Článek

Sexy vtípek s Natálií!

 
Posel hlásí: „Pane generále, ztratili jsme dalších sedmdesát mužů!”
20.11.2021 05:10 |

podobné články

Podobné články

Angelina Jolie žárlí na Natalii Portman!

 
Angelina Jolie (33) dostala velký záchvat poté, co se dozvěděla, že Natalie Portman osobně oslovila Brada, aby si zahrál ve filmu jejího staršího milence. Říká se, že Jolie na Natalii pěkně žárlí. Zdroj říká: „Angelina dostala pěkný vztek a odvrátila se hlavou. Brada pak obvinila, že s Natalií flirtuje.“ „Angelina si nemůže pomoct, ale cítí se ohrožena. Brad ví, jak že je hodně žárlivá, ale nedá si pokoj a mluví o tom, jak je Natalie nesmírně nádherná a inteligentní, nesmírně atraktivní.“ „Angie se taky strachuje o karmu. Pohlcuje ji to a jsme si jistí, že příčinou spousty hádek je té, že Bradovi ne tak docela věří.“ I přes jejich neustálé hádky pár uvažuje o další adopci dítěte z Filipín.
29.04.2009 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Angelina Jolie (2279 článků)

Modelka Markéta Divišová ukázala čtyměsíční dceru Natálii

 
Modelka Markéta Divišová poprvé vzala do společnosti svoji čtyřměsíční dceru Natálii. Objevila se na přehlídce dětských modelů a modelek. I když už se Markéta k modelingu po porodu vrátila, s dcerkou se ale na mole neobjevila. "Na to máme ještě dost času," smála se mladá maminka.
05.06.2011 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Divišová (96 článků)

Rodina tlačí na Natalii Portman: Musíš se vdát

 
Vlastní rodiče ji mají za hříšnici! Důvod, proč tak nazývají herečku Natalii Portman (30) její nejbližší, je prostý. Pochází totiž ze silně věřící rodiny a ta nedokáže pochopit, jak je možné, že stále ještě není provdaná za svého partnera Benjamina Millepieda (34), se kterým už má i dítě. Syn Aleph se přitom narodil před pěti měsíci a Portman údajně stále častěji poslouchá, proč žije v hříchu. Dá se tak očekávat, že brzy přijde jedna velká hollywoodská svatba.  
16.12.2011 09:45 |

podobné články

Čech navštívil doma Divokého anděla Natalii Oreiro!

 
Tak to je mazec! Čech Ondřej Kočí (26) navštívil v Argentině slavnou herečku a zpěvačku Natalii Oreiro (37), kterou si všichni můžeme pamatovat z telenovely Divoký anděl. Setkal se s ní v jejím domě v Buenos Aires.
21.03.2015 22:50 |

podobné články

Tři školačky, tři různá pátrání: Policie hledá 13letou a 14letou dívku, další našla v Praze

 
Tři vyhlášená pátrání na různých místech republiky. To je znepokojující bilance za čtvrtek. Průběh je vždy podobný – školou povinná dívka odešla z domu či utekla, už se nevrátila. Po Valeriyi, Natálii a Markétě byla vyhlášena pátrání v Praze, na Havlíčkobrodsku a v Českých Budějovicích. Natálii již policie našla.
23.04.2015 21:05 |

podobné články

Renč promluvil o nemanželské dceři Natálii (14): Nejsem dobrý táta, ale snažím se…

 
Asi nikdo toho ve Špindlerově Mlýně nezažil tolik poprvé, jako režisér Filip Renč (50). Před patnácti lety tady nevědomky zplodil dceru Natálii (14), poprvé začal jezdit na prkně a první natáčecí den snímku Lída Baarová se odehrál tady.
17.12.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Filip Renč (636 článků) , Lída Baarová (498 článků)

VIDEO: Incident z missek. Kráska Natálie rozbila korunku

 
Za první vicemiss zvolili diváci nakonec Natálii Kotkovou (22) z Ústí nad Labem. Ceremoniál ale poznamenal drobný incident, při kterém se Natálii rozbila korunka.
03.04.2016 00:30 |

podobné články

Policie pátrá po Natálii (13) z Prahy: Utekla z diagnostického ústavu

 
Policisté pátrají po dvanáctileté Natálii Höpflové, která již poněkolikáté utekla z Dětského diagnostického ústavu v Praze 4. Ze zařízení, kam byla umístěna na základě soudního verdiktu, uprchla v neděli během vycházky. Při minulých útěcích se scházela s partou mladých lidí v Praze nebo v okolí Prahy.
17.10.2016 17:20 |

podobné články

Policie pátrá po Natálii (42). Dříve se chtěla zabít

 
Pražští policisté pátrají po Natálii Kučerové (42) z Prahy 4. Naposledy ji příbuzní viděli ve čtvrtek odpoledne, kdy přijížděla autem ke svému bydlišti. Žena má podle příbuzných psychické problémy, v minulosti chtěla údajně spáchat sebevraždu.
21.07.2017 17:35 |

podobné články

Těhotnou Natalii chtěl ubodat muslimský přítel, život jí zachránily prsní implantáty

 
Pořídila si je, aby si zvedla sebevědomí. Nakonec se pro Britku Natalii Queiroz (41) staly silikonové prsní implantáty více než kosmetickou záležitostí. Když na ni během těhotenství zaútočil její muslimský přítel v přestrojení a chtěl ji ubodat k smrti, zachránily jí život.
03.10.2017 20:40 |

podobné články

Natalii (†16) nechala krkavčí matka vyhladovět k smrti. Starala se více o psy a kočky

