Článek

Sexy proměna Charlotte Štikové (25): Je to podvod! tvrdí máma Monika (49)

 
Válka mezi Štikami se přiostřuje! Zatímco Charlotta Štiková (25) se na sociálních sítích chlubí pokroky ve svém hubnutí a sdílí rajcovní fotky zeštíhleného tělíčka, její maminka Monika Biniasová (49) má jasno, jak si k novým, sexy křivkám pomohla. Drsně se proto na dceřino konto vyjádřila!
13.01.2022 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků)
Podobné články

Nejprsatější Štika má po drsném rozchodu novou známost: Skončila v posteli tohoto pokérovaného borce zdobeného zlatem!

 
Zatímco bývalý přítel "Charlotty Štikové":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova - Michal - dlouho netruchlil a pár dní po rozchodu s prsatou sestrou "Ornelly Štikové":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova "vesele vystavil fotku z probíhající soulože s novou dajkou":http://www.extra.cz/expritel-gigaprsatice-charlotte-stikove-to-vzal-po-rozchodu-hodne-zostra-a-vyfotil-sebe-a-novou-dajku-pri-analnim-sexu, Charly si dávala na čas a rozhlížela se kolem, co by bylo hodno její pozornosti.
08.03.2014 08:40 |

podobné články

Obezita Charlotte Štikové je zdraví nebezpečná: I vlastní máma už vypadá lépe!

 
Charlotte Štiková (22) se poslední měsíce dušuje, jak hrozně maká na své postavě a za každou cenu se snaží zhubnout. Redakci eXtra zásobovala různými ciframi o zhubnutí a své současné váze, která si evidentně tahala z rukávu. Její poslední fotka mluví za vše. Charlotte je stále obézní a někteří fanoušci si myslí, že tohle už může ohrožovat její zdraví. I o více než dvacet let starší matka Monika Štiková (46) vypadá lépe než vlastní dcera.
17.11.2018 07:01 |

podobné články

Sexy Štika! Charlotte ukázala celou postavu: Namísto XXL už mám velikost M, chlubí se

 
Nejmladší „Štika“ Charlotte Štiková (25) už nějaký čas usilovně hubne. Zatím toho ale příliš neukázala a „mama Štika“ Monika Binias (49) se do ní mezitím pustila, že je vše jenom podvod. To Charlotte nenechala jen tak a tentokrát zveřejnila snímek celé postavy!
28.01.2022 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků)

Charlotte Štiková se po zhubnutí ukázala v kalhotkách! Vrací úder mámě?!

 
Nejmladší členka klanu Štikových Charlotte (25) se už nějaký čas dušuje, že usilovně hubne. „Mama Štika“ Monika Binias (49) na to má ale jiný názor! Podle ní je všechno jenom podvod. Sama mezitím vytáhla sexy fotky z roku 2018, aby dokázala, jak je hubená, a že má právo za peníze radit ostatním. Charlotte teď matce vrátila úder: ukázala ploché bříško jen v kalhotkách!
12.02.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků) , Sam Sam (619 článků)

Monika Štiková se s Charlotte a Ornellou neusmířila ani po svatbě: Zloba i trapnost

 
Ani svatba Moniky Štikové (47) nepřinutila její dcery k zakopání válečné sekery. Na obřadu se neobjevily a matce se vysmívají. Ta si s nimi ale nebere žádné servítky. Redakci eXtra prozradila, co si o Ornelle Koktové (27) a Charlotte Štikové doopravdy myslí a nevynechala ani jejich otce Michala Štiku. Dala také jasně najevo, že z nepřejících komentářů si nic nedělá.
20.07.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků) , Ornella Štiková (1116 článků)

Macatá prsatice Charlotte Štiková vystavuje svoje tělo v prádle: V galerii vám ukážeme celé její odhalené tělo!

