Článek

Sestry Grossovy v Dubaji: Nečekané setkání! Přeskočila jiskra?

 
V Česku pořád řádí zima, a tak není divu, že někteří milovníci tepla raději vyrazili za hranice. Sestry Natálie (19) a Denisa (24) Grossovy zamířily do Dubaje a údajně náhodně tam narazily na influencera Adama Kajumiho (22)! Mladí Češi pak spolu strávili nějaký čas a vypadalo to, že si náramně rozumí.
01.01.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (10 článků)
Podobné články

Hvězdy nejen v Dubaji, ale i na TikToku: Sestry Grossovy se olizují pro pár lajků!

 
Sestry Denisa (23) a Natálie (19) Grossovy odletěly do Dubaje, kde tráví volno. Nezapomínají přitom přidávat fotografie a videa na sociální sítě. Před nedávnem přidaly video na TikTok, na němž Natálie Denisu olízne. Video má již téměř 170 tisíc zhlédnutí a nasbíralo přes deset tisíc lajků. 
02.01.2022 12:50 |

podobné články

Krásné sestry Grossovy si většinu roku užívají radovánek v exotice. Kde na to berou?

 
Denisa (23) a Natálka (19) Grossovy si rozhodně nežijí špatně. I když po celé planetě řádí virus, že by člověk skoro nevytáhl nos ze dveří, holky se svou maminkou Šárkou (52) cestují po světě a užívají si života. Podle jejich Instagramu můžeme soudit, že jsou v poslední době více u moře než doma v Praze. Momentálně si všechny tři užívají teplíčka a pohodičky v Dubaji. 
11.01.2022 05:20 |

podobné články

Hugh Grant a sexy Číňanka: Jiskra přeskočila při karaoke

 
Herec Hugh Grant (51) se s čínskou herečkou Tinglan Hong (32), která mu před několika týdny porodila dceru, seznámil v restauraci při karaoke, kde herečka pracovala sedm let. Hned mezi nimi přeskočila jiskra.
07.11.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Grant (226 článků)

Macrona a jeho ženu (64) spojil Kundera: Jiskra přeskočila na zkoušce hry

 
Jiskra mezi budoucím francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a jeho tehdejší učitelkou Brigitte Trogneuxovou přeskočila při školním představení hry Milana Kundery Jakub a jeho pán. Ona vedla divadelní kroužek a on hrál hlavní roli, píše britský deník The Sun.
13.05.2017 16:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Kundera (142 článků)

Kde přeskočila jiskra a z kolegů se stal pár? Kráska z Ulice a syn Miroslava Donutila promluvili o počátku vztahu

 
V jednom divadle spolu hráli už nějaký čas, půvabná brunetka hrála dokonce i s jeho otcem Miroslavem Donutilem  (70) . Nás ovšem zajímalo, kde mezi Martinem Donutilem  (30) a Sárou Affašovou  (27) přeskočila jiskra a z kolegů a kamarádů vznikl pár.
10.09.2021 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Donutil (445 článků) , Martin Donutil (13 článků)

Sestry Denisa a Natálka Grossovy: Žhavé pozdravy z Dubaje!

 
Před chladem české zimy utekly sestry Natálie (19) a Denisa (24) Grossovy do teplých krajin. Dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse (†45) odletěly do Dubaje. A v ráji arabských šejků nejsou samy – společnost jim dělá influencer a jedna z hvězd reality show Like House Adam Kajumi (22)!
03.01.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (789 článků) , Adam Kajumi (10 článků)

Proč omikron? WHO vysvětlila, proč u nové varianty přeskočila dvě písmena řecké abecedy

 
Světová zdravotnická organizace (WHO) vysvětlila, proč při pojmenování nové varianty koronaviru přeskočila dvě písmena řecké abecedy. Jedno je podle ní totiž snadno zaměnitelné s anglickým slovem „nový“ a druhé je v angličtině shodné s běžným příjmením, uvedl mluvčí organizace. Než WHO v pátek zařadila variantu B.1.1.529 mezi znepokojivé a přiřadila jí řecké písmeno omikron, objevovalo se v médiích označení písmenem ný. Na sociálních sítích se později vyrojily spekulace, proč organizace přeskočila dvě řecká písmena, uvedla agentura Reuters.
28.11.2021 13:45 |

podobné články

Usměvavé holky Grossovy: Po návratu z Floridy jenom září

 
Občas je třeba vyrazit do společnosti! Holčičí trio Šárka (46), Natálie (13) a Denisa (17) Grossovy dorazily na party Hudebního divadla Karlín a celé zářily. Natálka dokonce vynesla kostým Bonnie z muzikálu Bonnie a Clyde, ve kterém hraje…
21.08.2016 18:20 |

podobné články

Noid a jeho nová milenka? Gábina Dvořáková má pro manžela jasný vzkaz!

