Článek

Sestra mrtvého podezřelého v případu Míši Muzikářové otočila: Fotku s Otovou urnou radši smazala?

 
Mediálně sledovaný případ ztracené školačky Míši Muzikářové (12) neutichá ani bezmála po roce od jejího zmizení. Nejdříve zmizela dívka, pak hlavní podezřelý spáchal sebevraždu a nakonec policie případ úplně odložila. Sestra Otakara, hlavního podezřelého, se na sociální síti „pochlubila“ tím, že rodina uložila urnu s jeho ostatky. Jenže fotografie byla zase rychle stažena.
21.11.2017 18:10 |

podobné články

Podobné články

Míšina matka se s Otou rozešla ve zlém: Teď si jeho smrt vyčítá

 
Zmizení Míši Muzikářové (12) už zaměstnává policii déle než tři týdny. Do zamotaného případu se přidala i náhlá smrt expřítele její matky. Otakar S. se o víkendu údajně oběsil ve svém bytě na Plzeňsku. Rodinný přítel prozradil, že dvojice se před Otovou smrtí rozešla ve zlém…
02.02.2017 05:05 |

podobné články

Dcera mi řekla, že ji Ota chodil osahávat, tvrdí exmanželka muže podezřelého v případu Míši

 
Čtyři roky mlčela, teď ale vyrazila na policii. Exmanželka Otakara S. (†38), podezřelého v případu Míši Muzikářové (12), tvrdí, že se jí dcera svěřila, že ji muž v době, kdy s nimi ještě žil, osahával.
01.02.2017 11:45 |

podobné články

Pitva podezřelého ze zmizení Míši: Jednoruký Otakar S. se zabil sám

 
Sebevražda Otakara S., podezřelého v případu zmizení dvanáctileté Míši Muzikářové, rozčeřila už několik týdnů neměnné vody podivného případu. Soudní pitva nyní potvrdila, že si muž na život sáhl sám. Údajně se oběsil.
03.02.2017 12:20 |

podobné články

Svatý Josef Rychtář a focení s urnou: Příšerná slova fotografa!

 
Příčetná část populace stále přemýšlí, proč se vdovec po tragicky zemřelé Ivetě Bartošové (†48) rozhodl tak radikálním způsobem zneuctít její ostatky, když pózoval s urnou jako nějaká celebrita. Josef Rychtář (56) je dle mnohých duševně narušený a ať udělá cokoliv, zdá se to být důkazem pro takové tvrzení. Nyní se objevila výpověď aktéra morbidního happeningu, který foto-session s urnou hájí.
22.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6722 článků) , Svatý Josef (3 články) , Josef Rychtář (1342 článků)

Matka podezřelého v případu zmizelé Míši: O čem s Otou S. mluvila hodinu před jeho smrtí?!

 
Byla zřejmě poslední, s kým Otakar S. před smrtí mluvil. Matka hlavního podezřelého ze zmizení třináctileté Míši Muzikářové z Ústí nad Labem je přesvědčená, že se její syn stal obětí policejního vyšetřování. O čem si povídali, než zemřel?
03.07.2017 11:55 |

podobné články

Rodinná válka: Sestra Beyoncé smazala všechny její fotky!

 
Zpěvačka Solange Knowles, mladší sestra podstatně slavnější americké hvězdy Beyoncé Knowles, našla dokonalý způsob, jak na sebe upozornit. Prý jí vadilo, že pro její kariéru švagr Jay Z nedělá tolik, co pro její sestru Beyoncé, s níž je ženatý. Tak se s ním pohádala ve výtahu a dokonce ho napadla. „Náhodou“ vše zachytily bezpečnostní kamery a „neplánováně“ se záběry dostaly do rukou bulváru. Teď Solange smazala ze svého profilu na Instagramu fotky se straší sourozenkyní. Aby se náhodou o ní nepřestalo psát předčasně.
19.05.2014 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Solange Knowles (18 článků)

Matka podezřelého ze zmizení Míši: Policie mi vrátila provaz, na němž se Ota oběsil

 
Můj syn je nevinný a police na něj nic nemá! To tvrdí matka Otakara S., hlavního podezřelého ze zmizení Míši Muzikářové (13). Vychází z toho, že by jí jinak policisté nevrátili synovy osobní věci.
02.07.2017 12:45 |

podobné články

Skandál kolem zmizelé Míši (12): Sestra mrtvého Oty vytáhla jeho urnu a napsala k ní VZKAZ!

 
Už to bude bezmála rok, co malá Míša Muzikářová (12) záhadně zmizela v Ústí nad Labem. Policie si stále neví rady, zdarem neskončila ani rozsáhlá pátrací akce, a tak je důvod se domnívat, že je dívka po smrti. Případ ale tento týden zase ožil, když se sestra Otakara S., který byl jedním z podezřelých a spáchal sebevraždu, pochlubila bratrovou urnou se slovy plnými emocí.
21.11.2017 11:20 |

podobné články

Případ zmizelé Míši Muzikářové: Konečně posun? Policie má důležité sdělení!