 
Nejmladší dcera "Moniky Štikové":http://www.extra.cz/tema/monika-stikova (41), "Charlotte":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova (17), začíná pěkně válcovat český šoubyznys. Coby sestra úspěšnější "Ornelly":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova, která si teď žije svým životem s "Pepínem Koktou":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta-1 (56) v karlínském bytě, se pomalu dostává do popředí.
23.08.2013 12:45 |

podobné články

Macatá prsatice Charlotte Štiková vystavuje svoje křivky v prádle: V galerii vám ukážeme celé její odhalené tělo!

 
Nejmladší dcera "Moniky Štikové":http://www.extra.cz/tema/monika-stikova (41), "Charlotte":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova (17), začíná pěkně válcovat český šoubyznys. Coby sestra úspěšnější "Ornelly":http://www.extra.cz/tema/ornella-stikova, která si teď žije svým životem s "Pepínem Koktou":http://www.extra.cz/tema/josef-kokta-1 (56) v karlínském bytě, se pomalu dostává do popředí.
23.08.2013 14:40 |

podobné články

Monika Binias je ve válce s dcerou Charlotte: Jestli má někdo chorý mozek, jsi to ty

 
V rodině Štikových jsou holky stále na nože a tentokrát se do matky Moniky (48) ostře opřela její nejmladší dcera Charlotte (23). Monika se nedávno provdala za svého miláčka Petra Biniase (23) a na svatbu nepozvala nikoho z rodiny kromě svých rodičů. Charlotte celou svatbu a vztahy v rodině popsala pěkně zostra a její matka Monika teď vrací úder. A rozhodně na drzé dceři nenechala nit suchou.
25.07.2020 13:25 |

podobné články

Binias prý měla svádět dceřina přítele: Přála bych si, aby Charlotte vytáhla hlavu z pr**le, vzkázala Monika

 
Charlotte Štiková (25) nedávno šokovala prohlášením, že se její matka Monika Binias (48) snažila v minulosti svést jejího přítele Ivka, kterého měla navštívit v ložnici, což prozradila pro deník Super.cz. Redakce eXtra.cz dala prostor pro vyjádření samotné Monice, která je z tvrzení své mladší dcery velmi znechucená, a to i z důvodu, že Charlotte i Ivkovi léta zajišťovala střechu nad hlavou a veškeré základní životní potřeby včetně cigaret. "Přála bych si, aby si vytáhli ty hlavy z prdele," vzkazuje Monika.
17.11.2021 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků)

Válka Charlotte Štikové s mámou graduje: Bezzubý Ifko mě naháněl, tvrdí Monika

 
Nejmladší z klanu Štikových se vrhla na hubnutí a sociální sítě zásobuje rajcovními fotkami. Podle všeho to ale velmi provokuje její matku Moniku, která se do Charlotte (25) nepřestává strefovat. Dokonce ji nařkla z podvodu. A o jejím příteli tvrdí, že ji sváděl!
15.01.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků)

Monika Štiková se ozvala ze svatební cesty: Místo líbánek drsná reakce na mladší dceru

 
Měla by si užívat svatební cestu a líbánky s manželem Petrem. Monika Binias  (48) , dříve Štiková, sice vyrazila po českých krajích a pochlubila se fotografiemi z Hluboké nebo Českého Krumlova, ovšem prohlášení její mladší dcery Charlotte Štikové  (23) ji nenechalo chladnou do té míry, že sedla a sepsala velmi dlouhou rekci. Šlo o to, že Charlotte se pustila do babičky a dědy z matčiny strany a ani na Monice nenechala nit suchou.
24.07.2020 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků)

Ifko od Charlotte Štikové nestačí zírat: Po rozchodu ho uhání nenáviděná tchyně Monika

 
Jen chvíli poté, co se Monika Binias (49), bývalá hlava rodu Štiků, dozvěděla, že její dcera Charlotte (25) po pěti letech vztahu už nerandí se sympatickým Slovákem Ifkem, dostal mládenec od neoblíbené tchyně záplavu zpráv a telefonátů. „Nechápu, o co se snaží,“ řekl udiveně eXtra.cz.
13.04.2022 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Štiková (132 článků)

Charlotte Štiková a její proměna: Z kulaté blondýny se stala hubnoucí hnědovláska

 
Charlotte Štiková (24) je mladší sestra čerstvé dvojnásobné maminky Ornelly Koktové (27). Jejich matka Monika (48) si před časem vzala o generaci mladšího Petra Biniase (24) a Charlotte Štiková také zažívá razantní změny. Nedávno si obarvila své vlasy z blond na hnědou a dost výrazně zhubla. Ač ještě není na vysněné váze, výsledek je už velmi zřejmý.
01.11.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1116 článků) , Monika Štiková (132 článků)

Charlotte, nejmladší Štiková, vstupuje do šoubyznysu: Natáčí klip s Romanem Skamene a je to pořádná úchylárna!

