Článek

Sexuální koučka Helena Houdová o očkování proti covidu-19. Je to genocida, myslí si

 
Sexuální koučka Helena Houdová  (41) žije na Bali, které je kvůli pandemii koronaviru zavřené. Turisté do země přiletět nesmějí. Modelka zde žije v souladu s přírodou a její názor na očkování proti covidu-19, ke kterému se nyní upíná celý svět, vás překvapí.
23.02.2021 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)
Podobné články

Helena Houdová má dceru, jmenuje se Deia

 
Miss ČR 1999 Helena Houdová se dočkala holčičky. Po dvou synech porodila dceru, které dala jméno Deia. Další články k tématu: Houdová si v Pastech zahraje sebe samu. Je talent, říká šéfka Kopáčová Helena Houdová má syna, pojmenovala ho Daveed Jakub Houdová v šestém měsíci těhotenství přibrala hlavně v prsou Helena Houdová šetří, její nadace v Česku končí S kůží na trh: Houdová kojí před objektivem kvůli nadaci
25.01.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

„Očkování? Genocida.“ Slavná Češka miluje pavouky. I když jí jeden kousl

 
Očkování proti koronaviru je obvykle nazýváno jako „světlo na konci tunelu“. Někteří to ale vidí jinak. Například Helena Houdová, Miss České republiky z roku 1999 a dnes „sexuální koučka“, ta hovoří o genocidě.
24.02.2021 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Milenec bez hranic. Koučka Helena Houdová nabízí své služby i mužům

 
Bývalá modelka Helena Houdová (40), která se dlouhodobě věnuje spirituálním záležitostem a mezi ženami šíří v tomto směru osvětu, teď nabízí své služby i mužům. Královna krásy z roku 1999 coby koučka pro posvátnou sexualitu pro ně chystá kurz Milenec bez hranic.
24.05.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Cristiano Ronaldo (515 článků)

Zneužitá a zbitá Helena Houdová: Většinu ran už mám zahojených!

 
Bývalá modelka a nynější sexuální koučka Helena Houdová (40) patří k ženám, které instagram využívají jako jistý druh zpovědnice – nestydí se zde veřejně svěřovat se svými traumaty z minulosti. Naopak se tímto způsobem od všech negativních zážitků osvobozuje. To, že byla v minulosti znásilněna, není nic nového. To, že muže ve svém životě jednu dobu vysloveně nenáviděla, je ovšem nová informace…
20.10.2020 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Sexuální koučka Helena Houdová: Vyfotila se s ušpiněnými prsty a promluvila o menstruaci

 
Svými výroky Helena Houdová  (40) nepřestává překvapovat. Práci modelky královna krásy z roku 1999 z velké části pověsila na hřebíček a vydala se alternativním způsobem života. „Modeling pro mě byl vždy prostředek, nebyl to pro mě cíl, mě to nenaplňuje, moje poslání je pomoct ženám, mužům taky, ale většinou ženám, postavit se do své síly a posvátného ženství,“ svěřila Super.cz modelka.
03.12.2020 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Helena Houdová si pomazala obličej svou menstruační krví. Je to dar, vysvětlila

 
Pokud si myslíte, že vás ezo-žínka Helena Houdová (40), které pracuje jako sexuální koučka a na plážích Bali provozuje nejrůznější rituály a seance, už nemá čím překvapit, tak se mýlíte. Nyní se ukázala na sociálních sítích s obličejem pomalovaným vlastní menstruační krví…
03.12.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Helena Houdová opět šokuje: Menstruační krev používá místo pleťové masky

 
Sexuální koučka Helena Houdová (40) nepřestává překvapovat. Kariéru modelky pověsila na hřebík a vydala se novou cestou, která by se také mohla nazvat cestou ženy divoženky, která se snaží co nejvíce přiblížit ke kořenům života a poznání lidského těla. Často se na svých sociálních sítích rozepisuje o svých problémech, pocitech a svým posláním se snaží pomoct mužům i ženám. Tentokrát se rozepsala o "posvátné menstruaci" a menstruační krvi, kterou dokonce používá jako pleťovou masku.
03.12.2020 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Helena Houdová šla do plavek: Sexuální koučka a někdejší modelka předvedla své stále štíhlé tělo

