají těsně po ovulaci! Opravdu neuvěřitelné, na co může vědec dostat grant, že?
09.03.2012 14:50 |

podobné články

10 faktů o ovulaci, které je dobré vědět, pokud plánujete otěhotnět

 
Snaha otěhotnět vede celou řadu žen k tomu, že se musí začít zabývat termíny jako je ovulace, plodné dny a tak dále. A mimo jiné - také vás může dovést k tomu, že lépe poznáte samy sebe. Stejně, jak to popisuje jedna z maminek na Modrém koníku: “Uvědomila jsem si, že nevím, jak vlastně funguju. To, že mám ovulaci mi napovídaly bolesti v tomto období, ale kdy přesně? Co se děje potom? Po 2 měsících měření vím, co se se mnou děje, kdy asi přijde ovulace a co je po ní.” Pojďte se tedy podívat na fakta, která vám k tomu pomohou.
24.10.2019 10:35 |

podobné články

Shopaholicadel: Kvůli ženským dnům nemůžu do práce! A pravda o zákazu záchodu

 
Shopaholicadel rozvířila v posledních týdnech hladinu českých sociálních sítí, někteří by byli radši, kdyby přestala působit jako streamerka. Jenže ona místo toho dál bojuje s kritiky. Poté, co jí to nevyšlo s vymyšleným paragrafem, se kterým lidem hrozila vězením, nyní zase prosí, ať jí dají všichni pokoj. Na YouTube rozčileně vysvětluje, že vše o ní, včetně toho, že její kluk nemůže jít na záchod, kdy chce, jsou jen „kecy“.
07.08.2022 05:10 |

podobné články

Schyluje se k epické bitvě influencerů? Kluk s kamením chce zbít přítele Shopaholicadel

 
Když přítel Adély Pulcové, která vystupuje pod přezdívkou Shopaholicadel, David vyzval Ondru Václava Untermullera alias Kluka s kamením na MMA zápas, zdálo se, že se schyluje k epické bitvě v rámci Clash of the Stars. Z toho ale zdá se sešlo. To alespoň ve studiu eXtra hosta potvrdil sám Untermuller.
12.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1454 článků) , David David (1090 článků)

Shopaholicadel vrací úder: Jona Mariánka označila za upadající hvězdu. Chce se na mně zviditelnit, hlásí influencerka

 
Vypadá to, že Česko přijde o stream století. Instagramový spor mezi známou influencerkou Shopaholicadel a kontroverzním youtuberem žijícím v Americe Jonem Mariánkem totiž nadále pokračuje. Poté, co si Jon z Adély vystřelil na sociálních sítích a následně ji označil za pacienta, ho influencerka zablokovala a k celé situaci se vyjádřila na svém TikToku. Co prohlásila?
15.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jon Jon (91 článků)

Shopaholicadel byla odsouzena za trestný čin: Podvod s penězi a křivé obvinění

 
Bizarní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel lidem vyhrožuje vězením na základě vymyšlených paragrafů, když si ji dovolí odsledovat na jejích profilech, byla to ale ona sama, kdo měl skutečné potíže se zákonem. Jak redakce eXtra.cz zjistila, policisté a následně i soudy si ji podali kvůli nezákonnému chování při sjednávání půjčky.
22.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel se hroutí ze ztráty fanoušků: Zvracím, nemůžu hýbat rukou a bolí mě žebro

 
Kontroverzní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel ovládá už nějakou dobu sociální sítě. A to ne pro své umy, ale svým sledujícím je spíše pro smích. Došlo to až do takového stadia, že se proti ní spolčily desítky tisíc známých i neznámých uživatelů TikToku i Instagramu a Adélinu hvězdu chtějí i pro její dobro pohřbít. Za pár dní ztratila desítky tisíc sledujících a její reakce na sebe nenechala dlouho čekat, dle svých slov se doslova hroutí. 
26.07.2022 15:10 |

podobné články

Snoubenec, nebo pes? Shopaholicadel má jasno: Promiň, Davi, pokrčila rameny

 
Shopaholicadel dál řádí na sociálních sítích, kde v poslední době rozjíždí vztahová témata. Nedávno se svěřila, že se svým snoubencem intenzivně pracují na miminku. Avšak když došlo na dotaz, zda upřednostňuje svého partnera Davida nebo pejsky, tak odpověděla, že to není přítel, ale právě zvířátka, která bude mít vždy na prvním místě. Samotná reakce Davči je také překvapivá.
17.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1454 článků) , Davi Davi (1 článek)

