Článek

SFPI: Žadatelé o dotaci od podepsali smlouvy přímo v obcích

 
Možnost uzavřít smlouvu se SFPI přímo v obcích, zasažených tornádem, využilo během dvou dní 81 žadatelů o dotaci z programu Živel. K dnešnímu dni je tedy uzavřeno 97 dotačních smluv v celkovém objemu 136,6 milionu Kč.
11.08.2021 20:55 |

podobné články

Podobné články

SFPI: Žadatelé o dotaci podepsali smlouvy přímo v obcích

 
Možnost uzavřít smlouvu se SFPI přímo v obcích, zasažených tornádem, využilo během dvou dní 81 žadatelů o dotaci z programu Živel. K dnešnímu dni je tedy uzavřeno 97 dotačních smluv v celkovém objemu 136,6 milionu Kč.
11.08.2021 21:15 |

podobné články

SFPI pokračuje s pomocí v oblastech zasažených tornádem

 
Mobilní týmy SFPI budou opět přímo na místě pomáhat s vyřizováním žádostí z programu Živel, v rámci kterého mohou lidé získat dotaci až 2 mil. Kč na obnovu zničeného obydlí.
04.08.2021 09:50 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1020 článků)

Ministryně Dostálová: Mobilní týmy přijaly v postižených obcích už stovky žádostí

 
Od pátku do neděle přijali pracovníci Státního fondu podpory investic (SFPI) 311 žádostí o podporu z programu Živel. Ministerstvo pro místní rozvoj zřídilo mobilní týmy úředníků, které vyrazily přímo do postižených obcí na jižní Moravě a do obce Stebno na Lounsku.
06.07.2021 11:55 |

podobné články

Padesát lidí v moravských Hruškách požádalo o dotaci na obnovu bydlení

 
Mobilní tým úředníků Státního fondu podpory investic (SFPI) v sobotu v obci Hrušky přijal 50 žádostí o dotaci na obnovu bydlení z programu Živel.
03.07.2021 18:05 |

podobné články

Ministryně Dostálová: Spouštíme příjem žádostí o dotaci na bydlení pro lidi z postižených oblastí

 
Státní fond podpory investic (SFPI) zveřejnil pravidla výzvy a formulář pro příjem žádostí o dotaci na rekonstrukci nebo pořízení nového obydlí zničeného tornádem.
04.07.2021 21:30 |

podobné články

Veřejný ochránce práv: Žadatelé mají právo vědět, proč dotaci nedostali

 
Jestliže je žádost o dotaci zamítnuta, musí se tak stát v souladu se správním řádem. Poskytovatel o tom musí vydat rozhodnutí s řádným odůvodněním a s poučením žadatele, jak se může bránit. Tento postup vyplývá podle veřejné ochránkyně práv z judikatury správních soudů, přesto není v praxi dodržován.
30.11.2015 12:11 |

podobné články

Berlín neumí „vyhodit“ neúspěšné žadatele o azyl. Zůstávají v Německu celé roky

 
Němci nezvládají z vlastní země fyzicky vyhostit neúspěšné žadatele o azyl. Nejde přitom ani tak o migranty, kteří do Německa dorazili v průběhu loňského roku. Jde o neúspěšné žadatele o azyl, kteří zůstávají v Německu už šest let. Stojí také za pozornost, že většinou nejde o Syřany. Mezi odmítnutými žadateli o azyl najdeme především Turky, Srby a občany Kosova.
23.09.2016 16:00 |

podobné články

Liberecký kraj: Ještě několik dnů mohou zájemci žádat o dotaci z programu Obchůdek 2021+

 
Liberecký kraj podpoří maloobchodní prodejny v obcích z nového programu Obchůdek 2021+. Žádost o dotaci mohou zájemci podávat ještě do 8. listopadu letošního roku. Připraveny jsou pro ně 3 miliony korun, maximální výše dotace činí 100.000 korun pro jednoho žadatele.
05.11.2021 16:45 |

podobné články

Lídři ANO a ČSSD podepsali koaliční smlouvu. Chci tým, hlásí Babiš

 
Lídři hnutí ANO a ČSSD den před hlasováním sněmovny o důvěře podepsali koaliční smlouvu. V minulých týdnech dokument podepsali i poslanci obou subjektů zastoupených v menšinovém kabinetu. Druhá vláda Andreje Babiše (ANO) disponuje v dolní komoře jen 93 hlasy, pro získání důvěry proto počítá s podporou 15 komunistických poslanců. KSČM se ve zvláštní dohodě s ANO k toleranci zavázala krátce před podpisem koaliční smlouvy.
10.07.2018 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24013 článků)

Hyský (ČSSD): Program obnovy venkova Vysočiny 2012

 
Zastupitelstvo Kraje Vysočina na svém úterním zasedání odsouhlasilo nové zásady pro poskytování účelových dotací v rámci Programu obnovy venkova Vysočiny pro rok 2012. „Stejně jako v předešlém roce obdrží dotaci každá z obcí do patnácti set obyvatel, která splní stanovené podmínky. Jestliže dojde ke zvýšení celkové částky v žádostech o podporu nad stanovenou výši alokovaných prostředků, tak se může poskytnutá dotace snížit, ne však pod garantovaných 104 tisíc korun,“ uvedl Martin Hyský, radní Kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje. Nejvyšší možnou výši dotací pro jednoho žadatele stanovili krajští zastupitelé na 140 tisíc korun.
15.12.2011 22:35 |

podobné články

Tři kraje vyhlásí nové kotlíkové dotace. Kde rozdají lidem další miliony?