 
Přestože to je již 22 let, co Helena Houdová  (41) uspěla v soutěži krásy, rozhodně stále nepatří do starého železa. Česká kráska v roce 1999 vyhrála Miss České republiky, následně se začala věnovat modelingu i za hranicemi, kde taktéž zabodovala.
09.01.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Helena Houdová (41) se zvěčnila nahá: Smutný pohled do kamery doplnila zvláštním vzkazem

 
Bývalá Miss Helena Houdová (41), nyní odvážná a šokující sexuální koučka, zveřejnila dechberoucí fotografii, kterou mnohým připomněla období, kdy ještě působila ve světě modelingu. Smutný výraz v jejích očích vzbudil mnoho otázek.
20.02.2021 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Porno učí, že ženy to mají rády na tvrdo. Je to lež, říká Helena Houdová

 
Bývalá královna krásy Helena Houdová (39) se na sociálních sítích prezentuje jako certifikovaná koučka pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy. Svým příznivcům také v těchto oblastech radí. Nejnověji řešila chování mužů k ženám a milování.
08.01.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6837 článků)

Helena Houdová šla do plavek a promluvila o bolesti ze sexuálního zneužívání

 
Bývalá modelka a královna krásy z roku 1999 Helena Houdová  (40) vyznává alternativní způsob života. Kráska také působí jako koučka, která pořádá nejrůznější kurzy pro ženy a učí je poznávat jejich sexualitu.
08.08.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Sexuální koučka Houdová po dlouhé době s mužem! Je on tím dobrým milencem?

 
Bývalá královna krásy Helena Houdová (40) už nechce učit jen ženy, aby se víc milovaly a byly skvělými milenkami, ale chce do těchto tajů zasvětit i muže. Pomocnou ruku ke kurzu Milenec bez hranic jí zřejmě podal fešný kvantový podnikatel Alex E Lamber, se kterým tráví spoustu času.
26.04.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků) , Alex Alex (546 článků) , Alex Alex (100 článků) , Alex Alex (100 článků) , Alex Alex (108 článků)

Genitálie jsou možná portálem k naplněnému životu, píše nahá Houdová

 
Bývalá modelka a královna krásy z roku 1999 Helena Houdová (40) zapózovala na Bali nahá na skále. Na sociálních sítích k fotce napsala úvahy o sexualitě. Dlouhodobě se věnuje spirituálním záležitostem a je certifikovaná sexuální koučka.
02.09.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Ezožínka Houdová na kapačkách! Všichni paraziti se drali na povrch...

 
Certifikovaná sexuální koučka Helena Houdová (41), někdejší česká modelka, není na Bali živa jenom z lásky a vesmíru. Její instastories s jehlou v žíle proto všechny pořádně vyděsilo! Jak se zdá, občas i její tělo vypoví službu a ona si musí vypomoci podpůrnými prostředky...
06.01.2021 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky: Ilona Csáková brojí proti zneužívání covidu mocnými

