Článek

Sexy padesátnice Blanarovičová vypadá stále skvěle: Nebudete věřit, čím si udržuje dokonalou figuru!

 
O Yvettě Blanarovičové  (55) si už pár let řada lidí myslí, že musí mít tajný elixír mládí. Herečka se takřka vůbec nemění a její postavu by jí stále mohly závidět i o generaci mladší kolegyně. Zatímco dřív chodila Yvetta pravidelně cvičit, v poslední době na to nemá čas, tip na to, jak mít dokonalé nohy a pozadí ale přeci jenom má. „Tanec a sport teď moc nestíhám. Mám předpremiérová představení, jsem tam v hlavní roli a premiéra bude v lednu, takže zkouším. Jsem stále na nohách, pořád v pohybu a neustále chodím na podpatcích, a to je teď to, co mě udržuje v kondici,“ svěřila se Yvetta s tím, že nejen divadlo, ale i chůze na podpatcích ji dopomáhá k sexy křivkám.
17.11.2018 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)
Podobné články

Padesátnice s tělem dvacítky: Blanarovičová s hlubokým výstřihem a sexy zadkem provokuje v tělocvičně i ve společnosti

 
Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová  (50) vypadá i po padesátce neuvěřitelně sexy. Všechny ženy ale musíme zklamat, protože Blanarovičová žádný zázračný elixír mládí nevlastní. Fantastickou figuru totiž rozhodně nemá zadarmo.
14.03.2014 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Rajcovní padesátka Blanarovičová se nebojí na pódiu roztahovat nohy, posadit si na klín polonahou ženskou a ještě víc!

 
Herečka a zpěvačka "Yvetta Blanarovičová":http://www.extra.cz/tema/yvetta-blanarovicova vypadá dobře. I když by se to u žen nemělo, s její vizáží klidně prozradíme, že oslavila padesátku. Není to totiž vůbec poznat. Obzvlášť v muzikálu Mata Hari, kde Blanarovičová hraje proslulou špionku a na pódiu to v "sexy kostýmech":http://www.extra.cz/5-velmi-svudnych-fotografii-yvetty-blanarovicove-ohanbi-v-satenove-kosilce-nadupany-dekolt-vyplneny-silikonovymi-trojkami rozjíždí s razancí srovnatelnou jako na koncertech "Madonny":http://www.extra.cz/tema/madonna.
22.03.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Mata Hari (97 článků)

VIDEO: Blanarovičová v 48 letech lásku tají, promluvily však zářivé oči

 
Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová se už o lásku dělit nechce. Alespoň ne s veřejností. Na osobnější otázky odpovídá vyhýbavě, přestože jiskry v očích mluví za vše. Další články k tématu: Nechci se ničit výčitkami, říká Yvetta Blanarovičová MÓDNÍ POLICIE: Snaha Blanarovičové vypadat mladě skončila u ledu Blanarovičové někdo zničil obě auta, po viníkovi se pátrá Blanarovičová: S přítelem jsem se rozešla kvůli jeho nevěře
21.11.2011 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků) , Richard Genzer (489 článků)

Sexice Blanarovičová zuří: Hodili jí do postele Šírla! Řekla nám, jak to má v posteli doopravdy!

 
"Yvetta Blanarovičová":http://www.extra.cz/tema/yvetta-blanarovicova, asi "nejrajcovnější česká padesátka současnosti":http://www.extra.cz/rajcovni-padesatka-blanarovicova-se-neboji-na-podiu-roztahovat-nohy-posadit-si-na-klin-polonahou-zenskou-a-jeste-vic, opět doplatila na svou snahu nechat si svoje soukromí pro sebe.
16.06.2014 12:15 |

podobné články

Bez pořádného výstřihu ani ránu: Yvetta Blanarovičová opět předvedla figuru neskutečně udržované padesátnice

 
Vzhledem k tomu, jak dlouho žije v Česku, už bychom málem zapomněli, že zpěvačka Yvetta Blanarovičová  (52) je Slovenka. Leckomu to došlo až ve chvíli, kdy ji spatřil na pódiu pražské Lucerny, kde byla jednou z hvězd show Slovenské divy.
02.02.2016 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Sexy padesátka! Blanarovičová v plavkách si osedlala motorku

 
Pro tuhle postavu by spousta žen vraždila. Yvetta Blanarovičová má v padesáti letech dokonalou figuru. V džínových šortkách a podprsence předvedla ploché bříško a hladké nohy.
19.05.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Chyběl kus látky? Yvetta Blanarovičová vystavila vnady v živůtku, do něhož je sotva namačkala

 
Zpěvačka Yvetta Blanarovičová  (50) je i ve svém věku kost s dokonalou postavou. A velmi ráda svoji figuru, na níž bez ustání maká, ukazuje. Tentokrát to ale trošku přehnala a měli jsme pocit, že jí to bylo až samotné nepříjemné.
15.10.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Když Blanarovičová není za sexbombu: I v roli ženy postižené rakovinou po zásahu maskérky vypadá famózně

 
Yvetta Blanarovičová  (51) se sice už loni zařadila mezi padesátnice, ale v žaludku leží už dlouho leckteré třicátnici. Když se totiž objeví ve společnosti s dokonalým make-upem, účesem a v sexy šatičkách, lepí se na ni chlapi jako vosy na bonbón.
06.12.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Divoké roznožky i ostré výpady: Takhle formuje svou božskou postavu nestárnoucí Yvetta Blanarovičová

 
Kdo z vás se podivuje nad tím, jak je možné, že Yvetta Blanarovičová  (49) , které táhne na nemilosrdnou padesátku, vypadá o dvacet let mladší, záhy zjistí, že sličná zpěvačka a herečka nemá dokonalou postavičku jen díky skvělé genové výbavě, ale zejména proto, že na svém půvabu tvrdě maká.
01.04.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Padesátnice Basiková a Blanarovičová: Hodně dětí vs. hodně plastik?