 
Nejmladší štika v českém šoubyznysovém rybníce se jmenuje "Charlotte":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova (17), je to sestra zatím slavnější "Ornelly Štikové":http://www.extra.cz/tema/ornela-stikova (20) a rozdíl mezi nimi je v tom, že Charlottin kluk není o třináct let starší než její otec, ale je mu normálně 19 a i jinak je v pořádku.
13.06.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Skamene (129 článků)

Expřítel gigaprsatice Charlotte Štikové to vzal po rozchodu hodně zostra a vyfotil sebe a novou dajku při análním sexu!

 
Prsatá princezna z trůnu rodiny Štikových, slečna "Charlotte":http://www.extra.cz/tema/charlotte-stikova se začátkem tohoto roku rozešla s přítelem Michalem. Prý nějak podezřele často přespával v kadeřnictví, kde pracuje, a začal být na svou dívku poněkud hrubý.
27.02.2014 10:00 |

podobné články

Charlotte Štiková se bude svlékat pro Playboy: Jak zamaskovat kulatou postavu?

 
Méně známá, ale o to prostorově výraznější sestra Ornelly Štikové, mladší Charlotte, dostala nabídku, která se neodmítá. Její opěvované vnady chce do svého časopisu prestižní časopis Playboy. V něm se už roky objevují pouze ty nejkrásnější ženy planety, takže to musí být pro Charlotte obrovská čest. Jenomže to má jeden háček.
27.01.2016 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1116 článků)

Pravda o obézním těle Charlotte Štikové: Z trezoru unikla fotka, kterou neměl nikdo vidět!

 
Charlotte Štiková (21) po boku své sestry Ornelly Koktové (25) vždy trpěla. Ta sice nikdy nebyla žádná anorektička, přesto váží o desítky kilogramů méně než mladší sestra. Před třemi měsíci se proto Charlotte dala na hubnutí. Získali jsme fotografii, která nasvědčuje, že tohle snažení zatím přichází vniveč.
05.11.2018 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1116 článků)

Blesk z čistého nebe: Nově štíhlá Charlotte Štiková se rozešla s milovaným Ifkem

 
Zdálo se, že mladší sestře Ornelly Koktové (29) Charlotte Štikové (25) se v poslední době velmi daří. Zejména se na svém Instagramu pochlubila, že zhubla přes třicet kilo. Avšak ne vše je zalité sluncem, Charlotte svým sledujícím naznačila, že se rozešla se svým dlouholetým přítelem Ifkem, který si ještě před pár měsíci nechal vytetovat její tvář na ruku.
15.03.2022 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Ornella Štiková (1116 článků)

Žhavá Charlotte Štiková provokuje: Po rozchodu ukázala útlé tělo a nadupaný dekolt

 
Zdálo se, že dlouholetý vztah Charlotte Štikové (25) a jejího ex Ifka se dobře vyvíjí, což dosvědčovali i zamilovanými snímky. Jak už to tak ale bývá, realita byla zcela jiná a pár se rozešel. S rozchodem se každý vyrovnává jinak, žhavá Charlotte jakoby rozkvetla, pochlubila se i velmi žhavými snímky, kvůli kterým zajisté nemá o nápadníky nouzi. Podívejte se, jak jí to sekne v černých korzetových šatech s výstřihem, ve kterých vyniká nejen její útlý pas. Zdá se, že hubnutí zafungovalo přesně na místech, kde si všechny ženy přejí.
05.04.2022 19:00 |

podobné články