Článek

Setkání s ním je sen! Rozhovor s mužem, který vám v Sazce vloží statisíce i do síťovky

 
Má práci snů… Téměř obden potkává šťastné lidi a rozdává jim miliony korun. Pracovník Sazky, kterému z bezpečnostních důvodů musí Blesk zachovat anonymitu, prozradil, jak to chodí při předávání astronomických částek.
18.05.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Síťovky jsou zpátky: Chce je celý svět!

 
Naši rodiče si bez nich nedokázali představit nakupování. Legendární silonové síťovky, které unesly i nemožné, se po revoluci vytratily. Kolínského podnikatele Zdeňka Červinku před časem napadlo, že by se mohly vrátit.
01.11.2009 05:20 |

podobné články

Přežila jsem setkání s UFO, říká redaktorka Blesku: Kratochvílová měnila síťovky a mluvila vesmírštinou

 
VIDEO: UFO je mezi námi! Přistálo na Vltavě se síťovkou na hlavě a svým vyšinutým projevem téměř zbořilo stránky Blesk.cz. Za víkend zhlédlo neuvěřitelný rozhovor se zpěvačkou Janou Kratochvílovou přes STO TISÍC lidí a Iveta Bartošová se svými šílenými videi se může jít zahrabat. Redaktorka Blesku nyní podává svědectví, jak rozhovor vznikal.
13.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6809 článků) , Jana Kratochvílová (105 článků)

Zeman se vloží do hry, bude řešit politickou krizi

 
Prezident Miloš Zeman se vloží do řešení vážné politické krize, která postupně propuká po zatčení řady politiků policejním protimafiánským útvarem. Už v pátek bude o situaci diskutovat na Hradě s policejním prezidentem Martinem Červíčkem, premiérem Petrem Nečasem (OD) a šéfem ČSSD Bohuslavem Sobotkou.
13.06.2013 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9546 článků) , Petr Nečas (9321 článků) , Miloš Zeman (23864 článků) , Martin Červíček (339 článků)

Do Staroměstské radnice vloží nové artefakty. Naši potomci je najdou za 100 let

 
Do makovic věže Staroměstské radnice uloží tento týden restaurátoři nové tubusy se vzkazy pro budoucí generace. Kromě oficiálních sdělení se do nich vloží také psané vzkazy samotných dělníků, kteří právě probíhající rekonstrukci stavby realizují. Radní magistrátu Jan Wolf (Trojkoalice/KDU-ČSL) odhaduje, že budoucí generace je naleznou po uplynutí dalšího století.
21.11.2017 16:10 |

podobné články

Klaus popřel setkání s Burešem kvůli Sazce

 
Prezident Václav Klaus ve čtvrtek večer popřel tvrzení Hospodářských novin, že se minulý týden sešel s místopředsedou vrchního soudu Jaroslavem Buršeem a mluvili o Sazce. Měl lobbovat za skupinu PPF proti Hušákovi. Schůzku popírá podle HN i Bureš.
01.04.2011 03:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9878 článků)

Komárek nabízí Sazce 2,8 miliardy, výměnou chce 67 procent akcií

 
Akcionáři Sazky dostali nabídku od KKCG, že okamžitě do Sazky vloží 2,8 miliardy korun formou navýšení základního kapitálu společnosti.
21.02.2011 15:40 |

podobné články

Hušák: Obvinění o ničení dokumentů v Sazce jsou lži

 
Předseda představenstva a generální ředitel loterijní společnosti Sazka Aleš Hušák se ohradil proti výrokům Kamila Zieglera ze společnosti PPF o tom, že by se v Sazce mohly ničit některé dokumenty. Hušák tato tvrzení nazval nehoráznou lží a bude se prý proti nim bránit soudně.
30.05.2011 12:20 |

podobné články

Za pseudohumanisty typu Havel a Schwarzenberg jsou statisíce mrtvých a potoky krve, bezohlednost, utrpení. A Halík a plky od Moravce... Zákulisní hráč Tomáš Hrdlička se rozjel

 
ROZHOVOR Vlivný podnikatel Tomáš Hrdlička, který již není několik let členem ODS, kritizuje českou zahraniční politiku, která dle něho kopíruje bezmyšlenkovitě politiku USA a EU. Výsledkem americké politiky jsou rozvrácené státy, statisíce mrtvých a statisíce uprchlíků. Pseudohumanisté typu Karla Schwarzenberga se dle něho nehlásí k odpovědnosti za tisíce mrtvých a jenom papouškují, co se jim řekne ve Washingtonu. Často působí směšně, protože nestačí přehodit plášť dle nových větrů z Bílého domu. EU nemůže fungovat jako jeden stát a podobně ani euro. A uprchlíci, Ukrajina...
11.09.2015 10:04 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hrdlička (106 článků) , Karel Schwarzenberg (3892 článků)