 
Desítky milionů si vyžádaly tři kraje na druhé kolo kotlíkových dotací. Bude se opět opakovat situace, kdy lidé lační dotací na výměny kotlů obklopí krajské úředníky? Objem dotací není tentokrát zdaleka tak velký. 73 milionů v Plzeňském kraji, 50 ve Středočeském a 30 milionů ve Zlínském. Pro jednotlivé žadatele jsou však omezení. Na co si mají dát pozor? Tentokrát jde jen o kotle na čistou biomasu nebo tepelná čerpadla.
12.09.2016 18:25 |

podobné články

Lídři hokejové Sparty Ton s Brošem podepsali nové smlouvy

 
Lídři hokejové Sparty Petr Ton s Michalem Brošem podepsali ve středu v pražském klubu nové smlouvy.
16.05.2012 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Ton (30 článků) , Michal Broš (4 články)

Sheldon, Penny a Leonard podepsali smlouvy, mají 20 miliónů za díl Teorie velkého třesku

 
Herci z populární série Teorie velkého třesku podepsali nové smlouvy. Jim Parsons, Johnny Galecki a Kaley Cuocová mají tučné honoráře jisté, Simon Helberg a Kunal Nayyar zatím ne.
05.08.2014 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Galecki (15 článků) , Simon Helberg (7 článků) , Jim Parsons (27 článků) , Kunal Nayyar (8 článků) , Sheldon Leonard (3 články)

Hitler! Václav Klaus hrozivě o smlouvě, kterou právě podepsali Merkelová a Macron

 
Velká Británie se chystá na vystoupení z EU a Francie a Německo na užší spolupráci. Alespoň to vyplývá ze smlouvy, kterou Angela Merkelová a Emmanuel Macron podepsali v Cáchách. Co se v návrhu smlouvy řeší přinesla BBC. Na iDnesu tuto smlouvu nikterak pochvalně komentoval Václav Klaus starší. Varuje před ambicemi Německa a všímá si frází o „vnitřních nepřátelích“.
22.01.2019 13:01 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10658 článků) , Angela Merkelová (2811 článků) , Emmanuel Macron (562 článků)

Úředníci ve Stebně přijímali žádosti o dotaci po vichřici

 
Mobilní tým Státního fondu podpory investic (SFPI) pomohl v obci Stebno na Lounsku, kterou před týdnem zasáhl silný vítr a kroupy, vyplnit 39 žádostí o státní podporu z programu Živel. Jedna z žádostí přišla od společenství bytových jednotek.
05.07.2021 20:10 |

podobné články

Desítky domů na jižní Moravě nedostanou dotaci: Nestihli si před tornádem zkolaudovat dům

 
Lidé na jižní Moravě, kteří neměli zkolaudované své novostavby, nemohou po poškození tornádem počítat s pomocí státu. Možnost dvoumilionové dotace a třímilionového úvěru na jednoprocentní úrok z dotačního programu Živel se na ně nevztahuje. Píše to Mladá fronta DNES s odvoláním na mluvčí Státního fondu podpory investic (SFPI) Karolínu Smetanovou. Nezkolaudovaných domů zničených tornádem je na jižní Moravě dvacet, z toho deset v Moravské Nové Vsi. Podle ministryně Kláry Dostálové (za ANO) se mají majitelé obrátit na neziskové organizace či banky.
16.07.2021 06:25 |

podobné články

V žádostech o pomoc chybí posudky znalců i plnění pojišťoven

 
Devět z deseti žádostí o dotaci z programu Živel, které posílají lidé postižení tornádem na jižní Moravě Státnímu fondu podpory investic (SFPI), vykazuje chyby. Žadatelům tak stát zatím nemůže peníze vyplatit.
20.07.2021 09:20 |

podobné články

MMR: Sdružení místních samospráv ČR chce obejít pravidla přidělování dotací

 
Pravidla rozdělování podpory pro nestátní neziskové organizace (NNO) platí pro každého žadatele stejně. Úspěšní žadatelé získají z Ministerstva pro místní rozvoj (MMR) přes 184 milionů korun. Sdružení místních samospráv ČR však mezi nimi není. Přestože při podávání žádosti udělalo formální chybu, nenárokové dotace se nyní všemožně domáhá. MMR však, ani přes nátlak, žádné výjimky či rozdíly v žadatelích dělat nehodlá.
23.03.2017 10:25 |

podobné články