Zemřela autorka Schindlerova seznamu Mimi Reinhardtová (†107): Zachránila přes tisícovku Židů

 
Ve věku 107 let zemřela Mimi Reinhardtová, sekretářka německého průmyslníka Oskara Schindlera. Právě ona byla autorkou slavného „Schindlerova seznamu“, který zachránil před vyhlazením v koncentračním táboře na 1 200 obyvatel židovského původu. Příběh přinesl na velké plátno Spielbergův film z roku 1993. O úmrtí Reinhartové informovala její vnučka Nina.
12.04.2022 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Oskar Schindler (8 článků)

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články

Shopaholicadel přišla o hlavní zdroj svých příjmů. Kvůli vulgaritám a zakázaným slovům jí zrušili účet na TikToku

 
Influencerka Shopaholicadel (29), vlastním jménem Adéla Pulcová, narazila na dno tiktokerského světa. Při živém vysílání se do ní začal navážet jeden z bojovníků Clash of the Stars Tadeáš Veselý, který ji svými urážkami zřejmě dostal, tam kam chtěl. Adéla totiž nadávky přeříkávala nahlas a za to jí TikTok smazal účet. Na něm přitom byla finančně závislá. Adéla ale neváhala a založila si ihned nový profil. Nakonec jí po několika hodinách starý účet opět vrátili.
30.09.2022 17:15 |

podobné články

Agraelus odmítl ponižovat Shopaholicadel za vyhrožování sledujícím: Ta borka si něco udělá, varuje

 
Tiktokerka a instagamerka Shopaholicadel (28) baví české sociální sítě svým chováním, kdy nejprve předváděla bizarní show s umělým miminkem, aby pak s hrůzou zjistila, že ji ve velkém opouštějí sledující. Absolutní hejt vůči ní se spustil ve chvíli, kdy odcházejícím divákům vyhrožovala vězením na základě vymyšleného paragrafu zákona. Úspěšný herní influencer Agraelus se ale nepostavil na stranu posměváčků a upozornil, že tahle vlna nemusí dopadnout dobře.
27.07.2022 16:00 |

podobné články

Zastavte ten teror: Shopaholicadel s Davčou mává jako s kusem hadru, diváci se bouří

 
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, vede dál svůj sociální experiment spočívající ve zjišťování, jak až hluboko může obyčejný člověk spadnout do iluze, že je slavný a úspěšný. Diváci na jejích sociálních sítích nedávno nevěřícně zírali na její záchvat „diktátorství“ vůči snoubenci Davčovi a někteří už vážně volají po tom, aby ho někdo zachránil. Připadá jim, že ho ponižuje až příliš.
25.10.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel si psala s asistentem Zemana: Kdyby prý měl prezident peníze pro lidi, tak jim pomůže, říká

 
Bizarní influencerka Shopaholicadel (28) své sledující už zřejmě ničím nepřekvapí. Partnerům zakazuje chodit na toaletu, fanouškům vyhrožovala vymyšleným paragrafem nebo vyprávěla, jak v Liberci potkala představitele Harryho Pottera, se kterým se prý dobře zná. Do jejích příběhů na sociálních sítích se dostal i sám prezident Miloš Zeman (77), konkrétně jeho asistent, kterým Adéla zřejmě myslela Jiřího Ovčáčka (43). Tomu prý psala, když měla problém s bytem. Co jí "asistent" odpověděl?
24.08.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27577 článků) , Harry Potter (1591 článků) , Harry Harry (1627 článků) , Tomu Tomu (326 článků)

Jakub Jíra promluvil o kontroverzní Shopaholicadel: Není asi úplně vyrovnaná osoba, říká

 
Sociální sítí TikTok v létě rezonoval hashtag  #srpenbezadel, který měl za cíl jediné: alespoň částečně eliminovat pomyslnou popularitu influencerky známé jako Shopaholicadel, která údajně trpí bipolární poruchou. Proti Adéle se tehdy spolčili známí internetoví tvůrci, ale i běžní uživatelé, dle kterých by Adéla neměla veřejně vystupovat na sociálních sítích a mít tak vliv na desetitisíce lidí. Nejen k tomu se v rozhovoru pro eXtra.cz vyjádřil Jakub Jíra, promotér organizace Clash of the Stars nebo Tábora s tiktokery, kterého Adéla měla být součástí. S influencerkou se setkal osobně, jaký na ni má názor a proč nakonec jejich plánovaná spolupráce nedopadla? 
01.10.2022 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Jíra (4 články)