Článek

Sexy Ivka z MasterChefa: Ukázala tvrdě vydřenou figuru!

 
Iva Sarauerová se proslavila v kulinářské soutěži MasterChef, kde diváky oslňovala svým kulinářským uměním. Teď oslnila své fanoušky vypracovaným tělem, na které je radost pohledět.
17.07.2021 17:35 |

podobné články

Podobné články

Ivka z MasterChefa se nezdá: Vášnivá cukrářka miluje sladké, pyšní se ale fitness postavou

 
K těm výraznějším soutěžícím kulinářské show MasterChef Česko patří bezpochyby milovnice pečení a fitnesska Ivka. Ta už několikrát porotě svým kuchařským umem vytřela zrak. V soutěži patří rozhodně k těm dominantnějším účastníkům, jelikož si umí zjednat pořádek a většinou přesně ví, čeho chce dosáhnout. Cílevědomost se ale neprojevuje jen v kuchyni, Ivka totiž mimo jiné závodí na fitness soutěžích, kvůli kterým si musí na dlouhé měsíce odepřít své oblíbené sladké.
22.04.2020 15:16 |

podobné články

MasterChef Česko: Souboj nejlepších plný tance a dobrot: Cukrářka Ivka znovu bodovala

 
Středa přinesla další speciální vydání show MasterChef Česko: Souboj nejlepších a ani tentokrát nebyli diváci ochuzeni o pořádnou výzvu. Proti sobě se postavila veselá Ivka Sarauerová z poslední řady a rozjařená Katka Kolbová, která bojovala o titul MasterChefa v roce 2019. Cukrářská výzva není ta úplně nejoblíbenější, ale naprosto bravurně ji ovládla Ivka, která získala Řád zlaté vařečky.
10.03.2021 22:15 |

podobné články

Vítězka Řádu zlaté vařečky MasterChefa Ivka: Žiju si svůj sen, ale moje láska se teprve hledá

 
Speciální duel MasterChef Česko přinesl další záludnou výzvu – pečení. Diváci mohli vidět velmi vyrovnaný souboj mezi Ivkou a Katkou. Řád zlaté vařečky po vypjatém souboji nakonec získala sympatická maminka dvou kluků Ivka. V rozhovoru pro eXtra.cz se Ivka rozpovídala o tom, jaké to bylo vrátit se na okamžik zpátky a jaké to je, žít svůj vlastní sen.
11.03.2021 07:00 |

podobné články

Sexy Ivka z MasterChefa na Mallorce: Vraždí výstřihem!

 
Z fleku by mohla hrát v detektivním seriálu Vražedná Mallorca! Sexy Ivka Sarauerová (37) z MasterChefa se na pláže španělského ostrova vyzbrojila pořádně těžkým kalibrem v podobě nadupaného dekoltu v plavkách.
16.04.2021 05:05 |

podobné články

Pořádně žhavý duel MasterChefa: Vyrýsovaná Ivka se ukázala v tangách!

 
Vrátila se do kuchyně MasterChefa v nejlepší formě. Ivka Sarauerová (37) otestovala ve středu večer své cukrářské umění v duelu s Katkou Kolbovou (28). Co se křivek týká, vítězkou byla už před kuchařskou řeží.
11.03.2021 07:55 |

podobné články

Ivka z MasterChefa schytala kudlu do zad od nejbližšího: Místo podpory rozvod

 
Iva Sarauerová patří mezi jedny z favoritů kulinářské show MasterChef a na první pohled je nepřehlédnutelná. Energická máma dvou synů, která navrhuje zahrady, miluje pečení a věnuje se fitness. Ivka působí jako pozitivní a optimistická duše, ale nebylo tomu tak vždy. Oblíbená soutěžící si prošla velmi náročným obdobím, ale nevzdává se. Redakci eXtra.cz mimo jiné prozradila, jak by naložila s případnou výhrou.
20.05.2020 07:00 |

podobné články

Ivka z MasterChefa stále čeká na toho pravého: Hledá silnou osobnost, která nechodí po hospodách

 
Ivka ze soutěže MasterChef se v poslední době soustřeďuje jen na práci. Občas však pomyslí na to, kdy konečně potká toho dokonalého partnera. Redakci eXtra.cz se dokonce svěřila, jak by takový muž měl vypadat. Sama ho ale hledat nechce a čeká, až přijde on za ní. Seznámení přes sociální sítě však striktně zavrhuje.
03.08.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (458 článků)

Ivka z MasterChef: Místo buchet peče zadeček

 
Dře na sobě jako mezek a tělo má pevné jako skála. Sama se sebou ale není tak úplně spokojená. Místo buchet z kuchyně MasterChefa teď Ivka Sarauerová (37) vystavuje, jak peče svůj zadeček.
02.09.2020 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Sam Sam (458 článků)

