Článek

Sexy blondýna ve skafandru se vrátila! Recenze epického sci-fi Metroid: Samus Returns

 
Dobrodružství nájemné lovkyně Samus Aran patří k tomu nejlepšímu, co si lze na konzolích od Nintenda zahrát. Její dávný souboj s metroidy na jejich domovské planetě SR388 však upadl téměř do zapomnění. Letitá klasika Metroid II: Return of Samus pro stařičký Game Boy je dnes pro mnohé již příliš velké retro. Naštěstí je tu teď remake Metroid: Samus Returns, který je tak bombastický, že si legendární bitvu s geneticky vyšlechtěnými monstry může užít každý.
17.09.2017 19:05 |

podobné články

Podobné články

Vesmírní mariňáci v akci! Recenze Metroid Prime: Federation Force

 
Systémem Bermuda nikdy nezmítaly nepokoje a boje tolik jako nyní. Naštěstí je tu úderná jednotka vesmírných mariňáků Federation Force vybavená robotickými mechy a silným zbrojním arzenálem. V nové kooperativní akci pro Nintendo 3DS ukáže, jak se umí ohánět. A zároveň přesvědčí hráče, že svět Metroida není jenom o námezdní lovkyni Samus Aran.
19.08.2016 06:15 |

podobné články

Lightning Returns uzavře ságu Final Fantasy XIII

 
Square Enix využila právě probíhajícího PAXU k představení „třetího dílu“ Final Fantasy XIII, jehož hlavní a jedinou hrdinou bude Lightning, celý jménem Claire Farron. Lightning Returns: Final Fantasy XIII sice uzavře miniságu FFXIII, ale jinak se bude tvářit jako zcela samostatný titul, který na předchozí dvě hry příliš nenaváže, hlavně herním konceptem ne....
01.09.2012 18:50 |

podobné články

Armstrongův skafandr se rozpadá. Peníze na opravu vybírají na Kickstarteru

 
Americké národní letecké a kosmické muzeum vypsalo sbírku na opravu skafandru, ve kterém se v roce 1969 Neil Armstrong prošel po Měsíci. Na opravu skafandru, který se už po letech rozpadá, je potřeba alespoň půl milionu dolarů (12,5 milionu korun).
21.07.2015 09:45 |

podobné články

Armstrongův měsíční skafandr se rozpadá, má ho zachránit sbírka

 
Americké národní letecké a kosmické muzeum zahájilo peněžní sbírku na financování opravy skafandru, v němž americký astronaut Neil Armstrong v roce 1969 jako první pozemšťan kráčel po Měsíci. Sbírková kampaň věnovaná 46. výročí historické Armstrongovy procházky má vynést aspoň půl miliónu dolarů (12,5 miliónu korun) potřebných k opravě skafandru, který se pod tíhou let rozpadá.
21.07.2015 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Neil Armstrong (36 článků) , Neil Armstrong (27 článků)

Začaly práce na filmové adaptaci epického sci-fi Mass Effect

 
Legendary Pictures natočí film podle veleúspěšných videoher Mass Effect. Fanoušci videoher a science fiction se mají na co těšit.
25.05.2010 14:45 |

podobné články

Recenze videohry: Pohádková Alenka v hororu zabaví

 
Pohádku Alenka v říši divů zná v podobě knihy nebo filmu snad každý. Tentokrát ale není Alenka nevinná a bezbranná dívka. Tentokrát se ohání velkým nožem, kterým se brání před krvelačnými monstry. Nová videohra Alice: Madness Returns totiž není pohádkou, ale hororem!
22.06.2011 09:15 |

podobné články

Nintendo nehodlá řešit chybu v Metroid: Other M

 
Nepříjemný bug, který vám může zničit hru, v Other M zůstane.
17.09.2010 15:25 |

podobné články

Nintendo řeší problém s Metroid: Other M

 
Pošlete svůj save Nintendu, opraví vám ho.
28.09.2010 01:55 |

podobné články

NATO pomůže Ukrajině více než atomová bomba, tvrdí ukrajinský analytik

 
NATO pomůže Ukrajině víc než atomová bomba, říká vojenský analytik Michajlo Samus v rozhovoru pro server Lidovky.cz. Ukrajinská vláda podle něj využívá ruské agrese k budování strategického spojenectví se Západem.
27.09.2014 11:00 |

podobné články

Neskutečné svinstvo! odplivl si Ovčáček nad netradičním komentářem k masakru v Paříži z pera Ukrajince

 
„Po masakru v Paříži by měl Západ přestat flirtovat s proruskými teroristy,“ vyzývá ve svém komentáři pro Lidovky.cz ukrajinský vojenský analytik a novinář Mychajlo Samus. Podle něj totiž „proruští pravoslavní teroristé z Doněcké a Luhanské lidové republiky“ představují pro Západ stejnou hrozbu jako islámští radikálové. „Neskutečné svinstvo,“ odsoudil komentář mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček.
16.11.2015 08:41 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1113 článků)