 
Nebohá Natalie Finn (†16) z Iowy zažila před smrtí neuvěřitelná muka. Její adoptivní matka Nicole Finn (43) se více starala o své psy a kočky než o vlastní děti. Natalii nechala vyhladovět k smrti. Dívka v době úmrtí vážila pouhých 38,5 kilogramu. Soud jí za vraždu dívky udělil trojnásobné doživotí.
28.01.2018 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Natalie Nicole (4 články)

Svou dívku Natálii prý nabízel na sex: Bil ji, až potratila, řekl kumpán u soudu

 
Před karvinskou nemocnicí měl prodávat vlastní přítelkyni Natálii M. (19) její druh Lukáš T. (35). S nožem v ruce nutil mladou ženu k prostituci i jeho kumpán Adam F. (34).
24.05.2018 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Adam (9 článků)

Nejdražší hráč české ligy Tomáš Souček se oženil: Fotbalista si řekl ano s krásnou Natálií

 
Fotbalista Tomáš Souček aktuálně prožívá jedno z nejšťastnějších období života. Před nedávnem mu vyšel přestup, díky čemuž se stal nejdražším hráčem české ligy. Krom toho se dnes na sociální síti pochlubil, že si vzal svoji milovanou partnerku Natálii.
09.08.2020 19:15 |

podobné články

Natálie ze Svatby na první pohled se umí pořádně odvázat: Její nejpůvabnější snímky

 
Svatba na první pohled se snaží rozšířit možnosti hledání partnera vhodného pro život. Prvním párem, který dala tato reality show dohromady je podnikatel František (36) a Natálie (23), zubní sestra z Ukrajiny. Natálie se na svých sociálních sítích podělila s lidmi o střípky z rozlučky se svobodou, kterou si evidentně pořádně užila. Nyní čeká Natálii a Frantu čtyři týdny ve společné domácnosti kdy se rozhodnou, zda budou společně pokračovat životem. František si nabrnkl pořádnou krásku a měl by se snažit, myslí si někteří lidé. Další Natálii nemají příliš v lásce. Mají tihle dva vůbec šanci?
30.10.2020 08:30 |

podobné články

Šokovaní diváci Svatby na první pohled: Netykavka Petra trumfla Natálii! No, tohle?!

 
Reality show Svatba na první pohled představila již tři nevěsty a tři ženichy. Zatímco páni jsou divákům vesměs sympatičtí a všichni působí jako pohodáři, u dam je to už horší. Fanoušci show si mysleli, že po odměřené Natálii je nic nerozhodí, to ale do třetího dílu neznali Petru!
12.11.2020 08:55 |

podobné články

Bývalý přítel přepadl Natalii (†30) a zavraždil ji: Když umírala, znásilnil její bezvládné tělo!

 
Hrozivý případ vraždy se odehrál v anglickém Teesside v severní Anglii. Andrew Pearson (45) zřejmě neunesl rozchod s přítelkyní Natalií Harkerovou (†30). Počkal si na ni schovaný u lesní cesty, ze zálohy ji přepadl a zardousil. Její tělo pak odtáhl do stanu v lese a už bezvládnou ji tam znásilňoval. Pachatele za to odsoudili k doživotnímu vězení.
24.11.2020 21:10 |

podobné články

Nájemná vražda? Tanečnici Natálii (†30) zastřelili na ulici: Prý byla milenkou ženatého, vysoce postaveného politika

 
Krásnou ruskou tanečnici Natálii Proninovou zastřelil z těsné blízkosti neznámý maskovaný pachatel. Stalo se tak poté, co se prý provalila její milostná aférka s ženatým mužem. Ruská média přinesla spekulaci, že jejím milencem měl být jistý vysoce postavený politik, prý dokonce poslanec. Stála ji milostná aféra život?
29.12.2020 13:30 |

podobné články

Pomozte najít Natálii (13) z Pardubic! Po obědě vyrazila k otci, tam už ale nedorazila

 
Policie, rodina a přátelé pátrají po třináctileté Natálii z Pardubic, dívku naposledy viděla její matka v pátek 26. března o půl druhé odpoledne. To dívka odešla z domu v Pardubicích – Ohrazenicích a odjela autobusem číslo 13 směr Dubina. Měla jet na autobusové nádraží a pak pokračovat do Přestavlk na Chrudimsku za svým otcem, do cíle ale nedojela.
27.03.2021 16:50 |

podobné články

Policie pátrá po Natálii (14) z Pardubicka: Z domova neutekla poprvé!

 
Policie vyhlásila pátrání po čtrnáctileté Natálii Fejlové z Pardubicka. Rodina ji pohřešuje od nedělního rána, z domova neodešla poprvé. Matka ji viděla ve 4:30, ale o hodinu později byla pryč, uvedla mluvčí krajské policie Eva Maturová.
28.06.2021 14:45 |

podobné články

Drama na Slovensku: Češku Natálii (†28) utýral přítel k smrti: Zemřela před očima dcerky (4)

 
Hrůzný případ vyšetřují kriminalisté ze Slovenska. Starší muž (37) měl dlouhodobě týrat svou partnerku Natálii (†28), kterou měl nakonec umlátit k smrti před očima její čtyřleté dcerky. 
01.08.2021 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Drama Drama (253 článků)