 
Případ zmizelé Míši Muzikářové (13) už se dlouho nikam neposunul. Dívka zmizela nejspíše cestou do školy v lednu 2017 a ani za osm měsíců pátrání se policii prozatím nepodařilo dívku najít. Už brzo ale může být všechno jinak – vyšetřovatelé případu se konečně rozhodli promluvit!
12.09.2017 12:15 |

podobné články

Babička Míši Muzikářové prozradila: Někdo si nechal zaplatit!

 
V pátek se uskutečnila dlouho očekávaná tisková konference, na které policisté promluvili o případu ztracené Míši Muzikářové. Kriminalisté jsou přesvědčeni, že je dívka mrtvá a případ odloží. Co na to Míšina rodina?
15.09.2017 20:55 |

podobné články

Solange Knowles po potyčce s Jay-Z smazala všechny fotky své sestry Beyoncé

 
Zpěvačka Solange Knowles (27), mladší sestra podstatně slavnější americké hvězdy Beyoncé  (32) , našla dokonalý způsob, jak na sebe upozornit. Prý jí vadilo, že pro její kariéru švagr Jay-Z nedělá tolik, co pro její sestru Beyoncé, s níž je ženatý. Tak se s ním pohádala ve výtahu, a dokonce ho napadla. „Náhodou“ vše zachytily bezpečnostní kamery a „neplánovaně“ se záběry dostaly do rukou bulváru. Teď Solange smazala ze svého profilu na Instagramu fotky se straší sestrou. Aby se náhodou o ní nepřestalo psát předčasně.
15.05.2014 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Solange Knowles (18 článků)

Bratr hlavního podezřelého: Ota o Míše mluvil těsně před smrtí. Byl smutný

 
Případ odložen! Tahle slova plná beznaděje zřejmě v pátek zazní na tiskové konferenci k případu zmizení Míši Muzikářové (13). Podle rodiny hlavního podezřelého Otakara S. se dal takový závěr čekat.
12.09.2017 20:15 |

podobné články

Babička zmizelé Míši Muzikářové: Policie mi slíbila, že ji budou hledat dál

 
Ani po více jak půl roce od zmizení Michaely Muzikářové policie neví, co se s ní stalo. Nové informace do případu přinesl uniklý dokument, podle kterého by měl být jediným zbývajícím podezřelým mrtvý Otakar S. (†38). Policie počítá s ukončením prověřování případu v srpnu. Míšina babička ale promluvila o tom, co jí policie slíbila.
31.07.2017 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Nová (20 článků)

Kauza zmizelé Míši (12): Po sebevraždě podezřelého číslo jedna... Vyslýchají kolegu matky!

 
Podezřelý číslo jedna v případu zmizelé Míši Muzikařové, její otčím, jednoruký Otakar S. (+38), si vzal život. Jen co informace vyšla najevo, policie začala »ždímat« dalšího muže, který se pohyboval v okolí nezvěstné školačky.
31.01.2017 19:25 |

podobné články

Matka Míši má na závěsech hákové kříže, tvrdí syn hlavního podezřelého

 
Přišel o tátu krátce přes svými osmnáctými narozeninami, a prožívá tak obrovskou bolest. Syn Otakara S., který byl hlavním podezřelým v případu pohřešované Míši Muzikářové (12), se snaží svého otce po jeho smrti všemožně hájit před útoky na sociálních sítích. Rozhodl se také promluvit o podmínkách, ve který zmizelá holčička vyrůstala.
02.02.2017 11:25 |

podobné články

Otakara S. (†38) tajně pohřbili: Na kremaci nikdo nepřišel

 
Tělo hlavního podezřelého v případu ztracené Míši Muzikářové (12), Otakara S., ve středu tajně spálili. Obešlo se to bez piety, obřadu a rodiny. Informaci potvrdila rodina mrtvého serveru TN.cz.
16.02.2017 18:30 |

podobné články

Zmizení Míši Muzikářové a smrt Otakara S.: Policie uzavřela případ jeho sebevraždy

 
Otakar S. (†38), který se koncem ledna oběsil v pronajatém bytě v Čeminech na severním Plzeňsku, opravdu spáchal sebevraždu. Kriminalisté případ odložili, cizí zavinění neprokázali. Mrtvý byl přítelem matky zmizelé Míši Muzikářové (13) z Ústí nad Labem, která je pohřešovaná od 11. ledna.
02.06.2017 13:55 |

podobné články

Matka Míši Muzikářové je vinná! Soud jí zabavil řetízek a oblečení

 
Tak dlouho na sebe matka pohřešované Míši Muzikářové upozorňovala zveřejňováním extremistických příspěvků, až skončila před soudem. Kriminalisté ji obvinili z propagace nacismu a soud jim dal za pravdu.
15.06.2017 09:50 |

podobné články

Chystá se policie odložit případ ztracené Míši Muzikářové? Půl roku pátrání zatím nikam nevedlo

 
Zítra to bude přesně půl roku od záhadného zmizení Míši Muzikářové. Dívenka 11. ledna nepřišla do školy a od té doby o ní nikdo neslyšel. Přestože policie okamžitě rozjela intenzivní pátrání, dodnes po Míše není ani stopy.
11.07.2017 10:15 |

podobné články