 
Ilona Csáková  (50) a Roman Horký z kapely Kamelot natočili klip k písni V dlouhém zatmění, což je protest song proti zneužívání covidu-19, které podle nich vede k potlačení svobody a manipulacím. „Kdo káže vodu, pije víno teď, Jidáš se v roušce ukrývá, na konci tunelu je nová zeď, v zemi, kde nikdo nezpívá,“ zní mimo jiné v písni. „Vše se nese na vlně smutku,“ řekla Super.cz Ilona Csáková , která společně s Romanem Horkým vtiskla do písně vše, co v momentální situaci cítí. „Do této písně jsme vložili naše srdce a nevymyté mozky. Věříme, že si k ní najdete cestu a bude vám dlouho svítit jak malá baterka v temnotách páchnoucích bažin a močálů navzdory mocným, kteří se rozhodli uchopit a svázat náš společný osud,“ dodala Csáková. Chci se nadechnout a zpívat dál. Ilona Csáková netušila, že z téhle písně bude protestsong „Nemoci zneužívají jednotlivci či světové elity, kterými jsme manipulováni ve prospěch jejich zájmů. Měli bychom si všichni uvědomit, že nám kradou naši svobodu, o tom ta naše píseň je,“ říká Csáková, která nesouhlasí ani s očkováním proti covidu. „Nevěřím obsahu vakcín, už jen z toho důvodu, že nejsou prověřené a ověřené, a nikdo nám nezaručí na 100 procent, že budou bez nežádoucích účinků,“ dodala pro Super.cz Csáková , jež jinak proti očkování není. „Jiné vakcíny se ale zkoumají a zkoušejí řadu let, což se o této říct nedá.“ Nenechám si šťourat v hlavě špejlí. Ilona Csáková ostře okomentovala dění kolem koronaviru a odsoudila případné očkování Csáková si myslí, že vakcinace svým způsobem povinná bude, ač vláda tvrdí opak. „Vše to spěje pomalu a jistě k povinnému očkování, nakonec může být i nepovinné, ale znevýhodní se ti, co se nenechají. Doufám ale, že k žádným restrikcím nakonec nedojde,“ míní zpěvačka. A jak Csákovou, jež nedávno vydala novou desku , ovlivnily zákazy vystupování? „Zvládáme to jako rodina, ale už jsem se pustila do pátrání po maturitním vysvědčení ze střední pedagogické školy, mohlo by se brzy hodit,“ vtipkovala na závěr zpěvačka, jež by se tak mohla vrátit ke své původní profesi.
04.12.2020 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Ilona Csáková (541 článků) , Roman Horký (29 článků)

Sexuální koučku Helenu Houdovou kousnul na Bali nebezpečný pavouk. Skončila na kapačkách

 
Sexuální koučka Helena Houdová  (41) žije se svými dětmi na Bali, které je kvůli světové pandemii koronaviru zavřené. Helena nyní bojuje se zdravotními problémy. V jejím domě ji kousnul nebezpečný pavouk a bývalá modelka musela vyhledat pomoc a léčbu pomocí kapaček.
22.02.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Helena Houdová (197 článků)

Cítila jsem se odporně, lituje Houdová po 20 letech účasti na Miss World

 
Královna krásy z roku 1999 Helena Houdová (39) zavzpomínala na svou účast na světovém finále Miss World. O titul tam bojovala s dívkami z celého světa včetně Andrey Verešové. Certifikovaná koučka pro posvátnou sexualitu, lásku a vztahy tvrdí, že procitla a soutěže lituje.
14.10.2017 14:50 |

podobné články

Koučka pro posvátnou sexualitu a veganka Houdová oslavila čtyřicátiny

 
Modelka Helena Houdová, která se narodila 27. prosince 1979, je známá svým silným sociálním cítěním. Miss ČR 1999 uspěla i v zahraničí, pracovala pro světové značky jako jsou Chanel, Hermés a Dior, fotila do prestižních magazínových titulů Vogue, Marie Claire nebo Elle.
08.03.2015 16:46 |

podobné články

Osobnosti: Dan Stevens (3 články) , Emma Stevens (2 články)

Houdová vytvořila pro muže výzvu s názvem Jedenáct dní bez ejakulace

 
Královna krásy z roku 1999 Helena Houdová se na sociálních sítích prezentuje jako koučka pro posvátnou sexualitu. Věnuje se spirituálním záležitostem a organizuje pro ženy i muže nejrůznější kurzy. Nyní zveřejnila pro pány novou výzvu.
13.12.2009 13:35 |

podobné články