DRIVE: 24 hodin v Zeleném pekle

 
Po traileru, který jsme zde ukázali již před časem, vám nyní jako první přínášíme video, které je vůbec prvním počinem zbrusu nového youtube kanálu pro automobilové nadšence - DRIVE, za kterým stojí např. také úžasný britský novinář Chris Harris. Na videu vám Leo Parente zprostředkuje pohled na vše, co se opravdu děje ve světě nejvíce vyčerpávajícího a doslova epického vytrvalostního závodu na Nurburgringu. Zelené peklo volá! Pojedete se letos podívat osobně? Můžeme to jen doporučit. Atmosféra, kterou v lesích kolem Nordschleife při sledování rozžhavených mnohasetkoňových závodních speciálů zažijete, se ničemu jinému nevyrovná. Tomu veřte...
02.01.2012 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Nová DVD: Kozí příběh se sýrem, Hra o trůny a Tajemný muž

 
Pokračování českého animovaného filmu se jmenuje Kozí příběh se sýrem a volně navazuje na první český 3D animovaný film Kozí příběh – Pověsti staré Prahy. V druhé řadě jedinečného epického seriálu Hra o trůny z produkce HBO bojují králové z celého fiktivního kontinentu Západozemí o Železný trůn. Tajemný muž je horor, v němž v americkém městečku mizí děti.
05.03.2013 08:10 |

podobné články

Nová DVD: G. I. Joe: Odveta a Hra o trůny, kolekce 5 DVD

 
Tento týden vychází další pokračování filmu G. I. Joe s podtitulem Odveta. V druhé řadě epického seriálu z produkce HBO Hra o trůny bojují králové z celého fiktivního kontinentu Západozemí o Železný trůn.
30.07.2013 07:05 |

podobné články

Díky Zemanovi uslyšíme z televize a rozhlasu vulgarismy i přes den

 
Problém, co se sprostými výrazy ve filmech, pomohl vyřešit prezident Miloš Zeman. Rok od jeho epického vystoupení v Českém rozhlasu, kdy padlo pár peprných obratů, má ministerstvo kultury v rukou novelu, která ruší zákaz používání vulgarismů v televizi a rozhlase mezi šestou hodinou ranní a desátou večerní.  
25.11.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21130 článků)

Jančura drží za ruku Kotlebu a letí do podnikatelského nebe

 
Na pozadí epického zápasu o policejní reorganizaci se vede intenzivní bitva také na poli mediálním. Do války slov vyrazil v čele svých žlutých autobusů podnikatel Radim Jančura. Na autobusy dal velkou fotku ministra vnitra Milana Chovance s jeho telefonním číslem a poskytl rozhovor serveru Aktualne.cz.
27.06.2016 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (243 článků)

Tohle aspiruje na proměnu roku! Z Jitky Čvančarové je blondýna. Jak se vám její nová barva líbí?

 
Herečka "Jitka Čvančarová":http://www.extra.cz/tema/jitka-cvancarova (35) spoustu let zůstávala věrná hnědé barvě svých vlasů. Až letos se rozhodla pro razantní změnu a na premiéře filmu Dědictví aneb Kurva se neříká se objevila po boku svého manžela "Petra Čadka":http://www.extra.cz/tema/petr-cadek jako "blondýna":http://www.extra.cz/tema/blondyna.
06.02.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Čvančarová (705 článků)

V novém sci-fi Tron: Legacy 3D se to pere, bliká, ale nic víc

 
V digitálním světě, kam fantazie člověka, jenž má počítač jako psací stroj a domácí poštu, nedohlédne, se odehrává sci-fi Tron: Legacy 3D, pokračování dávné sci-fi Tron.
16.12.2010 09:30 |

podobné články

První video z 0x10c připomíná sci-fi Minecraft

 
Můžeme si o Markusi „Notchi“ Perssonovi a jeho mediální stylizaci myslet cokoliv, ale faktem zůstává, že Minecraft udělal díru do světa a jeho připravovaná sci-fi 0x10c se pokusí onu díru ještě zvětšit. Jak ukazuje první video, grafická stylizace bude kráčet ve stopách svého předchůdce, ovšem náplň bude odpovídat slibovanému sci-fi. !-- video embed start -- !--...
22.12.2010 10:50 |

podobné články

Nejpřitažlivějším hrdinou sci-fi se stal Hugh Jackman

 
I když jsou někdy ve sci-fi filmech namaskovaní k nepoznání, neztrácejí herci sexappeal. V žebříčku nejatraktivnějších sci-fi hrdinů podle televize SyFy zvítězil divoký vzhled Wolverina z filmu X-men v podání australského herce Hugha Jackmana.
02.09.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Jackman (174 článků)