 
Vašek Noid Bárta (36) velmi rychle zapomněl na to, co mu provedla manželka Gábina se svým plastickým chirurgem, a nechal se očarovat krásnou houslistkou Andreou. S tou se nejdříve vídal jenom pracovně, ale pak mezi nimi přeskočila jiskra. Za jiných okolností by to bylo pohádkové a romantické setkání dvou talentovaných hudebníků. Jenomže Noid je uprostřed manželské krize a Andrea byla v době setkání zadaná.
20.04.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Bárta (1327 článků)

Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky

 
Každý rozchod bolí, o tom tady nemusíme dlouze polemizovat. Jenže pokud se nad vztahem již delší dobu stahují černá mračna a partneři tak nějak tuší, že se konec pomalu blíží, je to mnohem menší rána, nežli nečekané kopačky, které přijdou doslova z ničeho nic. Dostat nečekané kopačky, se kterými jste ani v nejmenším nepočítali, je pořádná rána pod pás. O to horší je to právě díky skutečnosti, že zatímco vy jste si ničeho nevšimli a byli jste tak přesvědčeni, že je všechno v naprostém pořádku, váš partner to zřejmě viděl úplně jinak a za vašimi zády tak chystal tento bolestivý podraz. Jak zvládnout nečekané kopačky? Pokud se s vámi partner zčistajasna rozejde, logicky začnete přemýšlet nad tím, jak tuhle novinku vstřebat a především, jak to zvládnout. V první chvíli jste plni vzteku, postupně se dostaví lítost, přijdou pocity bezmoci a nakonec jste úplně sami. Pojďme si v následujících řádcích prozradit, jak zvládnout nečekané kopačky! Tip první: neproste! Váš partner se rozhodl, že chce vztah ukončit, ale vy to vidíte úplně jinak a začnete ho tedy prosit, jestli by si to nemohl rozmyslet. Přitom se právě tímto rozhodnutím tak moc ponižujete! Zapomeňte na nějaké doprošování a nechte ho jít, vždyť chudák neví, o co vlastně přišel! Tip druhý: zbavte se všeho! Chtěli jste si ponechat společné fotky, věnované dárky nebo milostné SMSky plné vyznání, abyste si nad miskou zmrzliny mohli připomínat ty krásné chvíle? No tak na to honem rychle zapomeňte!. Tahle vaše životní etapa skončila a je tedy potřeba, abyste za ní udělali tlustou čáru. Všech vzpomínkových předmětů se tedy zbavte a to co možná nejrychleji. Víte jak se říká: co oči nevidí, to srdce nebolí! Tip třetí: neseďte doma! Mysleli jste si že teď zahájit a několika ti měsíční Smutková období, ve kterém budete pouze sedět doma na gauči... Čtěte více Příspěvek Čtyři tipy jak překonat nečekané kopačky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.05.2017 06:20 |

podobné články

Krásné sestry Grossovy bez obalu: Denisa práskla, co ji na mladší Natálii vyloženě štve

 
Nedají bez sebe ani ránu a znají se prý jako své vlastní boty. Řeč není o nikom jiném než o Natálii (19) a Denise (24) Grossových. V poslední době prý spolu tráví většinu svého času a údajně si jako sestry nikdy nerozuměly lépe než právě teď. Tahle nerozlučná a věčně usměvavá dvojka pro eXtra.cz prozradila, co je podle nich důležité v ideálním sourozeneckém vztahu a čím jedna druhou umí opravdu vytočit. Ve videu se můžete podívat i na malý test, jak dobře se tyhle ségry navzájem znají. 
16.07.2022 05:10 |

podobné články

Zamilovaný Zounar (49): Sbalil vnadnou kolegyni!

 
Zamilovaný příběh jako z červené knihovny. Tak by se dala popsat láska Martina Zounara (49) a Betky Stankové (37). Na natáčení seriálu Přístav mezi Martinem a vnadnou herečkou přeskočila jiskra a už spolu několik měsíců tvoří pár. Za jejich setkání navíc může hercova expartnerka Simona Brdičková (39).
26.08.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Martin Zounar (303 článků)

Poznali se v seznamovací show První večeře, teď spolu čekají miminko a budou se brát!