Překvapení pro diváky v MasterChefovi: Návrat 6 soutěžících a rozloučení s Ivkou

 
Do úterního dílu postoupili už jen čtyři soutěžící. Do semifinále mohli postoupit ale jen tři soutěžící. V rozstřelu zůstala Ivka Sarauerová a Pavel Berky. Porotci nakonec rozhodli, že do dalšího kola nepostoupí Ivka. Úterní díl byl zároveň pro fanoušky velkým překvapením, protože se mohli znovu dívat na 6 soutěžících, kteří MasterChefa opustili v minulých dílech.
20.10.2020 21:50 |

podobné články

Diváci MasterChefa zuří: Mezi TOP 3 měla být Ivka, Pavlína na balkóně nemá co dělat píší

 
V úterním díle MasterChefa Česko 2020 se diváci rozloučili s Ivkou. Mezi nejlepší tři amatérské kuchaře se dostali Pavel, Roman a Pavlína. Divákům se samozřejmě složení TOP 3 nelíbí. Místo Pavlíny by raději v semifinále viděli Ivku.
20.10.2020 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Ivka po vyřazení z MasterChefa: Za prozrazení vítěze milion pokuta! A Pavlína?

 
Bezprostředně po odvysílání poslední epizody MasterChefa se rozlícení diváci hnali na sociální sítě zkritizovat postup nejneoblíbenější účastnice letošního ročníku Pavlíny do semifinále a vyhazov favoritky soutěže Ivky. Ta posléze prozradila, že vítěze už samozřejmě zná. Vzhledem k milionové pokutě si ho ale musí nechat pro sebe.
21.10.2020 12:40 |

podobné články

Zpověď Ivky z MasterChefa: Vyzradila, jak to chodí v zákulisí!

 
Vypadla těsně břed branami finále, a tak si vysportovaná Ivka Sarauerová (38) může dovolit být upřímná. Všem nalila čistého vína. Nejenže prozradila, že za odtajnění vítěze jí smluvně hrozí pokuta milion korun (Aha! informovalo včera), ale diváky zavedla i do přísně střeženého zákulisí MasterChefa.
23.10.2020 05:10 |

podobné články

Výzvu Lukáše Hejlíka zvládla na výbornou: Ivka si v MasterChefovi vyvařila imunitu

 
Středeční díl pořadu MasterChef 2020 byl ozvláštněn příchodem zvláštního hosta. Lukáš Hejlík (40) se přidal k porotě a soutěžícím zadal úkol, který rozhodl o tom, kdo si může odnést imunitu a tudíž v příštím kole nemůže být vyřazen. Risotto, jakkoliv se zdá jednoduché, se dá celkem lehce zkazit. O tom se přesvědčil Pája, který ale neuvařil úplně špatně. Imunitu po dalším boji získala Ivka.
04.03.2020 22:51 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Hejlík (194 článků)

MasterChef Česko: Souboj nejlepších a neoblíbená výzva. Ivka a Katka budou péct

 
Další speciální duel MasterChef Česko přinese další záludnou výzvu – pečení. "Tato výzva patří vždy mezi nejméně oblíbené," vzpomíná Jan Punčochář na zděšené výrazy soutěžících, když se dozvěděli, že budou péct. Na umění vytvořit ten nejlepší dezert pohořeli i vítězové Kristina a Roman. Proti sobě se postaví Ivka z poslední řady a Katka, která soutěžila o titul MasterChef Česko v roce 2019.
10.03.2021 15:50 |

podobné články

Ivka z MasterChefa ukázala vysportovanou postavičku v plavkách. Dvojnásobná mamina je pořád single

 
Iva Sarauerová (38) patřila k diváckým oblíbenkyním v kulinářské show MasterChef, ve které se dostala až do finále. Prezentovala se především svým cukrářským uměním. Sympatická dáma má jistotu, že moc nepřibere, protože se aktivně věnuje fitness. Dřív sice měla nějaké to kilo navíc, ale dnes se tato dvojnásobná maminka pyšní vysportovanou figurou.
18.04.2021 06:00 |

podobné články

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (333 článků)

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Štíhlá Adele si nepotrpí na pozlátko: Ukázala se v teplácích a po pěti drincích

 
Zpěvačka Adele (32) v poslední době nenahrává žádné nové písně, a tak více než svou tvorbou poutá pozornost proměnou z baculky ve štíhlou ženu. Svou vydřenou postavu zatím ukazovala především na fotkách, na nichž pózuje ve společenských šatech, nyní ale fanouškům dala nahlédnout do soukromí a ukázala, jak vypadá v domácím úboru, nenalíčená a po pěti drincích.
29.06.2020 11:55 |

podobné články