Článek

Sestra Dominiky Myslivcové v porodnici: Slzy a taneček před porodem!

 
Blogerka a youtuberka Dominika Myslivcová (27) už jistě netrpělivě očekává další přírůstek do rodiny. Její sestra Natálie (22) je totiž v očekávání a dlouhou chvíli před porodem svého třetího dítěte si v porodnici krátí vskutku pozoruhodně, třeba tancem.
12.10.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)
Podobné články

Růžový deníček Dominiky Myslivcové: Odtajnila obsah kabelky! Video, za které ji budete k smrti nenávidět!

 
"Největší luxusačka, jakou kdy Ostrava dala světu":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-do-skoly-jedine-bez-podpatku-ale-zato-v-bmw-s-kufrem-plnym-vzkazu-ze-mam-jit-do-porna, bloggerka eXtra.cz Dominika Myslivcová vytasila ze své videotéky další počin, který se na Ostravsku fakt líbit nebude. "Známá hvězda, moderátorka a členka Mensy":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-byl-by-hrich-nedat-mi-prostor se rozhodla odtajnit obsah své kabelky (pochopitelně značkového kousku z dovozu) a ten je skutečně impozantní.
16.10.2013 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Zapomeňte na moje prsa, teď mám něco lepšího, koukejte!

 
"Blonďatá princezna z Ostravy":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-ostrava-nema-uroven-chudinky-zlatokopky-a-zoufalci-v-ojetinach a blogerka eXtra.cz "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (19) má pro vás "nové video":http://www.extra.cz/ruzovy-videodenicek-dominiky-myslivcove-za-tohle-ji-budete-chtit-zaskrtit-osedlala-jsem-ferrari-a-balila-ridice-jizdou-30-km-h.
05.06.2014 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Moravská sexbomba vytasila obří balóny a začala žebrat!

 
Svět se žene do záhuby, už i "ostravská micinka":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-dostala-jsem-luxusni-karu-ale-mam-s-ni-velky-problem-pomozte-mi a blogerka eXtra.cz "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (20) pocítila nedostatek peněz, a protože je zvyklá na "hodně vysoký standard":http://www.extra.cz/ruzovy-videodenicek-dominiky-myslivcove-babico-a-hrusko-treste-se-ted-varim-ja, rozhodla se si na novou kabelku, samozřejmě značkovou, vydělat poněkud netypickým způsobem.
23.10.2014 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Sestra Dominiky Myslivcové čeká dvojčata: Růžová Barbie se vyjádřila, proč je z toho na nervy!

 
Sestra Dominiky Myslivcové (23) oznámila na svých sociálních sítích radostnou novinku. Natálie Myslivcová (20) bude maminkou, a to rovnou dvojnásobnou. S přítelem totiž čekají dvojčata. Dominika je samozřejmě šťastná z toho, že bude tetou, ale z jedné věci je na nervy. O co jde?
08.05.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Blogerka posedlá růžovou se raduje: Teprve dvacetiletá sestra Dominiky Myslivcové porodila dvojčata. Jsou kouzelná

 
Přestože je o čtyři mladší, stala se maminkou dřív. Sestra Dominiky Myslivcové  (24) Natálie přivedla na svět rovnou dvojčata. „Nemůžu slovy popsat, jak moc ty dva kloučky miluju,“ rozněžnila se sexy blondýnka.
04.11.2018 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Sestra České Barbie Dominiky Myslivcové je těhotná: Třetí miminko po dvojčatech neplánovala

 
Sestra české barbie Dominiky Myslivcové (26) Natálie Myslivcová (22) oznámila, že se stane trojnásobnou maminkou. Se svým snoubencem vychovávají již dvojčátka Marcuse a Matiase, které porodila koncem roku 2018. Novinku zveřejnila na sociálních sítích, kam připojila i snímek ultrazvuku. Prozradila, jaká byla reakce přítele, zda bylo miminko plánované i jak na novinku reagovali její dva rozkošní synové.
04.05.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Za tohle ji budete chtít zaškrtit: Osedlala jsem ferrari a balila řidiče jízdou 30 km/h!

 
"Blogerka":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-tluste-a-skarede-holky-to-maji-v-zivote-tezke-reknu-vam-jak-to-zmenit eXtra.cz "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (19) si tentokrát pro vás připravila "video":http://www.extra.cz/tema/video, které obohatí všechny růžové řidičky. Co je totiž důležitější než dávat pozor, abyste jela podle předpisů? Podle Dominiky hlavně dobře vypadat.
16.04.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Ukázala desetileté barbínky, které už mají také jasno, že prací se živit nebudou!

 
Pokud sledujete americký fenomén "maličkých barbínek, které jejich šílené maminky":http://www.extra.cz/tezkotonazni-hvezda-mama-june-chtela-svatebni-saty-jako-kate-middleton-do-dekoltu-ji-pretekaly-tri-brady-pres-spekata-zada-nesel-zapnout-zip připravují na život princezen, a víte něco o Toddlers and Tiaras "Honey Boo Boo a dalších":http://www.extra.cz/americky-nevkus-dvousetkilova-matka-se-tremi-bradami-chce-ze-sve-oplacane-dcery-mit-miss tučných "amerických reality show hvězdách":http://www.extra.cz/pedofilove-se-raduji-mala-kralovna-krasy-vydelava-miliony-tim-ze-navrhuje-svou-vlastni-kolekci-sperku-pro-deti, pak vás tohle video ostravské intelektuálky Dominiky Myslivcové jistě potěší.
13.11.2013 10:01 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Video, které se rodičům Dominiky Myslivcové líbit nebude: Podívejte se, co vyvádí s banánem!

