Článek

Šestnáctiletá běžkyně v balerínkách je těhotná, otec dítěte ji opustil

 
Annamária Horváthová se proslavila jako běžkyně z chudých poměrů, která v roce 2018 jen v balerínkách vyhrála v běžeckém závodě na 750 metrů. Její příběh tehdy zaplnil média i sociální sítě. Nyní je se sportovní kariérou konec. Šestnáctiletá Romka, která žije v osadě na východním Slovensku, je těhotná.
12.08.2021 12:20 |

podobné články

Podobné články

Těhotná běžkyně (16) v balerínkách: Annamária rozhodla o osudu svého dítěte

 
Nadějná mladá běžkyně Annamária Horváthová (16) měla skvěle našlápnutou sportovní kariéru. Jenže nedávno oznámila, že je těhotná, a spousta lidí si myslela, že to znamená konec jejích úspěchů. Běžkyně má ale úplně jiné plány a rozhodla se, že půjde na potrat, aby se mohla běhu i nadále věnovat a vyhrávat závody, jak o tom informoval slovenský web Nový čas.
20.08.2021 12:40 |

podobné články

Běžkyně z chatrče potratila: Zázračná Annamária (16) je v nemocnici

 
Zázračná běžkyně ze Slovenska Annamária Horváthová (16) skončila v nemocnici. Miminko, které šestnáctiletá běžkyně v balerínkách čekala a přes nesouhlas rodičů plánovala donosit, měla potratit. O smutné zprávě informoval deník Plus Jeden Deň.
24.09.2021 18:40 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária (16) prý skončila v nemocnici: Šokující zprávy o potratu!

 
Před čtyřmi lety se Annamária proslavila vítězným během v balerínkách a čekala ji slibná kariéra atletky. Před pár měsíci však šestnáctiletá dívka oznámila těhotenství a navzdory nesouhlasu rodičů se rozhodla, že si miminko nechá. V osadě v Moldavě nad Bodvou se však podle informací deníku Plus Jeden Deň začalo proslýchat, že mladá atletka skončila v nemocnici. Údajně měla potratit.
24.09.2021 17:20 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária o svém těhotenství: Těžké rozhodnutí!

 
Dívka z malé slovenské romské osady Annamária (16) před třemi lety vyvolala nejen ve světě velký rozruch, když porazila v běžeckém závodě starší soupeřky, a k tomu ještě v obyčejných balerínkách bez ponožek. Nyní se její slibně vyvíjející kariéra může zhatit, je těhotná. Půjde kvůli běhání na potrat?
20.08.2021 10:55 |

podobné články

Zázračná Anička (16) z chatrče: Nadějná běžkyně v cvičkách je těhotná! Přítel ji už stihl opustit

 
Dobyla atletický svět, ale nakonec si zvolila jinou cestu. Šestnáctiletá dívenka Annamária Horváthová vyhrála závody jen v balerínkách a později se stala dorosteneckou mistryní Slovenska. Jenže jak upozornil slovenský web Nový čas, talentovaná atletka je nyní těhotná. Znamená to konec její kariéry?
12.08.2021 08:55 |

podobné články

Trenér těhotné balerínkové běžkyně: Mohla být vzorem pro další Romy

 
Běžkyně v balerínkách, tak zná veřejnost šestnáctiletou Annamáriu Horváthovou. Romka z osady na východním Slovensku měla skvěle nastartovanou sportovní kariéru, nyní je však těhotná. Trenéra Norberta Peczeho svěřenkyně zklamala.
18.08.2021 11:45 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Annamária (16) není jediná: Desítky těhotných 12letých dívek, děsivé detaily přiblížila poslankyně

 
Nadějná slovenská běžkyně v balerínách Annamária má teprve šestnáct a už čeká své první dítě. Její rodina ale chce, aby kvůli sportovní kariéře šla na potrat. Dívčin příběh šokuje veřejnost, slovenská politička Lucia Ď. Nicholsonová upozorňuje na drsnou situaci, ve které se běžně ocitají romské dívky mnohem mladší, než je Annamária.
14.08.2021 05:15 |

podobné články

Balerínková běžkyně potratila. Sousedé z osady tvrdí, že její matka lže

 
Slovenka Annamária Horváthová (16), která se proslavila během v balerínkách, přišla podle slovenského webu Pluska.sk o dítě. Podle informací deníku, které získali novináři od matky běžkyně, dívka samovolně potratila. Sousedé z osady, kde rodina žije, tvrdí, že matka Horváthové lže a jde jí hlavně o peníze.
06.10.2021 11:45 |

podobné články

Těhotná Annamária (16), která se proslavila během v balerínkách: Nečekané rozhodnutí o potratu!