 
Patrik Veselý a Simone Hrašková se poprvé seznámili před kamerami seznamovací show televize Prima První večeře. Jejich první rande hostil Zdeněk Pohlreich ve své restauraci Divinis. A o tom, že se první setkání vydařilo a jiskra přeskočila, svědčí Simonino těhotenství a plánovaná svatba.
30.08.2021 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (611 článků) , Simone Simon (61 článků) , Simone Simone (74 článků) , Simone Simon (48 článků)

Plodná První večeře: Po rozchodu se sestrou hvězdy Ulice se dočká mimi od nové lásky

 
Patrik Veselý a Simone Hrašková se poprvé seznámili před kamerami seznamovací show televize Prima První večeře. Jejich první rande hostil Zdeněk Pohlreich ve své restauraci Divinis. A o tom, že se první setkání vydařilo a jiskra přeskočila, svědčí Simonino těhotenství a plánovaná svatba.
30.08.2021 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (611 článků) , Simone Simon (61 článků) , Simone Simone (74 článků) , Simone Simon (48 článků)

Prachařova láska Sara Sandeva (24): Trnem v oku Hanychové?!

 
Pro nový herecký pár Saru Sandevu a Jakuba Prachaře (38) není nový kriminální seriál Dvojka na zabití první pracovní příležitostí, při níž se společně setkali. Herci již spolu natáčeli pohádku Čertoviny. Jiskra však přeskočila až nyní. Mohlo by se díky seriálu jednat o osudové setkání?
13.09.2021 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (1337 článků) , Sara Sandeva (119 článků)

Rajda Faltýnová chodila v nákupním centru jen ve spodním prádle, koukaly jí bradavky a Mareš se culil jak školák

 
Modelka "Petra Faltýnová":http://www.extra.cz/tema/petra-faltynova-modelka (36) zkrátka patří k "Leoši Marešovi":http://www.extra.cz/tema/leos-mares-moderator (38) jako Kleopatra k Caesarovi. Všichni, kdo si mysleli, že je mezi touto horkokrevnou dvojkou konec, sklapli, když se z eXtra.cz dozvěděli, že Petra je zkrátka "osudovou ženou Leoše":http://www.extra.cz/bozi-rajda-faltynova-svadi-marese-dost-podivnym-trikem-tohle-musite-v-galerii-videt, ať se to někomu líbí, nebo ne. Navíc "spolu byli v Dubaji":http://www.extra.cz/zamilovani-mares-s-faltynovou-jsou-v-dubaji-leteli-tajne-letadlem-s-barem-a-saunou-zname-podrobnosti, kde modelka od svého kluka dostala krásný "smaragdový prsten":http://www.extra.cz/tak-tohle-bude-navrat-roku-mares-vybira-v-dubaji-petre-smaragdy-bude-svatba.
07.11.2014 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Petra Faltýnová (701 článků)

Na skok v Dubaji: »Hogo fogo« stavby, celebrity a nekonečné nákupy! Jak si užít dosyta místního luxusu?

 
Pokud míříte během zimy někam dál do Asie či na ostrovy v Indickém oceánu, velmi pravděpodobně vás čeká přestup v Dubaji. Minout tuto pulzující metropoli a projít jen letištní halou by ale byla obrovská škoda. Udělejte si mini dovolenou v Dubaji jen tím, že si naplánujete pozdější odlet z metropole, třeba jen o jeden či dva dny. Tady je malá inspirace, co vše se dá stihnout.
05.11.2018 14:05 |

podobné články

Nezapomenutelný silvestr v Dubaji: Na své si přijdou milovníci nákupů i hudby

 
Silvestr v Dubaji je pokaždé skvělou oslavou plnou radostných vzpomínek, veselých momentů a špičkové zábavy – a letošní rok nebude jiný. Přelom let 2020 a 2021 se blíží, a tak je ideální čas začít plánovat stylový příchod nového roku. Jelikož zároveň s oslavami Nového roku se ve městě koná i Dubajský nákupní festival, na své si přijde zaručeně každý. Ať se jedná o trhy plné zábavy, či úchvatná vystoupení nejslavnějších a nejlepších hudebníků, Silvestr v Dubaji bude skvělým zážitkem pro celou rodinu.
22.12.2020 16:35 |

podobné články

CVVM: ČSSD přeskočila ODS!

 
Už dva průzkumy za sebou tvrdí, že ČSSD ve volebních preferencích opět přeskočila ODS.
20.08.2009 05:10 |

podobné články