 
Ostravská Paris Hilton a "prominentní bloggerka eXtra.cz Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/ruzovy-denicek-dominiky-myslivcove-chteli-me-okrast-a-zneuzit-ale-mam-civavu-a-chci-v-posteli-prazaka-reknu-vam-proc to tentokrát trochu přehnala.
28.12.2013 10:43 |

podobné články

Osobnosti: Paris Hilton (641 článků) , Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Slaďoučká panenka se změnila v sicilskou vdovu a dělala TO poprvé v myčce!

 
"Blonďatá princezna a královna kabelek":http://www.extra.cz/video-ktere-se-rodicum-dominiky-myslivcove-libit-nebude-podivejte-se-co-vyvadi-s-bananem a vysokých podpatků "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (19) tentokrát pro čtenáře eXtra.xz udělala veliký experiment.
23.02.2014 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Růžový videodeníček Dominiky Myslivcové: Babico a Hruško, třeste se, teď vařím já!

 
Vaření je v poslední době tak populární, že se ho ujala i "blonďatá princezna z Ostravy":http://www.extra.cz/ruzovy-videodenicek-dominiky-myslivcove-zapomente-na-moje-prsa-ted-mam-neco-lepsiho-koukejte a blogerka eXtra.cz "Dominika Myslivcová":http://www.extra.cz/tema/dominika-myslivcova (19), kterou byste jinak v kuchyni hledali těžko.
01.08.2014 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Děti Natálie Myslivcové žijí v luxusu: Dvojčata oslavila 2 roky pompézní podívanou a drahými dárky

 
Sestra slavnější Dominiky Myslivcové (26) Natálie Myslivcová (22) je maminkou dvou rozkošných chlapečků Matiase a Markuse, kteří nedávno oslavili druhé narozeniny. Chlapci jsou dvojčata a Natálie je obléká převážně do stejných oblečků, takže je mnohdy těžké rozeznat, kdo je kdo. Velkolepou oslavu narozenin si ale oba pořádně užili a dostali spoustu krásných dárků.
09.11.2020 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Youtuber s nevymáchanou pusou si naběhl: Od Myslivcové s Charouzem na něj čeká žaloba

 
Kauza Dominiky Myslivcové (23), jejího vztahu s Antonínem Charouzem (63) a podivného inzerátu na stránkách eskortní služby stále víří světem showbyznysu. Youtuber Danny Sonnleitner se na YouTube pustil do obou hlavních aktérů této kauzy a nyní za to ponese zodpovědnost.
01.12.2017 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků) , Antonín Charouz (36 článků)

Štíbrová byla ještě něžná! Brodská dala Myslivcové děsnou »čočku«

 
Jen naprostý ingnorant neví, jaké jsou statistiky dopravních nehod a jak špatně může skončit ten, kdo nerespektuje nařízené předpisy. A že se někdo nepřipoutá a ještě se během toho natáčí, aby získal hromadu „lajků“? Tak to už si trochu říká o důkladné vyšetření mozku. Není proto divu, že se kvůli obdobnému videu influencerky Dominiky Myslivcové strhla dívčí mela.
01.09.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Sestra české Barbie (22) opět maminkou: Holčička dostala velmi zvláštní jméno

 
Sestra české Barbie Dominiky Myslivcové (27) Natálie Myslivcová (22) se stala trojnásobnou maminkou. Společně s partnerem Markem po dvou klucích přivedli na svět rozkošnou holčičku, která dostala neobvyklé jméno. Radostnou novinkou se rodičovský pár pochlubil na sociálních sítích.
12.10.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Maxová v porodnici? Hlídali ji jako prezidenta!

 
Tereza Maxová (40) se v podolské porodnici všem pořádně zapsala do paměti. Kvůli topmodelce porodnice zvýšila bezpečnostní opatření, do jejího pokoje nesměla bez jejího souhlasu vstoupit ani zdravotní sestra! Po ruce měla pak stále svou asistentku, která jí donášela i obědy, aby o Maxové v porodnici nikdo nevěděl.  
10.10.2011 00:30 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Maxová (500 článků)

Moderátorka netušila, že je ve vysílání. Předvedla před kamerami taneček

 
Předpověď počasí srbské televize RTS z minulého týdne byla poněkud kratší než obvykle. Její moderátorka totiž nevěděla, že je v živém vysílání, a před kamerami si upravovala vlasy. Než režie vrátila záběr zpět na moderátorku hlavních zpráv, stihla ještě předvést krátký taneček.
03.09.2013 15:55 |

podobné články

Pánové, sexy sestra Dominiky Myslivcové JE VOLNÁ! Podívejte se, jak se tato kočička s DOKONALÝM ZADEČKEM A POPRSÍM dokáže odvázat

 
Doteď jsme všichni znali jen Dominiku Myslivcovou (21), málokdo věděl, že má mladší sestru. A to by byla vážně škoda, kdyby zůstala ve stínu české Barbie. Umí se totiž pořádně nakrucovat, prsa a prdelku má dokonalé, tak proč si ji pořádně nepředstavit. A ještě k tomu všemu je volná!
04.01.2017 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)

Hrdá Dominika Myslivcová ukázala mámu! Je to sexy MILFka, to se musí uznat!

 
Máma nebo sestra? To musí napadnout každého, kdo se podívá na fotky Dominiky Myslivcové a její maminky. Obě mají blonďatou hřívu a hezký obličejík. Na některých snímcích to vypadá, že Domčina máma je ještě hezčí, než samotná růžovoučká česká Barbie.
16.06.2017 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominika Myslivcová (334 článků)