 
Čekala ji slibná sportovní kariéra, nyní však není jisté, jestli se k tréninku mladičká Annamária (16) ještě vrátí. Atletka ze slovenské Moldavy nad Bodvou, která se proslavila svým během v balerínkách, otěhotněla a sekla se školou. Navíc její maminka pro slovenský deník oznámila, že si dítě hodlá nechat. Její bývalý trenér je skeptický, zdali se ke sportu ještě vrátí.
03.09.2021 12:40 |

podobné články

Běžecká kariéra nadějné Annamárie se komplikuje. V 16 letech je těhotná

 
Slibná kariéra běžkyně Annamárie Horváthové (16) z romské osady u východoslovenského města Moldava nad Bodvou se komplikuje. Mladá dívka, která před časem upoutala pozornost tím, že dokázala porážet soupeřky, i když kvůli chudým poměrům běhala v balerínkách, je podle deníku Nový čas těhotná, a sport tak bude muset na nějaký čas odsunout stranou.
12.08.2021 10:10 |

podobné články

Běžkyně v balerínkách Anička (16) je těhotná: Předzvěst sousedky se naplnila!

 
Mohla být novou slovenskou atletickou nadějí. Jenže se zdá, že se Annamária Horváthová (16) rozhodla jít jiným směrem. Slovenský web Nový čas zjistil, že je těhotná, ale přítel ji už stihl opustit. Děsivé na tom všem je, že přesně takový osud jí předvídala sousedka žijící ve stejné chatové osadě jako Annamária.
12.08.2021 15:10 |

podobné články

Těhotná běžkyně (16) v balerínkách: Co může ve své těžké životní situaci dělat?

 
Mohla se věnovat sportovní kariéře, ale místo toho řeší jiné starosti. Slovenská atletka Annamária Horváthová (16) zjistila, že je těhotná, ale její přítel už ji stihl opustit. Stav mladé dívky rozdělil veřejnost na ty, kteří jí chtějí pomoct, a na ty, pro něž je to hanba.
15.08.2021 09:50 |

podobné články

Zvědavý medvěd šťouchnul do běžkyně

 
Kanadská běžkyně si minulou sobotu prožila dramatické chvilky během svého tréninku v Britské Kolumbii. Běžkyně už sbíhala z populární cesty Coquitlam Crunch, když jí náhle cestu zastoupil zvědavý medvěd. Žena nezpanikařila a v klidu vyčkala, než medvěd ukojí svou zvědavost.
03.09.2020 15:40 |

podobné články

Matku běžkyně (16) v cvičkách zpráva o těhotenství šokovala. Zmlátila jsem ji jako žito, prozradila

 
Několik posledních dní se stále častěji skloňuje jméno šestnáctileté Annamárie Horváthové. Mladé nadějné atletky, která před asi třemi lety vyhrála závody jen v balerínkách. Nyní se ukázalo, že je těhotná, ale matka dívky ji chce podle webu Pluska.sk poslat na potrat!
13.08.2021 13:45 |

podobné články

Těhotná balerínková běžkyně sekla se školou. Na potrat nepůjde

 
Slovenka Annamária Horváthová (16), která se proslavila během v balerínkách, přestala chodit do školy. Podle slovenského webu Pluska.sk už není žákyní Speciální základní školy v Moldavě nad Bodvou, což potvrdila i zástupkyně školy Ildikó Szitás Nagyová.
25.11.2015 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Liam Neeson (71 článků) , Martin Scorsese (102 článků)

Etiopská běžkyně zemřela tři týdny před porodem

 
Bývalá etiopská běžkyně Meskerem Legesseová podlehla srdečnímu selhání tři týdny před plánovaným termínem porodu svého druhého dítěte. 
18.07.2013 13:20 |

podobné články

Těhotná manželka Romana Vojtka, kterou tři týdny před porodem opustil, se zhroutila. Skončila na antidepresivech

 
Dnes se v médiích objevila zpráva, že Roman Vojtek  (42) opustil svou těhotnou manželku tři týdny před porodem jejich druhého dítěte. Namísto toho, aby se Tereza Vojtková mohla v klidu soustředit na narození svého druhého dítěte a radovala se z rozrůstající se rodiny, prožívá ty nejhorší chvíle v životě. Podařilo se nám zkontaktovat se se zdrcenou Terezou Vojtkovou, kterou události posledních dní zcela zlomily.
02.03.2015 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (659 článků)

Dáša údajně otěhotněla s desetiletým: Teď se chlubí bříškem, "otec" dítěte ji ale opustil

 
Teprve třináctiletá Dáša z ruského Železnogorsku se dostala do obecného povědomí poté, co vystoupila v ruské televizní show, kde tvrdila, že otcem jejího nenarozeného dítěte je teprve desetiletý chlapec Ivan. Dívka nyní na sociálních sítích hrdě ukazuje své těhotenské břicho a navíc se zdá, že ji mladší "přítel" nejspíš opustil.
14.04.2020 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Ivan (2298 článků)

České běžkyně štafetu na olympiádě nepostaví

 
Šest mužů a tři ženy jsou v návrhu nominace běžců na lyžích na olympiádu ve Vancouveru. Ve výběru chybí čtvrtá běžkyně, což znamená, že poprvé od her v Grenoblu 1968 bude chybět česká ženská štafeta.
20.01.2010 16:31 |

podobné články