 
Obě se narodily před jednapadesáti lety, při pohledu na ně se ale může zdát, že je mezi Bárou Basikovou a Yvettou Blanarovičovou několikaletý věkový rozdíl. Zatímco Basiková působí ztrhaně, Blanarovičová mládne před očima. Čím to je?
21.10.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (583 článků) , Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Neuvěřitelné: Skoro padesátiletá Blanarovičová ukázala v ultrakrátkých šatech své neskutečné nohy

 
Yvetta Blanarovičová  (48) umí překvapit. Ve svých osmačtyřiceti letech vypadá lépe než kdykoli předtím. Herečka a zpěvačka vypadá neskutečně. A její figuru by jí mohly závidět dvacetileté modelky
19.10.2011 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Takhle vyvádí padesátnice: Blanarovičová předvedla odhalené vnady i dokonalá stehýnka

 
Stá repríza posledního muzikálu Michala Davida patřila bezesporu představitelce titulní role Yvettě Blanarovičové . Sexy padesátnice pojala postavu podle svých slov více tanečně než její kolegyně Kateřina Brožová, a podle toho to také vypadalo. Na pódiu dokonce při bujném tanečku selhal kostým a předvedla své ňadro.
22.03.2014 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1417 článků) , Kateřina Brožová (478 článků) , Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Dračice Blanarovičová zase nic nenechala náhodě: Jezdce omámila dechberoucím dekoltem

 
To, že skoro padesátnice Yvetta Blanarovičová  (49) vypadá rok od roku lépe, nemá ani vrásku, může se pyšnit hebkou opálenou pletí a výstavním hrudníkem, už zřejmě nikoho nepřekvapí. Znovu svými půvaby omámila všechny přítomné muže při moderování Výročních cen České jezdecké federace.
07.02.2013 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Obě jsou to padesátnice, ale na každou působí zub času jinak: Yvetta Blanarovičová vypadá vedle Basikové jako sličná dvacítka

 
Je to až k nevíře, ale zatímco zpěvačka Yvetta Blanarovičová  (50) s věkem zraje jako víno, její kolegyně Bára Basiková  (51) naopak přibývající léta rozhodně nezapře.
12.03.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Bára Basiková (583 článků) , Yvetta Blanarovičová (296 článků)

NEJSMUTNĚJŠÍ VÁNOČNÍ DÁREK! Diblík Yvetta Blanarovičová dostala pod stromek kopačky

 
Krásná padesátnice Yvetta Blanarovičová (53) sice na sobě neustále pracuje a vypadá lépe než třicátnice, jenže štěstí v lásce jí to nepřináší. Dokonce dostala kopačky těsně před Vánoci.
12.12.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Blanarovičová se opět vyprsila: Na tenhle mega výstřih by měla nosit zbrojní pas

 
Zpěvačka a herečka Yvetta Blanarovičová  (50) se po dovolené v USA na skok ukázala v Česku. Opálená padesátnice, které mohou sexy postavu závidět i o generaci mladší dámy, v Praze moderovala španělský večer.
09.05.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Sexy padesátnice Blanarovičová promluvila o tom, jak to má s tímhle fešným mladým fotbalistou

 
Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová  (50) , která úspěšně bojuje s přibývajícím věkem, se zásadně nevyjadřuje ke svému soukromí. Posledního slovenského přítele před médii úspěšně ututlala. Nyní je prý zase sama. Média jí čas od času ovšem přiklepnou nějakého fešného a výrazně mladšího sportovce.
16.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (296 článků)

Heidi Janků prozradila, jak si udržuje figuru

 
Zpěvačka Heidi Janků (55) měla vždy skvělou figuru a nyní prozradila, jak si postavu udržuje. Po padesátce má mnoho žen problém si štíhlost udržet a s podobným problémem bojovala donedávná i zpěvačka. K lepší postavě zpěvačce pomohl její čtyřnohý miláček Eda.
01.05.2018 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Heidi Janků (537 článků)

Vyžehlená Blanarovičová? Místo plastiky krém z hlemýžďů a sérum z jiker

 
Herečka Yvetta Blanarovičová vypadá neuvěřitelně. Podle její vizáže by nikdo neuhodl, kolik jí je let. Na 53 roků totiž ani zdaleka nevypadá. Na tiskové konferenci České Miss předvedla svůj „vyžehlený“ obličej a super figuru. Jak to dělá?
11.01.2017 21:10 |

podobné články