Kvůli sázce o čtyřicet korun snědl muž syrového smrtelně jedovatého hada

 
Jen o vlásek unikl smrti kvůli sázce Ind Zaver Rathod, který se s přáteli vsadil, že pozře syrového smrtelně jedovatého hada. Za to měl dostat sto rupií, v přepočtu tedy asi dvaačtyřicet korun. Touha po penězích ho přiměla sázku splnit.
17.07.2010 15:10 |

podobné články

Nepálec po prohrané sázce vypil během pěti minut lahev whisky. Nepřežil

 
Nepálská policie vyšetřuje smrt sedmačtyřicetiletého muže, který zemřel po vyhrané sázce spočívající ve vypití lahve whisky na ex. Informovala o tom dnes agentura AFP s odvoláním na oficiální činitele. 
07.02.2014 09:10 |

podobné články

ČOV dostal nabídku na odkup podílu v Sazce

 
Český olympijský výbor dostal od nejmenovaného investora novou nabídku na odkup jeho podílu v Sazce. Řekl to první místopředseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval po jednání představenstva a akcionářů Sazky.
06.01.2011 19:30 |

podobné články

Sazce nad propastí pomohou Penta a E-Invest

 
Loterijní společnost Sazka přijme pomoc od společností Penta a E-Invest. Firmy kvůli tomu uzavřely smlouvu o strategickém partnerství a poskytnou Sazce tolik peněz, kolik bude třeba k odvrácení insolvence.
07.02.2011 13:15 |

podobné články

Miliardář Vítek dal ČSTV další nabídku na pomoc Sazce

 
Podnikatel Radovan Vítek předložil v pondělí výkonnému výboru ČSTV další nabídku na záchranu Sazky. Vítek to řekl s tím, že Sazce půjčí více peněz a s výhodnějším úrokem, než kolik nabízejí společnosti E-Invest a Penta.
28.02.2011 14:15 |

podobné články

Soud rozhodl o Sazce! Povede ji prozatímní věřitelský výbor

 
Soud Sazce ustanovil prozatímní věřitelský výbor i staronového správce Městský soud v Praze v pátek loterijní firmě Sazka ustanovil prozatímní věřitelský výbor, staronovým předběžným insolvenčním správcem se stal Josef Cupka.
25.03.2011 16:30 |

podobné články

Soud zakázal Sazce nakládat s majetkem, firma dluží 23 miliard

 
Městský soud v Praze formálně eviduje 1620 věřitelů Sazky a hodnota jejich pohledávek činí již více než 23,1 miliardy korun. Řekla to mluvčí soudu Martina Lhotáková. Soud zároveň opět zakázal Sazce nakládat s majetkem.
03.05.2011 18:40 |

podobné články

Soud zamítl 8miliardovou pohledávku Zeleného ostrova vůči Sazce

 
AKTUALIZOVÁNO Invsolvenční soudce zamítl pohledávku občanského sdruení Zelený ostrov za více než osm miliard vůči Sazce. Informaci přinesla Česká televize.
24.05.2011 16:40 |

podobné články

Soud odmítl osmimiliardovou pohledávku OSZO vůči Sazce

 
Soud ve středu zamítl pohledávku Občanského sdružení Zelený ostrov (OSZO) za více než osm miliard korun vůči Sazce. Pohledávka tak není zařazena na seznam přihlášených pohledávek, které budou přezkoumávány na čtvrtečním jednání, po němž se uskuteční schůze věřitelů Sazky.
24.05.2011 17:05 |

podobné články

Věřitelský výbor: Nabídka Penty a E-Investu na pomoc Sazce neplatná

 
Nabídka Penty a E-Investu na poskytnutí provozního financování Sazce, kterou zaslal její šéf Aleš Hušák insolvenčnímu správci loterijní firmy Josefovi Cupkovi, nemá oporu v platných předpisech.
25.05.2011 14:20 |

podobné články

Půl miliardy na zajištění chodu poskytne Sazce Kellnerova PPF

 
Věřitelský výbor loterijní společnosti Sazka na čtvrtečním jednání vybral nabídku na zajištění chodu firmy od společnosti Moranda, kterou kontroluje skupina PPF miliardáře Petra Kellnera. Ta poskytne Sazce úvěr půl miliardy korun.
02.06.2011 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kellner (301 článků)